Modlitwa w załamaniuWydaje mi się, że utraciłem siły do życia.
Nie wiem, co robić!
Nic nie podnosi mnie na duchu
i dłużej tego nie zniosę.

Panie, kiedy to się skończy?

Czuję się, jakbyś nawet Ty o mnie zapomniał.
Proszę nie opuszczaj mnie.

Jesteś wszystkim, co teraz mam.
Pokaż mi, co robić, z kim rozmawiać.
Daj mi odwagę do zaczynania wciąż od początku.

Nie mogę zrobić tego sam, więc bądź przy mnie
i pozwól Twemu światłu świecić w tej ciemności.

Amen.

W komentarzach można umieszczać swoje intencje i modlitwy.

48 komentarzy:

 1. Я не знаю как мне быть, что делать....ругаюсь с детьми, а потом плачу...помоги, Боже милый! Береги моего Роланда!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie mój wskaż mi drogę jak żyć i jak uporać się z kłopotami finansowymi. Daj mi Panie radość życia, żebym znowu była szczęśliwa i żeby było mnie stać na spłacenie długów, żebym miała na bieżące rachunki i wydatki oraz żebym mogła pomóc innym ludziom znajdującymi się w tej samej lub podobnej sytuacji. Dziękuję Ci Panie. Amen.
  Niech się spełni wola Twoja.

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Mój, proszę Cię o pomoc w trudach tego życia, o chęć do życia dla siebie, o wyjście z tego załamania i poczucia beznadziei, proszę o łaskę pomyślnego ułożenia spraw w pracy i zdrowia dla moich rodziców. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 4. Panie Boże mój, błagam Cię o pomoc w trudnościach w tym ciężkim dla mnie czasie, proszę, aby wreszcie i dla mnie zaświeciło słońce, daj mi siłę, bo już nie widzę zupełnie wyjścia z tej sytuacji, nie mam kompletnie siły, nadziei i chęci do życia, jestem zła, zmęczona i załamana. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 5. Boże miłosierny, błagam Cię o łaskę pomocy i poprawy tej trudnej sytuacji, bądź ze mną, bo sama sobie nie poradzę. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 6. Мне грустно...
  Как же так? Не справедливо!!! Почему моему сыну не везет? Ведь старался и все бессмысленно...
  Боже, милый...ну помоги ему!

  OdpowiedzUsuń
 7. Boże pomóż mi i mojej rodzinie. Ja sama nie dam rady. Pomóż nam wszystkim.Nam jest ciężko . Daj nam odpocząć od tych trosk.

  OdpowiedzUsuń
 8. Boże mój, nie mam kompletnie siły i chęci do życia, jestem załamana, zmęczona i denerwuję się wszystkim. Proszę Cię, Panie o pomoc, o siłę, wytrwałość, a także o zmianę losu na lepsze. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 9. Panie Boże mój, proszę Cię o pomoc o wysłuchanie moich próśb- pomóż mi w tych trudnych momentach w pracy. Jest mi źle, ciężko, nie daję już sobie rady, jestem straszliwie zmęczona i załamana, nie widzę kompletnie sensu w tym co robię i jestem przerażona przyszłością. Proszę Cię o pomoc, o siłę, o zmianę losu na lepsze i o to, aby moja przełożona zrozumiała, że ja i inni pracownicy mają swoje życie i nie chcą spędzać całego wolnego czasu w pracy. Boże, daj mi czas na wszystko, a zwłaszcza pozwól mi odpocząć. Bądź przy mnie, bo czuję, że jesteś tak bardzo daleko. Przyjdź Panie i mnie pociesz. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 10. Panie Boże proszę Cię o łaskę dla mojego syna Slawomira, który zagubił się w swoim życiu i nie może odnaleźć drogi do Ciebie. Dopomóż mu, wybacz mu jego grzechy i spraw aby mógł odnaleźć sens życia, wiarę w siebie i miłość do rodziców i Boga.

  OdpowiedzUsuń
 11. Boże Miłosierny, proszę Cię o łaskę zdrowia dla moich rodziców, a dla siebie o pomyślne ułożenie wszelkich spraw w pracy, o spokój i siłę, pomóż mi, Panie, bo sama nie jestem w stanie nic zrobić. Jezu, bądź zawsze ze mną, proszę Cię, nie opuszczaj mnie i zawsze mi pomagaj. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 12. Panie Boze,zajmij się ta trudna sprawa moja.Proszę otocz moja corke I mnie twoja opieka bo na ta chwile tylko ciebie mam.Wiem,ze ty mnie nigdy nie zostawisz.

