Modlitwa w trudnych sprawach do św. MartyO cudowna św. Marto
uciekam się pod Twoją opiekę,
powierzając się Tobie całkowicie o pomoc w moich potrzebach
i wsparciu w moich doświadczeniach.

Zobowiązuję się tę modlitwę rozpowszechniać.

Pocieszaj mnie w smutkach i potrzebach,
o co usilnie proszę przez Twoją wielką radość,
która napełnia, kiedy w domu Twoim w Betanii
gościłaś Zbawiciela świata Jezusa.

Proszę Cię, uproś dla mnie i dla mojej rodziny,
abyśmy w sercach Boga zachowali,
a przez to na lekarstwo w naszych troskach zasłużyli,
a szczególnie w aktualnej potrzebie ________________

Ja Ciebie proszę Wspomożycielko we wszystkich potrzebach,
pokonaj wszystkie trudności tak jak zwyciężyłaś smoka
kładąc go u swoich stóp.

Amen

Ojcze Nasz...

Zdrowaś Maryjo...3x

św. Marto proś za nami!


W komentarzach można umieszczać swoje intencje.


1 298 komentarzy:

 1. Święta Marto, pomóż. Straciłam pracę, zdrowie. Teraz straciłam nadzieję. Wesprzyj mnie i moją rodzinę. Pomóż.

  OdpowiedzUsuń
 2. SW.MARTO BLAGAM O WSTAWIENNICTWO DO PANA BOGA O LASKE PONOWNEGO SPOTKANIA SYNA, BEZ GNIEWU I ZLYCH SLOW.PRZYTULIC GO I POWIEDZIEC,ZE GO KOCHAM.PROSIC O WYBACZENIE,ZE GO ZAWIODLAM.KOCHAM I UFAM TOBIE.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomóż mi w mojej trudnej sprawie,nie mam już siły .......MARTO!!!!!
  Proszę Cię, uzdrów moje dziecko.
  Ty wiesz, jak bardzo cierpię, widząc je chorym.
  Proszę Cie o zdrowie również dla mnie i siły wytrwania.
  Jezu ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 4. św. Marto proszę cię o samodzielne chodzenie, jak przed 2 laty. Bym odrzuciła laskę i nie musiała prosić za każdym razem męża, który się b. denerwuje. Bardzo chcę chodzić sama, bez pomocy drugich osób. św. Marto, przyrzekam modlić się do Ciebie przez 9 wtorków, co czynię już od września tego roku. Modlitwę tę dała mi koleżanka mijając mnie w sklepie. Czyż to nie jest znak boży?
  Teresa

  OdpowiedzUsuń
 5. Panie Miłosierny za wstawiennictwem sw Anny proszę o łaskę ktora jest wiadoma

  Boze Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 6. Proszę o łaskę dobrej śmierci dla Moniki i wstawiennictwo Maryji i św.Marty.


  Proszę o łaskę odkupienia dla Ani i Natali i rodziny Wójcik.Proszę o światło dla nich i miłość Ducha Świętego.

  OdpowiedzUsuń
 7. Panie Boże Miłosiarny za wstawiennictwem Sw.Marty proszę o łaski zdrowia dla wnuków,mądrość i rozum dla dzieci ,o rentę dla mnie,o rozwiązanie spraw finansowych dla nas wszystkich

  OdpowiedzUsuń
 8. Prosze Cie najukochansza Marto o wstawiennictwo za mna i prosba o laski i blogoslawienstwo Boze dla mnie i dla mojej rodziny. Bog zaplac

  OdpowiedzUsuń
 9. Prosze cie Sw.Marto o wstawiennictwo za mojego syna Krzysztofa ktory przebywa w zakladzie karnym ,w ktorym ma bardzo ciezko.O sile wytrwania w tych ciezkich chwilach w z/k,o zdrowie dla syna ,gdyz jest chory,o pomyslne rozwiazanie sprawy apelacyjnej ktora dotyczy kontaktow mojego syna ze swoim dzieckiem.O to by Bog mojemu synowi blogoslawil ,opiekowal sie nim i aby Bog wyprostowal wszystkie syna sciezki, o uzdrowienie mojego syna na ciele i duszy ,o silna wiare dla syna i aby moj syn krzysztof i ojciec jego Mieczyslaw umieli przebaczyc sobie i pojednac sie. Oraz o uzdrowienie na ciele i duszy mojego meza Mieczyslawa. o pojednanie w naszej rodzinie .Aby dobry Bog rozmiekczyl serce mojego meza Mieczyslawa ,aby maz zaakceptowal naszego syna Krzysztofa i zeby pokochal syna jak ojciec.Prosze rowniez aby Bog postawil na mojego syna drodze dobra dziewczyne ,ktora syna pokocha calym sercem. Bog Zaplac.

  OdpowiedzUsuń
 10. Proszę o potrzebne łaski dla mojego domu, proszę o opiekę i wstawiennictwo Maryji i św.Stanisława Kostki oraz św.Marty do Boga.

  Proszę o pomoc i wstawiennictwo św.Marty dla Ani aby Pan przyszedł jej z pomocą i obdarował potrzebnymi łaskami.

  OdpowiedzUsuń
 11. Panie Jezu Proszę Ciebie o rozwiązanie trudnej sytuacji, żeby mama miała dobrą pracę, żebyśmy mieli normalną kochającą rodzinę. Postaw na naszej drodze ludzi, którzy będą nam pomagać i dobrze życzyc.Dziękujemy za otrzymane łaski, prosimy o zdrowie i Boże błogosławieństwo w całym życiu. Boże kieruj nami i wspomagaj w chwilach trudnych. Niech dzięki Tobie opuszczą nas niebezpieczeństwa, wypadki i kłopoty. Panie, Jezu pozwól nam zrealizować nasze plany i marzenia.Proszę aby mi zniknęły guzy-wyrośla kostne, a także o zdrowie mojej mamy i babci. Otocz nas swą opieką i nas nie opuszczaj.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.

