Modlitwa dla rodziców dzieci uzależnionych


Dobry Boże
Ty znasz tę straszną bezradność,
której pełne jest moje serce,
kiedy patrzę na moje dziecko,
które tak bardzo kocham,
a które niszczy swoje własne życie,
złapane w spiralę uzależnienia.

Ten widok łamie mi serce
i nic nie jest w stanie wyrazić mego bólu,
tak, że czasami wydaje mi się,
że już dalej nie dam rady.

Wierzę, że Ty jesteś Wszechmocny
i dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych,
jak powiedział to Anioł do Maryi.
Wierzę także, że kochasz moje dziecko znacznie bardziej niż ja.

Proszę Cię, pomóż mi zaufać w Twoją interwencję w jego życiu.
Przynieś mu uzdrowienie, którego potrzebuje,
doprowadź je do pełnego powrotu do zdrowia.
Daj muj doświadczyć Twojej głębokiej miłości, którą masz dla niego.
I udziel jemu odwagi, siły i miłości, której potrzebuje.

Amen.

W komentarzach można umieszczać swoje intencje.


213 komentarzy:

 1. prosze bardzo jak tylko moge najmocniej o to zeby moj brat przestal pic, zeby zmadrzal i zerwal z kolezkami ktorzy go ciagna tylko do wodki. Pomoz mu Panie, zeby przestal ruinowac sobie zdrowie i zycie, daj mu jakis wielki cel w zyciu zeby mu bylo latwiej zerwac z nalogiem.
  Prosze udziel mu Panie Twojego blogoslawienstwa i Twoich lask.
  Dziekuje bardzo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę o łaskę dla mojego syna Bartka którego powierzam ci Jezu w opiece pragnę z całego serca aby wyszedł z nałogów i zrozumiał tak naprawdę ze niszczy swoje młode życie i wszystko dookoła .proszę chroń go i daj mu siłe aby walczył z przeciwnościami losu .dziękuje .amen

   Usuń
  2. Proszę o ratunek dla mojego syna żeby Pan Bóg uwolnił go od niebezpiecznych substancji

   Usuń
  3. Panie Jezu bardzo proszę o pomoc w Nawróceniu mojego syna z alkoholu Łukasza.

   Usuń
 2. Proszę miej moją jedyną córkę w swojej opiece i strzeż ją od złych przyjaciół używających środki odurzające.... Jezu ufam Tobie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę o łaskę dla mojego męża aby wrócił z więzienia do domu .został skazany niewinnie .proszę daj mu siłe na przetrwanie tego strasznego czasu .Jezu ufam tobie i oddaje go pod twoje skrzydła abyś sprawił cud wolności .Jezu ty się tym zajmij .amen

   Usuń
 3. boze wszechmogacy spraw aby moj syn nie naduzywal alkocholu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panie Boże proszę Cię za moim synem Adrianem uratuj go z alkoholizmu oby był dobrym ojcem i dobrym mężem bo tylko ty wszystko możesz Amen

   Usuń
  2. Panie Boże spraw aby mój syn przejrzał na oczy od nowa nauczył się kochać Ciebie i siebie.Nke pozwól mu aby ten nałóg zgubił jego duszę.Wierze o dobry Boże że wysłuchasz mojej prośby matki która kocha swoje dziecko nad życie.Poblogosław o dobry Jezu każdy dzień Jego życia i doprowadź do królestwa twojego Amen

   Usuń
 4. Panie Boże spraw,aby Moj Szwagier zaprzestał pić alkohol,aby Moja siostrzyczka Najdroższa nie miała więcej problemów z nim,oraz ich Wspaniałe Dzieci miały spokojne noce,JEZU UFAM TOBIE.

  OdpowiedzUsuń
 5. Panie Boże okaż swoje miłosierdzie i ratuj moją córke,spraw aby zeszła ze złej drogi,żeby zdała do nastepnej klasy i żeby zakończyły się pomyślnie sprawy sądowe.A Ciebie Najświętsza Matko,błagam nie opuszczaj nas,spraw aby ona poczuła miłość naszego Pana Jezusa Chrystusa,żeby szła jego prostą,jasną drogą i żeby wróciła do mnie jako moje dawne dobre dziecko JEZU UFAM TOBIE

  OdpowiedzUsuń
 6. Jezu Najmilosierniejszy blagam Cie, nie dopusc by moj syn naduzywal alkoholu,by juz nigdy i nikt w naszej rodzinie nie cierpial z tego powodu.Panie pomoz mu,daj mu jakies zajecie,daj prace,postaw na drodze dobrych kolegow,dobra dziewczyne na zone, by mial dla kogo zyc i pracowac.daj silna wiare i zdrowie.Jezu Ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jezu Najmilosierniejszy, blagam Cie za moim synem, uwolnij go z wszelkich nalogow, oczysc jego serce z pychy i zlosci, zabierz zle towarzystwo. Panie - Ty tylko mozesz tego dokonac. Jezu, ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jezu prosze o laske dla mojego syna Marcina wyzwolenia go z nalogu narkotykowego i o dary dla niego Duch Sw.i o blogoslawienstwo dla calej rodziny i prosze jeszcze za mezem o wyzwolenie go z nalogu pijanstwa cala moja ufnosc w tobie Panie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. JEZU MOJ KOCHANY POMOZ MOJEMU SYNOWI ZEBY JUZ NIE PIL I NI PALIL I ZEBY JEGO ZYCIE BYLO PIEKNE I GODNE

   Usuń
  2. Jezu pomóz mojemu synowi wyjsc ze spirali uazależnienia bo tylko Ty jestes w stanie to zrobić

   Usuń
 9. Jezu proszę o łaskę dla mojego syna błagam cię uwolni go od wszelkich nałogów, postaw na jego drodze dobrych ludzi i dobrą kobietę, by miał dla kogo żyć i pracować. Jezu ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Prosze Ciebie Panie Boze o to zebym nie palila papierosow a Jacek zeby przestal pic alkochol.Bog Zaplac...

