Pod Twoją obronęPod Twoją obronę uciekamy się,
święta Boża Rodzicielko,
naszymi prośbami racz nie gardzić
w potrzebach naszych,
ale od wszelakich złych przygód
racz nas zawsze wybawiać,
Panno chwalebna i błogosławiona.

O Pani nasza,
Orędowniczko nasza,
Pośredniczko nasza,
Pocieszycielko nasza.
Z Synem swoim nas pojednaj,
Synowi swojemu nas polecaj,
swojemu Synowi nas oddawaj.

Amen

 W komentarzach można umieszczać swoje intencje.

58 komentarzy:

 1. Panno Święta, Matko Chrystusowa proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga naszego w intencji Janka S., który po upadku z dachu leży w ciężkim stanie w szpitalu. Uproś o Pani łaskę dla niego, aby dobry Bóg udzielił mu swej mocy w walce o życie i pozwolił mu wrócić do zdrowia.Spraw ,o Pani aby Jezus Chrystus wysłuchał próśb i modlitw moich i jego rodziny. Ty któraś współcierpiała , Matko Bolesna przyczyń się w intencji uzdrowienia Janka S.
  Polecaj go swojemu synowi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Proszę o modlitwę w intencji zdrowia w rodzinie ,zdania egzaninu i znalezienia pracy

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Boże proszę pomóż mojemu ojcu w walce o życie

  OdpowiedzUsuń
 4. Matko Boska prosze miej mnie i moja rodzine w swojej opiece. dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 5. Proszę o modlitwę w intencji mojego zdrowia, brak mi sił do pokonania trudność z jakimi wiąże się moja choroba...
  Uzdrowienie chorych, Módl się za nami!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo Proszę o Modlitwę, Panie Boę I Ty Mateńko pomóż mi jak najszybciej wygrac Bardzo Dużo Pieniędzy, gdyż juz jestem w tak Ogromnych Długach, że nie daję sobie rady. Bardzo Proszę Módl sie za mna !!!
  Ja co dzień się Ogromnie Modlę

  OdpowiedzUsuń
 7. Matko Moja Najdroższa błagam ze wszystkich sił ratuj mnie , bo ginę. Błagam usłysz moje wołanie i uratuj mnie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Z całego serca proszę o modlitwę za moją rodzinę i małżeństwo. Nawrócenie mojego męża Piotra oraz Jego powrót do rodziny. Matko Boza ty wiesz że ja i dzieci pomimo wszystko Go Kochamy. Jezu Ufam Tobie błagam pomóż. Powiedziałeś Panie "Zaprawdę powiadam wam: proście, a otrzymacie, szukajcie, a znajdziecie, pukajcie, a będzie wam otworzone"
  Wysłuchaj naszych próśb Najświętsze Serce Jezusa, Ufamy Ci i w Tobie pokładamy nadzieję.

  OdpowiedzUsuń
 9. W Tobie moja Mateczko cała nadzieja w wiadomej sprawie,proszę ratuj mojego syna odmień jego życie,proszę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Matko Moja Najdroższa błagam ze wszystkich sił ratuj mnie , bo ginę. Błagam usłysz moje wołanie i uratuj mnie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo proze o modlitwe za moja rodzine o zdrowie a w szczegolnosci prosze o zdrowie dla mojej mamy ktora jest bardzo chora ma guza trzustki cala rodzina wierzymy ze gleboka wiara i modlitwa potrafi czynic cuda Matko Boza prosze Cie o wstawiennictwo do Boga i Syna Twojego Jezusa Chrystusa o zdrowie i Blogoslawienstwo Boze dla mamusi i calej naszej rodziny

  OdpowiedzUsuń
 12. Matko NAJDROSZA PROSZĘ CIĘ O ŁASKĘ MACIEŻYŃSTWA O ZDROWE DZIECIĄTKO WYPROŚ TE ŁASKI U PANA BOGA DLA NAS CIEBIE PROSIMY

  OdpowiedzUsuń
 13. Błagam Maryjo, Matko, która tyle wycierpiałaś, o zdrowie dla mojego ukochanego syna, o to, by udało mu się wyjść z potwornej choroby nowotworowej.
  Błagam Cię Matko nasza!

  OdpowiedzUsuń
 14. MARYJO PODARUJ MARKOWI ZDROWIE I ZYCIE W ZDROWIU,AMEN.

