Modlitwa za ChorychBoże, proszę Cię za naszych chorych  w rodzinie, za przyjaciół i znajomych...
Spójrz na cierpienia ich ciała i duszy, i okaż im miłosierdzie.
Spraw by doznali potęgi Twojej dobroci i w zdrowiu, i radości mogli wrócić do normalnego życia.  
Póki jednak chorują, wzmocnij w nich głęboką ufność wobec Twych ojcowskich zamierzeń i pomóż im poddać się Twojej woli.

Nam, ich bliskim i znajomym, pomóż otoczyć ich serdeczną opieką i zrozumieniem.

Panie Jezu, który za życia tak chętnie spełniałeś prośby o uzdrowienie, i my polecamy Ci naszych chorych.

Maryjo, uzdrowienie chorych, weź ich w matczyną swą opiekę.

Amen

W komentarzach można umieszczać swoje intencje.


833 komentarze:

 1. Proszę o modlitwę o zdrowie dla Stefana, żeby udało mu się pokonać chorobę i wrócić do normalnego życia, do rodziny.
  Dziękuję z całego serca!
  Szczęść Boże!

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie Jezu, Proszę Cię o uzdrowienie mojego męża Marcina, żeby stan jego nerek i krwi się poprawił, żeby z Bożą pomocą odzyskał zdrowie i siłę.
  Magda

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Boże miej w opiece mojego synka czuwaj nad nim i nie pozwól aby stało się mu coś złego. Spraw żeby szybko wyzdrowiał i był radosny i uśmiechnięty jak wcześniej

  OdpowiedzUsuń
 4. Panie Jezu ukochany i umiłowany proszę o łaskę zdrowia do mojej mamusi Barbary, ktora leży na OIOM- ie i jej stan jest bardzo krytyczny.

  Aneta

  OdpowiedzUsuń
 5. Panie Jezu Proszę o zdrowie dla naszej małej córeczki Lenki

  Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 6. Panie Jezu proszę cię o uzdrowienie mojego dziadka żeby szybko odzyskał siłę i zdrowie ponieważ on jest dla mnie bardzo ważny i żeby był przy mnie cały czas bardzo go kocham i nie chce go stracić proszę nie zabieraj mi go bo nie wyobrażam sobie życia bez niego:( prosze też innych o modlitwe za mojego kochanego dziadka. Patrycja

  OdpowiedzUsuń
 7. Panie Jezu prosze o wyzdrowienie nowonarodzonego dzieciatka ktore zeslales na ten swiat ..Wesprzyj go w walce z choroba i otocz opieka prosze Ciebie wysluchaj mnie Panie a nam daj sily i zmiluj sie nad nami grzesznymi AMEN

  OdpowiedzUsuń
 8. Ukochany Jezu, w Twoim milosiernym sercu szukam schronienia i w nim skladam moja prosbe, o laske zdrowia dla mojego chrzesniaka Krzysztofa. Tylko Ty Panie mozesz Go uzdrowic i odmienic Jego zycie, a naszej rodzinie przywrocic radosc.JEZU UFAM TOBIE.

  OdpowiedzUsuń
 9. Panie Jezu Proszę Cię szczęśliwą i pomyślną operację oraz zdrowie dla naszego taty. Jest nam bardzo potrzebny. Proszę Cię bądź z nami. Dodaj tacie sił i wiary oraz całej naszej rodzinie.

  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 10. Panie Jezu spraw, aby moja ukochana córka powróciła do zdrowia z Twoją pomocą. Tylko Ty Panie możesz jej pomóc. W domu czeka na nią córeczka , a guz wątroby, który pojawił sie cicho niespodziewanie może jej odebrać mamusię.
  Daj jej moc sił na walkę z tą chorobą.Prosimy cię Panie Jezu nie opuszczaj nas teraz i spraw, że za Twoją przyczyną będzie ona . uzdrowiona. Jezu ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 11. Panie Boże! Panie Jezu! Droga Maryjo!
  Proszę Was o modlitwę za mojego kochanego dziadka, który niestety cały czas przebywa w szpitalu, aby szybko do nas powrócił cały i zdrowy. Chciałabym, aby był obecny na moich zbliżających się urodzinach. Tak bardzo tęsknimy. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 12. Panie Jezu,prosimy o Twe błogosławienstwo
  i powrót do zdrowia księdza Raała Jarosiewicza.

  OdpowiedzUsuń
 13. Jezu Miłosierny, błagam Cię o uzdrowienie mojej córeczki Julii aby wyzdrowiała i więcej nie chorowała. Maryjo matko Jezusa zmiłuj się nad Julią i proszę Cię uzdrów ją.

  Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 14. Panie Jezu proszę o zdrowie dla mojej Babci.
  W chwilach cierpienia daj jej Boże wytrwanie i głęboką ufność w Twoje miłosierdzie.

  OdpowiedzUsuń
 15. PROSZE O MODLITWE ZA MOJEGO JEDYNEGO BRATA PAWLA KTORY OBECNIE PRZEBYWA W SZPITALU ABY DOBRY BOG DAL MU SILE W ZWALCZENIU CHOROBY
  JA NIESTETY NIE MOGE BYC PRZY NIM ALE BEDE SIE ZA NIEGO MODLIC
  WSZYSTKIM MODLACYM SIE W TEJ INTENCJI NIECH BOG ZESLE SWOJE LASKI SERDECZNE BOG ZAPLAC

  OdpowiedzUsuń
 16. Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie dla Zofii - jest po operacji w śpiączce ponad 40 godzin.
  Brat Ryszard

  OdpowiedzUsuń
 17. Boże Wszechmogący, proszę o Zdrowie dla Prababci, Babci, Matki, którą jest będąca w potrzebie Cierpiąca. Niech się stanie wola Twoja, ale niech nikt nie cierpi. Daj siłę wytrwania Jej oraz Ją pielęgnującym, w szczególności Danucie - córce i Katarzynie - wnuczce. Żeby to, co zaplanowałeś dla nas wszystkich przyjęte zostało z pokorą. Wierzę w sprawiedliwy Twój sąd i ufam w Twoją dobroć. Przynieś Chorej ulgę w bólu i daj Jej siłę w zwalczaniu choroby. Przyjaciel Rodziny ŁZ

  OdpowiedzUsuń
 18. Panie Jezu prosze Cie o zdrowie dla mojego meza. Prosze Cie abys uratowal jego serce i pomogl mu powrocic do zdrowia. Bardzo prosze o modlitwe za mojego meza Essam i jego szybkiego powrotu do zdrowia.

  OdpowiedzUsuń
 19. Błagam o modlitwę za mojego brata Marcina u którego wykryto guza w mozgu  aby operacja sie udala bez zarzutow i wyniki niebyly zle. Panie Boze CHryste nasz spraw aby zdrowie wrocilo do niego zeby pokonal strach powierzyl wszystko Tobie. Matko Boza upros u Pana Naszego prosby nasze.
  Ps.Kocham brata i bardzo sie boje i prosze o modlitwe za jego zdrowie i wiare.
  Stracilam matke w tamtym roku Boze nieodbieraj mi brata.

  Zdrowas Maryjo Matko Boza...
  siostra Monika

  OdpowiedzUsuń
 20. Błagam o modlitwę za mojego kuzyna Kamila, który uległ wypadkowi na kopalni. Bardzo proszę o modlitwę za mojego kuzyna!!

  OdpowiedzUsuń
 21. błagam o zdrowie dla mojego kuzyna Kamila,który uległ wypadkowi na kopalni. Proszę o modlitwę za niego

  OdpowiedzUsuń
 22. Bardzo gorąco upraszam w modlitwie o łaskę zdrowia dla mojej mamy Zofii i dobry wynik badania histopatologicznego. Dziękuję serdecznie za wysłuchanie moich próśb.
  córka Urszula

  OdpowiedzUsuń
 23. Bardzo prosze o modlitwe w intencji taty o laske cudu uzdrowienia z powaznej choroby prosze o sily na kazdy dzien.miej go w swojej opiece.

