Tylko BógKiedy byłem sam i nic nie miałem
poprosiłem o przyjaciela,
by pomógł mi znieść ból
... nikt nie przyszedł tylko... BÓG

kiedy powietrza mi było brak
by wstać ze snu
... nikt nie mógł
pomóc mi tylko... BÓG

gdy ujrzałem wszędzie smutek
i szukałem odpowiedzi
... nikt mnie nie słyszał tylko... BÓG

więc kiedy ktoś pyta mnie dla kogo
miłość bezinteresowną mam
... nikt do głowy nie przychodzi mi tylko... BÓG

W komentarzach można umieszczać swoje intencje i modlitwy. 


124 komentarze:

 1. Tylko Ty Boże sam jeden mnie rozumiesz i chcesz dla mnie dobrze. Proszę Cię gorąco o wszelkie potrzebne łaski dla mnie i dla moich rodziców, o zdrowie, długie lata życia, szczęśliwy, zdrowy i bezpieczny pobyt na wakacjach, o pomyślność dla mnie w pracy i szczęśliwe założenie rodziny. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piękne słowa. Mądra dziewczyna. Znikoma ilość takich w dzisiejszym świecie:(
   Rafał.

   Usuń
  2. Dziękuję bardzo, Rafale. Tak sobie właśnie myślę, że w dzisiejszym zwariowanym świecie, który pędzi bez sensu rozumie nas naprawdę tylko Bóg. Pozdrawiam Cię.
   Marta.

   Usuń
 2. Proszę Cię także o bezpieczeństwo dla naszego domu. Bóg zapłać. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 3. Prosze o opieke nad moja corcia I jej przyjaciolmi . obecnie przebywaja na wakacjach pod namiotem. Miej dobry Boze ich w swojej opiece. Amen

  OdpowiedzUsuń
 4. Panie wyzwól moja córkę od jej udręczeń daj siły i wytrwałość calej Rodzinie .Panie Ty wiesz ze Cię kocham

  OdpowiedzUsuń
 5. Panie Boże pobłogosław mojej rodzinie,mężowi,dzieciom,daj nam wszystkim zdrowie i potrzebne łaski,spraw aby wszystkie troski się rozeszły i wszystko się dobrze ułożyło,proszę Cię również Panie Jezu o zdrowie dla taty i nawrócenie braci.Ty wiesz Panie,że bardzo Cię kocham.

  OdpowiedzUsuń
 6. BOŻE, TY wiesz jakich cierpiń doswiadczam już od roku. Ten , który ślubował i ktoremu zawierzyłam , mój mąż zdradził mnie i oszukał. Chce rozwodu, trwoni wspólny majątek i spędza czas z kochanką. Przez niego, stresy rozchorowałam się i musiałam mieć operację. Cierpi cała rodzina, najbardziej dzieci. Proszę Cię dzisiaj, w dniu moich urodzin o Twoją opiekę i ochronę przed złem, demonami nierządu, pornografii, materializmu, które nim zawładnęły. Boże zlituj się nade mną i naszymi corkami, abyśmy to wszystko potrafiły przetrwać i żyć dobrze. Błagam nie opuszczaj mnie i wspieraj swoją łaską.

  OdpowiedzUsuń
 7. Boże mój jedyny, dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski, za zdrowie, za wspaniałe wakacje z rodzicami, za opiekę nad nami i naszym domem, za wszystkie wspaniałe Siostry Miłosierdzia, które postawiłeś na mojej drodze. Proszę Cię Boże pokornie o Twoją dalszą opiekę i pomoc, o zdrowie i długie lata życia dla moich rodziców, o pomyślność wszelką dla mnie w pracy, o bezpieczeństwo, wytrwanie i spokój wewnętrzny i o rozeznanie swego powołania. Błagam Cię Boże, opiekuj się nami. Jezu, ufam Tobie. Jezu, Maryjo, Józefie Święty, oświecajcie nas, dopomagajcie nam, ratujcie nas. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 8. Panie Jezu proszę Cię aby Piotr nie zostawił mojej córki Magdaleny która spodziewa się dziecka aby był dla niej oparciem , by nie był pod wpływem swojej mamy by zrozumiał że będzie ojcem , proszę Cię o Dobry Boże spraw by byli razem . Ojcze Nasz.