  OdpowiedzUsuń
 11. Panie Boże dziękuję Ci za wszystko co czynisz dla mojego uzależnionego syna Piotra i proszę Cię o dalsze wskazówki dla niego ,które prowadzą go za Twoim pośrednictwem do wyzdrowienia.Daj mu Boże tyle siły aby mógł czynić to co mu karzesz.Daj mu wiarę ,nadzieję i miłość.

  OdpowiedzUsuń
 12. Jezu daj siłę i wiarę mojemu synowi,który przebywa w ośrodku uzależnień,aby pobyt tam dał mu wyzdrowienie,i z Twoją pomocą pozwolił mu wyzwolić się z nałogu ,który nim zawładną i zmienił jego życie w cierpienie jego i bliskich,pomóż mu Boże bo to Ty czynisz cuda,błagam Cię pozwól mu Cię pokochać na nowo tak jak kochał Cię zanim uzależnienie złapało w swoje sidła.Jezu kocham Cię.

  OdpowiedzUsuń
 13. Dobry Boże spraw by mój syn Wojciech przełamał w sobie niechęć do leczenia z choroby alkoholowej.Chryste Ty wszystko możesz, okaż mu swoje miłosierdzie, uratuj go Panie.

  OdpowiedzUsuń
 14. Panie Boże spraw by mój syn Maciej z Twoją pomoca wyzwolił się z nałogu który nim zawładną i zmienił jego życie w cierpienie jego samego i bliskich.Błagam okaż mu swoje miłosierdzie i uratuj go Panie.Jezu ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 15. prosze cie serce Jezusa ulituj sie nad synem niech omija wszystkie nieszczescia jakie spotykaja go na drodze jego zycia,daj nawrocenie i milosc,prace w ktorej wytrwa i nie bedzie ponizany.

  OdpowiedzUsuń
 16. Jezu ratuj mojego syna ,wyzwól go z tego nałogu ,błagam aby mój wnusio wychowywał się kochającej się rodzinie zmień życie mojego syna ,Jezu ja nie wiem co czynić oświeć mnie błagam o pomoc Jezu ratuj mojego syna .Matka

  OdpowiedzUsuń
 17. Jezu ufam i błagam ratuj mojego syna.Matka

  OdpowiedzUsuń
 18. JEZU UFAM TOBIE ,MIEJ W OPIECE MOJE DZIECI. POMÓŻ IM ODNALEŻĆ WŁAŚCIWĄ DROGĘ ŻYCIA.ZLITUJ SIE NAD MOIM SYNEM.URATUJ JEGO OD CHOROBY .OŚWIEĆ MNIE JAK MAM JEMU POMÓC.MATKO BOSKA RATUJ MOJEGO SYNA .NIECH ZNAJDZIE W ŻYCIU MIŁOŚĆ I PRACĘ.
  ZROZPACZONA MATKA

  OdpowiedzUsuń
 19. Panie, Ty możesz wszystko, Ty możesz wyzwolić mojego pierworodnego syna Michała z nałogu, który go zmienił ze wspaniałego mądrego człowieka w kogoś zupełnie już innego... Oddaj mi Boże moje dziecko , mojego dobrego przyjaciela jak kiedyś..Błagam uratuj go przed narkotykami i innymi środkami, ja już nie wiem jak mam walczyć, sama nie poradzę, bez Twej mocy, bez Twojego wsparcia..Wspomnij go jaki był dobry i wspaniały, BŁAGAM BOŻE ULITUJ SIĘ NAD NAMI..daj mu jeszcze dobre życie, Panie błagam Cię..Nie karz go już więcej, uczyń cud Boże, wiem, że możesz ...Boże ratuj moją wspaniałą kiedyś a dziś rozpadającą się rodzinę, ofiaruj też łaski drugiemu synowi, Panie dostrzeż nasz choć przez chwilę..

  OdpowiedzUsuń
 20. Boże wyrwij mojego syna ze szpon nałogów, rozwiąż jego trudne sprawy i sprowadź na dobrą drogę.Jezu ufam Tobie, w Tobie pokładam nadzieję.
  Mama

  OdpowiedzUsuń
 21. Panie wysłuchaj naszych błagań weź w opiekę nasze wszystkie dzieci Twoje dzieci wyrwij je z nałogów wysłuchaj nas matek błagających o pomoc .Jezu Ufam Tobie Ty się tym zajmij Wiesia

  OdpowiedzUsuń
 22. PANIE PROSZE CIE UWOLNIJ MOJEGO SYNA Z TEGO NALOGU POMORZ MU ZUCIC NARKOTYKI ABY MUGL SPELNIAC SWOJE MARZENIE MOJE PROSBY I PLACZ NIE POMAGA JEZUS UFAM W TOBIE

  OdpowiedzUsuń
 23. Serdecznie proszę o modlitwy o Miłosierdzie Boże dla mojego syna Kamila aby dobry Jezu prowadził go ścieżkami z dala od alkoholu i pijących kolegów

  OdpowiedzUsuń
 24. Proszę o modlitwę,za Agnieszkę i Igora o światło Ducha Świętego do walki z nałogiem

  OdpowiedzUsuń
 25. Prosze goraco o modlitwe w intencji syna Marcina o przemiane jego zycoa duchowego, o Dary Ducha Swietego,zeby jego sprawy sadowe szczesliwie sie rozwiazaly,zeby wyszedl z wiezienia,powrocil do rodziny,kochanego swojego dziecka.Bog zaplac Mama blagajaca

  OdpowiedzUsuń
 26. Proszę o modlitwę za mojego syna Tomasza o łaskę trzeźwego życia udziel mu pomocy Panie ,wydobądź go z nałogu i pozwól cieszyć się wolnością i pokojem.

