Uwielbienie Boga NajwyższegoTy jesteś Święty Pan Bóg jedyny,
który czynisz cuda
Ty jesteś wielki
Ty jesteś mocny,
Ty jesteś wielki
Ty jesteś najwyższy,
Ty jesteś Królem wszechmogącym,
Ojcze święty
Królu nieba i ziemi
Ty jesteś w Trójcy jedyny
Pan Bóg nad bogami
Ty jesteś dobro, wszelkie dobro, najwyższe dobro,
Pan Bóg żywy i prawdziwy
Ty jesteś miłością, kochaniem;
Ty jesteś mądrością,
Ty jesteś pokorą,
Ty jesteś cierpliwością
Ty jesteś pięknością,
Ty jesteś łaskawością;
Ty jesteś bezpieczeństwem,
Ty jesteś ukojeniem,
Ty jesteś radością,
Ty jesteś nadzieją naszą i weselem,
Ty jesteś sprawiedliwością,
Ty jesteś łagodnością,
Ty jesteś w pełni wszelkim bogactwem naszym.
Ty jesteś pięknością,
Ty jesteś łaskawością,
Ty jesteś opiekunem
Ty jesteś stróżem i obrońcom naszym;
Ty jesteś mocą
Ty jesteś orzeźwieniem.
Ty jesteś nadzieją naszą,
Ty jesteś wiarą naszą,
Ty jesteś miłością naszą,
Ty jesteś całą słodyczą naszą,
Ty jesteś wiecznym życiem naszym:
Wielkim i przedziwnym Panem,
Bogiem wszechmogącym, miłosiernym Zbawicielem.

- Św. Franciszek z Asyżu

W komentarzach można umieszczać swoje intencje.


24 komentarze:

 1. Kocham Cie najcudowniejszy Panie!
  Ty jestes moim ukojeniem i radoscia!
  Dziekuje ze towarzyszysz mi w moim zyciu codziennym.

  OdpowiedzUsuń
 2. Za wstawiennictwem Matki Bożej oraz Bł. Jana Pawła II proszę o
  modlitwę w intencji uratowania przed rozwodem, dochowania wierności
  małżeńskiej, uzdrowienia, pojednania i odrodzenia małżeństwa doroty i
  krzysztofa, by sakramentalna miłości małżeńska odrodziła się w nas
  na nowo i zwyciężyła wszelkie pokusy i przeszkody. O łaskę przemiany i
  nawrócenia dla mojego męża i dla mnie. Aby mąż otworzył swoje serce
  na nasze małżeństwo, na moją miłość. By odnalazł Boga lub by
  pozwolił Bogu odnaleźć siebie. O wiarę, nadzieję i miłość w naszych
  sercach. I o błogosławieństwo Boże dla naszej córki.Proszę też o zdrowie dla moich rodziców ,których bardzo kocham i którzy są teraz ze mną w tych trudnych chwilach. BOŻE MIEJ NAS W SWOJEJ OPIECE


  OdpowiedzUsuń
 3. SZCZĘŚĆ BOŻE
  PROSZE O MODLITWE ZA MOJA MACOCHE-O UWONIENIE Z ALKOCHOLIZMU I DEPRESJI-BÓG ZAPŁAĆ

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo proszę o modlitwę w intencji męża,który choruje na złośliwy nowotwór krtani,Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 5. Bóg mi sprzyja - zasługuje na moje zaufanie, bo zawsze wspiera mnie, nieustannie prowadząc do wiecznego źródła prawdy, miłości i obfitości, które jest nieograniczone i stworzone dla każdego człowieka. Każdy z nas od urodzenia w pełni zasługuje na pełną obfitość i poprzez wolna wole decyduje którędy podąża. Jestem wdzięczny za wolna wole, niezachwianą wiarę, świadomość i przebudzenie, zdrowie moje i mojej rodziny, przyjaciół wspierających mnie i moje działania, miłość do siebie i całego świata, obfitość w energie pieniądza, rzeczywistość zgodną z moimi celami/oczekiwaniami, wewnętrzny spokój, radość, niewyczerpalne pokłady mocy do stawania się lepszym każdego dnia. Intencja nieustannej obfitości w każdej sferze mojego życia oraz życia Waszego bracia i siostry, którzy wybrali drogę prawdy. Intencja i pełne skupienie na realizacji kolejnych wyznaczonych celów niechaj trwa. Kocham Was wszystkich./ Szymek z Torunia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Proszę Cie Panie o łaskę uzdrowienia mojej duszy i mojego serce.
  Krystyna