  OdpowiedzUsuń
 24. Prosze o modlitwe w intencji uzdrowienia relacji Pawla i Agnieszki aby mogli byc razem i wrescie wzieli slub.

  OdpowiedzUsuń
 25. Boże. Wszystko w Twoich Rękach. Proszę o radość i siłe dla Jasi w Jej chorobie. Jeśli taka Twoja wola,to ulżyj w cierpieniu i daj siłę

  OdpowiedzUsuń
 26. Panie Jezu Proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojej mamy Mirosławy.
  Bóg zapłać za modlitwę

  OdpowiedzUsuń
 27. Drogi Panie Boże proszę Ciebie o zdrowie dla mojej babci która jest przewlekle chora aby wyzdrowiała i mogła się cieszyć życiem tak jak my wszyscy.
  Wnuczka Beata P.

  OdpowiedzUsuń
 28. Panie Jezu Drogi Wszechmogący Boże błagam Cię o łaskę zdrowia dla mojej bardzo ciężko chorej mamy. Daj jej wiary w walce z chorobą i siły w zmaganiu się z cierpieniem. Pozwól jej przetrwać ciężkie chwile, momenty załamania, a nam dzieciom i wnukom daj cieszyć się jej widokiem i byciem z mani wszystkimi.
  Syn Arkadiusz

  OdpowiedzUsuń
 29. Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie mojego Taty, który bardzo poważnie choruje, aby szybko wrócił do zdrowia. Panie Boże wierzę, że pomożesz...

  OdpowiedzUsuń
 30. panie Boże wrzechmogący błagam pomóż naszemu dziecku,okaż swoje miłosierdzie nam i wszystkim dzieciom chorym na nowotwór. Matko przenajświętsza błagam wstaw się za kludiuszkiem,on bardzo chce życ....

  OdpowiedzUsuń
 31. Prośba o modlitwę za zdrowie Jarosława i Aleksandry urodzonych 26.08.2011 r., dzieci mojego brat Radka i jego żony Moniki. Dzieci są chore, z dziewczynka jest lepiej, a chłopiec potrzebuje modlitwy.

  OdpowiedzUsuń
 32. Proszę o zdrowie w intencji Alicji przyjacióli mojej mamy i matki 2 dzieci aby jej operacja przebiegła pomyślnie. Aby doszła do zdrowia i mogła normalnie funkcjonować. Pragnę tez aby mój tata Andrzej i mój wujek Krzysztof ( brat mamy ) wyszli z problemów dotyczących kręgosłupa. Proszę też o  modlitwę dla wszystkich potrzebujących i cierpiących aby ich wiara była silna a wola przetrwania dodawała otuchy wszystkim bliskim i im samym, aby Bóg żadnego z nich nie opuścił. Dziękuje

  OdpowiedzUsuń
 33. Boże, daj mi siłe aby przetrwać te trudne chwile w chorobie, daj mi wiarę w wyzdrowienie. Boże, dopomóż, abym mogła wrócić do zdrowia, i w zdrowiu podziwiać piękno tego świata i cieszyć się nim razem z Markiem w miłości, wierze i nadziei. Prosze pozwól mi przeżyć to o czym marzyłam przez całe dotychczasowe życie a co mi właśnie zesłałeś - miłość. Proszę nie odbieraj mi szansy na własny dom, rodzinę, miłość.
  Proszę o łaskę Panie Boże, ufam Ci

  OdpowiedzUsuń
 34. Proszę o modlitwę w intencji Ali ,która jest dzisiaj operowana. Boże natchnij lekarzy aby mieli pewną rękę i podejmowali właściwe decyzje,daj Ali wiarę w przetrwanie tych cięż kich chwil.Proszę również o modlitwę w intencji mojej Mamy , która leży już rok przykuta do łóżka. Daj Jej wiarę i siłę w przetrwanie tych ciężkich chwil.Boże daj mi siłę na dalszą opiekę nad moją Mamą.

  OdpowiedzUsuń
 35. Maryjo,Panie Boże, błagam Cię ulituj się nad naszym dobrym wujkiem Andrzejem.
  I uzdrów go, MARYJO uproś u Twojego Syna cud
  na który z wiarą i nadzieją czekamy.

  Maryjo, Panie Boże wierzą że pomożecie bo on bardzo chce żyć........
  Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 36. Blagam cie Maryjo ulituj sie nad tata i daj mu laske zdrowia i uzdrow go z chorob ktore ma i daj mu duzo sily.

  OdpowiedzUsuń
 37. Panie Boże dziekuję za udaną operację Ali ,proszę Cię w jej intencji aby miała siły na dalszą rehabilitację i na szybki powrót do zdrowia.Proszę Cię również o opiekę i możliwie lekki przebieg nieuleczalnej choroby moojego Teścia.Proszę Cię Boże daj nam siłe na opiekę naszymi najbliższymi. Daj nam siłę wytrwania w tym wszystkim. Proszę o modlitwę w ich intencji.

  OdpowiedzUsuń
 38. Panie Boże bardzo proszę Cie o zdrowie dla Naszej Agatusi...Aby wynik nie okazał się tym najgorszym.
  Panie Boże to jest jeszcze takie malutkie dziecko...Bóg zapłać
  Ciocia Wiola

  OdpowiedzUsuń
 39. Proszę o modlitwę dla ciężko rannego w wypadku kolegi ŁUKASZA ktory walczy o życie. Aby przetrwał te ciężkie chwile i wrócił do nas. Panie Boże proszę pomóż mu.

  OdpowiedzUsuń
 40. Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojego dwuletniego synka Szymusia, którego lekarze nie potrafią zdiagnozować. Jezu ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 41. Panie Boze,Mateczko najswietsza prosze w imieniu moim i mojej rodziny o uzdrowienie mojej siostry ciotecznej Malgorzaty,trwa w chorobie 20lat.Boze prosze pomoz jej.

  OdpowiedzUsuń
 42. Proszę, bardzo proszę, o modlitwę za zdrowie dla mojego syna Andrzeja. Mama.

  OdpowiedzUsuń
 43. Panie Boże proszę o zdrowie dla mojej Mamy.Proszę aby wyniki badań wyszły dobre.Bardzo proszę o modlitwę w tej intencji.
  Jezu ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 44. Blagam o modlitwe w intencji Edwarda o laske cudu uzdrowienia z powaznej choroby i duzo sily na kazdy dzien.

  OdpowiedzUsuń
 45. Prosze o modlitwe w intencji Pawla i Agnieszki abywrescie byli razem o laske zrozumienia.

  OdpowiedzUsuń
 46. Panie Jezu, proszę Cię o uzdrowienie mojej mamy z ciężkiej choroby. Wiem że potrafisz to uczynić, dlatego proszę Cie nie przejdź obojętnie wobec Niej, pozwól Jej cieszyć się z nami pełnią życia jeszcze przez wiele lat.

  OdpowiedzUsuń
 47. Panie Jezu proszę cię o zdrowie dla mojego męża, aby poprawiły się Jego wyniki, i aby przeszczepiona nerka jak najdłużej Mu służyła.

  OdpowiedzUsuń
 48. Panie Jezu błagam Cię o uzdrowienie z psychicznej choroby mojego biednego, ciężko chorego synka.Jesteśmy w rozpaczy. Ja wiem, że Ty wszystko możesz, w Tobie jedyna nadzieja,wiem,że nie przejdziesz obojętnie wobec naszego cierpienia.Zrozpaczona matka.

  OdpowiedzUsuń
 49. Dobry Boże błagam Cię o uzdowienie mojej najkochańszej mamy-Waltraud Ząbkiewicz. Otocz ją swoją łaską,pomóż jej zwalczyć chorobę,dodaj jej sił,wiary,ozdrów jej ciało i duszę.Z całego serca proszę Cię Panie o łaskę dla mojej mamy,pomóż jej żeby wyzdrowiała-Bóg zapłać-Agnieszka,Krzysiek,Piotr,Piotruś i cała rodzina.

