Dziękuję za....

 


Dziękuję za Twoją przyjaźń, która jest dla mnie czymś najwspanialszym.
Dziękuję za Twój uśmiech, który jest dla mnie nadzieją na lepsze jutro.
Dziękuję za Twoją miłość, która nadaje sens mojemu życiu.
Dziękuję za każde wypowiedziane słowo,
które jest pokarmem dla mojej duszy.
Dziękuję, że zawsze mogę być blisko Ciebie,
Gdyż wtedy czuję się jak ktoś wyjątkowy.
Dziękuję za wszystko, co robisz, gdyż dzięki temu świat staje się lepszy.
Dziękuję Ci, Panie, że jesteś.
Dzięki Ci, Panie, za Twą miłość;

Dzięki Ci za pomocną dłoń, którą zawsze do nas wyciągasz;
Dzięki Ci za to, że nas kochasz mimo naszej nędzy i niewdzięczności;
Dzięki Ci za miłość, którą nam dajesz nawet wtedy,
Gdy my przestajemy Cię kochać.
Dzięki Ci za wszystkie Twe dary,
A przede wszystkim za Twego Syna, Jezusa Chrystusa,
który stał się Człowiekiem,
By otworzyć nam niebo i przywrócić nam Twą przyjaźń.
Dzięki Ci za to, że zechciałeś zostać z nami w sakramencie Eucharystii.
Dzięki za życie wieczne, które w nas zasiałeś.
Dzięki za wszystkie Twe dary, Panie.
Dzięki za miłość, radość, słońce, uśmiech i piękne rzeczy.

W komentarzach można umieszczać swoje intencje.


28 komentarzy:

 1. Dziekuje Ci Panie za wspaniala coreczke, za zdrowie, I wszystkie dary ktorymi mnie I moja rodzine obdarzasz. Dziekuje ze zawsze moge na Ciebie liczyc w chwilach trudnych I w momentach radosnych. Dziekuje za Twoja milosc.
  Kocham Cie Panie moj!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo proszę o modlitwę do Miłosierdzia Bożego za duszę mojej zmarłej 04.05.2013r. mamy śp. Gracjanny B. z prośbą o wieczne zbawienie i dar nieba.Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziekuje Ci Panie za wszyst6ko, za zycie, za moja rodzine, za zdrowie, za sprawnosc fizyczna, za finansowa niezaleznosc.
  Dziekuje za wszystkie laski I blogoslawienstwa.
  Amen.
  Panie Ty sie zajmij moim zyciem, zdrowiem, biznesem, finansami.
  dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa mojego brata by bratowa pozostawiła życie w grzechu i wróciła do domu by ich syn mógł się wychowywać w pełnej rodzinie.JEZU UFAM TOBIE wierzę że wyjednasz mi u boga Ojca Wszechmogącego tę łaskę o którą cię gorąco proszę i której oni tak bardzo potrzebują

  OdpowiedzUsuń
 5. Proszę o modlitwę w intencji mojego brata o uwolnienie z nałogu i uzdrowienie duchowe.Panie Jezu miłosierny ty jesteś najlepszym lekarzem dla ciała i duszy.Pozwól mu cieszyć się normalnym życiem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Proszę o modlitwę w intencjach Bogu wiadomych

  OdpowiedzUsuń
 7. Prosze o modlitwe o silna wiare dla Iwony,Mariusza,Sylwi,Marcina I wszystkich potrzebujacych w rodzinie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziekuje Panie za Twoja obecnosc I opieke kazdego dnia.
  Kocham Ciebie Panie!

  OdpowiedzUsuń
 9. O Dobry Panie prosze Cie o zdrowie ,silna wiare idobrych wspolmalzonkow dla dzieci i dar macierzynstwa.Jezu UfamTobie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Panie Jezu proszę CIĘ o zdrowie dla sparaliżowanego tatusia ,radość życia wiecznego dla niedawno zmarłej mamusi i siły do pokonania trudności dnia codziennego

  OdpowiedzUsuń
 11. Proszę Panie Boże o zbawienie dla mojej zmarłej mamy Grażyny Patoń

  OdpowiedzUsuń
 12. Dziekuje Ci za przyjaciela, którego spotkałam na swojej drodze i za moje wspaniałe dzieci

  OdpowiedzUsuń
 13. Dziękuję za
  1.brak środków do życia
  2.obelgi i poniżanie ze strony rodziny z powodu braku pracy
  3.stres każdego dnia , z czego się utrzymam
  Proszę o pracę, środki do zycia, proszę tylko tyle , a jak wiele