  OdpowiedzUsuń
 9. Kochany Jezu proszę Cię pomóż synowi Konradowi pokieruj sprawą egzaminu dodaj mu siły fizycznej i psychicznej i proszę żeby się nie załamał
  matka

  OdpowiedzUsuń
 10. Proszę Cię Panie Jezu błogosław mojej mamie i rodzeństwu, oraz ich rodzinom. Spraw, aby trwali przy Tobie. Pomóż rozwiązać wszystkie trudne sprawy w mojej rodzinie. Proszę o łaskę powrotu na właściwą drogę dla Marka, Sylwi i Mariusza. Proszę o łaskę zdania egzaminu dla mnie i abym nigdy nie odstąpiła od Ciebie Jezu.

  OdpowiedzUsuń
 11. Panie Boże mój jedyny, dziękuję ci za wszelkie dobro jakie mi dajesz codziennie. Przepraszam za moje grzechy, zaniedbania, porywczość. Proszę o pomoc i codzienną opiekę w życiu, o spokój, bezpieczeństwo i pomyślne ułożenie trudnych spraw, a także o owocne przeżycie jutro wyjazdu do Częstochowy dla siebie i dla mamy. Bóg zapłać. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 12. Panie Boże, proszę o uzdrowienie z choroby psychicznej a także o pojednanie w mojej rodzinie, żeby między nami panowała miłość i spokój

  OdpowiedzUsuń
 13. Boże pomóż mi w tym ciężki czasie dla mnie.Zrobiłam źle ale zrozumiałam swój błąd,i karę poniosłam tracąc pracę. Błagam Jezu Chryste niech kobieta wycofa oskarżenie z policji. Proszę Jezu o pomoc także ze znalezieniem dobrej pracy ale przede wszystkim by wszystko wycofała :(

  OdpowiedzUsuń
 14. Panie Boże mój umiłowany, wiem, że tylko Ty możesz wszystko i jesteś Miłością, bądź moim światłem i moją pomocą. Proszę Cię o łaskę zdrowia dla moich rodziców, o wszelką pomyślność u mnie w pracy, o opiekę, cierpliwość, wytrwałość i spokój dla siebie, a także trochę więcej uśmiechu. Przepraszam za moje grzechy, porywczość, przebacz mi. Wysłuchaj mnie, mój Boże kochany. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 15. Boże mój ukochany, błagam Cię mocno o łaskę dobrych wyników badań dla mojej mamy, zdrowia i długich lat życia dla moich rodziców, a także o wszelką pomyślność u mnie w pracy. Jezu, pomagaj nam w codziennym życiu. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 16. Panie Boże proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy, a także o pomyślność dla mnie i znalezienie dobrego męża. Bardzo Cię proszę o Jezu pomagaj mi w codziennym życiu. Kaśka
  OdpowiedzUsuń
 17. Boże mój jedyny czy to kara dla mnie za grzechy, niewiem proszę nie daj mojej córeczce zdrowie zabierz chorobę nie pozwól jej cierpieć proszę Cię z całego serca podaruj zdrowie mojej Nadusi.

  OdpowiedzUsuń
 18. Proszę o zdrowie dla mojej chorej córki.Proszę z całego serca.

  OdpowiedzUsuń
 19. Kochany Boze,bardzo Cie prosze o codzienna opieke i laski dla calej mojej rodziny a w szczegolnosci o Twoja opieke nad moimi synkami Kacprem i Karolem.Rowniez prosze Cie o zdrowe dzieciatko ktore urodzi sie mojej siostrze.Dziekuje Ci.Kasia

  OdpowiedzUsuń
 20. Panie mój Boże, proszę Cię o pomyślne ułożenie wszelkich spraw u mnie w pracy, o przetrwanie tego trudnego czasu. Ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 21. Boże, dziękuję Ci za wszystkie łaski, jakimi mnie obdarzasz. Proszę Cię o pomoc, szacunek, cierpliwość i miłość w mojej rodzinie, dla mnie i rodziców. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 22. Panie moj, Ty wiesz jak bardzo czuje sie samotna i niespelniona czekajac na milosc. Jesli to zgodne z Twoja wola uczyn ze mnie narzedzie do uzdrowienia poranionego serca Mirka. Niech otworzy swoje serce na moja milosc i przestanie sie bac zwiazku. Prosze Cie o szanse dla nas na stworzenie zwiazku. Jezu ufam Tobie Iwona