  OdpowiedzUsuń
 50. Dobry Panie Boże błagam Cię o uzdrowienie mojej najukochańszej Mamy Marianny, całym sercem błagam Cię daj jej siłę i łaskę zdrowia. Błagam Cię wstrzymaj chorobę i daj jej zdrowie i siłę. Panie Jezu wiem, że nie mam prawa i nie jestem godna Cię prosić ale błagam Cię uzdrów moją Mamę.
  całym sercem Twoja Katarzyna

  OdpowiedzUsuń
 51. Najświętsza Ukochana Maryjo! Proszę wstaw się za moim synem Mateuszem! Jest taki młody, a tak doświadczony przez cierpienie! Kochany Panie Jezu! Nie odbieraj nam Mateusza, dopiero wchodzi w dorosłe życie, niedługo ma brać ślub, a tu przerzuty czerniaka na mózg... Wspomóż lekarzy, by prawidłowym leczeniem oddalili od nas strach o jego życie. Wspieraj Mateusza w walce z chorobą i podtrzymuj w nim wiarę w wyzdrowienie. Daj mu siłę, by przetrwał naświetlania, mimo złego samopoczucia wierzył, tak jak my, że powróci do zdrowia.
  Mama z Natalią
  Proszę o modlitwę

  OdpowiedzUsuń
 52. Proszę o modlitwę za mojego tatę Andrzeja,lekarze nie potrafią go zdiagnozować. Proszę o jego szybki powrót do zdrowia, aby mógł znowu cieszyć się pełnią życia.

  Amen

  OdpowiedzUsuń
 53. Bardzo proszę o modlitwę za moją mamę która cierpi z powodu bolących stawów i której wyszły złe wyniki badań krwi, aby Pan Bóg ją uzdrowił. Bardzo proszę również o modlitwę za dzieciątko które noszę w brzuszku aby na świat przyszło zdrowe i aby ciąża zakończyła się szczęśliwym rozwiązaniem. Bardzo dziękuję za modlitwę, a jest ona dla mnie bardzo ważna gdyż kocham moją mamę ponad życie a wiem, że Bóg wysłuchuje naszych próźb.
  Kinga
  28/09/2011

  OdpowiedzUsuń
 54. Panie Jezu proszę Cie o zdrowie dla mojego chorego dziadka. Panie przywróć mu siły i zdrowie do życia.

  OdpowiedzUsuń
 55. Boże Wszechmogący jako Stwórca wszystkich stworzeń proszę Cię o zdrowie dla mojego pieska, który ma raka żołądka i bardzo cierpi. Proszę wysłuchaj mych próśb i błagam dla niego o zdrowie. Szczęść Boże!dla mojego pieska, który ma raka żołądka i bardzo cierpi. Proszę wysłuchaj mych próśb i błagam dla niego o zdrowie. Szczęść Boże!

  OdpowiedzUsuń
 56. Panie Jezu Chryste proszę Ciebie bardzo o zdrowie dla wszystkich moich domowników i o opiekę Twoją nad nami w potrzebie,chorobie i zdrowiu. Dziękuję za wszystkie łaski jakie otrzymaliśmy do tej pory. Panie Jezu Chryste proszę Ciebie bardzo o zdrowie dla wszystkich moich domowników i o opiekę Twoją nad nami w potrzebie,chorobie i zdrowiu. Dziękuję za wszystkie łaski jakie otrzymaliśmy do tej pory.

  OdpowiedzUsuń
 57. Panie Jezu , Św. Mario proszę cię o uzdrowienie mojej dziewczyny Sylwii która jest chora na raka. Proszę o modlitwy za nią i za to aby odzyskała nadzieję i siły do walki.JEZU UFAM TOBIE

  OdpowiedzUsuń
 58. Panie Jezu Chryste proszę o siłę w walce z chorobą mojego pupila Spajkiego i szybki powrót do zdrowia. Wierzę i Ufam Tobie Jezu Chryste. Panie Jezu Chryste proszę o siłę w walce z chorobą mojego pupila Spajkiego i szybki powrót do zdrowia. Wierzę i Ufam Tobie Jezu Chryste.

  OdpowiedzUsuń
 59. Proszę o modlitwę, o zdrowie moje i mamy o wszelkie łaski na każdy dzień o pomoc w pracy i o Boże błogosławieństwo.

  OdpowiedzUsuń
 60. Święta Trójco,Jezu Chryste proszę o łaski zdrowia dla wszystkich domowników (łącznie ze zwierzakami) i o zdrowie dla mojego kolegi Mariusza u którego wykryto raka. Gorące Bóg zapłać. JEZU UFAM TOBIE. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. TOTUS TUUS MARYJO.

  OdpowiedzUsuń
 61. Proszę o modlitwę mojej mamy Janiny która miała udar mózgu ma ona jeszcze syna 15 letniego rok temu miała guza muzgu z którego wyszła teraz znowu udar mózgu bardzo prosze o modlitwę niech wyjdzie do zdrowia poniewarz ma niedowłąd prawej ręki i cięzko jej cos robić

  OdpowiedzUsuń
 62. Najukochanszy Ojcze prosze o zdrowie dla mnie i calej mojej rodziny. Pozwol zeby wrocila do mnie sprawnosc fizyczna i umyslowa.
  Jezu ufam Tobie!

  OdpowiedzUsuń
 63. Proszę Cię, uzdrów moje dziecko.
  Ty wiesz, jak bardzo cierpię, widząc je chorym.
  Proszę Cie o zdrowie również dla mnie i siły wytrwania.
  Jezu ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 64. Duchu Święty za wstawiennictwem Najświętszej Marii Panny o udaną operację Zosi.

  OdpowiedzUsuń
 65. Proszę Cię Ojcze wiesz jak bardzo Cię błagam o cud , uzdrów moją mamę, wierzę w Ciebie .Jezu Ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 66. Panie Boże błagam Cię o zdrowie dla mojej mamy, która miała wylew, aby się obudziła i wróciła do Nas w pełni sprawna. W Tobie jedyna nadzieja.

  OdpowiedzUsuń
 67. Panie Jezu, proszę, daj Jej zdrowie, ona tak bardzo Ciebie miłuje, wielbi i kocha.

  OdpowiedzUsuń
 68. Prosze cie Panie Jezu daj mojemu choremu synowi Krzysztofowi zdrowie i sile wytrwania w zakladzie karnym w ktorym syn ma bardzo ciezko. Prosze cie Panie o wszelke laski potrzebne dla syna Krzysztofa . Prosze cie Panie Jezu abys to ty zarzadzal jego calym zyciem i mial syna mojego w swoich objeciach zawsze .Bog Zaplac .

  OdpowiedzUsuń
 69. Panie Jezu Proszę Ciebie o rozwiązanie trudnej sytuacji, żeby mama miała dobrą pracę, żebyśmy mieli normalną kochającą rodzinę. Postaw na naszej drodze ludzi, którzy będą nam pomagać i dobrze życzyc.Dziękujemy za otrzymane łaski, prosimy o zdrowie i Boże błogosławieństwo w całym życiu. Boże kieruj nami i wspomagaj w chwilach trudnych. Niech dzięki Tobie opuszczą nas niebezpieczeństwa, wypadki i kłopoty. Panie, Jezu pozwól nam zrealizować nasze plany i marzenia.Proszę aby mi zniknęły guzy-wyrośla kostne, a także o zdrowie mojej mamy i babci. Otocz nas swą opieką i nas nie opuszczaj.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.

  OdpowiedzUsuń
 70. Panie Jezu,proszę Cię o uzdrowienie mojej babci i dziadka,ktorzy tak bardzo cierpią.Amen.

  OdpowiedzUsuń
 71. Panie Boże proszę Cię o zdrowie dla Mamy mojej,która idzie jutro na kontrolę do lekarza onkologa. Żeby wszystko było dobrze i żeby mogła dalej cieszyć się życiem. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 72. Panie Boże prosze o uzdrowienie mojego pupilka, mojej perły, która tak się męczy!? Błagam!!!

