Miłosierny BożeWszechmogący, wiekuisty, sprawiedliwy i miłosierny Boże, 
daj nam nędznym czynić dla Ciebie to, o czym wiemy,
że tego chcesz i chcieć zawsze tego, co się Tobie podoba, 
abyśmy wewnętrznie oczyszczeni, wewnętrznie oświeceni 
i rozpaleni ogniem Ducha Świętego,
mogli iść śladami umiłowanego Syna Twego,
Pana naszego Jezusa Chrystusa 
i dojść do Ciebie, Najwyższy, jedynie dzięki Twej łasce, 
który żyjesz i królujesz,
i odbierasz hołd w doskonałej Trójcy i prostej Jedności, 
Bóg wszechmogący przez wszystkie wieki wieków. 

Amen.

- Św. Franciszek z Asyżu

W komentarzach można umieszczać swoje intencje.


25 komentarzy:

 1. O mój Jezu.Ty któryś tak cierpiał za nasze grzechy,ulituj się nad moją mamą,która tak cierpi w chorobie.Daj jej ukojenie.Ulżyj w cierpieniu.Odpuść jej grzechy.Dopomóż jej w pełnym pojednaniu się z Bogiem. Daj jej wiary, pokorę i pełnej ufnści w zbawienie nasze. Jezu miej w opiece moją mame.Polecam ją Tobie.a naszej rodzinie dopomóż, aby się wspierała jej podporą była , we wszystkim z pełną miłością pomagała i się nawróciła .O mój JEZU błagam Ciebię.

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie Boże polecam twojej opiece Darię! Pobłogosław jej na drodze życia! Pomóż założyć szczęśliwą rodzinę!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Boże!!!Polecam twojej opiece Innę i jej mamę, prosząc o zdrowie dla nich i powodzenie w każdej sprawie, a tak że proszę abyś pomógł nam (mnie z Inną) się zaprzyjażnić!!! Bardzo tego potrzebuję i pragnę!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jezu, ktorys oddal za nas zycie w czystej milosci Boga, spraw by wiara chorych umacniala ich I sprawila ich uzdrowienie. Nakieruj mnie jak mam postepowac gdy sama zaniemoge, jak teraz I spraw by momenty zwatpienia czy braku jasnosci, rozpostarly sie jak chmury przycmiewajace slonce.

  OdpowiedzUsuń
 5. JEZU FAM TOBIE BŁAGAM CIĘ O ZDROWIE DLA MONISI I JEJ SYNKA CHASE O ZDROWIE PROSZĘ O UZDROWIENIE Z CHORÓB BŁAGAM CIE JEZUNIU. BÓG ZAPŁAC ..

  OdpowiedzUsuń
 6. Milosierny Jezu zlituj sie nad nami, nad zona, pomoz nam w naszych ciezkich chwilach a tym samym pomoz innym (EP)

  OdpowiedzUsuń
 7. Za wstawiennictwem Matki Bożej oraz Bł. Jana Pawła II oraz Św Rity proszę o modlitwę w intencji uratowania przed rozwodem, dochowania wierności małżeńskiej, uzdrowienia, pojednania i odrodzenia małżeństwa Magdaleny i Damiana by sakramentalna miłości małżeńska odrodziła się w nas na nowo i zwyciężyła wszelkie pokusy i przeszkody. O łaskę przemiany i nawrócenia dla mojej żony Magdaleny ,aby wróciła do mojej żony Magdaleny miłość do swojego męża Damiana ta miłość którą darzyła swojego męża na początku gdy sie poznaliśmy i żeby moja żona wróciła do męża który ją tak bardzo kocha i do rodziny i do domu. Aby żona otworzyła swoje serce na nasze małżeństwo, na moją miłość. By odnalazł Boga lub by pozwoliła Bogu odnaleźć siebie. O wiarę, nadzieję i miłość w naszych sercach. I o błogosławieństwo Boże Ty nas Panie Boże połączyłeś i proszę nie rozdzielaj nas Panie i pomóż nam szczęśliwie pokonać i zażegnać ten kryzys w naszym małżeństwie i proszę cie Panie Boże nasz Ojcze wypędz od mojej żony Magdaleny tego szatana te wszystkie złe duchy i to wszystkie zło co ją ogarneło i pomóż kochany Panie Jezu Chryste nawrócić moją żonę Magdalenę

  OdpowiedzUsuń
 8. Jezu Miłosierny proszę Cię o życie, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla naszego synka,