  OdpowiedzUsuń
 27. Jezu słodki błagam o pomocną dłoń i ratunek dla mojego syna Rafała

  OdpowiedzUsuń
 28. Boze prosze o pomoc dla mojego syna Patryka uwolnij go od checi picia alkoholu PROSZE MIEJ GO W SWEJ PIECE

  OdpowiedzUsuń
 29. Boże prosze pomóż mojemu synowi, daj mu siłę aby wytrwal, prosze pomóż nam. Dziękuję za wszystko

  OdpowiedzUsuń
 30. proszę Cię Panie Jezu ulecz moja córkę od grzechów kłamstwa, weź ją w swoją opiekę

  OdpowiedzUsuń
 31. Proszę Cię panie Boże abyś wspomógł moich synów w wyjściu z nałogu uzależnienia od komputera.Aby inne sprawy zaczęły ich pochłaniać i więcej myśleli o Tobie Panie Boże.Skieruj ich mój Panie na właściwe tory.

  OdpowiedzUsuń
 32. proszę cie panie aby moja corka i ziec nigdy już nie pili alkoholu niech sa abstynentami i nawroca się do Boga

  OdpowiedzUsuń
 33. Proszę Cię Panie Boże o pomoc dla mojego chrzestniaka Dawida.Daj mu siły i wytrwałość aby nie sięgał po alkohol,aby wyszedł z tego nałogu i wszedł na własciwą drogę.

  OdpowiedzUsuń
 34. Panie Mój ,błagam byś pomógł mojemu synowi odnaleźć drogę do Ciebie ,bo wtedy z pewnościa upora się ze swoimi problemami Panie.Przy Tobie nic złego nie może się wydarzyć .Niech sie dzieje Twoja wola najlepszy Ojcze.Okaż mojemu synowi Swoje Miłosierdzie i proszę Pokaż mu Swoja drogę jak mi ją Pokazałeś.Wyzwól go ze szponów nalogu jak mnie wyzwoliłeś.Proszę Tatusiu.

  OdpowiedzUsuń
 35. PANIE BOZE PROSZE WYPROWADZ NASZEGO SYNA NA DOBRA DROGE POMODZ MU ODNALESC SES ZYCIA BOG ZAPLAC

  OdpowiedzUsuń
 36. Boze blagam Cie i prosze pomoz mojemu synowy uwolnic sie od alkocholu . Panie otocz go swoja opieka i pomoz mu sie podnies i wyzwolic z choroby alkocholowej. Jezu ufam Tobie i skladam w Twoje rece pomoc od uzaleznienia.

  OdpowiedzUsuń
 37. Boże błagam Cie i proszę pomóż mojemu synowi uwolnić się od alkoholu . Panie otocz go swoja opieka i pomóż mu się podnieść i wyzwolić z choroby alkoholowej. Jezu ufam Tobie i błagam spraw żeby wrócił z rodziną na łono kościoła Twoje rece pomoc od uzaleznienia.

  OdpowiedzUsuń
 38. Panie Boze prosze o pomac dla mojego syna w uzaleznieniach i sprowadz go na wlasciwa droge zeby byl szczesliwy. JEZU UFAM TOBIE.

  OdpowiedzUsuń
 39. Dobry Boże proszę Cię o opiekę nad Klaudią uwolnij ją z nałogów .Spraw Dobry Boże , aby była szczęśliwa i zdrowa bo tak naprawde to Ty jeden wiesz tylko co jest dobre dla mojej córki pomóż Panie błagam.

  OdpowiedzUsuń
 40. Panie wstawiam się w imieniu mojej sąsiadki która zwątpiła trochę w Twoja moc dlatego proszę wzmocnij jej wiarę i pomóż uwolnić jej syna z nałogu.niech pozwoli zaufa Tobie

  OdpowiedzUsuń
 41. Panie Jezu proszę o pomoc dla mojego syna ,aby wyzwolił się z uzależnień pornografii

  OdpowiedzUsuń
 42. Panie ratuj moje dzieci od nałogu i choroby

  OdpowiedzUsuń
 43. Blagam o pomoc dla syna Marcela o wyjście z nałogu wirtualnego świata

  OdpowiedzUsuń
 44. Jezu pomoz Dawidowi wyjsc z nalogu lekomanii.Jezu ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 45. Jezu ty się zajmij moim synem uwolnij go od zniewolenia narkotykowego niech przyjmie pomoc

  OdpowiedzUsuń
 46. Mam syna Cezarego, który jest uzależniony od alkoholu..ma 32lata..chore oczy i nerwicę natręctw.. ma też żonę córeczkę półroczna.. proszę o modlitwę za niego
  Maria

  OdpowiedzUsuń
 47. Dobry Jezu, błagam Cię, wyrwij moją córkę z sideł uzależnienia od telefonu i internetu. Wysłuchaj mnie Miłosierny Jezu bo tracę siły.

  OdpowiedzUsuń
 48. Zajmij sie tym Jezu, spraw zeby moja corka uwolnila sie od szatatna, od uzaleznien, depresji, zeby znajazla w sobie milosc do Ciebie, pomoz, ufam Tobie Jezu.

  OdpowiedzUsuń
 49. Proszę o uwolnienie mojego syna Adama od nałogów i powrót do zdrowia.

  OdpowiedzUsuń
 50. Panie Boże, błagam Cię uzdrów i uwolnij moją kochaną chrześniaczkę z sideł uzależnienia jakim jest anoreksja. Spraw aby ta wspaniała 15latka znów zechciała żyć.

  OdpowiedzUsuń
 51. Panie Jezu Chryste błagam wyzwól z sideł narkomanii i lekomanii moją córkę. Proszę postaw na jej drodze dobrego partnera i otocz ją ludźmi, dzięki którym pozbędzie się lęków, a jej życie nabierze sensu. Duchu Święty ześlij na nią swoje dary.Matko Boska czuwaj nad nią, w każdej chwili życia.

  OdpowiedzUsuń
 52. Panie Jezu ulecz z alkoholizmu mojego mężą i spraw, żeby w mojej rodzinie zapanowała miłość, szacunke i spokój.