  OdpowiedzUsuń
 73. Panie, Jezu Chryste bardzo prosze Cię o zdrowie dla mojej kochanej babci, która cierpi. Daj jej siłę do walki z chorobą i słabościami, które spotykaja ją każdego dnia, aby mogła dalej i przez długi czas cieszyć sie życiem, które Ty, Panie jej ofiarujesz. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 74. Panie Boże proszę Cię zlituj się nad moja Anią tyle wycierpiała, zwróć mi ja błagam

  OdpowiedzUsuń
 75. Proszę o uwolnienie z problemów psychicznych mojej koleżanki
  Prosze o zdrowie dla mojej rodziny i dla mnie(uwolnienie od problemów z koncentracją)

  OdpowiedzUsuń
 76. Panie Jezu błagam Cie o zdrowie dla mojej Kochanej Mamusi Wiesławy,aby jej wyniki badań się poprawiły, aby była już zdrowa.Ona ma dla kogo żyć, tutaj na ziemi,błagam,błagam ,błagam...pomóż...

  OdpowiedzUsuń
 77. Jezu Miłosierny błagam CIĘ o uleczenie mojego syna Piotra z choroby alkoholowej.Tobie powierzam całą moją rodzinę żyjącą w nerwach i ciągłym strachu i błagam o TWE MIŁOSIERDZIE AMEN

  OdpowiedzUsuń
 78. Moja Mamusia Jest Ciezko Chora Walczy jak Tylko Moze Modle Sie w Kosciele Za Mame ale ciagle sie boje ze to za malo prosze o Modlitwe za Jej Zdrowie
  Moja Mama ma Na Imie Anna jesli potrzebne jest Nazwisko udziele nawet Nazwisko :(
  Bog Zaplac

  OdpowiedzUsuń
 79. Proszę o modlitwę za Magdę, o jej uzdrowienie. Panie wiem że nie jestem godzien o to prosić ale błagam dokonaj cudu w Magdzie, uzdrów ją, oczyść jej ciało...

  OdpowiedzUsuń
 80. Proszę o modlitwę za moja Mamę która bardzo cierpi z powodu choroby o dar wyleczenia Jej.

  OdpowiedzUsuń
 81. Panie Jezu prosze o uzdrowienie mojego słuchu oraz odzyskanie A.S. , by mnie pokochał. Kocham Ciebie.Amen

  OdpowiedzUsuń
 82. Panie, spraw aby urodzona 13 listopada Jessica , corka mojej siostry Eli odzyskala zdrowie.Malenstwo od 3 dni czeka na smierc z powodu przerostu nerek i za malych pluc. Lez juz brakuje i sil na modlitwe, dlatego prosze wszystkich o pomoc w modlitwie o cud uzdrowienia.
  Marlena

  OdpowiedzUsuń
 83. Najukochańszy miłosierny Panie prosimy Cię wysłuchaj naszych błagalnych próśb i modlitw:
  - o cudowne uzdrowienie malutkiej Jessiki
  - o uzdrowienie słuchu
  - o dar wyleczenia Mamy
  - o uzdrowienie Magdy
  - o cudowne uzdrowienie ciężko chorejMamy - Anny
  - o uleczenie syna Piotra z choroby alkoholowej
  - o zdrowie dla Kochanej Mamusi Wiesławy
  - o uwolnienie z problemów psychicznych koleżanki
  - o zlitowanie się nad Anią, która już tyle wycierpiała
  - o uzdrowienie pupilka
  - o zdrowie dla kochanej babci, która cierpi
  - o zdrowie dla Mamy, o dobre wyniki badań onkologicznych
  - o uzdrowienie babci i dziadka
  - o zniknięcie guzów - wyrośli kostnych, a także o zdrowie mamy i babci
  - o zdrowie i siłę wytrwania dla syna Krzysztofa
  - o zdrowie dla mamy, która miała wylew
  - o cud uzdrowienia Mamy
  - o udaną operację Zosi
  - o zdrowie dziecka
  - o zdrowie, żeby wrocila sprawnosc fizyczna i umyslowa
  - o zdrowie dla wszystkich domowników i o opiekę
  - o cudowne uzdrowienie mamy Janiny która dostała udar mózgu
  - o uzdrowienie mojej dziewczyny Sylwii która jest chora na raka
  - o siłę w walce z chorobą pupila Spajkiego i szybki powrót do zdrowia
  - o zdrowie dla mojego kolegi Mariusza u którego wykryto raka
  - o zdrowie dla chorego dziadka
  - za mamę która cierpi z powodu bolących stawów i której wyszły złe wyniki badań krwi, aby Pan Bóg ją uzdrowił
  - o modlitwę za dzieciątko które jest w brzuszku aby na świat przyszło zdrowe i aby ciąża zakończyła się szczęśliwym rozwiązaniem
  - za tatę Andrzeja,lekarze nie potrafią go zdiagnozować
  - o cudowne uzdrowienie Mateusza z czerniaka mózgu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. -o uzdrowienie cierpiacej mamy i jak najszybszy powrot do domu

   Usuń
 84. Panie Boże proszę Cię o zdrowie dla mojej babci Marianny, proszę Cię aby wyzdrowiała, wróciła do domu i żyła długo i spokojnie.

  OdpowiedzUsuń
 85. Prosimy również o:
  - o uzdrowienie najukochańszej Mamy Marianny
  - o uzdowienie najkochańszej mamy - Waltraud Ząbkiewicz
  - o uzdrowienie z psychicznej choroby biednego, ciężko chorego synka
  - o zdrowie dla męża
  - o uzdrowienie mamy z ciężkiej choroby
  - w intencji Edwarda o laske cudu uzdrowienia z powaznej choroby i duzo sily na kazdy dzien
  - o modlitwę za zdrowie dla syna Andrzeja
  - o uzdrowienie siostry ciotecznej Malgorzaty
  - o zdrowie dla dwuletniego synka Szymusia
  - o modlitwę dla ciężko rannego w wypadku kolegi ŁUKASZA ktory walczy o życie
  - o zdrowie dla Naszej Agatusi
  - za udaną operację Ali, proszę Cię w jej intencji aby miała siły na dalszą rehabilitację i na szybki powrót do zdrowia
  - o opiekę i możliwie lekki przebieg nieuleczalnej choroby Teścia
  - ulituj sie nad tata i daj mu laske zdrowia
  - ulituj się nad naszym dobrym wujkiem Andrzejem
  - daj siłe aby przetrwać te trudne chwile w chorobie
  - o modlitwę za zdrowie Jarosława i Aleksandry urodzonych 26.08.2011 r
  - błagam pomóż naszemu dziecku, okaż swoje miłosierdzie nam i wszystkim dzieciom chorym na nowotwór
  - o zdrowie mojego Taty, który bardzo poważnie choruje
  - błagam o łaskę zdrowia dla mojej bardzo ciężko chorej mamy
  - o zdrowie dla mojej babci która jest przewlekle chora
  - o łaskę zdrowia dla mojej mamy Mirosławy
  - o radość i siłe dla Jasi w Jej chorobie
  - w intencji uzdrowienia relacji Pawla i Agnieszki
  - o modlitwe w intencji taty o laske cudu uzdrowienia z powaznej choroby
  - o łaskę zdrowia dla mojej mamy Zofii i dobry wynik badania histopatologicznego
  - o zdrowie dla mojego kuzyna Kamila,który uległ wypadkowi na kopalni
  - o modlitwę za brata Marcina u którego wykryto guza w mozgu aby operacja sie udala bez zarzutow
  - o zdrowie dla mojego meza
  - o Zdrowie dla Prababci, Babci, Matki, która jest będąca w potrzebie Cierpiąca
  - o zdrowie dla Zofii - jest po operacji w śpiączce ponad 40 godzin
  - O MODLITWE ZA MOJEGO JEDYNEGO BRATA PAWLA KTORY OBECNIE PRZEBYWA W SZPITALU ABY DOBRY BOG DAL MU SILE W ZWALCZENIU CHOROBY
  - o zdrowie dla mojej Babci
  - o uzdrowienie córeczki Julii
  - powrót do zdrowia księdza Raała Jarosiewicza
  - o modlitwę za mojego kochanego dziadka, który niestety cały czas przebywa w szpitalu
  - aby moja ukochana córka powróciła do zdrowia z Twoją pomocą
  - o szczęśliwą i pomyślną operację oraz zdrowie dla naszego taty
  - o laske zdrowia dla mojego chrzesniaka Krzysztofa
  - o wyzdrowienie nowonarodzonego dzieciatka ktore zeslales na ten swiat
  - o zdrowie dla naszej małej córeczki Lenki
  - o łaskę zdrowia do mojej mamusi Barbary, ktora leży na OIOM- ie i jej stan jest bardzo krytyczny
  - miej w opiece mojego synka czuwaj nad nim i nie pozwól aby stało się mu coś złego
  - o uzdrowienie mojego męża Marcina, żeby stan jego nerek i krwi się poprawił
  - o modlitwę o zdrowie dla Stefana
  oraz o zdrowie i wszelką pomyślność nas wszystkich.
  Jezu ufamy Tobie!

