Modlitwa do św. Teresy od Dzieciątka Jezus


Święta Tereso, której niebem jest czynienie dobra na tej ziemi.
Racz rzucić na nas obfity deszcz róż łask Jezusowych.
Boże, któryś rzekł: Jeśli nie staniecie się jako dziatki,
nie wejdziecie do Królestwa niebieskiego,
daj nam, prosimy w pokorze i prostocie ducha tak w ślady świętej Dziewicy Teresy wstępować, byśmy wieczną nagrodę otrzymać mogli. Który żyjesz i królujesz z Bogiem Ojcem w jedności Ducha Świętego, Bóg na wieki wieków.
Amen.

O umiłowany Kwiecie Jezusa, uśmiechnij się do nas, a przez niewysłowioną słodycz Jego Dziecięctwa spełnił obietnicę twoją:
rzuć na nas i na wszystkich ludzi deszcz róż, który by nam przypomniał nieskończoną miłość Boga naszego i wiekuiste wesele, jakie nam zgotował w niebie, gdzie mamy nadzieję wraz z tobą miłosierdzie Jego wyśpiewywać na wieki.
Amen.

O święta Tereso od Dzieciątka Jezus,
przez przedziwną moc czynienia cudów, jaką cię Bóg obdarzył,
uproś mi łaskę ..., o którą z ufnością proszę Boga za twoim wstawiennictwem.
Amen.

W komentarzach można umieszczać swoje intencje.

40 komentarzy:

 1. Św. Tereso do Ciebie zanoszę moje prośby i błagania, wstaw się zamną u Pana Boga, pomóz mi wyjśc z długów i kłopotów finansowych, daj mi powodzenie w tym , co robię , niech łaska Boga zawsze bedzie ze mną. Proszę niech skończą się moje problemy i zgryzoty związane z pracą, firmą i rodziną.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Święta Tereso proszę ciebie o pomoc w znalezieniu pracy dla mnie i mojego narzeczonego Tomka i oto żebyśmy wzięli slub

   Usuń
  2. Święta Tereso proszę ciebie o pomoc w znalezieniu pracy dla mnie i mojego narzeczonego Tomka i oto żebyśmy wzięli ślub i żeby moja matka i babcia przestały mi utrudniać moja drogę życiową

   Usuń
 2. Składam prośbę o modlitwę za Magdalenę i Piotra o siłę i moc w życiu rodzinnym i posłudze innym ludziom. Jezu pobłogosław im w trudnej sytuacji materialnej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Święta Tereso proszę ciebie o pomoc w znalezieniu pracy dla mnie i mojego narzeczonego Tomka i proszę jeszcze o to żebyśmy wzięli ślub i ułożyli sobie życie

   Usuń
 3. ŚW.Tereso pełna ufności zanoszę do ciebie moją gorącą prośbę,błagam,wstaw się za moim synem z rodziną i pomóż mu wyjść z tej tródnej sytuacji finansowej i kłopotów ty wiesz jakich oby wreszcie skończyły sie te wszystkie problemy i mogli żyć spokojnie . Serdecznie dziękuję za łaski które za Twoim pośrednictwem już kiedyś otrzymałam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Święta Tereso błagam Cię o zdrowie dla mego dzieciąteczka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sw Tereso BŁAGAM Cię o zgode naszej rodzinie żeby córka powróciła do naszej rodzin pomóz nam w walce ze złem i okrucienstwem które jest w naszym domu obudz sumienie córce bondz zawsze przynas w trudnych chwila i zwatpieniach AMEN

  OdpowiedzUsuń
 6. Za wstawiennictwem Matki Bożej oraz Bł. Jana Pawła II oraz Św Rity proszę o modlitwę w intencji uratowania przed rozwodem, dochowania wierności małżeńskiej, uzdrowienia, pojednania i odrodzenia małżeństwa Magdaleny i Damiana by sakramentalna miłości małżeńska odrodziła się w nas na nowo i zwyciężyła wszelkie pokusy i przeszkody. O łaskę przemiany i nawrócenia dla mojej żony Magdaleny ,aby wróciła do mojej żony Magdaleny miłość do swojego męża Damiana ta miłość którą darzyła swojego męża na początku gdy sie poznaliśmy i żeby moja żona wróciła do męża który ją tak bardzo kocha i do rodziny i do domu. Aby żona otworzyła swoje serce na nasze małżeństwo, na moją miłość. By odnalazł Boga lub by pozwoliła Bogu odnaleźć siebie. O wiarę, nadzieję i miłość w naszych sercach. I o błogosławieństwo Boże Ty nas Panie Boże połączyłeś i proszę nie rozdzielaj nas Panie i pomóż nam szczęśliwie pokonać i zażegnać ten kryzys w naszym małżeństwie i proszę cie Panie Boże nasz Ojcze wypędz od mojej żony Magdaleny tego szatana te wszystkie złe duchy i to wszystkie zło co ją ogarneło i pomóż kochany Panie Jezu Chryste nawrócić moją żonę Magdalenę