  OdpowiedzUsuń
 12. Świeta,Marto,proszę,o,powrót,Tomasza,aby,dal,mi,druga,szanse
  Magda

  OdpowiedzUsuń
 13. Proszę Cię Panie Boże o spełnienie mojej jedynej prośby... o powrót Dawida S. Panie, Ty wiesz jak bardzo krwawi moje serce odkąd obok mnie nie ma Go. .już od 3 m-cy próbuje o nim zapomnieć i ułożyć swoje życie na nowo, ale nie potrafię, ciągle go kocham, bardzo mocno kocham, kocham nad życie. proszę Pana Boga byś wlał w jego serce miłość do mnie, wiarę i chęć bycia ze mną... spraw aby zmienił swe zachowanie i wrócił do mnie... Bardzo go kocham i potrzebuję. Panie, błagam jak umiem najgoręcej o wysłuchanie mnie. Ta miłość    kiedyś była taka wielka, próbuję go namówić do powrotu ale on i nie chce. .
  ja powoli tracę sens życia, myślę o najgorszym, nawet nie chce mi się rano wstać, miewam nawet takie stany ze calami dniami plącze i nie wychodzę z łóżka . Boże wybacz mi i pomóż. już o nic więcej nie będę Cie prosić. proszę tylko o jedno, o powrót mojego ukochanego czasem myślę ze to trochę egoistyczne ze chce aby wrócił skoro nie było nam dane być dla siebie... ale mam nadzieje ze to jakiś kryzys... chce być dla tej osoby źródłem dobra nadal, opieki, zaufania  tak jak bywało wcześniej . proszę cie Boże aby ta osoba odkryła mnie na nowo...chce poprawić swoje błędy ... brakuje mi trochę  slow ale chciałabym żeby znów spojrzał w moje oczy z słowem Przepraszam ja jestem mu w stanie wybaczyć to odejście ode mnie. spraw Boże by jego serce nie było pełne gniewu by nie kierowały nim wpływy innych ludzi. zmieniłam się chce wszystko mu wynagrodzić spraw Boże by szybko wrócił ...pomóż mi....

  OdpowiedzUsuń
 14. Boże miłosiernyBłagam udziel łaski macierzyństwa dla mojej córki Anety i jej mężą. Boże błagam zeslij im z nieba zdrowe dzieciątkoBłagam.....

  OdpowiedzUsuń
 15. Panie Jezu, proszę uzdrów moją ciocię, która choruje na raka skóry. Proszę niech znajdzie  dobrych lekarzy, którzy będą mogli jej pomóc. Daj jej siłę walki. Jezu ufam Tobie!

  OdpowiedzUsuń
 16. Święta Marto proszę wyjednaj u Pana naszego prosbe pozytwynego załatwienia moich spraw zwiazanych z wypadkiem... pomoz tez mojemu mezowi znalezc bardzo dobra prace i zebysmy pozbyli sie dlugow finansowych. Dziekuje za wstawiennictwo i wszelki laski.

  OdpowiedzUsuń
 17. Panie Jezu Miłosierny zmiłuj się nad nami grzesnymi proszę o zdrowie ciała z bardzo cięzkiej i postępującej choroby rodzinnej braku jakiejkolwiek opieki o uleczenie leku,depresji o zgodę i nawrócenie dokuczliwej osoby i Dary Ducha Świętego Amen

  OdpowiedzUsuń
 18. Proszę o polecenie mojej rodziny i bliskich - opiece Boskiej, aby w naszych sercach zagościł spokój.Agata

  OdpowiedzUsuń
 19. Proszę o modlitwę w intencji jak najszybszego znalezienia pracy dla Patrycji, poprawy trudnej sytuacji życiowej, zdrowia.Agata

  OdpowiedzUsuń
 20. Proszę o modlitwa za mnie, o uwolnienie mnie od złego ducha, żebym mogła w końcu wszystkim szczerze przebaczyć, aby Pan mógł mnie całkowicie uzdrowić.
  Małgorzata

  OdpowiedzUsuń
 21. Proszę o ratunek dla Ani.

  Paweł

  OdpowiedzUsuń
 22. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 23. Św. Marto proszę o łaskę MIŁOŚCI i POJEDNANIA

  OdpowiedzUsuń
 24. Proszę o modlitwę za rozwiązanie moich problemów i o Boże błogosławieństwo.Św Marto pomóż mi.

  OdpowiedzUsuń
 25. Proszę w intencji Bogu wiadomej.Proszę o modlitwe wstawienniczą oraz pomoc i opiekę św.Katarzyny i św. Marty dla Julki.

  OdpowiedzUsuń
 26. SWIĘTA MARTO POMOŻ ZEBY MOJA SYNOWA PRZYJĘLA MOJEGO SYNA ZEBY SIE NIE ROZESZLI PONIEWAZ MAJĄ CORECZKE ONA POTRZEBUJE OBYDWOJE RODZICOW BARDZO PROSZE POJEDNAJ ICH PROSZE O MODLITWE I BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO SW MARTO POMOŻ IM

  OdpowiedzUsuń
 27. SW MARTO PROSZE CIE O ZDROWIE MOJE I ZDROWIE MOJEJ MAMY KTORA CHORUJE 32 LATA ZEBY NIE CIERPIAŁA BARDZO MI JEJ ZAL BO JEST BARDZO DOBRYM CZŁOWIEKIEM MODL SIE ZA NAMI

  OdpowiedzUsuń
 28. Św.Marto błagam Cię o zdrowie dla mojej Mamusi Wiesławy aby jej wyniki badań z krwi się poprawiły , aby wyzdrowiała i aby cieszyła się życiem razem z nami ...oraz o pomoc dla mnie w zaliczeniach na studiach, aby wszystko się udało...pomoż błagam.

  OdpowiedzUsuń
 29. Proszę o modlitwę za mnie o spokój wewnętrzny i o potrzebne mi łaski.Św Marto pomóż mi.

  OdpowiedzUsuń
 30. św Marto proszę Ciebie o potrzebne mi łaski i Bożą opiekę.

  OdpowiedzUsuń
 31. Proszę o modlitwę za mnie i o wszelkie łaski.

  OdpowiedzUsuń
 32. Św.Marto proszę Cię o zdrowie dla mojej siostry Danusi

  OdpowiedzUsuń
 33. Proszę o modlitwę za mnie i o wszelkie łaski z Bożym błogosławieństwem.

  OdpowiedzUsuń
 34. Św Marto proszę o potrzebne łaski i o Bożą opiekę.