  OdpowiedzUsuń
 53. Panie Jezu wyzwól naszych synów z narkomanii i alkoholizmu. Proszę Cię spraw, aby odnaleźli sens życia, wrócili do Ciebie i aby w naszym domu zapanował spokój. Św. Rito módl się za nami. Jezu ufamy Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 54. Panie Jezu dopomóż mojemu siostrzencowi aby zrozumiał,że jest poważnie uzależniony i aby pobyt w ośrodku dla uzależnionych otworzył mu oczy na to co czyni przeciw sobie i dał mu siłę i wytrwałość w walce z nałogiem.Pomoz mu też ukończyć medycynę i postaw na jego drodze dobrych ludzi i dobrą dziewczynę by pozbył się depresji, lęku życia które pchają go w szpony nałogu lekomanii i nikotynowego.Obudz go Panie Jezu do życia i wiary w Ciebie.Ocal go Panie.

  OdpowiedzUsuń
 55. Piękne słowa i wyjątkowe modlitwy... Ale nie warto poprzestawać tylko na tym, szukajcie pomocy dla dzieci tak jak ja znalazłam dla bratanka... Znajdzie specjalistę i dobry ośrodek, wiem ze jest już lepiej dzięki https://terapiasycylia.pl/, warto próbować!

  OdpowiedzUsuń
 56. Proszę uwolnij mojego syna od alkoholu i marihuany

  OdpowiedzUsuń
 57. Boze uwolnij mojego syna Piotra od narkotyków i sprowadz go na droge z której zboczył.Pozwól mu doznac Twojej miłosci.

  OdpowiedzUsuń
 58. Boze uwolnij mojego syna Błażeja od choroby alkoholowej i powrót do zdrowia.

  OdpowiedzUsuń
 59. Panie.Boze proszę uwolnij moich synow.od.alkoholu i narkotykow Mateusza Pawla...

  OdpowiedzUsuń
 60. Panie Boże w Tobie nadzieja blagam uwolnij mego syna od alkoholu

  OdpowiedzUsuń
 61. Panie ratuj moje dzieci od nalogow i ich rodziny..

  OdpowiedzUsuń
 62. MojPanie Boże ratuj moich synow od.wsslkich nalogow.
  OJCZE NASZ....

  OdpowiedzUsuń
 63. Jezu, ufam Tobie i wierzę, że wyzwolisz moje dziecko ze szponów internetu i sprawisz aby stał się jak kiedyś radosnym dzieckiem...
  Katarzyna

  OdpowiedzUsuń
 64. Proszę Cię Panie o uwolnienie mojego syna ze szponów nałogu alkoholizmu, nikotynizmu oraz intrnetu

  OdpowiedzUsuń
 65. Boze uwolnij mego brata z alkoholizmu prowadz go przez życie i pobłogosław.

  OdpowiedzUsuń
 66. Boże uwolnij mojego syna od nalogu narkotykowego, przywróć mu wiarę i ratuj go

  OdpowiedzUsuń
 67. Boze,poprowadz naszego syna wlasciwa droga,wyzwol od pietna narkotykow.Prosze,blagam wez naszego syna pod swoja opieke,aby znalazl checi i sily do walking z ta choroba.

  OdpowiedzUsuń
 68. Boże uwolnij z nałogu alkoholizmu mego brata. Próbował tyle razy. Pozwól by tym razem nie wrócił do picia. Daj mu siłę i wytrwałość. Prowadz go przez życie. Wierzę że z Tobą wszystko się uda. Jezu ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 69. Jezu miłosierny proszę z całego serca za mojego syna uwolnij go z jego uzależnień przytul do Swojego serca przywrócić wiarę i umocnij
  Jezu ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 70. Proszę Cię Jezu uwolnij moje dzieci z nałogu grania w gry.

  OdpowiedzUsuń
 71. Panie Jezu pomóż mojemu synowi wyjść z nałogu i rozpocząć normalne życie. Tylko Ty możesz jemu pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 72. Panie Jezu proszę o łaskę uwolnienia od alkoholu i wszelkich nałogów mojego syna wzbudz w nim pragnienie pojednania z Panem Bogiem

  OdpowiedzUsuń
 73. Panie Jezu proszę o uwolnienie z nałogu mojej córki Marysi.

  OdpowiedzUsuń
 74. Panie Jezu proszę o uwolnienie z nałogów syna Karola

  OdpowiedzUsuń
 75. Boże Miłosierny błagam uratuj mego syna z sideł uzależnienia od grania i krzywdzenia siebie.Nie mam już siły zlituj się nad nimnim

  OdpowiedzUsuń
 76. Jezu błagam uratuj mego Szymka.Całkiem sie już zatracił a ja nie umiem mu pomóc.nie mam już siły. Miej litość i pomoz

  OdpowiedzUsuń
 77. Panie Boże ulituj się nad moim synem daj mu siłę do walki ze złem oddal od niego wszystkie nałogi, błagam.

  OdpowiedzUsuń
 78. Panie Jezu uzdrów mojego syna z alkoholizmu ,obdarz go potrzebnymi łaskami i ulituj się nad jego rodziną.

  OdpowiedzUsuń
 79. Dobry Jezu błagam Cię wyrwij z szponów nałogu mojego syna Tomasza .Daj mu siłę do walki ze złem.

  OdpowiedzUsuń
 80. Dobry Jezu błagam Cię wyrwij z szponów nałogu mojego syna Tomasza .Daj mu siłę do walki ze złem.

  OdpowiedzUsuń
 81. Jezu kochany, Wszechmocny, proszę żeby mój syn Rafał zerwał z nałogami, marihuaną i alkoholem orz grami komputerowymi, błagam Cię Jezu. Mama

  OdpowiedzUsuń
 82. Proszę cię dobry Boże o wyjście z nałogu narkotykowego dla mojego syna. Wyprowadź go Boże na dobrą drogę.