  OdpowiedzUsuń
 7. Panie Jezu błagam o zdrowie dla mojej corki Kasi i uzdrowienie moich uszu.Amen

  OdpowiedzUsuń
 8. Panie Jezu u Ciebie jest tylko ratunek dla mnie i mojej rodziny.Wiem że tyle próśb zanosimy do Ciebie,myślimy po ludzku,chcemy żeby Twoje łaski spłynęły na nas od razu.To co nagromadziliśmy latami nasze choroby nasze zaniedbania naszą wolę oddajemy Tobie Panie Jezu.Nich się spełni wola Twoja,Jezu ufam Tobie.Ty Panie decyduj o naszym losie.Amen

  OdpowiedzUsuń
 9. Panie Jezu prosze ciebie zachowaj mnie w zdrowiu, spraw zebym juz nigdy nie zachorowala.Nie kaz mnie Panie ufam Tobie i modle sie do ciebie codziennie.AMEN

  OdpowiedzUsuń
 10. Panie Jezu ratuj naszą rodzinę rozbitą, gdzie uwikłalismy się w nowe związki i cierpimy wszyscy i krwawią nasze serca,ratuj nas i dzieci nasze,daj nadzieję,wybacz.Jezu ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Proszę o modlitwę za duszę mamy taty teściów ,

  OdpowiedzUsuń
 12. Proszę o modlitwę za moją mamę,uzależnioną od nałogu alkoholowego.Panie JEZU oddaję moją mamę Twojej Milosiernej Opiece.Dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych,Ty Jesteś Drogą,Prawdą i Życiem.Anna.

  OdpowiedzUsuń
 13. PROSZĘ O nawrócenie mojej mamy z nałogu alkoholowego MIŁOSIERNY JEZU.amen.

  OdpowiedzUsuń
 14. Panie dziękuje Ci za wszystko co dałeś mi dobrego w życiu za dobrego męża i syna za dobrą synową i
  kochana wnusienke. Błagam Cię dopomóz mi w wyjściu z klopotów finansowych , które dręcza moją rodzinę .Nie mogę nad nimi zapanować i nikt mi nie może pomóc. Ty jedyny Pannie Boze możesz łaskawie spojrzeć na naszą sytuacje i wspomóc nas. Będę się dalej do Ciebie modliła i błagała Cię o łaskę.
  Urszula

  OdpowiedzUsuń
 15. Serce Jezusa prosze Cie ratuj mi tego syna,daj mu jakas prace,bo sam juz chyba nie znajdzie niech nie marnuje tego zycia niech cos robi bo napewno mu dales jakas misje do spelnienia.Bardzo Cie prosze zeby nie wpadl w nalog alkoholowy,o silna wiare,zdrowie,dobra zone i dar ojcostwa.Jezu Ufam Tobie,

  OdpowiedzUsuń
 16. Najukochansze Serce Jezusa blogoslaw mojej corce na studiach daj jej sile i wielka madrosc aby opanowala ten wszystki material,pozaliczala,nie zniechecala sie.Daj zdrowie duszy i ciala,chron przed zlem.Byla kiedys dobra matka i zona.

  OdpowiedzUsuń
 17. Serce Jezusa dziekuje Ci bardzo za wszystkie otrzymane laski,prosze o dalsza opieke.Blagam Cie ay moja corka nie siedziala w zwiazku niesakramentalnym,by ulozyla zycie z dobrym czlowiekiem,odpowiedzialnym,ktory bedzie ja kochal i szanowal przez cale zyci.By ten zwiazek byl poblogoslawiony przez Ciebie Panie.O dar macierzynstwa i szczesliwa podroz.