  OdpowiedzUsuń
 35. Proszę o powrót do zdrowia dla mojej siostry Danusi

  OdpowiedzUsuń
 36. Goraco prosze o modlitwę wstawienniczą w moich intencjach
  - o otrzymanie dofinansowania do emerytury
  - o znalezienie dachu nad glową do czasu decyzji o emeryturze
  - o przemiane serca bliskiej osoby i jej wzajemność w miłości
  - o zdrowie dla mnie i mojej córki oraz o pracę dla niej
  Bóg zapłać za modlitwę

  Grazyna

  OdpowiedzUsuń
 37. Św Marto proszę o modlitwę za mnie i o potrzebne mi łaski.

  OdpowiedzUsuń
 38. Św Marto proszę pomóż mi , wysłuchaj moich próśb , oczyść moje ciało i duszę ....
  Proszę aby w końcu spełniło się to o co tak walczę i pragnę , już teraz , proszę aby Sławek odnalazł drogę do mnie....


  Małgorzata

  OdpowiedzUsuń
 39. Swieta Marto blagam o modlitwe i wstawiennictwo w mojej ciezkiej sytuacji zyciwej.Blagam o wybaczenie mi moich grzechow.

  OdpowiedzUsuń
 40. Św. Marto, uproś łaski dla mnie, proszę wstaw się za mną, błagam. Czuję się pozostawiony, a potrzebuję Boskiej pomocy, codzennie proszę Jezusa, aby mnie wysłuchał i mam nadzieję, że tak się stanie.

  OdpowiedzUsuń
 41. Święta Marto prosze wstaw się za moją rodziną i uproś nam potrzebne łaski.Amen

  OdpowiedzUsuń
 42. Proszę o modlitwę o zdrowie i rozwiązanie problemów w pracy o Boże błogosławieństwo.

  OdpowiedzUsuń
 43. Prosze o modlitwe ŚW. Marte o wstawienictwo za mnie aby przestał pić alkochol,dziekuje bardzo za modlitwy-krzysiek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. krzysiu znajdz grupe AA i pójdz na miting tam ci pomoga ......jest sposób na trzezwe zycie ...sam tak robie ....uwierz mi .....

   Usuń
 44. Św Marto proszę wyproś mi potrzebne łaski i dopomóż.

  OdpowiedzUsuń
 45. św Marto błagam by córka podejmowała dobre decyzje;by wróciła do kochającego chłopaka i kochała go bardzo i byli razem szczęsliwi tak w to wierze.błagam tez o zdrowie i szczęście w mojej rodzinie.

  OdpowiedzUsuń
 46. błogam bym wyszła z depresi

  OdpowiedzUsuń
 47. by pewien chłopak sie nie załamał i by nie doszło do nieszczęscia by skutecznie walczył o swą dziewczyne i jej miłość żeby mu się to udało uproś dla nich św. Marto wzajemną miłość i wielkie szczęśćie.tak bardzo prosze.

  OdpowiedzUsuń
 48. O zdrowie dla mamy błagam św Marto

  OdpowiedzUsuń
 49. Św. Marto proszę Cię o modlitwę i wstawiennictwo u Boga dla mojego syna i jego rodziny. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 50. Św Marto proszę o modlitwę o opiekę rozwiązanie problemów i Boże błogosławieństwo.

  OdpowiedzUsuń
 51. Św.Marto proszę o modlitwę i wstawiennictwo u Boga w pewnej bardzo trudnej dla mnie sprawie.Uproś nam także zgodę, miłość i zdrowie w rodzinie.

  OdpowiedzUsuń
 52. Św Marto proszę o pomoc w kłopotach i o wszelkie łaski na każdy dzień.

  OdpowiedzUsuń
 53. o prawdziwą miłosc dla ćórki i jej chłopaka by do niego wóciła by ich charaktery były zgodne

  OdpowiedzUsuń
 54. proszę by moje dziecko zyło w czystosci i nie było rozpustne

  OdpowiedzUsuń
 55. św .Marto prosze o szczęsliwe i bezpieczne studja dla Pauliny aby dokonywała dobrych wyborów

  OdpowiedzUsuń
 56. Św Marto otaczaj mnie swoją opieką i nie opuszczaj oraz błogosław.

  OdpowiedzUsuń
 57. Proszę o modlitwę w intencjach:
  - o zdrowie i długie lata życia dla rodziców
  -Haliny, Stanisława,
  - o zdrowie i siły oraz długie lata życia dla mamy Haliny oraz by nic złego jej nie wyszło w wynikach badań,
  - o znalezienie stałej pracy, jako nauczyciel w oświacie i możliwość kontynuowania awansu zawodowego,
  - o znalezienie dobrego męża i dar urodzenia zdrowego dziecka.

  OdpowiedzUsuń
 58. Święta Marto błagam o zdrowie dla mojej córki matki i dla mnie samej. Proszę o wstawiennictwo u Pana Boga w tej sprawie. Bogusia M

  OdpowiedzUsuń
 59. Św MArto proszę aby wszystko się ułożyło o dalszą pomoc z Bożym błogosławieństwem.

  OdpowiedzUsuń
 60. Święta Marto błagam o zdrowie dla mojej córki i żony która będzie miała cesarkę. Proszę o wstawiennictwo u Pana Boga w tej sprawie. Arkadiusz A

  OdpowiedzUsuń
 61. dziekuje ci za to sw Marto ze wyszłam z depresii

  OdpowiedzUsuń
 62. prosze by corka pokochała na nowo swojego chłopaka wróciła do niego i byli szczesliwi

  OdpowiedzUsuń
 63. św Marto prosze aby moje dziecko zawsze postepowało po Bożemu i było szczesliwe i bezpieczne i podejmowało madre decyzje

  OdpowiedzUsuń
 64. Święta Marto proszę o zdrowie dla mojego taty, Adama którego czeka jutro ciężka operacja, żeby wszystko przebiegło szczęśliwie i żeby tata wrócił szybko do zdrowia.

  OdpowiedzUsuń
 65. Św MArto proszę o siłę wewnętrzną o dar spokoju i o wszelkie łaski.

