Modlitwa o zwycięstwo nad szatanemBoże Ojcze Wszechmogący, Wszechmądry i Wszechpotężny,
Stwórco Nieba i Ziemi, Ty, Który w cudowny i nieomylny sposób władasz całym Wszechświatem spraw, aby każdy człowiek wypełniał Twoją Najświętszą Wolę i według niej żył.

Przywróć odwiecznie ustalony porządek, który dałeś stworzeniu.
Połóż kres wszelkim poczynaniom szatana,
który doprowadzić chce do zniszczenia całej ludzkości i świata;
który usilnie stara się zniszczyć każdego człowieka stworzonego
przez Ciebie na Twój obraz i podobieństwo.

Obroń nas, Ojcze Niebieski przed wszelkimi jego nienawistnymi poczynaniami, uchroń świat przed zagładą, wszelkimi rodzajami klęsk i wojnami. Wejrzyj na Jezusa Chrystusa, Syna Twego,
który niewinnie życie za nas oddał na Krzyżu,
aby nas odkupić Krwią swoją.

Prosimy Cię o to za przyczyną Niepokalanej Dziewicy Maryi,
Świętego Michała Archanioła, Aniołów i Świętych.

Błagamy Cię przeto Ojcze Niebieski o ratunek i uwolnienie nas z sideł szatana, które ten bezustannie na nas zastawia.
Wejrzyj, Ojcze Niebieski, na naszą słabość i nieudolność.
Dlatego pokornie błagamy:
Przyjdź z pomocą udręczonemu ludowi swemu,
połóż kres panowaniu szatana.
Święty Michale Archaniele, stań jeszcze raz na czele swego Niebieskiego Wojska i z Twym okrzykiem "Któż jak Bóg" - przyjdź nam z pomocą w tej nierównej walce dobra ze złem, aby pokój znów zapanował nad światem.

Amen

W komentarzach można umieszczać swoje intencje.

18 komentarzy:

 1. Proszę o uwolnienie od powracającej rozpaczy i myśli pełnych nienawiści. O przywrócenie nadziei, radości. O znalezienie odpowiedniej pracy i odwagę do jej podjęcia.
  Tomek

  OdpowiedzUsuń
 2. Proszę o modlitwę w intencji naprawy małżeństwa Magdaleny i Tomasza oraz Marcina- o wyjście z alkoholizmu.

  OdpowiedzUsuń
 3. prosze o modlitwe za Grzegorza,o uzdrowienie duchowe ,ze wszystkich zranien,laske nawrocenia,ochrone przed atakami zla,uleczenie zniewolen,nalogow i pokus-o uzdrowienie relacji malzenskich Magdy i Grzegorza,by ich serca napelnily sie milosia,radoscia,bozym milosierdziem,by zapanowal spokoj-o chrone ,opieke Matli Najsw. Boze Milosierdzie dla rodziny Janiny,Barbary,Agaty,Joanny,Aliny,Teresy,Renaty,Grazyny-o uleczenie z pijanstwa Aliny,Haliny,Heleny,Tadeusza,Grzegorza,Damiana,Wojciecha,Zdzislawa.

  OdpowiedzUsuń
 4. proszę o uzdrowienie mamy Danuty o Dary Ducha Świętego dla niej

  OdpowiedzUsuń
 5. Proszę o modlitwę w intencji mojej siostry Bożenki
  o zdrowie dla niej i Boże błogosławieństwo dla jej rodziny .

  OdpowiedzUsuń
 6. Św.Judo Tadeuszu proszę Cię o łaskę dla mojej rodziny,dopomóz aby moja córka wybrnęla z długów,aby mój syn uratował swoje małżeństwo,abysmy nie stracili mieszkania.Proszę Cię też o zdrowie i błogosławieństwo dla mojej chorej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 7. W intencji Joanny i Krzysztofa,naszych rodzin i bliskich,prosimy obroń nas, Ojcze Niebieski przed wszelkimi szatańskimi nienawistnymi poczynaniami, uchroń nas przed zagładą, wszelkimi rodzajami klęsk i wojnami,wejrzyj na Jezusa Chrystusa, Syna Twego,który niewinnie życie za nas oddał na Krzyżu,
  aby nas odkupić Krwią swoją,prosimy Cię o to za przyczyną Niepokalanej Dziewicy Maryi,
  Świętego Michała Archanioła, Aniołów i Świętych,
  błagamy Cię przeto Ojcze Niebieski o ratunek i uwolnienie nas z sideł szatana, które ten bezustannie na nas zastawia,wejrzyj, Ojcze Niebieski, na naszą słabość i nieudolność,
  dlatego pokornie błagamy,
  przyjdź z pomocą udręczonemu ludowi swemu,
  połóż kres panowaniu szatana,
  Święty Michale Archaniele, stań jeszcze raz na czele swego Niebieskiego Wojska i z Twym okrzykiem "Któż jak Bóg" - przyjdź nam z pomocą w tej nierównej walce dobra ze złem, aby pokój zapanował w naszych sercach,rodzinach,domach,w naszym otoczeniu,w naszych wspólnotach,w naszym Kościele.
  Amen