  OdpowiedzUsuń
 15. Maryjo, proszę Cię z całego serca uproś łaskę pojednania dla Moniki i Łukasza. Niech dobry Bóg sprawi, aby się porozumieli.

  OdpowiedzUsuń
 16. Matko Najświętsza miej w opiece moją mamę , błagam o dobry wynik czuwaj dziś nad nią .... prosze z całego serca
  nie opuszczaj nas ... bądź z nami ... z nią .Amen

  OdpowiedzUsuń
 17. Matko kochana miej w opiece moje dzieci i moje małżeństwo .Niech mąż wróci do domu i odszuka w swym sercu miłość do mnie.Błagam cie o pomoc dla moich dzieci miej ich w swej opiece.Pomóż małżeństwu mojemu synowi żeby synowa wróciła do niego .Błagam ciebie matko kochana pomóż amen.

  OdpowiedzUsuń
 18. Mamusiu... blagam pomoz nam , pomoz mojemu tacie ktory jest bardzo chory . Prosze cie zeby choroba nwotwotowa ustapila , juz tak wiele wycierpial ;(( a dla mnie kazdy dzien jest w strachu ze cos sie stanie ;( tak bardzo bym chcala bezpieczenstwa , tak mi tego brakuje. Pomoz nam blagamy , kochana mamusiu bo serce peka z bolu .

  OdpowiedzUsuń
 19. Matuchno Kochana uproś łaskę dla Mirosława i Moniki,aby byli razem i stworzyli rodzinę.Matuchno Błagam Ciebie o Pomoc amen.

  OdpowiedzUsuń
 20. Matuchno Kochana Bardzo Cię Proszę o uzdrowienie taty Wiesława,spraw,aby choroba się cofnęła i nie tracił pamięci.

  OdpowiedzUsuń
 21. Proszę o modlitwę o zgodę i pokój w rodzinie Natalji i Piotry.

  OdpowiedzUsuń
 22. Mateczko proszę cię o zdrowie uzdrów mój cały brzuch moje nerki abym urodziła kamień i aby przepuklina się wchłoneła.

  OdpowiedzUsuń
 23. Kochana Matko, proszę o zdrowie dla mojego syna Szymona. Błagam postaw na naszej drodze ludzi którzy pomogą mu wrócić do zdrowia i oszczędza bólu cierpienia i strachu. Miej litość nad nim i nad nami rodzicami. Prosimy o wstawiennictwo u Twego syna Jezusa Chrystusa - miej baczenie na nas i na wszystkie dzieci na oddziale chirurgicznym w Rzeszowie - szczególnie na Szymka i Martynke,która została sama ale dzielnie walczy o życie zaopiekuj sie nami i proszę otocz opieka też naszego dziadka który wczoraj trafił na oddział kardiologii czuwaj nad nami bardzo cię potrzebujemy twojej opieki i wsparcia juz tylko ty możesz nam pomoc głęboko w to wierzymy. Pod Twoja obronę uciekamy się...

  OdpowiedzUsuń
 24. Kochana Matko
  Proszę o zdrowie dla mai i moich rodziców oraz babcie funie i stasie,prosze o pomoc w znalezieniu dobrej praci i zycie wszczesciu-dziekuje matko

  OdpowiedzUsuń
 25. Matko Najukochansza, prosze Cie o pomoc.Wychodze za maz za mezczyzne, ktorego mniej kocham niz mojego bylego chlopaka.Prosze pomoz zeby wszystko bylo dobrze,Ty znasz cala reszte tej gorzkiej prawdy.Pod Twoja obrone uciekamy sie Matko Boska Czestochowska.

  OdpowiedzUsuń
 26. MATKO BOZA, PROSZE I BLAGAM O ZDROWIE DLA MNIE I MOJEJ KOCHANEJ ZONY BOZENKI.

  OdpowiedzUsuń
 27. Matko Boża błagam o pomoc mąż mnie zostawił dla innej kocham go i błagam niech wróci ,daj mi siłę przebaczenia.

  OdpowiedzUsuń
 28. Matko Boża Częstochowska Maryjo proszę Cię o zdrowie dla Stanisława.Otocz go swą opieką.Ulżyj Jego cierpieniom, daj wolę walki z nie uleczalną chorobą.Wspieraj całą rodzinę obolałą z tego powodu.Matko nie opuszczaj nas.

  OdpowiedzUsuń
 29. Święta Boża Rodzicielko proszę o wstawiennictwo u Boga w znalezieniu pracy o którą w obecnych czasach jest ciężko.

