Modlitwa o przemianęPrzybądź, Duchu Święty
Przemień nasze wewnętrzne napięcie w święte odprężenie.
Przemień nasz niepokój w kojącą ciszę
Przemień nasze zatroskanie w spokojna ufność.
Przemień nasz lęk w nieugiętą wiarę.
Przemień naszą gorycz w słodycz Twej łaski.

Przemień mrok naszych serc w delikatne światło.
Przemień naszą noc w Twoje światło.
Wyprostuj nasze krzywe drogi, napełnij naszą pustkę.
Oczyść z pychy, umocnij w pokorze.
Rozpal w nas miłość, zgaś zmysłowość.

Spraw, abyśmy widzieli siebie jak ty nas widzisz.
Abyśmy mogli poznać Ciebie, jedynego i prawdziwego Boga.

Amen


W komentarzach można umieszczać swoje intencje.

27 komentarzy:

 1. Przybadz Duchu swiety I przemien moje zycie, przemien moj niepokoj I lek w cisze I wiare.
  Dziekuje za wszystko!

  OdpowiedzUsuń
 2. Boże pomóż mi w kłopotach małrzeńskich bo już nie mam siły walczyć z moim mężem który nas krzywdzi i tego nie widzi proszę Cię o łaskę pojednania

  OdpowiedzUsuń
 3. Doby Boże broń mojego syna od złych wpływów i przyprowadź go do domu

  OdpowiedzUsuń
 4. Doby Boże broń mojego syna od złych wpływów i przyprowadź go do domu

  OdpowiedzUsuń
 5. Z całego serca proszę o modlitwę za moją rodzinę i małżeństwo. Nawrócenie mojego męża Piotra oraz Jego powrót do rodziny. Panie ty wiesz że ja i dzieci pomimo wszystko Go Kochamy. Jezu Ufam Tobie błagam pomóż. Powiedziałeś Panie "Zaprawdę powiadam wam: proście, a otrzymacie, szukajcie, a znajdziecie, pukajcie, a będzie wam otworzone"
  Wysłuchaj naszych próśb Najświętsze Serce Jezusa, Ufamy Ci i w Tobie pokładamy nadzieję.

  OdpowiedzUsuń
 6. dziekuje Jezu milosierny za wszystko co dla mnie uczyniles prosze ulituj sie nademna grzeszna i moja rodzina abysmy zyli madrze zgodnie z przykazanami Bozymi prosze tesz o zdrowie dla wnuczki Nadji i calej rodziny Panie Jezu ufam ci calym sercem prosz okasz swa laskie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panie Boże,Duchu Świetny ześlij łaski na moje małżeństwo aby przetrwało ten wielki kryzys jaki przechodzi.Aby zapanowała między nami prawdziwa,szczera i bezinteresowna miłość,wiara w Boga i Najświętszy Sakrament Małżeństwa.Ufam Ci Panie i wiem,że nas nie opuścisz.

   Usuń
 7. Proszę, aby choroba mnie przemieniła na lepsze.

  OdpowiedzUsuń
 8. Proszę, abym miał zawsze pełną lodówkę (konrad.kędzierski)

  OdpowiedzUsuń
 9. Duchu Święty umacniaj mnie w wierze, oświeć osoby oceniające moje odwołanie od wyniku egzaminu, spraw by zostało ono pozytywnie rozpatrzone, Duchu Święty Błagam oświeć ojca mojego dziecka spraw aby nawiązał kontakt z córka a jesli jest taka wola Boga niech do nas wróci.
  m

  OdpowiedzUsuń
 10. Prosze o przemiane duszy I ciala. Dziekuje za wszystko!

  OdpowiedzUsuń
 11. Duchu Święty, przemień serce mojego męża i nawróć go, aby zakończył grzeszny związek i wrócił do rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 12. Duchu Święty Boże, Matko Przenajświętsza, proszę o łaskę życia w czystości duszy i ciała, o wytrwanie w cnocie i nie uleganie pokusom. Jezu, ufam Tobie. Pomóż mi, bo sama nic nie mogę. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 13. Boze drogi blagam Cie nad wszystko .Spraw by moje zycie sie polepszylo ...bym nie musiala martwic sie z dnia na dzieñ o jedzenie .Prosze Cie pomoz mi bo juz nie daje sobie sama z tym rady ♥ ♥ Jola

  OdpowiedzUsuń
 14. Boze uratuj moje malzenstwo i przemien mojego meza Artura w dobrego czlowieka jakim byl kiedys .