  OdpowiedzUsuń
 13. Boże mój umiłowany, proszę Cię o pomoc w tych trudnych sprawach w pracy, o pomyślne ich ułożenie, o spokój, szczęśliwe poprowadzenie zajęć i aby przełożona była trochę bardziej ludzka. Boże, już od tak dawna jest mi źle, ciężko, doświadczam beznadziei, poczucia pustki i bezsensu, czuję, jak gdybyś mnie opuścił, Panie. Boże, gdzie jesteś? Nie zostawiaj mnie samej, proszę. Jestem kompletnie załamana, nie czuję żadnego bodźca do działania, czuję, że moje życie jest zupełnie bez sensu. Pomóż mi Panie. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 14. Panie prosze ciebie o opieke nad moim ukochanym synem ktory jest juz z Toba

  OdpowiedzUsuń
 15. Panie Boze pomoz mi się podniesc i daj mi sily by zyc w tym bólu i opiekuj sie moim synem

  OdpowiedzUsuń
 16. Ох, Боже милосердный...услышь меня грешную! Скоро старший сын будет сдавать экзамены , помоги ему. А в следующем году будет поступать младший сын. Он у меня учится без репетиторов...и я очень переживаю за его экзамены! Только Ты можешь ему помочь! Надежда только на Тебя! Помоги, умоляю!!! А я обещаю молиться...и быть благодарной! Не доя себя прошу помощи, а доя своих детей! Очень их люблю и переживаю за них! Умоляю, услышь меня!!!

  OdpowiedzUsuń
 17. Panie Jezu proszę o cud bo nie wiem co mam zrobić modlę się codziennie i czekam na cud mam bardzo duże problemy finansowe i problemy rodzinne pomóż mi Jezu Chryste wysłuchaj mojej prośby Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 18. Panie Jezu proszę o modlitwę za moją rodzinę bo mamy bardzo duże problemy syn z synową chcą się rozwieść cały czas imprezują i dzieckiem prawie się nie zajmują Jezu wysłuchaj mojej prośby żeby się zmienili i byli kochajacom rodziną i wspólnie wychowali swoją córkę Jezu Chryste wysłuchaj mojej prośby Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 19. Panie Jezu proszę o pomoc aby w pracy wszystko mi się ułożyło abym dała radę wykonywać swoje obowiązki oraz proszę Cię z całego serca o zdrowie i siłę spraw aby moi bliscy byli zdrowi oraz, żeby córki ułożyły sobie miłościwe i zgodne życie proszę cię aby ma, był bardziej pomocny a też bardzo chce Cię przeprosić za wszystkie grzechy z całego serca proszę o przebaczenie .kocham cię Jezu .Amen

  OdpowiedzUsuń
 20. Panie Jezu proszę o pomoc aby w pracy wszystko mi się ułożyło abym dała radę wykonywać swoje obowiązki oraz proszę Cię z całego serca o zdrowie i siłę spraw aby moi bliscy byli zdrowi oraz, żeby córki ułożyły sobie miłościwe i zgodne życie proszę cię aby ma, był bardziej pomocny a też bardzo chce Cię przeprosić za wszystkie grzechy z całego serca proszę o przebaczenie .kocham cię Jezu .Amen

  OdpowiedzUsuń
 21. Боже милосердный ...умоляю, помоги!!! У моего сына проблема с регистрацией в универ, не готовы справки, не успеваем в термин....надежда только на Тебя! Помоги, умоляю!!! Помоги

  OdpowiedzUsuń
 22. Боже, милосердный...мне страшно, одиноко....дети меня не слушают...я боюсь завтрашнего дня! И вообще жить не хочется! Береги, умоляю, береги моих сыновей! Не позволь оступиться...

  OdpowiedzUsuń
 23. Боже...помоги

  OdpowiedzUsuń
 24. Боже! Умоляю, услышь меня грешную. Мои сыновья встречаются с девочками, а они несовершеннолетнии, умоляю береги моих мальчишек!!! Ради всего святого на свете прошу! Пусть будут аккуратными!
  Пожалей меня грешную!!! Береги сыновей!!!

  OdpowiedzUsuń
 25. Боже, милый...помоги!!! Сын потерял паспорт и симку от телефона. Помоги найти!
  Святой Антоний, моя потеря, твоя находка...ПОМОГИ!!!УМОЛЯЮ!!!

  OdpowiedzUsuń
 26. Плохо мне Боженька ... Очень плохо! И сын паспорт потерял, а там ведь у него годовая виза...да и растрать м так куча...и все вокруг считают меня в чем-то виноватой. Плохо мне, плохо очень...помоги!!!

  OdpowiedzUsuń
 27. Boże Miłosierny, dopomóż mi w mojej pracy, proszę Cię o pomyślne rozwiązanie wszelkich spraw, o spokój, bezpieczeństwo, proszę, abym nie musiała brać nadgodzin, aby przełożona przestała mnie źle traktować. Boże, od tylu już miesięcy jestem tak strasznie zmęczona, załamana, pozbawiona nadziei, nie widzę sensu w swojej pracy ani w swoim życiu, jest mi okropnie ciężko. Ratuj mnie Panie. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 28. Proszę o stalą prace w szkole. O dobrego meza. O to abym mieszkala w mieście, byla zadowolona z życia. Zdolala naprawić bledy.