  OdpowiedzUsuń
 86. Módlmy się wspólnie we wszystkich intencjach tutaj umieszczonych
  http://www.chwilkawytchnienia.com/modlitwa/Modle_sie.htm

  OdpowiedzUsuń
 87. Proszę o uzdrowienie chorego na raka Tadeusza, a przede wszystkim o jego pojednanie się z Bogiem

  OdpowiedzUsuń
 88. Bardzo prosze o modlitwe za nojego kochanego brata aby dobry Bog przywrocil mu zdrowie i sprawnosc ciala.
  Bog zaplac za modlitwy!
  monika

  OdpowiedzUsuń
 89. Panie Jezu bardzo proszę o łaskę uzdrowienia dla Mariusza i cioci Stefani. Jezu ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 90. Prosze z calego serca o modlitwe za mojego brata jest chory na Raka. ostatnio jego stan sie pogorszyl, aby laskawy Bog wziol Go w opieke i przywrocil mu sprawnosc ciala i umyslu

  OdpowiedzUsuń
 91. Dobry Boże...dziękuję Ci za zdrowe dziecko....proszę Cię, abyś dał i taką łaskę mojej przyjacółce oczekującej dziecka Proszę o zdrowie i siłę dla Antosi...Błagam Cię nie doświadczaj tej rodziny chorym dzieckiem...

  OdpowiedzUsuń
 92. BOŻE MIŁOSIERNY proszę CIĘ o zdrowie dla mojej siostry ELZBIETY,córki Agnieszki,mojego syna Maćka ,męża Gienka oraz całej mojej rodziny.
  JEZU UFAM TOBIE

  OdpowiedzUsuń
 93. pomorz mojej babci ktora jest w szpitalu po wylewie!

  OdpowiedzUsuń
 94. Boże proszę Cię o zdrowie oraz siłę i wiarę dla mojej chorej na raka wątroby z przerzutami babci. Boże pomóż jej. Proszę o siłę oraz zdrowie również dla mojego dziadziusia, proszę Cię aby się nie załamał.

  OdpowiedzUsuń
 95. Zwracam się z ogromną prośbą o modlitwę w intencji mojej ciężko chorej na nowotwór koleżanki Emilii. Boże nie pozwól by ona odeszła. Z całego serca błagam wszystkich czytających o modlitwę za nią i Ciebie Boże o cud uzdrowienia. Wierzę, że to jeszcze nie jest koniec i że Emilka będzie mogła wychować swoje maleńkie dzieci, które jej tak bardzo potrzebują. Marzena

  OdpowiedzUsuń
 96. Bardzo proszę o wyzdrowienie mojego kochanego Tatusia .Jola

  OdpowiedzUsuń
 97. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej chorej mamy Zofii. Boże błagam o łaskę wyzdrowienia. Ewa

  OdpowiedzUsuń
 98. Bardzo proszę o modlitwę za mojego tatę, który nagle ciężko zachorował. Błagam o łaskę wyleczenia .

  OdpowiedzUsuń
 99. Boże Miłosierny dziękuję Ci z całego serca za wszystkie otrzymane łaski i gorąco proszę Cię o zdrowie dla mojej chorej matki, ogarnij ją proszę swoją dobrocią i miłością, a także spraw, aby powróciła do zdrowia.

  OdpowiedzUsuń
 100. Proszę o modlitwę w intencji Kuby o szczęśliwą operację, która będzie przeprowadzona 28 listopada.
  Bóg zapłać!
  Anna

  OdpowiedzUsuń
 101. Módlmy się wspólnie we wszystkich intencjach tutaj umieszczonych

  http://www.chwilkawytchnienia.com/modlitwa/Modle_sie.htm

  OdpowiedzUsuń
 102. Prosze Jezu CHryste uzdrów moje ciało wewnetrznie z wszelkich chorób.dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 103. Panie Juzu ! Spraw  gorąco proszę , o uzdrowienie  mojej mamusi Władysłwy Janc., która to leży juz 3m-ce pod respiratorem i nie potrafi samodzielnie oddychać. Panie proszę , o cud dodaj jej nadzieję, że TY PANIE JEJ nie opuścisz i nauczysz Ją prawidłowego oddychania.
  pokorna służebnica Bogumiła

  OdpowiedzUsuń
 104. Panie Boze bardzo Cie prosze o uzdrowienie mojego brata Franiszka z raka krwi, a takze mnie Regine z raka jelit.Daj nam nadzieje , ze bedziemy zyc . Bardzo prosze o laski dla nas .
  Dodaj nam sile w pokonaniu tej choroby.
  Ufam Tobie Panie.
  Regina Kanada

  OdpowiedzUsuń
 105. Proszę o modlitwę w intencjach:
  - o zdrowie i długie lata życia dla rodziców
  -Haliny, Stanisława,
  - o zdrowie i siły oraz długie lata życia dla mamy Haliny oraz by nic złego jej nie wyszło w wynikach badań,
  - o znalezienie stałej pracy, jako nauczyciel w oświacie i możliwość kontynuowania awansu zawodowego,
  - o znalezienie dobrego męża i dar urodzenia zdrowego dziecka.

  OdpowiedzUsuń
 106. Matko Boża proszę o opiekę nad moją rodziną o zdrowie i wszelkie łaski dla nas.

  OdpowiedzUsuń
 107. Proszę o modlitwę w intencji mojego taty, Adama którego czeka jutro ciężka operacja, żeby wszystko przebiegło szczęśliwie i żeby tata wrócił szybko do zdrowia.

  OdpowiedzUsuń
 108. Proszę o modlitwę za mojego tatę, Adama który leży w Szpitalu po ciężkiej operacji, żeby szybko wrócił do zdrowia. Panie Boże daj mu potrzebne siły i łaskę uzdrowienia.
  Bóg zapłać

  Wacław

  OdpowiedzUsuń
 109. Bardzo prosze o modlitwe za mojego tate Ryszarda.ktory jest chory na raka pluc a choroba nie szczedzi go i atakuje juz prawie wszystko.Boze Moj Jedyny bardzo prosze o wstawiennictwo dla Niego u wszystkich swietych,o powrot do zdrowia i pelni sil,wiem ze to niemozliwe ale prosze o to z calego mojego serca.
  Joanna J

  OdpowiedzUsuń
 110. BARDZO PROSZĘ O MODLITWE ZA MOJĄ CHORĄ SIOSTRĘ MA RAKA WĄTROBY DZIŚIĄJ SIĘ DOWIEMY CZY CHEMIA POMAGA DOROTA....