  OdpowiedzUsuń
 15. Duchu Święty Boże, proszę o łaskę życia w czystości serce, duszy i ciała, o siłę przeciwstawiania się pokusom, a także o pocieszenie i ukojenie mego serca, bo tak bardzo mi ciężko. Panie, nie dopuść, abym kiedykolwiek się od Ciebie oddaliła. Zmiłuj się nade mną grzesznikiem. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 16. Błagam o przebaczenie ze w zlosci poklocilam się z Bogiem mialam żal ze ciągle się module a bóg nie apel nią mojej prośby. Blagam ducha świętego aby pomogl mi wyjść z hazardu i rozwiazal moje problemy finansowe.

  OdpowiedzUsuń
 17. Szczęść Boże,
  proszę o modlitwę za moją siostrę Ewę o nawrócenie, uzdrowienie z zazdrości oraz egocentryzmu. Siostra ma 31 lat, mieszka z rodzicami, jest anorektyczka. W ostatnim czasie coraz więcej popija, ostatnio zaczęła upijać się na nocnych wyjściach i wracać koło 2 w nocy. Proszę także o łaskę dla mojej mamy o jakieś wsparcie duchowe dla niej.

  OdpowiedzUsuń
 18. duchu swiety przemien moja corke obdarz ja cirpliwoscia i pokora w oczekiwaniu na upragnione potomstwo

  OdpowiedzUsuń
 19. Duchu Święty Boże, proszę Cię o łaskę życia w czystości serca, duszy i ciała dla siebie i nie uleganie pokusom, a także o znalezienie szczęścia w życiu. Przebacz mi Boże wszystkie moje grzechy i oddal ode mnie upadki i pokusy. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 20. Duchu Święty, proszę Cię o łaskę dla mojej córki Marty. Proszę o łaskę zdrowia dla niej, aby choroba z którą się zmaga od wielu lat już nie wróciła,aby zaznała szczęścia, życzliwości oraz proszę o dobrego męża dla niej.

  OdpowiedzUsuń
 21. Боженька, миленький... и снова я здесь. Прошу помоги мне не ругаться с детьми, особенно с Мирком...помоги найти общий язык, помоги его понимать ... ничего у нас не получается и только Ты можешь помочь! Ты велик и милосерден...и знаю точно, что услышишь и поможешь....я хочу любить моих сыновей, понимать их, помогать им...
  Мирек мой очень хороший мальчик, но увлекся девочкой...и обо мне совсем позабыл, а ведь ему всего 15 лет! умоляю, помоги наладить между нами отношения!!!

  OdpowiedzUsuń
 22. Przemień Duchu Święty mój lęk o przyszłość mojej rodziny i zamień go w mocną wiarę

  OdpowiedzUsuń
 23. Proszę o Miłość Wiarę i Nadzieję o to żeby nasze małżeństwo było oparte na zaufaniu a nie na kłamstwie i zdradzie

  OdpowiedzUsuń
 24. Przybądź Duchu Święty napełnij nasze serca wiarą w lepsze i spokojne jutro i dziękuję Ci za zdrowie moje i męża bo z resztą damy sobie radę z Panem Bogiem

  OdpowiedzUsuń
 25. Proszę o uwolnienie od zła,które nas dotknęło ze strony nieżyczliwej osoby oraz od jego skutków,które są bardzo przykre.Spraw żeby w miejsce tego zła spłynęło dawne dobro,które kiedyś w nas było.Proszę o ochronę przed złem w przyszłości.

  OdpowiedzUsuń
 26. Panie Jezu, proszę Cię o przemianę swego życia, o przebaczenie grzechów, za to, że tak często upadam, że jestem taka słaba. Proszę Cię o łaskę życia w czystości i pomoc w codziennym życiu. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do umieszczania swoich intencji i do wspólnej modlitwy.