  OdpowiedzUsuń
 29. Боже милосердный...смилуйся надо мной грешной....помоги, нет больше сил....

  OdpowiedzUsuń
 30. Panie Jezu,miej mnie w swojej opiece każdego dnia i chroń przed złem.Proszę o to,by wszystko w moim życiu ułożyło się jak najlepiej,żeby nastały dla mnie lepsze i szczęśliwsze dni.

  OdpowiedzUsuń
 31. Боже! Ну нет сил...что??? Сделать? Как мне быть??? Не хочу я ссориться со своими сыновьями! ПОМОГИ! ТОЛЬКО ТЫ МОЖЕШЬ ПОМОЧЬ! Больше никто!!! Умоляю!!!

  OdpowiedzUsuń
 32. Спасибо, Боже, за все!!!

  OdpowiedzUsuń
 33. Boże Milosnierny dopomóż mojemu synowi i pomyślne rozwiązanie wszystkich spraw.

  OdpowiedzUsuń
 34. Panie Jezu,daj mi siłę i cierpliwość żebym przetrwała te ciężkie chwile,które przeżywam od kilku miesięcy.Pomóż mi,proszę.Znasz wszystkie moje zmartwienia i problemy.Panie Jezu,zajmij się tym.Jezu,ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 35. Panie Jezu,proszę o wybaczenie moich grzechów i win.Proszę,pomóż mi w tym trudnym okresie,daj mi siłę i spokój żebym to przetrwała.Spraw żeby w moim życiu zapanowała miłość,zgoda,szacunek, lojalność i radość.Panie Jezu,zajmij się tym.

  OdpowiedzUsuń
 36. Panie Jezu,proszę o zdrowie i odzyskanie sprawności dla siebie i bliskich osób.

  OdpowiedzUsuń
 37. Jezu Miłosierny...błagam pomóż...cóż to się dzieje z moją rodziną? Czemu nie rozumiemy się???
  Strzeż moje dzieci, pomagaj im, a mi daj siły wymodlić pokoju dla naszej rodziny!

  OdpowiedzUsuń
 38. Boże miłosierny, błagam Cię o łaskę pomocy i poprawy tej trudnej sytuacji, daj mi siłę i spokój, chroń przed złem. Och Jezu oddaje się Tobie. Ty się Tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 39. Святы Антоні і ўсе святыя! Дапамажыце! Няма ўжо сіл! Што рабіць??? Як быць??? Дапамажыце майму сыну вырашыць усе праблемы, ўнайсці тую дарогу, на якой яму будзе спакойней і лягчэй...ўжо хутка скончыць школу....
  Але цяпер патрабуе дапамогі, падтрымкі, Божа міласцівы дапамажы!!!

  OdpowiedzUsuń
 40. Panie Jezu,zajmij się wszystkim.

  OdpowiedzUsuń
 41. Боженька миленький я очень переживаю за своего младшего сына! Береги его! Чтоб у него не было проблем в школе!!! Не смотри на грехи мои...посмотри на веру...очень Тебя прошу!!! Змилуйся надомной ...береги сына!!!

  OdpowiedzUsuń
 42. Я устала, Боже милый помоги....
  Я не хочу ругаться с сыном...но у меня не получается...мне плохо...

  OdpowiedzUsuń
 43. Jezu Ty wiesz najlepiej co boli moje serce proszę pomóż mi zajmij się tym Zawierzam Ci najdrozsze istoty na ziemi moje ukochane wnuki i moje dzieci Czuwaj nad nimi zachowaj ich w zdrowiu otocz swą nieustającą opieką Jezu Ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 44. Jezuniu proszę o zdrowie dla Szymusia Blagam babcia

  OdpowiedzUsuń
 45. Drogi Boże! Obroń mnie przed złymi ludzmi. Dodaj mi sił, wiary, nadziei i spokoju wewnętrznego. Nie opuszczaj mnie! Dziękuję za wszystkie Twoje łaski! Dominika.

  OdpowiedzUsuń
 46. Boze pomoz mi pozytywnie myśleć ze z moim kochanym synkiem będzie wszystko jak dawniej.

  OdpowiedzUsuń
 47. Panie Boże daj nam siły i wiarę w to, że nasz Syn wyjdzie z tej strasznej diagnozy. Pomóż nam Boże spraw byśmy wreszcie mogli wrócić do domu i zyc jak wcześniej.

  OdpowiedzUsuń
 48. Panie ja ja tylko pragnę spokoju ducha i miłości abyś to ty prowadził mnie i moją rodzinę ❤Amen

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do umieszczania swoich intencji i do wspólnej modlitwy.