  OdpowiedzUsuń
 66. swieta marto blagam ciebie nie opuszczaj nas w potrzebie ty wiesz jakie mamy klopoty i problemy przez nieuczciwego czlowieka modl sie za niego aby zrozumial co zrobil rodzinie zeslij do jego serca ducha swietego aby poprowadzil go dobra droga i nawrocil sie na godnego czlowieka prosze ciebie wymodl nam ta bardzo potzrebna laske aby wszystko sie szczesliwie skonczylo boze dopomoz

  OdpowiedzUsuń
 67. Św Marto wyproś potrzebne mi łaski.

  OdpowiedzUsuń
 68. Proszę o szczęśliwą operację i łaskę zdrowia dla Danuty

  OdpowiedzUsuń
 69. Św Marto proszę pomóż mi rodzinie i miej nas pod opieką.

  OdpowiedzUsuń
 70. Boze prosze cie za wstawienictwem sw Marty za obustrona miłosc pewnej pary by do siebie wrocili i byli razem szczesliwi .Aby chłopak nie załamał sie , nie zrobił nic złego i zdobył na nowo miłosc swojej byłej dziewczyny .Pomoz im Boze i daj szczescie .Sw.Marto pros za nimi...

  OdpowiedzUsuń
 71. Daj mi nadzieje sw MARTO w wiadomej mej sprawie

  OdpowiedzUsuń
 72. prosze sw.Marto o zdrowie dla mamy

  OdpowiedzUsuń
 73. prosze cie sw Marto by moja córka zrozumiała co jest wazne szła dobra droga nikogo nie krzywdziła

  OdpowiedzUsuń
 74. wypros sw Marto ponowne złaczenie sie w miłosci dwóch pewnych osob

  OdpowiedzUsuń
 75. sw.Marto prosze wstaw sie za pewnym bliskim mi człowiekiem pomagaj mu daj mu duzo madrosci siły i MIŁOSCI bliskiej mu osoby

  OdpowiedzUsuń
 76. Prosze sw. Marto by moja corka nie krzywdziła człowieka który ja kocha nie zdradzała go i wróciła do niego

  OdpowiedzUsuń
 77. Wypros mi siły i madros sw.Marto oras szczescie ,miłosc i zdrowie w rodzinie

  OdpowiedzUsuń
 78. Św. Marto pomóż w moim udręczeniu, proszę o cud miłości, aby ją złożyć u stóp Chrystusa. Przyczyń się za mną. Błagam.

  OdpowiedzUsuń
 79. Św.Marto proszę o zdrowie dla mojej mamy ,która jest po operacji, i bardzo cierpi,spraw aby dalsze badania wyszły jej dobrze.Św.Marto proszę o modlitwę.

  OdpowiedzUsuń
 80. Św. Marto proszę o modlitwę za mojego syna i jego szybki powrót do domu ,za moją córkę żeby przestały jej się przydarzać złe rzeczy .Módl się za nas wszystkich Amen.

  OdpowiedzUsuń
 81. Św MArto proszę o siłę.Pomóż mi wytrwać w trudnych chwilach i miej mnie pod swoją opieką.

  OdpowiedzUsuń
 82. Św Marto otocz mnie swoją opieką.

  OdpowiedzUsuń
 83. św Marto proszę Cię o siłę w pokonywaniu codziennych przeciwności i miłość!

  OdpowiedzUsuń
 84. Święta MArto nie opuszczaj mnie i uwolnij mnie od lęków.

  OdpowiedzUsuń
 85. Św Marto wspieraj mnie w tych trudnych dla mnie chwilach.

  OdpowiedzUsuń
 86. sw Marto prosze zeby corka pokochała na nowo swojego byłego chłopaka

  OdpowiedzUsuń
 87. sw Marto miej nas zawsze w opiece

  OdpowiedzUsuń
 88. prosze o szczesliwy wyjazd córki w góry ze znajomymi i o opieke nad nimi

  OdpowiedzUsuń
 89. sw Marto prosze wstawiaj sie w pewnej mej sprawie

  OdpowiedzUsuń
 90. Święta Marto proszę miej w opiece moją córkę Edytę aby mogła dostać jakokolwiek pracę i wyjść z dołku finansowego Teresa z Łomży

  OdpowiedzUsuń
 91. Św Marto przyjdź z pomocą nie opuszczaj mnie.

  OdpowiedzUsuń
 92. Św Marto pomóż mi i błogosław.

  OdpowiedzUsuń
 93. Święta Marto, proszę o czuwanie nad moimi dziecmi Martą i Anią, nad Ani rodziną- zięciem Arkiem i moim wnuczkiem Dawidem. Wyproś, żeby ojciec moich dzieci nie unikał kontaktu z Nimi. Spraw, żeby jego dusza doznała spokoju. Proszę pomóż i błogosław. Basia

  OdpowiedzUsuń
 94. Za pośrednictwem Ukochanego Ojca Świętego Jana Pawła II Sw Marty Panie Jezu Proszę Ciebie o rozwiązanie trudnej sytuacji, żeby mama miała dobrą pracę, żebyśmy mieli normalną kochającą rodzinę. Postaw na naszej drodze ludzi, którzy będą nam pomagać i dobrze życzyc.Dziękujemy za otrzymane łaski, prosimy o zdrowie i Boże błogosławieństwo w całym życiu. Boże kieruj nami i wspomagaj w chwilach trudnych. Niech dzięki Tobie opuszczą nas niebezpieczeństwa, wypadki i kłopoty. Panie, Jezu pozwól nam zrealizować nasze plany i marzenia.Proszę aby mi zniknęły guzy-wyrośla kostne, a także o zdrowie mojej mamy i babci. Otocz nas swą opieką i nas nie opuszczaj.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.

  OdpowiedzUsuń
 95. Św Marto daj mi dużo wytrwałości,pomóż i prowadź każdego dnia.
  Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 96. Proszę o łaskę zdrowia i polepszenie obecnego stanu, o ulgę w cierpieniu i łaskę wyzwolenia od prześladowców i wrogów dla Marzeny i Moniki.

  OdpowiedzUsuń
 97. Św MArto dziękuję za wstawiennictwo w mojej intencji za wysłuchanie prośby i proszę o dalszą opiekę.