  OdpowiedzUsuń
 30. Matuchno Przenajświętsza
  pomóż mi proszę
  mam wielki problem,
  nie dam sobie rady bez Ciebie
  bardzo Cię proszę

  Mariusz

  OdpowiedzUsuń
 31. Maryjo, Matko Boża Częstochowska w Tobie pokładam moją nadzieję. Proszę Cię o nawrócenie mojego męża Krzysztofa i o uzdrowienie naszego małżeństwa. Maryjo zmiażdż głowę węża bo on niszczy naszą rodzinę. Proszę Cię pomóż nam...

  OdpowiedzUsuń
 32. 7 tygodni temu odeszła od nas nasza kochana Babcia...Proszę Cię Matko Boża spraw aby dusza Babci trafiła do Raju i cieszyła się życiem wiecznym w Niebie.

  OdpowiedzUsuń
 33. Matko Boska Czestochowska, prosze Cie, aby moja Corka Sandra wrocila do swojej rodziny, szanowala i doceniala rodzicow, upros u Boga dar nawrocenia dla niej, niech odnajdzie droge do Boga, zerwie z dotychczasowym zyciem, napelnij jej serce madroscia i uczciwoscia, niech Bog napelni nasz dom pokojem i miloscia. oddali smutek i utrapienie, obetrzy lzy smutnej i utrapionej matki.
  Maryjo, pomoz mi w tych trudnych chwilach mojego zycia, okryj nas plaszczem swojej opieki, daj cierpliwosc i wytchnienie, nie opuszczaj nas.

  OdpowiedzUsuń
 34. PROSZĘ O MODLITWĘ ZA MOJE DZIECI ,

  OdpowiedzUsuń
 35. Matko Boża Częstochowska błagam Cię spraw , aby zakończyły się problemy w pracy u mojego syna Dawida.
  By nareszcie doświadczył szczęścia w życiu zawodowym i osobistym.

  OdpowiedzUsuń
 36. Maryjo,Matko Boża dziękuję Ci za zdrowie w mojej rodzinie. Ale błagam ulżyj cierpieniom dzieci ,które są chore i nie mogą cieszyć się życiem, ich rodzice wierzą w cud uzdrowienia .
  Proszę cię o drugie zdrowe dziecko, i aby moja rodzina doświadczyła szczęścia w życiu zawodowym.

  OdpowiedzUsuń
 37. Maryjo Matko Boża błagam Cię... spraw aby mojemu synowi Dawidowi przedłużono umowę o pracę, aby wreszcie doznał spokoju w pracy zaliczył egzamin i założył jak najszybciej rodzinę.Amen

  OdpowiedzUsuń
 38. Przenajswietsza Panienko blagam Cie dopomoz mi wyleczyc moje wlosy zebym nie cierpiala i zeby sie wyleczyly.Pomoz mi matuniu.Amen

  OdpowiedzUsuń
 39. Pani Świata, Niebieska Królowo,proszę Cie wyproś dla mnie u Swego Syna Pana Naszego Jezusa Chrystusa Łaskę Zdrowia i Łaskę Wiary Nadziejo Grzeszących módl się za nami Kazimierz

  OdpowiedzUsuń
 40. Rodzicielko Nasza, Pani Jasnogórska Błagam Cie wyproś u Swego Syna Pana Naszego Jezusa Miłosiernego dla mnie Łaskę Wiary i zdrowia Zdrowaś Mario Łaski Pełna Pan z Tobą... Kazimierz

  OdpowiedzUsuń
 41. Najświętsza Panno Maryjo, Matko Boża Częstochowska, proszę o łaskę zdrowia dla mojej rodziny oraz o pomyślność w pracy dla mnie, o spokój i zadowolenie, o dobre ułożenie wszystkich spraw w ppracy. Bóg zapłać. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 42. Matko Boża Częstochowska proszę Cię o łaskę zdrowia dla moich rodziców i o to, aby moja przyjaciółka Ewa została w Polsce. Amen. Klara.

  OdpowiedzUsuń
 43. Mateczko Kochana, Najmilsza, Najcudowniejsza!!!! Proszę byś wzięła pod płaszcz swój bezpieczny mioch synów - Rolanda i Mirka. Pobłogosław Mirkowi odpoczynek w Polsce, Rolandowi - w domu, a w sierpniu, całej naszej rodzinie - na Mazurach.
  Pobłogosław też nowy rok szkolny dla moich dzieci. Bądź z nimi, pomóż im...Ufam Tobie!!!