  OdpowiedzUsuń
 111. BARDZO PROSZĘ O MODLITWĘ ZA MOJĄ CHORĄ ŻONĘ HALINĘ ABY WYZDROWIAŁA BOŻE MIŁOSIERNY DAJ JEJ SIŁE I ŁASKĘ UZDROWIENIA PROSI MĄŻ RYSZARD

  OdpowiedzUsuń
 112. Proszę o modlitwę za moją koleżankę Małgorzatę która 14 grudnia uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Niech Bóg da Jej siłę aby wyszła z tego stanu w jakim jest obecnie i aby wróciła do sił, do zdrowia,żeby wróciła szybko do swojej Rodziny której jest potrzebna.

  OdpowiedzUsuń
 113. Bardzo proszę o modlitwę za mojego tatę Adama, żeby jak najszybciej wrócił do zdrowia. Panie Boże daj mu dużo sił, żeby przezwyciężył chorobę i wrócił do domu.

  OdpowiedzUsuń
 114. Janie Pawle II uproś u Dobrego Boga moją prośbę, niech Dobry Bóg uzdrowi moją mamę Mieczysławę i pozwoli się cieszyć życiem... Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 115. Bardzo proszę o modlitwę za tatę mojej przyjaciółki . Jest on bardzo chory wszystko stało sie tak z dnia na dzień . Proszę też o silę żeby wszystko wytrzymali i sie nie załamywali . Mam nadzieję ze stanie sie cud . Nie pozwól Boze żeby tak cierpieli . Byłam osobą niewierzącą zmienił mnie właśnie jej tata gdy zachorował bardzoo sie przejełam i zaczełam sie modlić i chodzić do Kościoła . Wiem że to moja wina ale teraż już wiem że bez Boga nie potrafiłabym życ . Panie Boże wysłuchaj mojej prośby .
  P

  OdpowiedzUsuń
 116. Bardzo proszę o modlitwę za moją 34 letnią żonę Żanetę u której wykryto złośliwego raka z przerzutami ,oraz za mojego tatę który również jest chory,aby wyzdrowieli i aby przezwyciężyli swoje cierpienie.Jezu ufam tobie że wysłuchasz mojej prośby . Amen

  OdpowiedzUsuń
 117. Ja tylko proszę o jedno ,aby mój kuzyn Adaś wyzdrowiał.
  Aby nie cierpiał z powodu raka:((((

  OdpowiedzUsuń
 118. Ukochana Matko Boża i Najdroższy Jezu dziękuję za moich ukochanych rodziców. Proszę o opiekę nad Nimi. Błagam o zdrowie, siły i długie lata zycia dla moich rodziców. Z całego serca proszę o pomyślność zabiegu laparoskopii i operacji ginekologicznej, jakie mają mieć miejsce w następnym roku 2012 mamy Haliny. Proszę o pomyślne znalezienie stałej pracy w jednostce oświatowej, jako nauczyciel. Z całego serca proszę o znalezienie dobrego męża, zajście w ciążę i urodzenie zdrowego dziecka. Błagam również o modlitwę w i ntencji mojej siostry Agnieszki, aby przejrzała w końcu na oczy i uwolniła się z tego chorego związku, a kierowała się tylko dobrem syna Marka. Proszę Wszystkich o modlitwę w tych intencjach i z całego serca dziękuję.
  Kamilla

  OdpowiedzUsuń
 119. Panie Boże proszę o wybudzenie Piotra Z. ze śpiączki i uzdrowienie go oraz o wiarę dla jego rodziny...

  OdpowiedzUsuń
 120. Panie Boże, proszę o wyzdrowienie mojej babci Anny, która teraz obecnie przebywa w szpitalu.Proszę Cię, abyś nie zabierał jej do siebie, daj jej zdrowia,siły i twojego miłosierdzia Bożego, żeby wyzdrowiała i było tak jak kiedyś.Amen

  OdpowiedzUsuń
 121. Panie Boze prosze cie zeby operacja oka mojego syna Marka udala sie. Wszystkich prosze o modlitwe.

  OdpowiedzUsuń
 122. Proszę o modlitwe za moją mame, ktora przed świętami dowiedziała sie zę ma nowotwór zlośliwy i 3 stycznia bedzie miała operacje.
  BOG ZAPLAC

  OdpowiedzUsuń
 123. Panie Boże proszę Cie w intencji ciężko chorej osoby w rodzinie. Miłosierny Boże ześlij jej potrzebne łaski i ulżyj w cierpieniu.

  Maria

  OdpowiedzUsuń
 124. Panie Boże błagam Cię ulecz mojego chłopaka, który ma poważny uraz mózgu, nie chce go stracić, bo bardzo go kocham. Spraw aby wyzdrowiał i był szczęśliwy

  OdpowiedzUsuń
 125. Błagam Maryjo o zdrowie dla mnie i dla Taty, błagam...

  OdpowiedzUsuń
 126. Proszę o to żeby mój wujek nie pił. Dzisiaj znów jest pijany a ja robię wszystko żeby o tym nie myśleć. Boje się jak będzie jutro. Prosze o modlitwe żeby nie pił, żeby z domu płynęły dobre wiadomości. Prosze również o modlitwe za chrzestnego. Coś z nim nie tak ostatnio widać że coś go trapi. Jest nerwowy. Ja też nie jestem idealny prosze więc o przebaczenie moich pokus, którym nie mogę się oprzeć. Boże wybacz i pomóż/.. Prosze.

  OdpowiedzUsuń
 127. Proszę o pomodlenie sie za mojego dziadka , niby nie ma juz wielkich szans ale bardzo chcialbym zeby wyzdrowiał i zmienić nasze wspolne rodzinne zycie na lepsze.

  OdpowiedzUsuń
 128. PANIE BOZE BLAGAM CIE O ZDROWIE DLA MOJEGO TATY WLADYSLAWA, BLAGAM CIE BY JUTRO UDAL SIE ZABIEG, BOG ZAPLAC

  OdpowiedzUsuń
 129. Matko Boża proszę o dar spokoju i wszelkie łaski.Wspieraj mnie w trudnych chwilach.

  OdpowiedzUsuń
 130. Proszę o modlitwę o powrót do zdrowia dla Michała który miał wylew. Z góry wszystkim Bóg Zapłać!!!

  OdpowiedzUsuń
 131. PANIE BOZE PROSZE O COD UZDROWIENIA MOJEJ KOCHANEJ SIOSTRY ASI WIELGUSIAK KTORA JEST CIESZKO CHORA JEST PO PRZESZCZEPIE MA ZAPALENIE PLUC PROSZE ABY WYNIKI WYSZLY JEJ DOBRE I WROCILA NAM ZDROWA DO DOMU MA 28 LAT PROSZE O MODLITWE I WSTAWIENNICTWO ZA NIA DZIEKUJE

  OdpowiedzUsuń
 132. Dobry Boże, "proście, a będzie wam dane..." - proszę w pokorze, z nadzieją i wiarą - racz uzdrowić moją Mamę.

  OdpowiedzUsuń
 133. Panie Boże prosze o modlitwę o powrót do zdrowia Oliwii.

  OdpowiedzUsuń
 134. Proszę o modlitwę za mojego tatę, by był zdrowy.

  OdpowiedzUsuń
 135. Bardzo proszę o modlitwę za moje babcie by mimo wieku były zdrowe.

  OdpowiedzUsuń
 136. Bardzo prosimy o modliwe za naszą mamę i babcię, która po operacji tętniaka mózgu leży w szpitalu w ciężkim stanie.

  Basia, Klaudia i Rafał

  OdpowiedzUsuń
 137. Bardzo prosze o modlitwe za tate Edwarda o laske cudu uzdrowienia z powaznej choroby i sily na kazdy dzien.

  OdpowiedzUsuń
 138. Proszę o modlitwę za chorego na raka Tadeusza o łaskę wyzdrowienia, a przede wszystkim o jego pojednanie się z Bogiem.