  OdpowiedzUsuń
 98. Ukochana Matko Boża i Najdroższy Jezu oraz Święta Marto dziękuję za moich ukochanych rodziców. Proszę o opiekę nad Nimi. Błagam o zdrowie, siły i długie lata zycia dla moich rodziców. Z całego serca proszę o pomyślność zabiegu laparoskopii i operacji ginekologicznej, jakie mają mieć miejsce w następnym roku 2012 mamy Haliny. Proszę o pomyślne znalezienie stałej pracy w jednostce oświatowej, jako nauczyciel. Z całego serca proszę o znalezienie dobrego męża, zajście w ciążę i urodzenie zdrowego dziecka. Błagam również o modlitwę w i ntencji mojej siostry Agnieszki, aby przejrzała w końcu na oczy i uwolniła się z tego chorego związku, a kierowała się tylko dobrem syna Marka. Proszę Wszystkich o modlitwę w tych intencjach i z całego serca dziękuję.
  Kamilla

  OdpowiedzUsuń
 99. Św Marto proszę o opiekę i błogosławieństwo.

  OdpowiedzUsuń
 100. Sw.Marto zanies moja prosbe trudnej sytuacji materialnejdo Boga Najwyszego w Niebie.Prosze oodbudowanie swojej godnosci ,chce oddac ludzia i banka pieniadze.Prosze o pomoc.Halina.

  OdpowiedzUsuń
 101. Św Marto miej mnie pod swoją opieką.

  OdpowiedzUsuń
 102. Św Marto opiekuj się mną i moja rodziną i błogosław każdego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 103. Święta Marto, Proszę o szczęśliwą operację i łaskę zdrowia dla Andrzeja

  OdpowiedzUsuń
 104. Św MArto proszę mniej pod swoją opieką,pomóż w pracy i błogosław na każdy dzień Nowego Roku.

  OdpowiedzUsuń
 105. Św Marto wyproś mi łaski i błogosław.

  OdpowiedzUsuń
 106. Proszę o Boże łaski dla Eli, o opiekę i wstawiennictwo św.Patryka i św.Stanisława Kostki dla Eli.

  OdpowiedzUsuń
 107. Św Marto wesprzyj mnie i opiekuj się mną.

  OdpowiedzUsuń
 108. Św MArto proszę o dar spokoju i wszelkie łaski.

  OdpowiedzUsuń
 109. SW MARTO PROSZE O MODLITWE O ZDROWIE ZA MOJA SIOSTRE ASIE WIELGUSIAK KTORA JEST PO PRZESZCZEPIE MA ZAPALENIE PLUC PROSZE ABY WYNIKI WYSZLY JEJ DOBRE I ABY WROCILA NAM ZDROWA DO DOMU MA 28 LAT PROSZE O MODLITWE I WSTAWIENNICTWO ZA NIA Z CALEGO SERCA DZIEKUJE

  OdpowiedzUsuń
 110. Święta Marto, proszę Cię wyproś mi u Boga łaskę szczęścia i miłości, proszę o pomoc w zmianie stażu i znalezieniu dobrej pracy, błagam także o łaskę miłości, tak ciężko jest być samemu. Proszę wyproś mi u Boga jakiś znak co dalej w życiu robić. Proszę aby moje życie w końcu nabrało kolorów tak jak kiedyś, abym mogła być szczęśliwa i szczęściem tym obdarzać innych. Proszę Cie także wyproś potrzebne łaski dla mojej Kuzynki aby wszystkie jej sprawy ułożyły się pomyślnie.

  OdpowiedzUsuń
 111. Bardzo proszę o modlitwę o nawrócenie oraz o uporządkowanie życia, proszę o dobrą i stabilną pracę, uzdrowienie i pokój.

  OdpowiedzUsuń
 112. Bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Kamila i o łaskę głębokiej wiary dla niego

  OdpowiedzUsuń
 113. Prosze o potrzebne łaski Ducha Świętego dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 114. Proszę o modlitwę za dzieci ( Oliwia 6 lat, Karolinka 9lat, Kamil 14 lat ) by nigdy nie przestały wierzyć w Ciebie Boże. Prosze o łaskę wiary dla nich i ich rodziców, który daja zły przykład.

  OdpowiedzUsuń
 115. święta Marto bardzo Cię proszę o wyproszenie u Boga oraz pomoc w budowie domu tak wymarzonego i upragnionego przez naszą rodzinę, abyśmy w końcu w nim zamieszkali. również proszę Cię o zdrowie i Boże błogosławieństwo w naszej rodzinie dla mojego ukochanego męża oraz córki Patrycję i Aleksandrę. Aby wszystkie nasze sprawy ułożyły się pomyślnie

  OdpowiedzUsuń
 116. Św. Marto pomóż mi, tak bardzo go kocham.Proszę Cię o jeszcze jedną szansę dla nas. Św. Marto proszę nie opuszczaj mnie. Błagam

  Nie moja wola Panie. ale Twoja niech się stanie. Dziękuję Ci za każdy dzień,który spędziłam z Piotrem. Błogosław mu w każdej chwili życia.

  Ola Marta "Gdynianka"

  OdpowiedzUsuń
 117. Św Marto proszę Ciebie o Bożą opiekę.

  OdpowiedzUsuń
 118. Św MArto proszę o opiekę w dniu dzisiejszym i o błogosławieństwo.

  OdpowiedzUsuń
 119. prosze dopomoz mi sw marto ocal moje zycie dopomoz bym jutro szczesliwie zalatwila swe sprawy dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 120. Św, Marto błagam Cię nie zostawiaj minie. Wysłuchaj mojej prośby. Ola

  OdpowiedzUsuń
 121. Św MArto proszę o zdrowie i o łaski dla mnie i mojej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 122. Św Marto proszę o zdrowie dla mnie i rodziny i o pomoc w życiu codziennym.

  OdpowiedzUsuń
 123. Św Marto proszę o zdrowie o błogosławieństwo na każdy dzień.

  OdpowiedzUsuń
 124. Św Marto proszę o zdrowie i o szczęśliwy dzień.

  OdpowiedzUsuń
 125. ŚW MARTO PROSZE O ZDROWIE I SILE I PARTNERKE ZYCIOWA I O POPRAWE FINANSÓW....DLAMNIE I MOICH RODZICOW I ALI I KASI I KLAUDI ...BARDZO PROSZE AMEN

  OdpowiedzUsuń
 126. Św Marto proszę o zdrowie i o wszelkie łaski.