  OdpowiedzUsuń
 14. Dziękuję Ci za Wojtka,którego postawiłeś na mojej drodze.Dziękuję także za siłę do życia po stracie dziecka i ojca w miesiącu marcu 2014r.Dziękuję za cierpliwość którą mi dajesz do mojej mamy uzależnionej od alkoholu.Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 15. Dziękuję Ci Panie Jezu za Grzesia i Rafała bo TY bardzo mocno przez Nich zagościłeś w moim sercu...KOCHAM CIEBIE JEZU:)

  OdpowiedzUsuń
 16. Za Ojca Andrzeja jako Kierownika i Spowiednika dziękuję CI JEZU i proszę o potrzebne Łaski dla Niego na nowej placówce...

  OdpowiedzUsuń
 17. Dziękuję Ci Panie za zdrowie Babci i Dziadka, którzy są dla mnie wyjątkowymi ludźmi.

  OdpowiedzUsuń
 18. Dziekuje Ci Panie za wszystko ♥ Badz zawsze przy mnie i prowadz mnie swoimi drogami ♥ Jola

  OdpowiedzUsuń
 19. Dziękuję Ci Panie za wszystko, za życie, za słońce, za rodziców, za pracę. Proszę o zgodę i miłość w mojej rodzinie oraz o znalezienie partnera życiowego żyjącego Twoją wiarą i miłością. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 20. Dziękuję Ci Panie za wszystkie Twoje łaski i dary, którymi mnie obdarzasz, dziękuję za troskę, dziękuję za pomyślne przeprowadzenie dziś zajęć, za wysłuchanie próśb, za wstawiennictwo Św. Ojca Pio. Proszę o dalszą opiekę każdego dnia dla mnie i mojej rodziny, a także o założenie rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 21. Dziękuję Ci Panie za wszelką Twą dobroć i wszechmoc, za przebaczenie mi dziś grzechów w sakramencie pokuty i pojednania, za odwagę, że poszłam do spowiedzi, za dobrego księdza, za rodziców i za całe swoje życie. Proszę o łaskę wytrwania w wierze i wszelką Twą pomoc i opiekę nade mną i moją rodziną. Bóg zapłać. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 22. Dziękuję Ci Panie za cudowne wakacje, za wspaniały wypoczynek dla mnie i moich rodziców, za Twoją czułą obecność na każdym kroku. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 23. Dziękuję Ci Panie Jezu za Twoją czułą opiekę i troskę, za pomyślne wyniki badań i szczęśliwy przebieg badania dla mojej mamy. Proszę Cię także o wyleczenie taty, o długie lata życia dla rodziców, a dla siebie o spokój i pomyślność w pracy. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 24. Dziękuję Ci Panie za ten mijający rok i za całe moje życie, przepraszam Cie za wszystkie moje grzechy. Proszę też o opiekę w kolejnym roku. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 25. Dzięki Ci Boże za ta chwile oddechu. Dzięki Ci Boże za te uśmiechy na ich twarzach. Dzięki Ci Boże ze mnie wysłuchałeś.Ale nie ustaje w modlitwach o zdrowie dla Tomka i Macieja i mojej siostry, Troche zdrowia tez by mi się przydało jeśli się da. Ale bądź wola Twoja jesli nie . Choc nie będę ukrywać ze chciałabym. Błagam tez prowadź mnie po ścieżkach twoich i nie pozwól żebym w ciebie zwątpiła. Oddaje się Tobie całkowicie . Nie zapomnij o mnie w godzinie śmierci mojej. I nie opuszczaj mnie nawet gdybym sie znowu pogubiła.Chce należeć do Ciebie. Nie odrzucaj mnie. Błogosław całej rodzinie naszej. Boże chroń nas teraz i zawsze. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 26. Dziękuję Ci Panie za pobyt w Łagiewnikach, za Twoją czułą obecność, za dobrych ludzi, których spotkałam, za księdza, u którego się wyspowiadałam. Polecam siebie, swoich rodziców i wszystkie nasze sprawy Twej opiece. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 27. Dzięki Ci Panie za wszystkie łaski, jakimi mnie obdarzasz, zwłaszcza za wysłuchanie próśb za wstawiennictwem bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego, za opiekę nade mną i moją rodzinę. Powierzam Ci siebie i swoich rodziców. Miej nas zawsze w Swojej opiece. Jezu, dziękuję Ci. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 28. Dziekuje Ci Panie cudowny za wszystko co posiadam. Blogoslaw mnie kazdego dnia. Amen

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do umieszczania swoich intencji i do wspólnej modlitwy.