  OdpowiedzUsuń
 9. Miłosierny Jezu błagam przebacz mi,tak bardzo proszę o łaskę wiary i nadziei,że moja udręka niedługo się skończy.
  Jezu proszę spraw , abym zaufała Twej dobroci i zdała się całkowicie na miłosierdzie Twoje.Proszę nie zostawiaj mnie samej.Jezu ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Milosierny Jezu, przyjdz mi z pomoca w ciezkich chwilach, przez Twoje swiete Rany przepraszam Cie za moje grzechy i prosze o laske nawrocenia sie mojej corki, niech wroci do rodziny i na droge cnoty, niech zycie nasze nabierze milosci i wzajemnego szacunku. Jezu , ufam Tobie! prosze Cie o dar rozsadku i przemiany dla mojego dziecka, rozlej swoje milosierdzie na moja rodzine.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jezu Miłosierny, proszę o łaskę zdrowia dla moje mamy Ireny, o długie lata życia dla moich rodziców i o pomyślność w pracy dla mnie. Pomóż mi Jezu, bo jestem smutna i zmęczona. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 12. Milosierny Boze dziekuje Ci za wszystkie otrzymane laski,prosze o dalsza opieke nad nasza rodzina,chron przed zlem.Przemien wszystko zlo w naszych dzieciach i w nas w dobro.Blogoslaw calej rodzinie.

  OdpowiedzUsuń
 13. Bardzo proszę najprędzej jeśli to możliwe o odwzajemnioną przez Jakuba dozgonną do mojej osoby w rzeczywistości na prawdziwo miłość Daria Amen

  OdpowiedzUsuń
 14. O Jezu, żebrzę Twego miłosierdzia, proszę o łaskę zdrowia dla moich kochanych rodziców, długich lat życia dla nich i o zdanie egzaminu dla siebie. Bóg zapłać. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 15. Boże mój kochany, Jezu, ufam Tobie, proszę i błagam o Twoje miłosierdzie. Wysłuchaj mojej prośby, aby Ewa wróciła do Polski na stałe. M.

  OdpowiedzUsuń
 16. Jezu, proszę o Twoje miłosierdzie, ufam Ci i wierzę, że mi pomożesz teraz gdy proszę Cię o potrzebne łaski w Roku Miłosierdzia. Proszę Cię o wszelką pomyślność u mnie w pracy, o siłę dla mnie i szczęśliwe ułożenie spraw w pracy, a także o zdrowie i Twą opiekę dla moich rodziców. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 17. Panie Jezu, dobry i miłosierny Boże, proszę Cię w tym szczególnym dniu na początku Triduum Paschalnego o łaskę pomyślnego ułożenia życia dla siebie, o siłę i nadzieję na lepsze jutro oraz o zdrowie i potrzebne łaski dla moich rodziców. Boże, pomóż mi więcej Ciebie kochać i mocniej Ci ufać. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 18. Boże, proszę okaż mi Swoje miłosierdzie, proszę o dar czystości i szczęśliwe wakacje, a także o łaskę zdrowia i pomyślnych wyników badań dla moje mamy, a także o przebaczenie grzechów i znalezienie sensu i celu w życiu. Pomóż mi zawsze Cię kochać i nigdy Ciebie nie opuścić. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 19. Боже милосердный! Одари здоровьем Галину!!! Очень просим!!!
  а так же дай здоровье Галининой маме, дочке и Насте.
  Верим в Твое могущество... в Твое милосердие...

  OdpowiedzUsuń
 20. Миленький Боженька! Дай здоровье моему Мирку... дай здоровье нам всем...

  OdpowiedzUsuń
 21. O mój Jezu zajmij się tym bo tak się boje ze stanie się coś złego. Boże pomóż mi. I im proszę. Pomoz nam wszystkim. Boże ratuj od zła wszelkiego. Boże ty się tym zajmij my ludzie tu nic nie jesteśmy w stanie zrobić. Boże ty się tym zajmij. Pomoz Mateuszowi.

  OdpowiedzUsuń
 22. спасибо, Боже за то, что Ты всегда с нами, всегда нам помогаешь!!!
  Дай здоровье моему Мирку, береги его, помогай ему. И будь тоже с моим Роландом, помоги ему учиться, будь везде аккуратным ... одари его здововьем!!
  Не для себя прошу!!! Для мои любимых сыновей. Будь милоредным!!!

  OdpowiedzUsuń
 23. Panie Jezu,nie pozwól żeby źli ludzie utrudniali mi kontakt z byłym mężem.Spraw by nasze stosunki uległy ociepleniu i żebyśmy się mogli spotkać.

  OdpowiedzUsuń
 24. blagam o pomc finansowa,abym do wtorku zalatwila pieniadze,o rozwiazanie wszystkich problemow

  OdpowiedzUsuń
 25. Panie Jezu,pozwól mi być dobrym człowiekiem i takich ludzi spotykać na swojej drodze.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do umieszczania swoich intencji i do wspólnej modlitwy.