  OdpowiedzUsuń
 83. Prosze w intencji sistrzenca Tomka Dopomoz mu Boze bo to dobrychlopak tylko siezagubilJezuufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 84. Proszę Cię Boże o uwolnienie z nałogów siostrzeńca Marcina daj mu siłę i odwagę do walki ze złem

  OdpowiedzUsuń
 85. Panie Jezu proszę Cię zajmij się życiem naszego syna Karola prowadź go dobrą drogą

  OdpowiedzUsuń
 86. Jezu proszę pokornie uwolnij z nałogu mojego syna i moją rodzinę Panie ulituj się nad nami �� Bóg zapłać dziękuję tobie Panie Jezu

  OdpowiedzUsuń
 87. Proszę Cię Jezu o uwolnienie od wszystkich nałogów i wszelkiego zła syna Karola, prowadź go dobrą drogą w życiu. Jezu ufam tobie

  OdpowiedzUsuń
 88. Proszę
  Cie Jezu o uwolnienie mojej córki z tego strasznego nałogu narkotykowego i prowadź moją córkę dobrą drogą w życiu. Jezu ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 89. Miłosierny Jezu, błagam uwolnij mojego jedynego syna z nałogu alkoholowego na zawsze. Jezu ufam Tobie, TY się tym zajmij. Kocham Cię i dziękuję Tobie z całego serca. Tota Tua

  OdpowiedzUsuń
 90. Panie Boże pomóż mojemu synowi Markowi uwierzyć w dobro i własne siły by móc uwolnić się od nałogu. Jezu ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 91. Panie Jezu proszę Cię o łaskę uwolnienia z nałogu alkoholowego dla Dominika i o sens życia dla niego i prowadz go dobrą drogą Jezu ufam tobie

  OdpowiedzUsuń
 92. Jezu daj siłę wytrwania w trzeźwości mojemu synowi Jezu nie opuszczaj go

  OdpowiedzUsuń
 93. Jezu nie opuszczaj mojego syna. Proszę o laskę uwolnienia od uzaleznienia. Wskaż drogę do normalnego życia w miłości i poczuciu wartości dobrego życia z Bogiem. Jezu ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 94. Psnie Jexu uwolnij moją córkę od uzależnień i depresji. Pzytul ną do Twego serca i prowadź ja przez dalszą drogę w miłości szczęściu i spokoju

  OdpowiedzUsuń
 95. Jezu proszę Cię zajmij się życiem naszego syna wskazuj mu dobrą drogę broń go od wszelkich nałogów i zła współczesnego świata prosi matka Jezu ufam tobie

  OdpowiedzUsuń
 96. Boze uwolnij mojego syna od nałogu narkotykowego i choroby psychicznej

  OdpowiedzUsuń
 97. Panie Jezu błagam uwolnij mojego syna Kamila z nałogu spożywania środków odurzających i leków.Odmien jego życie.Jezu zmiłuj się nad nami.

  OdpowiedzUsuń
 98. Jezu daj siłę wytrwania w trzeźwości naszemu synowi Karolowi i pragnienie pojednania z Bogiem

  OdpowiedzUsuń
 99. Panie Jezu ty wiesz Bóg zapłać 🙏♥️♥️♥️

  OdpowiedzUsuń
 100. Panie Jezu uwolnij mojego syna z nałogu narkotykowego i moich siostrzeńców JEZU UFAM TOBIE DZIĘKUJĘ TOBIE PANIE JEZU 🙏♥️

  OdpowiedzUsuń
 101. Boże proszę cie uwolnij moich synów o gier I Internetu. Miej ich w swojej opiece..Proszę i dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 102. Kochany Jezu Ty się zajmij alkoholizmem moich synów.

  OdpowiedzUsuń
 103. Jezu ufam Tobie.
  Blagam w Tobie moc.uwolnij mojego synow od narkomani alkoholizmu.
  Niech sie opamiętają ..
  Jezu tylko na Ciebie moge liczyć. Weź to w swoje ręce.
  OJCZE NASZ...
  ZDROWAS MARIO...
  CHWALA OJCU...

  OdpowiedzUsuń
 104. Jezu zajmij się sprawa mojego syna,uwolnij go od nałogu i pomóż odnaleźć drogę do Ciebie,przez Chrystusa Pana Naszego Amen!

  OdpowiedzUsuń
 105. Jezu zajmij się sprawa mojego syna,uwolnij go od nałogu i pomóż odnaleźć drogę do Ciebie,przez Chrystusa Pana Naszego Amen!

  OdpowiedzUsuń
 106. Boże Ty wszystko wiesz i wszystko możesz proszę pomóż mojemu wnukowi. Bóg z nami.Jezu ufam Tobie Ty się tym ZAJMIJ.

  OdpowiedzUsuń
 107. Panie Boże proszę Cię pomóż mojej córce uwolnić się od alkoholu, odsuń również od niej i dzieci człowieka, który ich krzywdzi. Boże miej ich w Swojej opiece i strzeż od wszelkiego złego.

  OdpowiedzUsuń
 108. Błagam Cię Maryjo Nasza Nadzieja ♥️ Uwolnij mojego synka Pawła od nałogu alkoholowego i wszystkich innych ,które go zniewalają i oddalają od Kochającego Boga i rodziny .Proszę wszystkich świętych ,błogosławionych ,aniołów ,całe niebo i duszę czyśćcowe o wyrwanie mojego syna z sideł szatańskich ,wszystkich uzależnień .Kochająca mama

  OdpowiedzUsuń
 109. Jezu prosze zabierz wszelkie nalogi mojemu synowi kacprowi wlej w jego serce radosc blogoslaw go zrozpaczona mama

  OdpowiedzUsuń
 110. Jezu miłosierny,Matenko najświętsza uwolnij moja córkę Martę od nałogu pijaństwa innych nalogow które zniewalaja i oddalają ja od kochajacego Boga i od rodziny ,proszę jej Anioła stróża oraz wszystkich świętych i ducha Świętego o dar mocy pokonania uzależnień i powrotu do normalnego życia kochająca mama

  OdpowiedzUsuń
 111. Panie Jezu prosze Cie uwolnij mojego brata z nałogu pijanstwa daj mu siłe do pokonania nałogu aby wrócił do normalnego zycia .JEZU UFAM TOBIE .Dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 112. Panie Jezu uwolnij mojego syna z alkoholizmu. Daj mu siłę i otocz go opieką, Jezu ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 113. Boże uwolnij moja córka od narkotyków. Daj jej siłę wyrwać się z tego otoczenia. Boże zajmij się tym.