  OdpowiedzUsuń
 23. Boże, Tyś nam przykazał czcić ojca i matkę, zmiłuj się łaskawie nad duszami moich rodziców i odpuść im grzechy; pozwól mi oglądać ich w radości Twej wiekuistej światłości. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.  OdpowiedzUsuń
 24. Dobry Jezu,dziękuje ci za moją córcię za to ze jest i ze jest zdrowa,dzikuje ci za męża ktory zawsze przy mnie jest i mnie wspiera.Przeoraszam za wszystkie moje grzechy,szczerze żałuję.Prosze Cie o pomoc dla mojego nienarodzonego dziecka,aby sie okazało ze jest dobrze i ze przeżyje.Kocham to dziecko i niechce żeby coś mu sie stalo,dlatego prosze o litość dla mnie i dla niego żeby sie wszystko dobrze skończyło.Błagam Cię Jezu.

  OdpowiedzUsuń
 25. Kochany Jezu,prosze pomoz mi niechce stracic mojego nienarodzonego dziecka,bardzo je kocham i zalezy mi dlatego blagam spraw aby podczas badania okazalo sie ze jest wszystko wporzadku i ze moje malenstwo przezyje. Prosze.

  OdpowiedzUsuń
 26. Proszę o wspólną modlitwę za moją córkę D., aby nękajaca ją osoba dała nam spokój,nawróć go Panie i zmiłuj się nad nim. Proszę o łaskę i zdrowie dla naszej rodziny.Proszę o siłę, wiarę.Wysłuchaj nas Panie.

  OdpowiedzUsuń
 27. Помоги...Боже! Успокой Дану и Славика!!!
  Защити маму!!!

  OdpowiedzUsuń
 28. Боже , милый...помоги!!!

  OdpowiedzUsuń
 29. Боже...и снова я здесь...
  Плохо мне, милый мой Боже...неспокойно...надоели эти разборки, ссоры...пошли к нам ангела своего...что бы помог все это разрешить!!!
  Будем молиться...стараться быть мудрее, сдержаннее...только помоги...помоги!!!

  OdpowiedzUsuń
 30. Помоги моим сыновьям хорошо подготовиться к экзаменам и успешно их сдать.
  УслыШь меня Боже милый и помоги моим детям!

  OdpowiedzUsuń
 31. Боженька миленький...сегодня первый экзамен у Роланд. Помоги ему!!!

  OdpowiedzUsuń
 32. proszę uprzejmie pomodlić się za moją matkę Mariją, urodzoną w Polsce a zmarłą w Ukrainie.
  niech Pan Bóg błagosławi każdego, kto się pomodli za jej duszę.

  OdpowiedzUsuń
 33. Боже милосердный! Продолжаются экзамены...сегодня диктант у Мирослава. Помоги...

  OdpowiedzUsuń
 34. Jezu ufam Tobie.Moja córka jest chora , zajmij się tym Dobry Jezu , okaż swoje miłosierdzie.

  OdpowiedzUsuń
 35. Спасибо Тебя, милый наш БожЕ, за помощь и за то, что Ты всегда рядом!
  Завтра у моих мальчишек экзамены( у Роланда -история, у Мирка -математика). Помоги...очень Тебя прошу...

  OdpowiedzUsuń
 36. Очередной экзамен у Мирка и Роланда...я очень переживаю! Милосердный Боже, услышь мои молитвы, просьбы и помоги моим сыновьям!!!

  OdpowiedzUsuń
 37. Dobry i miłosierny Boże, proszę Cię gorąco o łaskę zdrowia i długich lat życia dla moich rodziców, o pomyślność w pracy dla mnie i owocny wyjazd do Krakowa dla mnie i mojej mamy. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 38. Dobry Boże proszę cię gorąco o łaskę uzdrowienia mojej koleżanki Pauliny u której 3 dni temu stwierdzono guza mózgu który jest nie operacyjny Boże tylko ty ją możesz uratować.Jezu ufam Tobie.Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 39. Добрый Боже, огромное спасибо Тебе за то, что был с моими детьми на экзаменах. За хорошие результаты! Но все-таки обращаюсь с еще одной просьбой- скоро (с 30.06-3.07) мой Роланд едет сдавать экзамены в РП, помоги преодолеть все страхи и отлично сдать экзамены и получить стипендию. Помоги, умоляю!!! А я буду прославлять Тебя вечно!!! Доверяю Тебе!!!