  OdpowiedzUsuń
 7. Św. Teresko, miej w opiece moją babcie, która jest w spiaczce po udarze, jutro obchodzi swoje urodziny , proszę opiekuj się nią, daj jej siły by wyzdrowiała, by wróciła do normalnego życia, by mogła się cieszyć razem z nami z powrotu do zdrowia, proszę Cię za całego serca. Wiara czyni cuda!

  OdpowiedzUsuń
 8. Św. Tereso, proszę Cię o łaskę dla mojego syna, który nie radzi sobie w życiu jak jego rówieśnicy, spraw, by nie był wyśmiewany, żeby się nie jąkał. Dodaj mu chęci do nauki i spraw, by otrzymał potrzebne łaski od Ducha św. i napisał w miarę dobrze test, żeby choć trochę się nad nim skupił. Otocz go opieką i pomóż nam. Amen

  OdpowiedzUsuń
 9. Święta Teresko od Dzieciątka Jezus proszę wybłagaj łaskę zdrowia dla mojej kochanej mamy Irenki, pomyślne wyniki badań, aby zmiany nie okazały się złośliwe, aby nie było przerzutów, aby mama dobrze zniosła narkozę, o światło dla lekarzy i długie lata życia dla niej. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 10. Święta Tereso prosze o łaski dla Gosi w dniu jej urodzin.

  OdpowiedzUsuń
 11. Św. Teresko uproś u Pana naszego łaskę wyzwolenia z sideł szatana mojego męża i jego kochankę aby obudziło się w nich sumienie i powstał cud ich uzdrowienia duchowego. Aby mój mąż i jego kochanka uszanowali słowa przysięgi małżeńskiej którą razem z mężem wypowiedzieliśmy przed Bogiem.Panie Boże rozdziel ich wspólne drogi, skieruj kroki mojego męża do domu, skrusz jego serce, obudź sumienie, daj łaskę przebaczenia i pokory.Aneta

  OdpowiedzUsuń
 12. Sw. Tereso od Dzieciatka Jezus, blagam Cie upros mi laske nawrocenia dla mjej corki, niech szanuje rodzicow i odwroci sie od czlowieka, ktory zabral jej godnosc i rodzine, niech Bog da jej rozsadek, a serce jej napelni miloscia i dobrocia, niech zycie codzienne wroci do normalnosci i zrozumienia. Sw. Tereso, modl sie za nami.

  OdpowiedzUsuń
 13. Proszę o pracę dla syna. Święta Tereso módl się za nami. Jadwiga

  OdpowiedzUsuń
 14. sw. Teresko wypros łaske zdrowia dla Ameli prosze z pokora serca.

  OdpowiedzUsuń
 15. Święta Teresko od Dzieciątka Jezus, proszę Cię o łaskę zdrowia dla moich rodziców i siostry oraz całej rodziny oraz wszelką pomyślność w pracy dla siebie, a także o pozostanie w kraju dla mojej przyjaciółki. Jezu, ufam Tobie. Klara.

  OdpowiedzUsuń
 16. Swieto tereso blagam Cie abys mnie wysluchala mojej intencji egzaminu praktycznego abym zdal. Swieto Tereso bardzo Cie prosze ,daj mi te laske, blagam z calego serca . Wysluchaj mnie. Jezu ufam tobie

  OdpowiedzUsuń
 17. Święta Teresko od Dzieciątka Jezus,błagam o uzdrowienie mojej kochanej Mamusi,która jest po wylewie.Usprawnij Jej rączkę i nóżkę.Pozwól Jej żyć jak najdłużej i cieszyć nas swoją obecności w zdrowiu duszy i ciała.Święta Teresko módl się za nami.

  OdpowiedzUsuń
 18. Święta Tereso błagam wyproś łaskę dla mojego syna, który popadł w alkoholizm i pomóż mu wyjść z tego nałogu oraz z kłopotów finansowych.Święta Tereso módl się za niego.