  OdpowiedzUsuń
 114. Panie Jezu,Matko Przenajświętsza,sw.Rito,sw Moniko i Wszyscy Święci,błagam pomóżcie moim synom uwolnić się od narkotyków i o ich nawrócenie że złej drogi.Blagam,wysłuchajcie moich próśb.
  JEZU UFAM TOBIE������

  OdpowiedzUsuń
 115. Panie prosze o laske uzdrowienia dla syna. Prosze by podjął leczenie

  OdpowiedzUsuń
 116. Panie Borze wiem że nie zasługuję na twą łaskę ale nie proszę cie o łaskę dla mnie tylko dla mojego syna ,pomóż mu w walce z nałogiem narkotykowym proszęcię daj mu cel aby wiedział że życie jest piękne bez nałogu

  OdpowiedzUsuń
 117. Jezu miłosierny Boże błagam Ciebie wskaż właściwą drogę mojemu synowi weź go za rękę i poprowadź ześlij Ducha SW niech napełni jego serce miłością oddali zło wszelkie

  OdpowiedzUsuń
 118. Pomóż dobry Boże , bo syn zboczył z dobrej drogi i błąka się po wertepach nałogu Proszę , pomóż mu , wesprzyj ,wskaż miejsce by mógł odpocząć od zła które go otacza

  OdpowiedzUsuń
 119. Boże miej w swoim miłosierdziu syna mego... Uwikłanego w nałóg , bądź dla niego łaskaw Daj mu motywację do życia bez nałogu Błagam

  OdpowiedzUsuń
 120. Panie Boze, Matko Naswietsza i sw Rito od spraw beznadziejnych i wszyscy Swieci blagam Was o pomoc dla mojego syna Aleksandra aby wyszedl z tego strasznego nalogu alkoholowego i wreszcie zrozumial, ze mozna zyc bez niego. Byc szczesliwym i cieszyc sie z kazdego dnia. Obecnie widzi tylko czarny tunel, ktory wydaje mu sie, ze jest bez wyjscia. Dajcie mu sile,wiare i pomozcie mu zauwazyc to swiatelko aby trafic do wyjscia do Was i do swojej rodziny. Ja jako matka bede go wspierala swoja modlitwa.

  OdpowiedzUsuń
 121. Ratuj Boże mojego syna Piotra, wyzwól go z jego nałogów. Daj pokój serca i radość w życiu. Przywróć mu wiarę w Ciebie. Nie pozwól, by zmarnował życie, by zatracił swoją duszę

  OdpowiedzUsuń
 122. Powieżam Twojej Boskiej opiece moje dziecko i proszę Cię Panie Jezu o ochronę przed alkoholem

  OdpowiedzUsuń
 123. Bardzo fajnie napisany artykuł. Jestem pod wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń
 124. Panie Boże Wszechmogacy powierzam Twojej Opiece mojego syna.Prosze chron jego ciało i duszę wyzwól go Panie z jego uzależnienia.Panie Jezu ufam Tobie ❤

  OdpowiedzUsuń
 125. Panie Boże uwolnij naszego syna Szymona od nałogu świata wirtualnego, daj mu mądrość aby umiał odróżnić dobro od zła i żeby mógł cieszyć się życiem, które mi dałeś.

  OdpowiedzUsuń
 126. Panie Jezu Milosierny, Matko Przenajswietsza, Swięci Patronowie powierzam Waszej Opiece mojego uzależmionego syna Marcina, Panie Jezu pros e uratuj Go, spraw zeby zawrocil z tej zgubnej drogi. Jezu Ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 127. Bože Wszechmogący błagam uratuj mojego syna wyzwól go z sideł szatan pociągnij go aby szedł Twoim drogami i zgodnie z Twoimi przykazaniami wyzwól go z nałogów i uzależnień bo KTÓŻ JAK BÓG

  OdpowiedzUsuń
 128. Boze Wszechmogacy bardzo prosze o Uzdrowienie Igora wyrwanie ze szponow narkotykow. Zanurzaj go w krwi Jezusa Chrystusa, aby zobaczyl Twoja milosc i bliznich 🙏❤

  OdpowiedzUsuń
 129. Boże proszę o nawrócenie mojej córki , siostrzenicy i siostrzeńca 🙏🏽Błagam o wyrwanie ich z nałogów alkoholizmu i hazardu 🙏🏽Panie Jezu Ufam Tobie ...Ty się tym zajmij 🙏🏽♥️

  OdpowiedzUsuń
 130. Boze, prosze o nawrocenie mojej mlodej corki z nalogu srodkow odurzajacych. Niech odzyska rownowage psychiczna. Jezu ufam Tobie❤

  OdpowiedzUsuń
 131. Boże proszę Cię wyzwól mojego syna Przemysława z alkoholizmu Daj mu siłę do walki z alkoholem i zdrowie Jezu ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 132. Boze ,Panie Jezu i Matko Przenajswietsza oddaje w wasze rece moego syna.Prosze o jego nawrucenie ,wieksza wiare,zdrowie.Uwolnijcie go pokus nieczystosci.Jezu Ufam Tobie .Jezu Ty sie tym zajmij.Nie daje sama rady.

  OdpowiedzUsuń
 133. Boze,Jezu Chryste prosze Cie o wyjscie z nalogu alkoholowego mojej jedynej corki, niech odzyska rownowage psychiczna, daj jej sile do walki z nalogiem. Jezu ufam Tobie, miej ja w swojej opiece������

  OdpowiedzUsuń
 134. Panie Jezu, Twoje miłosierdzie nie ma granic. Proszę uratuj mojego syna z wszelkich uzależnień, pokaż mu jego sens życia, napełnij pokojem i radością jego serce i ulecz ze zranień, daj mu laskę silnej wiary, nadziei i miłości. Bądź uwielbiony Jezu!♥️

  OdpowiedzUsuń
 135. Dobry Boże, obdarz mojego syna pokorą. Pozwól mu zrozumieć i zaakceptować, że jest chory i uzależniony i potrzebuje się leczyć. Dodaj mu siły i odwagi do podjęcia walki o własne życie i zdrowie. Niech podejmie leczenie w terapii. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 136. Dobry Boże, pozostawiam Tobie sprawę dorastania naszego syna, czuwaj nad nim i nie pozwól aby uzależnienie od świata wirtualnego było jego życiem. Pozwól aby odkrył swoją pasję, która da mu radość życia. Ufam Tobie Jezu.