  Anna

  OdpowiedzUsuń
 139. Proszę o modlitwę i uproszenie łaski uzdrowienia dla ciężko chorej Małgorzaty Korycińskiej

  OdpowiedzUsuń
 140. bardzo prosze o modlitwe za mojego tatusia panie jezu prosze cie z calego serca o udana operacje i wyzdrowienie

  OdpowiedzUsuń
 141. bardzo prosze o modlitwe za mojego tatusia panie jezu prosze cie z calego serca o udana operacje i wyzdrowienie

  OdpowiedzUsuń
 142. bardzo prosze o modlitwe za mojego tatusia panie jezu prosze cie z calego serca o udana operacje i wyzdrowienie

  OdpowiedzUsuń
 143. sw peregrynie boze wszechmogocy jezu chryste matko przenajswietsza blagamy was o zdrowie i sile dla ukochanego taty stanislawa prosza corki,zona,zieciowie oraz wnuczkiprosimy wysluchaj nas

  OdpowiedzUsuń
 144. Boze Wszechmogacy,Panie Jezu,Matko Przenajswietsza i wszyscy swieci,Blagam was z cala moja rodzina o to aby operacja ktora ma sie odbyc dzisiaj 11.01 20011 o godz 8 rano powiodla sie aby nasz ukochany tato STANISLAW £....a ,tesc, dziadek znow do nas wrocil i cieszyl nas swoja obecnoscia.Prosimy Was wysluchajcie naszych prosb.Bog zaplac .Amen W.K.M.D.A.A.N.D.Z.M.J.P.I.........

  OdpowiedzUsuń
 145. sw peregrynie boze wszechmogocy jezu chryste matko przenajswietsza blagamy was o zdrowie i sile dla ukochanego taty stanislawa prosza corki,zona,zieciowie oraz wnuczkiprosimy wysluchaj nas

  OdpowiedzUsuń
 146. Matko Boża proszę o zdrowie i o łaski dla mnie i mojej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 147. JEZU CHRYSTE BOŻE OJCZE MATKO BOŻA BŁAGAM WAS OZDROWIE DLA MOJEJ KOCHANEJ MAMUSI ...DAJCIE JEJ SIŁE ZDROWIE ŻYCIE W SZCZĘŚCIU RADOŚCI ZDROWIU I MIŁOŚCI PRZEZ WIELE LAT.PROSZE WYSŁUCHAJCIE MOICH PRÓZB MODLITW I BŁAGAŃ...PROSZE BŁAGAM O ŁASKE UZDROWIENIA I ŻYCIA W ZDROWIU DLA MOJEJ MAMUSI ...

  OdpowiedzUsuń
 148. z calego serca prosze o modlitwe dla mojej najkochanszej babci Agnieszki ktora dzisiejszego dnia doznala udaru mozgu prosze o polepszenie jej stanu zdrowia,ulge w cierpieniu ...

  OdpowiedzUsuń
 149. z calego serca prosze o modlitwe dla mojego taty stanislawa o powrot do zdrowia po operacji oraz o pomyslna chemioterapie i wyniszczenia komorek rakowych blagam cie panie jezu o calkpowite wyleczenie mojego taty blagamy

  OdpowiedzUsuń
 150. prosxe cie panie boze o powrot do zdrowia po operacji i wyzdrowienie

  OdpowiedzUsuń
 151. prosze o modlitewe za mojego taTE KTORY JEST PO OPERACJI I KTORY MA ZLOSLIWEGO RAKA PROSZE O POMYSLNA HEMIOTERAPIE I WYNISZCZENIA RAKA DO KONCA ORAZ SILE I PRZETRWANIE BOZE PROSZE Z CALEGO SERCA

  OdpowiedzUsuń
 152. z calego serca prosze o modlitwe o poprawienie stanu zdrowia mojej babci

  OdpowiedzUsuń
 153. Matko Boża proszę o zdrowie i o szczęśliwy dzień.

  OdpowiedzUsuń
 154. Panie Jezu, tata mój jest chory.
  To on pracą swoich rąk utrzymywał nasz dom.
  On codziennie przynosił nam chleb powszedni,
  o który razem prosiliśmy Ojca w niebie.

  Przywróć. mu zdrowie i siły.
  Brak nam bardzo jego ojcowskiej opieki,
  pewności, że ktoś nas obroni i we wszystkim zaradzi.

  Ty też, Panie, przeżyłeś w domu chorobę opiekuna Twego Józefa.
  Pozwól, aby mój tata wrócił szybko do społeczności
  Twoich świętych w Kościele
  i razem z nami mógł Ci podziękować za wyzdrowienie.

  panie boze prosze opowrot do zdrowia po operacji oraz pomyslna hemioterapie iwyniszczenia do konca komorek nowotworowych oraz sile do przetrwania prosze wysluchaj mnie

  OdpowiedzUsuń
 155. Matko Boża proszę o zdrowie i o wszelkie łaski.

  OdpowiedzUsuń
 156. Matko Boża proszę o wszelkie łaski dla mnie i rodziny z Bożym błogosławieństwem.

  OdpowiedzUsuń
 157. Prosze o modlitwe za zdrowie mojego synka Leosia, Boze pomoz mu wrocic do zdrowia blagam o cud

  OdpowiedzUsuń
 158. Matko Boża miej w opiece mnie i moja rodzinę.

  OdpowiedzUsuń
 159. PROSZĘ O MODLITWĘ ZA MOJĄ MAMĘ KTÓRA PRZESZŁA CIĘŻKĄ OPERACJE ABY WYZDROWIAŁA I ŻYŁA W ZDROWIU I SZCZĘŚCIU I MIŁOŚCI

  OdpowiedzUsuń
 160. Matko Boża bardzo proszę,pomóż mojej mamie aby ustąpiła rwa kulszowa i mogła normalnie bez bólu funkcjonować.Daj jej zdrowie.

  OdpowiedzUsuń
 161. Panie Boże dla Ciebie wszystko jest możliwe .Błagam Cię Panie o uzdrowienie , a św Rodzinę proszę o opiekę nad moją rodziną

  OdpowiedzUsuń
 162. Matko Boża wyproś zdrowie i potrzebne łaski mi i mojej rodzinie.

  OdpowiedzUsuń
 163. Matko Boża pomagaj mi i rodzinie błogosław każdego dnia i miej nas w opiece.

  OdpowiedzUsuń
 164. Matko Boża pomagaj mi i rodzinie błogosław każdego dnia i miej nas w opiece.

  OdpowiedzUsuń
 165. Matko Boża proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mnie i najbliższych mi osób i wspomóż mi w pracy.

  OdpowiedzUsuń
 166. Proszę o modlitwę i uproszenie łaski uzdrowienia dla ciężko chorego Taty

  OdpowiedzUsuń
 167. Prosze Panie Boze o zdrowie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 168. Prosze o modlitwe i uproszenie laski dla moich dzieci, wnukow i meza.

  OdpowiedzUsuń
 169. Proszę o modlitwę za moją Mamę o jej zdrowie i wszelkie łaski oraz o Boże błogosławieństwo i opiekę nade mną.

  OdpowiedzUsuń
 170. Proszę o modlitwe za mojego wujka Mariana u którego lekarze podejrzewają nowotwór wątroby badzo proszę o tą modlitwę gdyż niespeła 3lata temu zginął jego syn Łukasz w wypadku motocyklowym. Bóg Zapłać JEZU UFAM TOBIE

  OdpowiedzUsuń
 171. prosze o modlitwe za mojego tate ktory jest po operacji o powrot do zdrowia oraz zeby nie bylo zadnych przerzutow prosze o calkowite wyzdrowienie prosze cie jezu

  OdpowiedzUsuń
 172. Proszę o zdrowie dla mamy i dla mnie oraz wszelkie łaski z Bożym błogosławieństwem.

  OdpowiedzUsuń
 173. Proszę o zdrowie i pomyslny rezultat operacji,o błogosławienstwo Boże,o opieke matki Boskiej dla mojego męża Darka gdybym mogła wzieła bym jego cierpienie na siebie, JEZU UFAM TOBIE otocz go opieką by szczesliwie powrócil do domu do mnie i do dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 174. Proszę o modlitwę o zdrowie dla mamy i dla mnie oraz o Boże błogosławieństwo na każdy dzień.