  OdpowiedzUsuń
 40. Боженька миленький! Благослови Мирку поезд в Варшаву, участие в конкурсе и концерте!

  OdpowiedzUsuń
 41. Panie Boże! Dzięki Ci za to, że zawsze mnie słyszysz...że jesteś z moimi dziećmi i pomagasz im!!!
  W dniach 1-3.07 mój Roland ma egzaminy. Pomóż...dobrze zdać i dostać się na stypendium. Wierzę, że mu się uda, bo jesteś z nim. Ufam Tobie!

  OdpowiedzUsuń
 42. dobry Boże prosze Cie ołaske uzdrowienia.Prosze Cię abym przestała pić.Błagam bo tylko Ty dobry Boże możesz mi pomóc

  OdpowiedzUsuń
 43. Proszę Cię mój Panie abym przetrwała najgorsze i znajdz rozwiązanie mojej trudnej sytuacji.Proszę Cię tez o mojego męża żeby jak najszybciej wygrał z nałogiem

  OdpowiedzUsuń
 44. Proszę Cię Boże nie opuszczaj mnie

  OdpowiedzUsuń
 45. Боже, мой миленький...1 и 2 июля у Роланда экзамены. Помоги! Будь милосердным! Поддержи его. Помоги поступить со стипендией! А я обещаю быть благодарной...молиться и прославлять Тебя, милый Боже!

  OdpowiedzUsuń
 46. Боже! Очень боюсь за результаты экзаменов Роланда...помоги сдать на стипендию...Ты Великий и всемогущий...умоляю, помоги!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Роланд сдал экзамены и у него есть стипендия! Я уже писала..."Боже Ты велик и милосерден!"... И еще..и еще раз...повторю тоже самое..." Ты Велик и милосерден...Ты всегда с нами!Всегда нам помогаешь! Спасибо, Тебе огромное!!! А в благодарность за все, что Ты делаешь для нас...мы обещаем быть Тебе верными и всегда молиться!!!

   Usuń
 47. Panie Boze dziekuje za otrzymane laski, o ktore prosilam pod koniec roku. Prosze Cie o zdrowie dla szwagra aby przezyl dzisiejsza ciezka operacje. Aby odzyskal sile i wole zycia dla siebie, dla swojego malego dziecka, dla wszystkich, ktorzy drza o jego zycie.

  OdpowiedzUsuń
 48. Спасибо, Боженька миленький за помощь моему сыну на экзаменах!!!

  OdpowiedzUsuń
 49. Боженька, миленький! Дай маме здоровье.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żanno, pomodlę się za zdrowie Twojej Mamy.

   Usuń
  2. Bóg zapłać!!!

   Usuń
  3. Боже, милый!!! Огромное спасибо за замечательно проведенное время в Люблине, на курсах для учителей!
   А еще прошу благословение для Роланда в 18 год его рождения. Береги его, помоги ему...а я обещаю быть благодарной, молиться и прославлять Тебя всегда и везде!
   А еще мы с Мирком едем в лагерь(но его друг заболел и не едет с нами, поэтому очень Тебя прошу поддержи его, взбодри, пошли новых и хороших друзей, что бы он с пользой и без грусти провел эти две недельки(с 23.07-6.08)
   Ты Велик и Милосерден...я верю в Твою помощь и поддержку!!!

   Usuń
 50. Panie Jezu! Daj zdrowie małemu Jasiowi, który leży w szpitalu w Białymstoku...ma zmasakrowaną twarz...pomóż mu...i jego mamusi...

  OdpowiedzUsuń
 51. Panie Boże! Źle się czuję...a nad ranem muszę jechać z dziećmi na obóz do Kretowin. Pomóż...błagam!!!