  OdpowiedzUsuń
 137. Panie Jezu, proszę Cię za mojego syna uwolnij go od nałogu narkotyków. Postaw na jego drodze dobrych ludzi, dziewczynę aby znalazł sens życia i zrozumiał że tak dalej żyć nie można. Codziennie modlę się za niego

  OdpowiedzUsuń
 138. Panie Jezu, błagam dokonaj cudu uwolnienia syna z nałogu, ja już nie mam siły walczyć z jego uzależnieniem. Ty się tym zajmij. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 139. Panie Jezu błagam cię o pomoc ,pomóż mojemu dziecku wyrwać się z nałogu wierzę w twoją moc Amen

  OdpowiedzUsuń
 140. O mój Jezu wraz ze swoją matką Maryją proszę cię ochroń mojego syna Huberta od złego. Hubert jestem silny. W jego życiu wszystkie trudne sprawy zakończyły się pozytywnie. Jest zdrowy i jest bezpieczny. Jest wolny od nałogu. Narkotyki na zawsze odchodzą z jego życia.. Uwolnij go od narkotyków i złego towarzystwa a w jego życiu niech istnieje miłość i szczęście. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 141. Panie Boże uwolnij mojego syna z nałogu palenia.
  Boże uwolnij moją wnuczką od okaleczania się i prób samobójczych.
  Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 142. O zdrowie psychiczne dla brata i o uwolnienia od alkocholu za wrogów i nie przyjaciół o mądrość życiową dla niego serdeczne Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 143. Za parafian Bogu wiadomo z kąd a szczególnie młodych za obojętność i powrót do Kościoła a za proboszcza parafii o zdrowie i dar ducha świętego prosi niegodna czcicielka. Jezu Ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 144. Panie Boze uwolnij mojego syna Marcina z nalogu hazardu , w tym ciemnym tunelu w ktorym teranz jest wskaż droge powrotu do Ciebie , ukochanej żony I małego Krzysia I wszystkich ktorzy go kochajà

  OdpowiedzUsuń
 145. Boże ratuj mojego syna Bartka, uwolnij go od wszelkiego zła, uzależnienia i choroby....

  OdpowiedzUsuń
 146. Panie Jezu błagam ratuj mojego syna Konrada z alkohoizmu .Serce mi krwawi jak marnuje sobie życie nie wędząc o tym .a raniąc me serce .nawet nie dopuszcza myśli takiej do siebie .Błagam Panie Jezu o uzdrowienie mojego syna Konrada Bóg zaplac. Amen

  OdpowiedzUsuń
 147. Panie Jezu proszę o cakowite uzdrowienie Rafała z jego choroby. Amen

  OdpowiedzUsuń
 148. Jezu Chryste proszę ratuj niemowlaczka synka mojej bratanicy Ady .proszę o uzdrowienie po operacji serduszka .Jezu ufam Tobie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 149. Jezu najukochańszy,Jezu Ufam Tobie,że zmilujedz się nad moim synem,by wreszcie przestał brać używki mnie okradać i kłamać.Widze,że chciałby sie zmienić,ale zły jest cały czas przy nim.Jezu uratuj gp

  OdpowiedzUsuń
 150. Panie Jezu,z miluj sie nad moim synem,Daj mu sile,wiare,wytrwalosc .W walce z nalogiem narkotykowy.
  Daj mu nowe zycie pelne milosci do Ciebie Boze.
  Amen

  OdpowiedzUsuń
 151. Kochany Jezu pomóż wyjść z nałogu mojemu synowi i postaw na jego drodze ludzi którzy dadzą mu przykład dobrego życia...Jezu ufam tobie

  OdpowiedzUsuń
 152. Dobry Jezu uwolnij mojego Syna z nałogu alkoholowego ,napełnij jego umysł i serce mądrością i odpowiedzialnością.

  OdpowiedzUsuń
 153. Jezu ratuj moich synów Marcina i Mariusza

  OdpowiedzUsuń
 154. Boże ratuj mojego syna Karola, aby porzucił alkohol i złe myśli. Niech Twoja miłosierna dłoń dotknie jego próblemy

  OdpowiedzUsuń
 155. Panie, proszę ratuj z nałogów mojego syna Marcina. Zabierz od niego lęki, złe myśli i wszystkie uzależnienia. Proszę, jeśli taka jest Twoja wola, aby wrócił na drogę wiary i w trzeźwości cieszył się tym, że jest Dzieckiem Bożym.

  OdpowiedzUsuń
 156. Boże spraw aby mój syn się opamiętał, poszedł do pracy,nie niszczył nas rodziców,żeby mógł widywać dzieci,nie zadawał się z ludźmi z szemranego światła ,wysłuchaj mnie błagam nie ma już siły

  OdpowiedzUsuń
 157. Boże pomóż mojemu synowi Hubertowi odnaleźć właściwą drogę. Drogę do Ciebie. Aby odzyskał równowagę psychiczną, chęci do życia i radość z każdego dnia. Niech małe rzeczy zaczną go cieszyć.
  Pomóż przetrwać mu ten trudny czas. Niech myśli samobójcze go opuszczą, uzależnienie od leków również. Niech wirtualnych znajomych zatapia prawdziwi, którzy będą go wspierać, a nie nakłaniać do złego.
  Wysłuchaj mnie Panie.

  OdpowiedzUsuń
 158. Boże proszę Cię o modlitwę i błogosławieństwo dla mojego syna Bartka, pomóż mu w całkowitym dojściu do zdrowia i opiekę nad jego zdrowiem, pomóż mu wytrwać w trzeżwości i cieszyć się życiem, proszę też o jego nawrócenie się....Boże dziękuję Ci że jesteś....