  OdpowiedzUsuń
 175. Prosze o zdrowie dla mamy Helenki, zeby nie cierpiala, zeby mogla jeszcze cieszyc sie z zycia, zeby mogla sama sie poruszac, mowic bez problemow, zeby umysl byl sprawny.
  Panie moj, obarz moja mamusie swoja opieka i udziel jej wszystkich lask.
  Jezu ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 176. Panie Jezu, błagam o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej Cioci Stanisławy, o zdrowie dla mnie i moich bliskich.

  OdpowiedzUsuń
 177. Matko Boża proszę uproś zdrowie dla mamy i dla mnie i miej nas pod opieką.

  OdpowiedzUsuń
 178. Matko Boża błogosław mnie i rodzinę i miej nas pod swoją opieką.

  OdpowiedzUsuń
 179. Boże Ojcze, proszę Cię o uzdrowienie trudnej mojej sytuacji, dla mnie wręcz beznadziejnej. Proszę uzdrów mnie i uzdrów relacje w mojej rodzinie z którą nie mam kontaktu. Daj mi proszę czuć Twoją ojcowską opiekę. Bardzo Cię potrzebuję, spójrz proszę na moją nędze i jak najczulsza matka chroni swoje niemowlę chroń mnie teraz w najtrudniejszych dla mnie momentach życia. Czekam na Ciebie...

  OdpowiedzUsuń
 180. Mateczko uproś u Swego Syna łaski dla całej mojej rodziny. Proszę o zdrowie mojej mamy, o szybki powrót do pełni sił. dziękuję za wszystko!!

  OdpowiedzUsuń
 181. Proszę CIĘ BOŻE I NAJŚWIĘTSZA PANIENKO o udany zabieg dla mej corki, chorującej już od kilku lat, miej Panie JĄ w swej opiece i pozwol cieszyc się szczesliwym życiem w zdrowiu.

  OdpowiedzUsuń
 182. Panie Boże i Najświętsza Panienko proszę Cię o zdrowie.
  O to abym mogła do starości cieszyć się zdrowiem. Nie pozwól aby to światełko zgasło.Panie proszę o miłosierdzie i opiekę. Pozwól mi dalej uczestniczyć w życiu mojej rodziny. Nie być dla niej powodem do smutku i udręki.

  OdpowiedzUsuń
 183. Najukochańszy miłosierny Panie prosimy Cię wysłuchaj naszych błagalnych próśb i modlitw.
  Módlmy się wspólnie we wszystkich intencjach tutaj umieszczonych

  http://www.chwilkawytchnienia.com/modlitwa/Modle_sie.htm

  OdpowiedzUsuń
 184. Proszę o zdrowie dla Mariana i dla mnie,oraz o udane dla Nas operacje.Miłosierny Boże miej Nas w swej opiece i wysłuchaj naszych próśb.

  OdpowiedzUsuń
 185. Panie Jezu błagam Cie o zdrowie dla mojej siostry Izuni. Proszę o udaną operację i pełne wyzdrowienie.

  Amen

  OdpowiedzUsuń
 186. Panie Jezus ,prosze o uzdrowienie mojego męża Ryszarda aby jego watroba nerki i krew sie poprawiły ,a z Bożą pomocą uzyskał zdrowie i siły .Violetta

  OdpowiedzUsuń
 187. Panie Jezu prosze Cie z calego mego serca o zdrowie dla mojego ojca zeby udaly sie te wszystkie operacje ktore go czekaja i zeby szybko wrocil do zdrowia a takze dziekuje Ci za wszystko co dla mnie i dla nas wszystkich robisz..

  OdpowiedzUsuń
 188. Św. Marto proszę Cię o modlitwę za mojego męza Jana który jest chory i żeby chemia mu pomogła i żeby wrócił do normalnego życia. Dziękuję za wszystkie dary które otrzymaliśmy od Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 189. Panie Boże proszę,aby wyniki badań mojej mamy były dobre,żeby była zdrowa. Żeby mogła cieszyć się z życia i ze swojej długo oczekiwanej wnusi. Dziękuję Ci za wszystkie łaski.JEZU UFAM TOBIE.

  Dorota

  OdpowiedzUsuń
 190. Panie Boże , wierzę w Ciebie i proszę o łaskę uzdrowienia mnie z chorob moich, chcialbym tak jak zdrowi ludzie wielbić Twoje imie i czcić Ciebie. Przez chorobę jestem przygnębiony i nie chce mi sie żyć, proszę wszystkich o modlitwę za mnie do Pana Boga i do Jezusa , do Maryji i do Wszystkich Świętych. Bóg zapłać !

  OdpowiedzUsuń
 191. Dobry Jezu, proszę o zdrowie dla swojej Mamy. Zrobię to co obiecałam. Proszę tylko o zdrowie dla Niej. Jezu Ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 192. Panie Boże ,Wszyscy Święci proszę o wyzdrowienie mojej mamy żeby już nic złego jej się nie przytrafiło .Pomóż nam Boże.

  OdpowiedzUsuń
 193. PANIE BOZE MOJ TATOJEST PO OPERACJI USUNIECIA RAKA TERAZ MA TETNIAKA NA AORCIE PROSZE CIE Z CALEGO SERCA O POMYSLNA OPERACJE USUNIECIE TETNIAKA ORAZ O OPERACJE POMYSLNA NA BAY PASOW NA NOGI PROSZE WYSLUCHAJ MOJEJ MOLITWY PROSZE CIE ZEBY TE WSZYSTKIE OPERACJE SIE UDALY PROSZE O DLUGIE ZYCIE DLA MOJEGO TATUSIA PROSZE CIE JEZU UFAM TOBIE

  OdpowiedzUsuń
 194. Kochany Jezu tak bardzo Cię kocham i proszę Ci o zdrowie dla mojej wspaniałej mamy która jest bardzo poważnie chora. Wiem, że tylko Ty możesz sprawić cud o który Cię tak bardzo proszę wraz z siostrą, mama jest dla nas najważniejszą osobą na tym świecie błagamy Cię Panie abyś nas wysłuchał. Ufamy Tobie Panie

  OdpowiedzUsuń
 195. Błagam Cię Boże o zdrowie dla mojego taty Tadeusza pomóż o Boże pokonać mu tę ciężką chorobę . Małgorzata

  OdpowiedzUsuń
 196. Panie Jezu, z całego serca proszę o uzdrowienie mojej mamy. Zapewne wiesz o co chodzi, więc proszę o Twoje łaski. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 197. Do Miłosierdzia Bozego .... Prośba o zdrowie dla brata ciotecznego Krzysztofa W. chorego na SLA , ktory juz nie włada rękoma i ma problemy z jedzeniem i mową .
  Wszechmocny i miłosierny Panie prosze Cie o jego uzdrowienie , gdyz on jest potrzebny dla swego syna , ktory jest leżącym po wypadku . Prosze o modlitwe w tej intenci wszystkich chetnych . bog zaplać

  OdpowiedzUsuń
 198. Kochany Panie Jezu dziękuję za udaną operację i dobre
  wyniki histopatologiczne wyciętej nerki.Proszę Cię o
  zdrowie i normalne funkcjonowanie z jedną nerką.
  Proszę Cię o uzdrowienie Mariana i Doroty.
  Miłosierny Jezu miej Nas i Nasze rodziny w Twej opiece.

  OdpowiedzUsuń
 199. Matko Boża i Ty Jezu ukochany błagam spraw, żeby mój mąż wyzdrowiał, żebyśmy mogli jeszcze razem nacieszyć się naszą ukochana wnuczką, i żeby mógł poprowadzić jeszcze córkę do ołtarza, kiedy będzie wstępowała w związek małżeński.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do umieszczania swoich intencji i do wspólnej modlitwy.