  OdpowiedzUsuń
 52. Dobry Jezu ,proszę Ciebie o łaskę uzdrowienia dla mojej MAMY , która walczy od kilku miesięcy z nowotworem złośliwym.Proszę udziel jej wszelkich łask aby mogła odzyskać zdrowie i śiły.Szczęść Boże

  OdpowiedzUsuń
 53. Miłosierny Boże, proszę Cię o łaskę zdrowych, bezpiecznych i pogodnych wakacji dla mnie i moich rodziców, o potrzebne łaski i Twą Boską opiekę. Bóg zapłać. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 54. Modlę się za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące a w szczególnośi za moich zmarłych kochanych Rodziców Helenę i Stefana oraz Teściową Jadwigę. Niech opoczywają w pokoju wiecznym. Amen

  OdpowiedzUsuń
 55. Proszę o modlitwę w następujących intencjach;

  O zdrowie i długie lata życia oraz potrzebne łaski dla Rodziców Aliny i Zenona oraz Genowefy i Edwarda.

  O miłość odwzajemnioną dla Bogdana, aby znalazł dobrą żonę, z którą będzie mógł stworzyć szczęśliwą rodzinę oraz o potrzebne łaski dla niego i Bożą opiekę na każdy dzień.

  O Boże błogosławieństwo dla narzeczonych Moniki i Damiana, aby Jezus był obecny w ich codziennym życiu oraz by budowali swoją rodzinę na Nim. Niech ich wzajemna miłość z każdym dniem się pogłębiała.

  O potrzebne łaski dla nowożeńców Kamili i Dominika aby ich nowa rodzina była Bogiem silna i aby Jezus im błogosławił w każdym dniu ich wspólnego życia, a Maryja otaczała ich swoją opieką.

  W intencji Pauliny i Artura aby ich miłość małżeńska była coraz silniejsza, aby mieli zdrowe dzieci. Niech Jezus im błogosławi każdego dnia, a Matka Boża niech otacza ich opieką w dalszym wspólnym życiu.


  Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 56. Bardzo proszę o modlitwę za moją sąsiadkę, chorą na zaawansowany nowotwór Marzenę, mamę 7-letniej Marty. Bardzo pragnie wychować swoją córkę. Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 57. Милый Боже...плохо мне и очень грустно...помоги...очень прошу!!!

  OdpowiedzUsuń
 58. Спасибо Тебе, милый Боже, за все то, что ты делаешь для меня и моей семьи.Поддержи моих детей, помоги им учиться, будь с ним, очень прошу!!!

  OdpowiedzUsuń
 59. Милый мой Боже!!! Умоляю, помоги моему Роланду учиться в универе, встретить хороших людей и спокойно адаптироваться... Сегодня он уезжает в Лодзь. Имей его в Своей опеке! Береги его! А мне помоги спокойно пережить его отъезд! Мне очень плохо...грустно...страшно...и только Ты мне можешь помочь!!! Помоги!!!

  OdpowiedzUsuń
 60. Panie Jezu! Błagam usłysz moje modlitwy!!! Pomóż mojemu synowi wyjaśnić błąd o kierunku na studiach...wesprzyj go, bo jest zdenerwowany...zmartwiony...wiem, że jesteś wielki, miłosierny i zawsze każdemu pomagasz!!! Mocno wierzę, że pomożesz wszystko wyjaśnić i naprawić!

  OdpowiedzUsuń
 61. Милый мой Боже! Мне страшно...одари здоровьем меня и моих близких...будь всегда с нами!!!

  OdpowiedzUsuń
 62. Помоги моему Мирку, начинается диктант...умоляю!!!

  OdpowiedzUsuń
 63. Boże mój ukochany, błagam Cię, pomóż mi w tych trudnych chwilach, rozwiąż pomyślnie dla mnie sprawy w pracy, daj zdrowie moim rodzicom, a mi spokój i zabierz ode mnie te lęki. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 64. Tylko Ty Boże wiesz, czego potrzebuję, czego się lękam, dlaczego upadam. Ulecz moje serce i moją duszę. Proszę pomóż mi być lepszą, widzieć w każdym człowieku Ciebie. Pomóż mi także odrzucić wszystkie lęki i bardziej Ci zawierzyć. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 65. Боженька, миленький, помоги! Снова ругаюсь с сыном.
  Не хочет ходить в школу...только Ты можешь помочь...я устала ругаться

  OdpowiedzUsuń
 66. Милосердный Боже...и вот снова я обращаюсь к тебе с просьбой-у сына сегодня соревнования по бегу, помоги ему! Он очень переживает...а я переживаю вдвойне....поддержи его...помоги победить....