  OdpowiedzUsuń
 159. Boże proszę cię ratuj moje dzieci od nałogu przelej laski na nich już nie mam siły z tym walczyć tobie boże zawierzam moje dzieci żeby stały się lepszymi ludźmi boże jesli jest twoja wola żeby moje dzieci wyszły z nałogu to niech się tak stanie Ty się tym zajmij Bóg zaplac

  OdpowiedzUsuń
 160. Jezu Chryste proszę cię o pomoc dla mojego syna o uwolnienie z nałogu alkoholowego Ty się tym Zajmij

  OdpowiedzUsuń
 161. Boże proszę cię o pomoc dla mojej córki w sprawie tobie wiadomej Ty się tym Zajmij Amen

  OdpowiedzUsuń
 162. Jezu i Mateńko Boża otocz moje dziecko opieką swoją najświętszą . Daj mu siłę do walki z nałogiem bo bardzo pogorszyło się jego zdrowie i stracił już wiele życiowych możliwości

  OdpowiedzUsuń
 163. Panie Boże. Proszę o pomoc dla mojego syna Pawła. Pomóż mu uwolnić się od wszelkich nałogów. Boże ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 164. Panie Boże pomóż mojemu synowi wyjść z nałogu,błagam wstaw się za nim.

  OdpowiedzUsuń
 165. Boże ufam Tobie oddaje Ci mojego syna Dawida ulecz jego serce i duszę

  OdpowiedzUsuń
 166. Panie Boże uwolnij mego syna Michał z nałogu narkotykowego miej w opiece jego życie 🙏Amen

  OdpowiedzUsuń
 167. Boże proszę Cię uratuj mego syna który o mało nie stracił życia przez alkohol. Jest w szpitalu .Pomóż mu, Błagam.

  OdpowiedzUsuń
 168. Panie Boże Mateńko Boża Święta Rito uratuj moją córkę.Uwolnij ją z nałogu narkotykowego i pomóż jej odnaleźć właściwą drogę życia...Proszę TY się tym zajmij Amen

  OdpowiedzUsuń
 169. Panie Boże uwolnij mojego Syna od wszystkich nałogów, które go opętały, daj mu dużo zdrowia i cierpliwosci w walce z nimi.Kocham go nad życie a jestem bezradna by mu pomóc.Boze zlituj się nad nim i nademna

  OdpowiedzUsuń
 170. Jezu proszę o pomoc dla mojego syna, aby wybrał właściwą drogę. Wysłuchaj mnie Panie

  OdpowiedzUsuń
 171. Dobry Boże, Ojcze nasz proszę Cię o łaskę dla mojego syna, aby się nawrócił na drogę wiary, aby pokonał swoje uzależnienia i cieszył się życiem jako zdrowy, wolny człowiek, proszę Cię Boże zmiłuj się nad nim.....Nóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 172. Proszę o uwolnienie Bartka z nałogu alkoholizmu i nikotyny

  OdpowiedzUsuń
 173. Proszę o uzdrowienie z alkoholizmu mojego syna

  OdpowiedzUsuń
 174. Proszę o uwolnienie moich synów z alkoholizmu

  OdpowiedzUsuń
 175. Boże proszę o pomoc pomóż mojemu synowi żeby nie pił alkoholu i innych używek oraz żeby zerwał kontakty ze złymi ludźmi którzy mu sprzedawaja te świństwa. Boże pomóż mu.

  OdpowiedzUsuń
 176. Panie Boże bardzo proszę o pomoc .Pomóż mojemu synowi Hubertowi zerwać z nałogami które niszczą mu życie. Wskarz mu drogę i poprowadz go .Spraw aby wyzdrowiał i nigdy więcej nie wrócił do nałogów. Proszę odmień jego życie. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 177. Panie Boże proszę Cię o uwolnienie z nałogów syna Łukasza. Oraz o modlitwę za niego

  OdpowiedzUsuń
 178. Panie Boże proszę Cię o uwolnienie z nałogów mojego syna. Oraz o modlitwę za niego Panie ty się tym zajmij

  OdpowiedzUsuń
 179. Dobry Boże uwolnij mego syna z ciężkiego alkoholizmu . Pomóż mu w jego problemach z picia alkoholu wynikających i pomóż mu uwier,yć , że go nadal kochasz !

  OdpowiedzUsuń
 180. Panie Boże proszę Cię o modlitwę za mojego syna Łukasza i uwolnienie z nałogów alkoholowych i narkotyków. Uwolnij mojego męża Andrzeja od picia alkoholu. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 181. Proszę o te łaski i Miłosierdzie Boże dla mojego syna Mariusza

  OdpowiedzUsuń
 182. Jezu ufam, że uwolnisz mojego syna Szymona od nałogu gier i wskaż mu proszę właściwą drogę. Błagam miej go w swojej opiece bowiem sama nie umiem z tym poradzić.

  OdpowiedzUsuń
 183. Proszę cię za uwolnienie mojego syna Łukasza za uwolnienie z nałogu alkoholowego i narkotykowego i o nawrócenie. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 184. Panie Boże proszę cię pomóż wyjść mojemu synowi z aklocholizmu i pogubienia w życiu.Boję się o jego życie i zdrowie.Prosze miej go w opiece.

  OdpowiedzUsuń
 185. Błagam o modlitwę w intencji uwolnienia mego syna Michała z zaawansowanego alkoholizmu bo zdrowie jego jest w bardzo złym stanie . Proszę osiłę i mądrość oraz wiarę w pomoc Bożą dla niego . Jezu ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 186. Jezu, Panie nasz, Ty kochasz moje dziecko bardziej niż ja....jakie piękne i dające nadzieję słowa. Ulecz moją córkę Wikusię, zabierz od niej strach, zwątpienie, rozpacz, depresję,głody narkotykowe, toksyczne związki i znajomości. Daj jej Swojego Ducha Panie. Uwolnij ja Jezu! Amen.

  OdpowiedzUsuń
 187. Pomóż Radkowi Laurze i Piotrkowi i Dawidowi

  OdpowiedzUsuń
 188. Boże Błagam , Daj dar wyjscia z uzależnień Marcinowi i Tomaszowi

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do umieszczania swoich intencji i do wspólnej modlitwy.