  OdpowiedzUsuń
 127. Św Marto proszę o wszelkie łaski dla mnie i rodziny z Bożym błogosławieństwem.

  OdpowiedzUsuń
 128. Św. Marto proszę Cię wyproś u Pana Boga czystość moich myśli i czystość serca. Beata

  OdpowiedzUsuń
 129. Św.Marto proszę Cię wyproś u Boga,to ,o co Cię proszę.Renata

  OdpowiedzUsuń
 130. Św Marto miej w opiece mnie i moja rodzinę.

  OdpowiedzUsuń
 131. Św MArto proszę o wszelkie łaski dla mnie i miej mnie pod swoja opieką.

  OdpowiedzUsuń
 132. Św Marto wyproś zdrowie i potrzebne łaski mi i mojej rodzinie.Pomóż mi w pracy.

  OdpowiedzUsuń
 133. Proszę o łaskę szacunku do siebie i dla swojego życia. Proszę o miłość i pokój Ducha Świętego dla mnie. Proszę Cię Matko o łaskę wdzięczności Bogu za to co mam.Proszę Cię św.Marto o wstawiennictwo i ratunek dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 134. Św Marto pomagaj mi i rodzinie błogosław każdego dnia i miej nas w opiece.

  OdpowiedzUsuń
 135. Św. Marto, proszę Cię wyproś mi u Boga łaskę otrzymania pracy.

  OdpowiedzUsuń
 136. Św Marto proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mnie i najbliższych mi osób i wspomóż mi w pracy.

  OdpowiedzUsuń
 137. Św. Marto wspomóż mnie w moich problemach finansowych. Proszę o pomoc.
  Uproś dla nie dobrą pracę. Proszę...

  OdpowiedzUsuń
 138. Św Marto proszę o modlitwę za moją Mamę o jej zdrowie i wszelkie łaski oraz o Boże błogosławieństwo i opiekę nade mną.

  OdpowiedzUsuń
 139. ŚW.MARTO PROSZĘ POMÓŻ MI W TRUDNEJ SYTUACJI FINANSOWEJ ,ŻEBYM MOGŁA POPŁACIĆ WSZYSTKIE ZOBOWIĄZANIA I WYSTARCZAŁO NA PODSTAWOWE POTRZEBY I NA ŻYCIE.BŁAGAM ORĘDUJ ZA MNĄ U PANA BOGA.

  OdpowiedzUsuń
 140. Proszę o zdrowie dla mamy i dla mnie oraz wszelkie łaski z Bożym błogosławieństwem.Św Marto proszę pomóż.

  OdpowiedzUsuń
 141. Proszę Cię Panie naucz mnie brać odpowiedzialność za swoje życie,naucz mnie nie odkładać spraw na później.Ulecz Panie moje serce i ciało obolałe.Prowadź mnie Panie bo wiesz w jakiej nędzy jestem obecnie;uratuj mnie Panie. Marzena

  OdpowiedzUsuń
 142. Święta Marto proszę Cię o zdrowie dla ciężko chorej koleżanki Basi, oby dobry Bóg ulitował się nad Nią i przywrócił jej zdrowie. Danuta

  OdpowiedzUsuń
 143. Swieta Marto, prosze Cie aby moi rodzice sie nie rozwiedli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 144. Św MArto proszę o modlitwę o zdrowie dla mamy i dla mnie oraz o Boże błogosławieństwo na każdy dzień.

  OdpowiedzUsuń
 145. Sw Marto blagam o pomoc ulitoj sie nad nasza corka,polacz jej rodzine.

  OdpowiedzUsuń
 146. Św MArto proszę uproś zdrowie dla mamy i dla mnie i miej nas pod opieką.

  OdpowiedzUsuń
 147. Św.Marto z całego serca proszę o łaski miłosci i pojednania,o nasze zdrowie ,oto aby osoba która mnie opusciła wróciła,prosze...

  OdpowiedzUsuń
 148. Sw.Marto prosze z calego serca o opieke, o rozwiazanie problemow i o zdrowie dla calej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 149. Św Marto błogosław mnie i rodzinę i miej nas pod swoją opieką.

  OdpowiedzUsuń
 150. Święta Marto!!! Usłysz, błagam!!!Nie mam już sił... nie radzę sobie z wychwaniem Mirka, mojego 11 letniego syna. Chcę bez gniewu i złych słów przytulić go... ale jak???

  OdpowiedzUsuń
 151. św Marto wspomóż mnie w mojej potrzebie, jestem już załamana. nie mogę znaleźć miłości. Zrozumiałam, że miłośc i zdrowie są najważniejsze i o to Cię bardzo proszę. Miej mnie w opiece. Ewelina

  OdpowiedzUsuń
 152. Św Marto od dziś zaczynam modlić się do Ciebie przez 9 wtorków.Proszę a raczej błagam wstaw się za mną i pomóż mi i mojej rodzinie.Błagam pomóż mojemu mężowi żeby wybaczył mi moje postępowanie i zrozumiał że bardzo jego kocham.Wstaw się za moją rodziną bardzo cię proszę Emilia

  OdpowiedzUsuń
 153. Św Marto odmawiam Twoją modlitwę wierząc, że mnie wsłuchasz. Modlę się do Ciebie przez dziewięć wtorków. Proszę Ciebie i wszystkich świętych o wstawiennictwo u Boga Wszechmogącego o zdrowie dla całej mojej rodziny a w szczególnie o łaskę uzdrowienia dla mojej mamy.
  Boże Ty możesz wszystko wysłuchaj mnie i daj mi siłę w tych trudnych chwilach.

  OdpowiedzUsuń
 154. Swieta Marto blogoslaw mnie i moja rodzine,a szczegolnie mojego syna i synowa ich dwoch coreczek,ktorzy sa w strasznej rozpaczy po odejsciu do Pana trzeciej coreczki blizniaczki,miala tylko 1 rok i9 miesiecy ,byla zdrowym,wesolym dzieckem.Nagla smierc takiego Aniolka,to okropny bol dla kochajacych rodzicow i rodziny. Boze prosze wysluchaj mnie

  OdpowiedzUsuń
 155. Święta Marto Proszę Ciebie o wstawiennictwo do Pana Boga w Dzień Moich urodzin o łaskę uzdrowienia mnie z nerwicy lękowej oraz pracę dla mnie ,która jest jak i zdrowie bardzo mi potrzebna .Proszę o spokój umysłu

  OdpowiedzUsuń
 156. Św.Marto! Dziękuje za udaną operację Taty.Proszę o Jego szybki powrót do zdrowia.Wspieraj Swoimi Łaskami całą Rodzinę.