  OdpowiedzUsuń
 67. Господи Боже! При регистрации документов в универ, у сына возникли проблемы...помоги их разрешить! Только Ты всегда со мной, всегда меня слышишь, понимаешь и помогаешь...и сейчас помоги, очень прошу!

  OdpowiedzUsuń
 68. Боже,милый! Я очень беспокоюсь за своего младшего сына. Ему 16 лет, влюбленность, гормоны играют, настроение изменчивое...мне за него страшно! Береги его! Не позволь оступиться! Умоляю, услышь мои просьбы! Доверяю Тебя! Верю, что не позволишь ему сделать что-либо плохое...умоляю, береги его!!!

  OdpowiedzUsuń
 69. Boże Miłosierny! Dziękuję Ci za wszystko!!!
  A szczególnie za to, że pomagasz moim dzieciom! Starszy syn jest na zerówce w Łodzi, niedługo będzie miał konferencję i końcowe egzaminy...bądź z nim, pomóż mu...błagam!

  OdpowiedzUsuń
 70. Боже милый, помоги моему сыну на соревнованиях!

  OdpowiedzUsuń
 71. Panie Boże! Jutro Roland ma konferencję...pomóż mu, wesprzyj go...Boże drogi, błagam!!!

  OdpowiedzUsuń
 72. Спасибо, Боже милый! За моих детей, за их успехи и за все то, что есть в моей жизни и жизни моих детей! Береги их! Умоляю!

  OdpowiedzUsuń
 73. Добрый и милосердный Боже! Помоги сегодня Лизе хорошо сдать экзамен!

  OdpowiedzUsuń
 74. Боже милый, береги моих детей, одари их здоровьем и успехами, а мне благослови поездку в Пулавы. Уповаю на Тебя!!!

  OdpowiedzUsuń
 75. Боже, милый! Одари здоровьем Гражину и Сашу. Поддержи их...

  OdpowiedzUsuń
 76. Боже, милый ...береги моих детей! Помоги им жить, учиться (в школе, универе), помоги быть хорошими и добрыми людьми.не для себя прошу...для них! Умоляю, помоги!

  OdpowiedzUsuń
 77. Boże miłosierny!!! Syn mój jedzie na konkurs polskiej piosenki...(w tej kategorii) ostatni raz), pomóż mu zwyciężyć!!! Błagam!!!

  OdpowiedzUsuń
 78. Jezu miłosierny...pomóż!!! Błagam! Pomóż Rolandowi!!!

  OdpowiedzUsuń
 79. Боженька, миленький! Помоги...не хочу ругаться с сыновьями, прошу, помоги!!!успокой Миречка! Очень боюсь за него! Боже!!!умоляю, помоги!!!

  OdpowiedzUsuń
 80. Боже, милосердный...мне страшно, очень страшно за моих детей...Береги их, не позволь скатиться....не позволь испортить свою жизнь! Умоляю, услышь меня...грешную!
  Страшно жить...жизнь теряет смысл...мы не понимаем друг друга, "не слышим и не видим" друг друга...Боже!!! Что я сделала не так??? Помоги, прошу!!!

  OdpowiedzUsuń
 81. Спасибо, Боже милосердный, что ты постоянно с нами.За поддержку, помощь...Ты Велик! Уповаем на Тебя!
  Благослови нам дорогу домой, счастливую дорогу в лагерь Мирку(будь с ним каждый денечек, береги его!!!) Дорогу домой Роланду!
  Верим, что слышишь нас и поможешь нам!

  OdpowiedzUsuń
 82. Благослови Мариану дорогу домой, а к тому, кто пробил колесо, будь милосердным!

  OdpowiedzUsuń
 83. Спасибо, Боже милосердный, за ВСЕ огромное СПАСИБО!!!
  береги моих детей и нас самих...

  OdpowiedzUsuń
 84. Panie Jezu! Pomóż mojemu synowi zdecydować się na kierunek studiów...jesteś Wielki i Miłosierny...mam nadzieję że usłyszysz moje modlitwy i z Twoją pomocą będzie wszystko dobrze!