  OdpowiedzUsuń
 44. Mateczko Kochana!!! Pomóż opamiętać się i przestać pić Sławikowi i Arnoldowi.

  OdpowiedzUsuń
 45. Żanna Białoruś16 lipca 2014 20:10

  Matko Najmilsza!!! Proszę, pomóż mi pracować, poślij dobre pomysły, które pomogą pracować, poślij dobrych ludzi na moją drogę życia. Pomóż być mądrą, zrównowarzoną, spokojną. Kocham Cię Matko Najmilsza i za wszystko Ci ogromnie dziękuję!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 46. Pod Twoja obrone uciekam Matko najukochañsza ♥Jola♥

  OdpowiedzUsuń
 47. Panie Boze uratuj moje malzenstwo i przemien mojego meza Artura w dobrego czlowieka jakim byl kiedys.

  OdpowiedzUsuń
 48. Matko kochana proszę cie z całego serca o to by tym razem udało mi się zajść w ciaze mieć zdrowe dziecko proszę cie bardzo! Wiem ze nie jestem idealem ale wierze w Boga (bardzo) ale proszę o pomoc w tej sprawie i jeszcze jeśli można daj nam sile i rozum mi i mojemu ukochanemu! zebysmy rzyli w zgodzie i milosci oraz mieli zdrowe dziecko o to bardzo cie proszę Kochana Matko Boska

  OdpowiedzUsuń
 49. Najlepsza i najukochańsza Mateczko moja, proszę Cię o łaskę czystości dla siebie i dobrego męża, a także o zdrowie i długie lata życia dla moich rodziców. Bóg zapłać. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 50. Mateczko Moja Pani Częstochowska proszę Cię gorąco i pokornie o łaskę zdrowia dla moich rodziców, a także o pomyślne ułożenie wszelkich spraw w pracy u mnie, o siłę, cierpliwość, wytrwanie, spokój w rodzinie i potrzebne łaski. Opiekuj się nami. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 51. Matko najmilsza, Pani Częstochowska, proszę Cię o łaskę pomyślnego ułożenia wszelkich spraw u mnie w pracy, a także o zdrowie dla moich rodziców. Otaczaj nas zawsze swoją opieką. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 52. Pod Twoją obronę, Panno Najświetsza, polecam moje dzieci. Weź ich pod swój płaszcz bezpieczny i prowadź bezpiecznymi drogami!!!
  Ufam Tobie!!! Usłysz moją modlitwę i pomóż!

  OdpowiedzUsuń
 53. Kochana matko Chrystusowa, bardzo Cię proszę o opiekę nad moją całą rodziną, o zdrowie, wyjście z nałogu mego brata, mądrość Mai, dobre życiowe decyzje. Mocno proszę o wstawiennictwo u Syna Twego Jezusa Chrystusa i błagam o wyproszenie łaski macierzyństwa i zdrowe dzieciątko. Ciebie prosimy, wysłuchaj nas Matko Przenajświętsza, Amen. Za wszystko Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 54. Matko Boża, Czarna Madonno, na zawsze skryj mnie w Swoje ramiona i opiekuj się mną i moją rodziną, dopomagaj w każdej chwili życia. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 55. O Maryjo której obraz słynie laskami wszelakimi proszę cie o cud uzdrowienia moich siostrzeńców i siostrzenice na duchu i na ciele. Wspomagaj nas nieustannie. Szczególnie proszę cie o zdrowie dla Tomka i Macieja. Pomoz nam proszę. Proszę tez pomóż Mateuszowi i jego rodzinie. Pobłogosław mu i wybacz im bo nie wiedza co czynią.

  OdpowiedzUsuń
 56. Matko Boża Częstochowska, łaskami słynąca w obrazie na Jasnej Górze, proszę Cię gorąco, wybłagaj u Swego Syna łaskę dla mnie o pomyślne poprowadzenie zajęć przed Dyrektorką, o spokój w pracy, a dla rodziców o zdrowie. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 57. Błagam o cud uzdrowienia mojego synka Dawida

  OdpowiedzUsuń
 58. Pod Twoją obronę, Mateczko Kochana, polecam Alonę i jej rodzinę! Obdarz Alonę zdrowiem!!!

  Miej też w opiece i mnie grzeszną! Jest mi źle...i fizycznie, i psychicznie...nie wiem, co się dzieję!

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do umieszczania swoich intencji i do wspólnej modlitwy.