  OdpowiedzUsuń
 157. Proszę o zdrowie, błogosławieństwo i nawrócenie dla mojej cioci-Jolanty i jej rodziny.Proszę o światło Ducha Św.dla moich chrześniaczek Barbary i Magdaleny.

  OdpowiedzUsuń
 158. SW.Marto błagam o zdrowie i spokój dla moich synów

  OdpowiedzUsuń
 159. Błagamy o nieustanne wstawiennictwo u Boga, Bogu dziekujemy za Dar narzeczeństwa,by BÓG obdarzył Nas łaską małżeństwa, byśmy byli razem w Miłości. By nasza wzajemna Miłość wzrastała i umacniała z każdym dniem, a wszelkie trudności i problemy odsuwały się od Nas,byśmy mieli zawsze pracę i maleńkie mieszkanie, by Bóg umacniał Nas każdego dnia

  OdpowiedzUsuń
 160. Św.Marto wyjednaj mi proszę łaski u P.Jezusa, bo wierzę, że Twojej prośby nie odmówi. Proszę dopomóż mojemu synowi i jego rodzinie w sprawach materialnych i w rozwiązaniu wszystkich problemów.
  Proszę pomóż!

  OdpowiedzUsuń
 161. Sw. Marto proszę wyjednaj mi u Pana łaskę wjścia z dlugów i rozwiązania problemów finansowych oraz podejmowania słusznych i rozsądnych decyzji.
  Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 162. Proszę o modlitwę w intencji pozyskania łask pomocnych w szczęściu osobistym i pomyślnym zakończeniu trudnej sprawy. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 163. Boże mój jedyny spraw by mój mąż wrócił do mnie i żebyśmy mogli znowu być razem z sobą i z Tobą.Żeby zrozumiał jak ważny jest dla mnie i jak ważne jest małżeństwo.Ty połączyłeś nas w Kościele i Ty połącz nas znowu. Proszę Cię i to, błagam z całego serca.

  OdpowiedzUsuń
 164. Św Marto proszę Cię wstaw się za mną u Pana Naszego Wszechmogącego o dobrą pracę i o odnalezienie dobrego męża. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 165. św.Marto proszę o pomoc dla mamy która wyjeżdża do pracy aby nie została w niej oszukana.

  OdpowiedzUsuń
 166. Św. Marto proszę Cię uproś łaskę u Pana Boga dla mojej mamy aby doszła do zdrowia i mogła cieszyć się życiem

  OdpowiedzUsuń
 167. Św.MARTO UPROŚ MI ŁASKĘ U BOGA OJCA WYJŚCIA Z DŁUGÓW ,ROZWIĄZANIA PROBLEMÓW FINANSOWYCH I POUKŁADANIA WSZYSTKIEGO W PRACY.ŚW.MARTO DAJ CHOCIAŻ ISKIERKĘ NADZIEJI W TAK TRUDNYCH OBECNIE CZASACH,KIEDY KAŻDY DZIEŃ PRZYNOSI LĘK O PRZYSZŁOŚĆ JAK ŻYĆ DALEJ.

  OdpowiedzUsuń
 168. Św.Marto proszę o pomoc w trudnej sprawie finansowej w sądzie aby pomyślnie się skończyła i proszę żeby ojciec przestał oczerniać mamę i źle ją traktować aby mama była spokojna w tej sprawie i dochodziła do pełnego zdrowia

  OdpowiedzUsuń
 169. Św. Marto proszę o zdrowie dla mojej Kochanej Mamy;* bądź przy niej w tych ciężkich chwilach i pozwól, żeby na tej ziemi przyżyła długie i piękne lata... Spraw, aby wyleczyła się z tej ciężkiej choroby;( Niech Bóg ma ją w swojej opiece i niech pamięta, że Ona każdego dnia modliła się do niego... tak niech On teraz będzie przy niej zawsze...

  OdpowiedzUsuń
 170. św.Marto proszę Cię wstaw się za mną u NAJWYŻSZEGO by mój ukochany syn odezwał się do mnie i mi przebaczył.

  OdpowiedzUsuń
 171. Proszę o wiarę dla Huberta żeby Duch Św. go napełnił

  OdpowiedzUsuń
 172. Św.Marto proszę wyproś mi u Pana Jezusa miłosiernego łaski dla mojego syna,proszę o zdrowie dla niego i jego rodziny,dopomóż im proszę w ich trudnej sytuacji finansowej,wybłagaj proszę u Mateńki Przenajświętrzej,aby ich kłopoty i problemy się skończyły i szczęście zapukało do drzwi Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 173. Prosze S.Marto o uratowanie mojej rodziny, o nawrocenie ojca mych dzieci i prace dla mnie, ktora zapewni nam byt.

  OdpowiedzUsuń
 174. Św.Marto uproś mi u Boga łaskę uzdrowienia mojej mamy Kazimiery, aby mogła chodzić ruszać rękami, mówić ,logicznie myśleć , cieszyć się zdrowiem. Poproś również o łaski dla mnie i całej mojej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 175. Proszę Cię Św.Marto aby mój mąż nie pił i podjął dobrą decyzje w sprawie pracy żeby miał Boga w sercu i nie bał się a ja żebym znalazła prace i była zdrowa razem z córeczką i dla Krysi o zdrowie proszę.Prowadź mnie Jezu.