  OdpowiedzUsuń
 85. Боженька миленький, мне страшно, одиноко, грустно...апатия какая-то напала. Помоги, умоляю, помоги!

  OdpowiedzUsuń
 86. Спасибо, Боже, за то, что Мирек успел на поезд и уже скоро будет дома. И прошу благословение для нас с Роландом. Помоги счастливо доехать, все оформить и счастливо вернуться домой. Умоляю, пусть будет все хорошо!

  OdpowiedzUsuń
 87. Спасибо Боже, за помощь, за поддержку, за то, что нашелся паспорт! ТЫ ВЕЛИК! СЛАВА ТЕБЕ!!!

  OdpowiedzUsuń
 88. Боже милосердный...снова обращаюсь к Тебе за поддержкой и помощью, без Тебя мне так тяжело!
  Сегодня ночью мой сын уезжает на учебу, очень переживаю и даже боюсь, что и как там будет...Береги его! Не позволь ему "потеряться"... Попасть в дурную компанию. Умоляю услышь меня!!! Помоги ему учиться, быть аккуратным и внимательным! умоляю, ради всего святого на свете!!!!! Помоги и поддержи!

  OdpowiedzUsuń
 89. Сегодня мы с Роландом поругались...но слава Тебе Боже, помирились!
  Береги моего сыночка! Будь с ним всегда и везде! Благослови каждый денечек его жизни. Помоги учиться и быстро привыкнуть к новому месту. Пусть учеба будет легкой, а люди, среди которых будет жить и учиться, добрыми, понимающими и отзывчивыми. Боже милосердный, умоляю, услышь мои просьбы и молитвы! Уповаю на Тебя!

  OdpowiedzUsuń
 90. Боженька миленький...плохо мне, страшно и одиноко...

  OdpowiedzUsuń
 91. У сына соревнования...помоги ему Боже, поддержи!
  А я буду молиться и ооочень надеяться на Твою помощь.

  OdpowiedzUsuń
 92. Боже Милосердный...помоги!!!
  Помоги сыну успеть на поезд, счастливо доехать домой! Умоляю!!! Помоги!!!

  OdpowiedzUsuń
 93. Спасибочки, Боже милый!!! За все!!!

  OdpowiedzUsuń
 94. Боже Милый! Береги моего сыночка...помоги счастливо доехать в Седльце, хорошо учиться...будь с ним всегда...
  Не для себя прошу, для сына! Береги его! Пошли хороших людей на его дорогу!

  OdpowiedzUsuń
 95. Боже, береги моего сына! Благослови каждую секундочку его жизни! Будь с ним!!! А я обещаю, что буду молиться...при каждой возможности! И сегодня пойду на розарий, и в пятницу...только, умоляю, будь с ним!!!

  А еще благослови моему младшенькому. Помоги учиться, стремиться к лучшему. Боже, уповаю на Тебя!!! Ты Велик и милосерден!
  Спасибо Тебе за моих деток! Помоги быть хорошей мамой...дай сил вымолить для них всех нужных ласк!

  OdpowiedzUsuń
 96. Ох, грустно мне, одиноко и страшно .... Помоги!
  Береги моих детей!

  OdpowiedzUsuń
 97. Боже, сегодня у нас утренник, помоги, чтоб все прошло хорошо!помоги не нервничать...
  Уповаю на Тебя!!!

  OdpowiedzUsuń
 98. Сыночек мой поехал на учебу. Благослови дорогу и будь с ним! Помоги учиться, поддержи....Боже, уповаю на Тебя!
  Ради всего святого на свете, береги моих сыновей!!!

  OdpowiedzUsuń
 99. Boże miłosierny...znowu pokłóciłam się z Mirkiem. Pomóż, błagam!

  OdpowiedzUsuń
 100. Сын возвращается на учебу, благослови дорогу, будь с ним! Пусть будет все хорошо!
  Уповаю на Тебя! Ты Велик и милосерден...

  OdpowiedzUsuń
 101. Jezu miłosierny! Jutro urodziny ma mój syn. Jutro też ma bardzo ważny występ, błagam, pomóż mu przejść do następnej tury! Niech to będzie dla niego prezentem urodzinowym. A ja obiecuję szczerą modlitwę!