  OdpowiedzUsuń
 18. Panie Jezu ,blagam ciebie o zdrowie dla mojej corki Pauli i blogoslawienstwo Twoje dla calej mojej rodziny
  amen

  OdpowiedzUsuń
 19. Za wstawiennictwem Matki Bożej oraz Bł. Jana Pawła II proszę o modlitwę w intencji uratowania przed rozwodem, dochowania wierności małżeńskiej, uzdrowienia, pojednania i odrodzenia małżeństwa doroty i krzysztofa, by sakramentalna miłości małżeńska odrodziła się w nas na nowo i zwyciężyła wszelkie pokusy i przeszkody. O łaskę przemiany i nawrócenia dla mojego męża i dla mnie. Aby mąż otworzył swoje serce na nasze małżeństwo, na moją miłość. By odnalazł Boga lub by pozwolił Bogu odnaleźć siebie. O wiarę, nadzieję i miłość w naszych sercach. I o błogosławieństwo Boże dla naszej córki.

  OdpowiedzUsuń
 20. Proszę o modlitwę w intencji .wspólnej drogi dla Teresy i Jerzego. Aby się odnaleźli i byli ze sobą w miłości i pełnym zrozumieniu .Aby swą wspólną drogą podążali pod opieką Najświętszej Maryi, i jej ukochanego syna Jezusa Chrystusa. Prosząc również o wstawiennictwo Św Rity , oraz ukochanego Ojca BŁ. Jana Pawła II .

  OdpowiedzUsuń
 21. Za wstawiennictwem Matki Bożej oraz Bł. Jana Pawła II oraz Św Rity proszę o modlitwę w intencji uratowania przed rozwodem, dochowania wierności małżeńskiej, uzdrowienia, pojednania i odrodzenia małżeństwa Magdaleny i Damiana by sakramentalna miłości małżeńska odrodziła się w nas na nowo i zwyciężyła wszelkie pokusy i przeszkody. O łaskę przemiany i nawrócenia dla mojej żony Magdaleny ,aby wróciła do mojej żony Magdaleny miłość do swojego męża Damiana ta miłość którą darzyła swojego męża na początku gdy sie poznaliśmy i żeby moja żona wróciła do męża który ją tak bardzo kocha i do rodziny i do domu. Aby żona otworzyła swoje serce na nasze małżeństwo, na moją miłość. By odnalazł Boga lub by pozwoliła Bogu odnaleźć siebie. O wiarę, nadzieję i miłość w naszych sercach. I o błogosławieństwo Boże Ty nas Panie Boże połączyłeś i proszę nie rozdzielaj nas Panie i pomóż nam szczęśliwie pokonać i zażegnać ten kryzys w naszym małżeństwie i proszę cie Panie Boże nasz Ojcze wypędz od mojej żony Magdaleny tego szatana te wszystkie złe duchy i to wszystkie zło co ją ogarneło i pomóż kochany Panie Jezu Chryste nawrócić moją żonę Magdalenę

  OdpowiedzUsuń
 22. Najukochanszy Najdroższy mi Jezu Kocham Cie bardzo i dxienkuje calym mym sercem ze jestes caly czas przy mnie i mioch dzieciach...ze opiekujesz sie nami i czuwasz.....ogromie jestem wdzieczna..
  Ewa.

  OdpowiedzUsuń
 23. Anonimowa 23. o8 2016
  Jezu Ty wszystko możesz uzdrów prosze mojego ziecia z choroby psychicznej. d-a b-j

  OdpowiedzUsuń
 24. Modlę się o Twoją opiekę Boże nad moim synem Żołnierzem, chroń go od niebezpieczeństwa .

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do umieszczania swoich intencji i do wspólnej modlitwy.