  OdpowiedzUsuń
 176. ŚW. Marto uproś nam u Jezusa wyjscie z klopotow pomoc w znalezieniu dobrej pracy TY wiesz od kiedy borykamy się z finansami

  OdpowiedzUsuń
 177. Proszę św.Marto uproś dla moich dzieci madrość życiowa dobrych przyjaciół zdanie testow dla syna wybor dobrej szkoly niech DUCH ŚW. OBDARZY go swoimi darami dla córci wyciszenie imadrość

  OdpowiedzUsuń
 178. Święta Marto uproś dla mojej mamy odzyskanie przytomności i szczęśliwy powrót do zdrowia. Błagam wstaw się za moją mamą, obdarz Ją swoją łaską. Otocz nas w tym trudnym czasie swoją opieką, daj nam wiarę w dobre jutro. Proszę Święta Marto o wstawienie się za moją mamą w tej trudnej sprawie jaką jest jej zagrożone życie. Córka

  OdpowiedzUsuń
 179. Proszę o pomoc i wstawiennictwo Sw.Marty dla syna Jarosława.Aby dobry BÓG obdarzał go łaską mądrości,ochraniał od wszelkiego zła i złego postęowania.Bóg zapłać za modlitwę.

  OdpowiedzUsuń
 180. Św. Marto proszę o pomoc w tej mojej trudnej sytuacji, proszę o przemianę sarca dla bliskiej osoby

  OdpowiedzUsuń
 181. Dziękując za wszystkie otrzymane dotychczas łaski, proszę o modlitwę w intencjach wszystkich osób, które się przede mną i po mnie wpisały bądź wpiszą(o pomyślność dla nich) a także za mnie i moją rodzinę-o zdrowie, błogosławieństwo boże i wszystkie dary Ducha Świętego. Byśmy nie żyli cieleśnie lecz pragnęli chodzić w Duchu i pomnażać dobro. Proszę również we wszystkich tych intencjach, co do których „Biblia” nakazuje się modlić oraz, by moja wizja czynienia dobra była miła Bogu i zgodna z wolą niebios. Bóg zapłać!!

  Radosław

  OdpowiedzUsuń
 182. Św Marto proszę miej mnie pod opieką, pomagaj mi i błogosław każdego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 183. Prosze Sw Marto wypros dla mnie laske w wiadomej Bogu sprawie

  OdpowiedzUsuń
 184. Proszę o zdrowie dla Mamy aby mogła bez bólu chodzić o wszelkie łaski dla Niej i o pomoc w trudnych chwilach dla mnie.Miej nas pod swoją opieką.

  OdpowiedzUsuń
 185. ŚW.MARTO WYPROŚ MI TE ŁASKĘ O KTÓRĄ TAK BARDZO CIE PROSZĘ,POMÓŻ MI W ROZWIĄZANIU MOICH PROBLEMÓW FINANSOWYCH ,RÓWNIEŻ TYCH W PRACY.PROSZĘ O WZMOCNIENIE MOJEJ WIARY.MIEJ MNIE W SWOJEJ OPIECE.ODMÓWIŁAM JUŻ 9 MODLITW ,CZEKAM .

  OdpowiedzUsuń
 186. Św Marto pomóż mi pozytywnie rozwiązać problem z rehabilitacją.

  OdpowiedzUsuń
 187. Św MArto proszę o zdrowie dla rodziny i rozwiązanie problemów w pracy opiekuj się nami.

  OdpowiedzUsuń
 188. Święta Marto wstaw się proszę w mojej intencji u Miłosiernego Boga, poproś go ze mną o łaskę powrotu mojego męża do domu, o łaskę przebaczenia, pokory, skruszenia jego serca.

  OdpowiedzUsuń
 189. wypraszaj laski dla syna i jego rodziny,daj im sile dla odbudowania wiezi malzenskiej i rodzinej, wygon szatan a z synowej, niech zrozumie ze manipulacja najblizszymi to zla droga;daj jej sile zeby nie pozwalala ingerowac innym w ich zycie, prosze o cud;daj zdrowie fizyczne i psychiczne synowi, zeby mogl sobie z tym radzic ,jest od lat coraz gorzej ;w koncu nie da rady,opiekuj sie ich dziecmi

  OdpowiedzUsuń
 190. proszę Cię o zdrowie dla całej mojej rodzinny,o wyjaśnienie trudnych spraw zdrowotnych i o więcej rodzinnej miłości

  OdpowiedzUsuń
 191. Św MArto proszę o modlitwę za mnie o siłę wewnętrzną i pomoc w pracy.

  OdpowiedzUsuń
 192. ŚW Marto, prosze pomoz mi w moim zwiazku, prosze spraw, abysmy zawsze byli razem, zeby moj chlopak wrocil ze mna na stale do kraju, zeby zrobil to z radoscia. Prosze przekonaj go do tego, znajdz pomocnych ludzi, ktorzy w tym pomoga i ktorzy znajda mu dobra prace w Polsce. Dziekuje z calego serca i duszy Amen

  OdpowiedzUsuń
 193. Proszę o modlitwę za mnie abym dawała radę z problemami które mam w pracy.

  OdpowiedzUsuń
 194. Św MArto wysłuchaj prośby i daj zdrowie moim najbliższym głównie mamie i wspieraj mnie modlitwą w pracy.

  OdpowiedzUsuń
 195. Proszę o modlitwę za zdrowie mamy i wszystkich mi bliskich oraz o wszelkie łaski i Boże błogosławieństwo.Św MArto pomóz nam.

  OdpowiedzUsuń
 196. Święta Marto przez Twoje ręce ofiaruje Bogu mój związek, który się dzisiaj rozpadł. Po ludzku nie wiem już co robić, dlatego błagam Cię wstaw się za nami u naszego Miłosiernego Pana. Proszę Cię pokornie, aby Bóg nie pozwolił na nasze rozstanie, na nowo obdarzył nas miłością wzajemną i pobłogosławił nasz związek.

  Dziękuję.
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 197. Proszę o modlitwę o zdrowie dla rodziny i o Boże błogosławieństwo w każdym dniu.

  OdpowiedzUsuń
 198. Św Marto proszę o pomoc w pracy i dobre jej ukończenie,o siłę i spokój wewnętrzny.

  OdpowiedzUsuń
 199. Swięta Marto, dziekuje za Twoje wsparcie i pomoc i za opieke nad moim zwiazkiem. Dziekuje za wielka pomoc w najwazniejszej dla mnie sprawie. Prosze opiekuj sie nami, z calej duszy i serca dziekuje Bog Zaplac!

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do umieszczania swoich intencji i do wspólnej modlitwy.