  OdpowiedzUsuń
 19. Swięta Teresko od Dzieciatka Jezus proszę Cię o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga i uproszenie łaski uzdrowienia mojej córki Gosi z choroby.O uzdrowienie,nawrócenie mojej rodziny.
  Dziękuję.Ela.

  OdpowiedzUsuń
 20. Kochana Sw.Tereso moja patronko ktora obralam sobie sama na Sakramencie Bierzmowania prosze i blagam Cie upros mi o lake pomocy wyjscia z moich duzych zmartwien i klopotow finansowych.jak i w znalezieniu jak najszybciej kozystnej pracy w zadawalajacych wynagrodzeniach za ta prace.Jezusa i Matki Jego Maryi i Ojca Wszechmogocego

  OdpowiedzUsuń
 21. Proszę Cię św. Tereso o zdrowie, o siły witalne, abym mogła realizować swoje przeznaczenie tutaj i opiekować sie moją rodziną.

  OdpowiedzUsuń
 22. Św. Tereso, zaopiekują się mną i moją rodziną i broń Nas od przed atakami złego ducha.
  Pomóż mi, jeśli to zgodne z wolą Boga w rozwiązaniu trudnej sytuacji zawodowej. Proszę o łaskę wyjścia z kryzysu zawodowego.
  Daj mi szanse znalezienia spokojnej pracy, która dałaby mi radość. Bądź mi pomocą.

  OdpowiedzUsuń
 23. Swieta Tereso blagam o uproszenie u Pana, laski uzdrowienia mojej chorej Mamy Zofii.

  OdpowiedzUsuń
 24. Błagam Kochana Matko Boża Pompejańska i Ciebie Święta Rito i Ciebie Święta Tereso z całego Serca wyjednaj mi tę łaskę miłości u Boga o którą proszę o to abym była z Mariuszem. Tak bardzo Go kocham. Wiem, że Jemu bardzo zależy na mnie. Proszę aby zniknęły wszystkie bariery, przeszkody, blokady, abyśmy byli razem i aby Mariusz został moim mężem. Błagam o modlitwę i z Całego serca Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 25. Błagam Kochana Matko Boża Pompejańska i Ciebie Święta Rito i Ciebie Święta Tereso o uzdrowienie z choroby dla Marii, Marceliny i dla Julii. Proszę i Dziękuję za modlitwę.

  OdpowiedzUsuń
 26. Błagam swięta Teresko upros łaske pracy dla mojego brata.

  OdpowiedzUsuń
 27. Błagam Cię świeta Teresko za mojego syna Kacpra o nawrócenie serca, uwolnienie z nałogu, przemianę życia. Proszę cię daj mi znak rózy ze z moim synem bedzie wszystko dobrze w szkole i w ogóle w zyciu, abym juz sie nie martwiła.

  OdpowiedzUsuń
 28. sw Teresko prosze wstaw sie u Boga jedynego za zdrowie i zatrzymanie choroby Zelka ,blagam Cie o pomoc.Sw Teresko daj mu zyc .....

  OdpowiedzUsuń
 29. Sw.Teresko proszę cię o modlitwę za zdrowie moje i mojej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 30. Święta Tereniu błagam Weź w opiekę Rodzinę mojego syna i uproś Łaskę trzeźwości dla syna , zgody w małżeństwie ,nawrócenia i oby Bóg pozwolił wyjść z długów , pokornie Cię o to proszę , AMEN

  OdpowiedzUsuń
 31. św Teresko proszę o szybkie spotkanie i druga szanse z MIchałem.o zaufanie. amen

  OdpowiedzUsuń
 32. proszę o ratunek w problemach finansowych

  OdpowiedzUsuń
 33. św,Tereso,proszę o pomoc w odzyskaniu pełnej sprawności,a także miłość,dobroć,wierność i szacunek u drugiego człowieka.Oddal ode mnie samotność i smutek.

  OdpowiedzUsuń
 34. św.Teresko patronko moja proszę o zdrowie dla mojego syna,który choruje na stwardnienie rozssiane.Juz prawie nie widzi,trzesa mu się ręce i głowa ma zachwianie równowagi.Blagam o modlitwę..z calego serca dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 35. Swieta Tereso prosze Cie modl Sie o uzdrowienie mojego syna Michalka.

  OdpowiedzUsuń
 36. Święta Teresy proszę Cię o uzdrowienie mojego syna Michała.

  OdpowiedzUsuń
 37. Kochana Św.Tereso proszę Cię o łaske zdrowia dla mojego syna Michała oraz mojej rodziny.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do umieszczania swoich intencji i do wspólnej modlitwy.