  OdpowiedzUsuń
 102. Boże miłosierny! Dziś wyjeżdżamy z chórem do Polski, pobłogosław nam drogę w obie strony, obdarz zdrowiem i powodzeniem. Ufam Tobie!!! Błagam, bądź z nami!

  OdpowiedzUsuń
 103. Боже спасибо за все, благослови нам выступление...

  OdpowiedzUsuń
 104. Боже, милосердный! Сегодня отборочный тур, помоги победить и пройти в финал!

  OdpowiedzUsuń
 105. Господи Боже! Спасибо Тебе за прожитый год, за все то, чего достигли, чем сегодня можем гордиться...
  Благослови новый 2018 год! Пусть он будет спокойным и удачным! Помоги в начинаниях, дай смелости и терпения...помоги моим детям хорошо учиться, быть здоровыми, счастливыми, хорошо сдать экзамены и сессию....
  Уповаю на Тебя! Береги всех нас!

  OdpowiedzUsuń
 106. Боже, благослови дорогу сыну в универ, будь с ним!

  OdpowiedzUsuń
 107. Нет мне покоя...и слезы на глазах...сын поехал на учебу, а я сегодня иду к директору. Помоги, Боже! Я очень переживаю! Пусть все пройдет тихо, мирно и...быстро! Пусть у моих сыновей все будет хорошо! Береги нас всех! Уповаю на Тебя! Боже, поддержи....помоги...

  OdpowiedzUsuń
 108. Боже, Милый, благослови дорогу на учебу моему сыну!
  И огромное Тебе СПАСИБО ЗА ВСЕ!!!

  OdpowiedzUsuń
 109. Боже милый мне страшно, грустно....помоги, поддержи.....

  OdpowiedzUsuń
 110. Сегодня экзамен у сына, помоги ему Боже, поддержи...подскажи....
  Ты Велик и Милосерден....верю, что услышишь меня и поможешь сыну.

  OdpowiedzUsuń
 111. Boże badz bisko mnie kazdego dnia Czuwaj nad moimi dziećmi wnukami daj im zdrowie.Spraw aby moje dzieci powróciły do wiary i w niej wychowały swoje dzieci. Blagam o zdrowie dla Szymona

  OdpowiedzUsuń
 112. Боже, миленький, спасибо Тебе за отлично проведенные каникулы, за хорошие результаты на экзаменах у Роланда!
  Завтра он возвращается на учебу, благослови ему дорогу и второй семестр, пошли хороших, добрых людей на его дорогу!
  И нам благослови...Миречку помоги учиться, готовиться к экзаменам и научке ... Я, грешная, молю о благополучии для нас всех...помоги не отходить от тебя ни на шаг!
  Будь с нами, одари здоровьем души и тела....

  OdpowiedzUsuń
 113. Боже! Спасибо за все...и прости!!! Помоги сегодня Люции решить наш вопрос...прости, умоляю, не суди строго!! Помоги, очень прошу!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 114. Кто-то украл фотограф моего сына..береги моего сынулечка....от плохих глаз...и от плохих слов и пожеланий..
  Умоляю, ради всего святого...оберегай моего сыночка!!!

  OdpowiedzUsuń
 115. Starszy syn wraca do Siedlec, pobłogosław mu drogę! Bądź z nim!
  Pomóż studiować!
  A Mirkowi pomagaj w szkole!
  Jesteś Wielki i Miłosierny! Ufam Tobie!!!

  OdpowiedzUsuń
 116. Боженька миленький! Сын поехал на учебу, благослови дорогу и помоги удачно сдать все зачёты и экзамены!

  OdpowiedzUsuń
 117. Миречку мой закончил школу. Боже милосердный ЗА ВСЕ ТЕБЯ БЛАГОДАРЮ!!! А особенно за то, что ты мне его дал!!!это мое сокровище!!! Береги его!!! Умоляю!!!

  OdpowiedzUsuń
 118. Боже милосердный, услышь мои просьбы и молитвы...помоги сыновьям учиться, сдавать зачеты и экзамены, благослови всех тех, среди кого они живут и учатся.
  И помни обо мне, своей грешной слуге...я влюблена в юного мальчишку...не знаю, как быть...но он мне интересен и дорог...помоги...

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do umieszczania swoich intencji i do wspólnej modlitwy.