  OdpowiedzUsuń
 8. święty Tadeuszu proszę Cie o łaskę zdrowia dla Bogdana,nie opuszczaj nas w tych trudnych beznadziejnych sprawach,bądz naszym opiekunem.Módl się za nami do naszego Pana

  OdpowiedzUsuń
 9. Św.Judo proszę uwolnij nas od tej kobiety,spraw aby mój mąż miał z nią jak najmniej kontaktu i nie jeżdziła razem z nami do pracy.Proszę bardzo i Bóg zapłać za modlitwę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Proszę o modlitwę o uwolnienie od grzechu i zniewolenia szatana oraz o łaskę nawrócenia dla mojej rodziny, najbliższych osób i wszystkich ludzi. Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 11. Prosze o modlitwe w celu pokonania szatana i powrocie na lono Kosciola. Pomozcie mi w imie Jezusa Chrystusa

  OdpowiedzUsuń
 12. Za wstawiennictwem Matki Bożej oraz Bł. Jana Pawła II oraz Św Rity proszę o modlitwę w intencji uratowania przed rozwodem, dochowania wierności małżeńskiej, uzdrowienia, pojednania i odrodzenia małżeństwa Magdaleny i Damiana by sakramentalna miłości małżeńska odrodziła się w nas na nowo i zwyciężyła wszelkie pokusy i przeszkody. O łaskę przemiany i nawrócenia dla mojej żony Magdaleny ,aby wróciła do mojej żony Magdaleny miłość do swojego męża Damiana ta miłość którą darzyła swojego męża na początku gdy sie poznaliśmy i żeby moja żona wróciła do męża który ją tak bardzo kocha i do rodziny i do domu. Aby żona otworzyła swoje serce na nasze małżeństwo, na moją miłość. By odnalazł Boga lub by pozwoliła Bogu odnaleźć siebie. O wiarę, nadzieję i miłość w naszych sercach. I o błogosławieństwo Boże Ty nas Panie Boże połączyłeś i proszę nie rozdzielaj nas Panie i pomóż nam szczęśliwie pokonać i zażegnać ten kryzys w naszym małżeństwie i proszę cie Panie Boże nasz Ojcze wypędz od mojej żony Magdaleny tego szatana te wszystkie złe duchy i to wszystkie zło co ją ogarneło i pomóż kochany Panie Jezu Chryste nawrócić moją żonę Magdalenę

  OdpowiedzUsuń
 13. Panie Jezu Miłosierny proszę o potrzebne łaski dla mnie .
  Przepraszam za moje grzechy,żałuję za nie,proszę przebacz mi.Panie Jezu błagam o cud dla mnie, dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Jezu ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 14. Panie Jezu wyrzekam się szatana i wszystkiego co od niego pochodzi. Ty Jesteś moim Panem.

  OdpowiedzUsuń
 15. Jezu Miłosierny, prostuj moje ścieżki, moje myśli, moje zamierzenia, daj odwagę mówienia wprost, bez kombinowania, bez kłamstwa, ucz mnie, odnawiaj moje serce i wybacz! Ty wiesz, że Cie kocham!

  OdpowiedzUsuń
 16. ARCHANIELE MICHALE WEŹ W OPIEKĘ MOJEGO MĘŻA ALKOHOLIKA ZBIGNIEWA I WYDRZYJ GO ZE SZPONÓW SZATANA

  OdpowiedzUsuń
 17. Boże Wszechmogący ochron moja rodzinę przed złem , które tak atakuje.Ty wszystko możesz.

  OdpowiedzUsuń
 18. Panie Jezu,chroń nas i nasz dom przed złem i jego skutkami.Proszę o miłość,zgodę i szacunek w naszym domu.Uwolnij nas od zła.Odmień serce bliskiej osoby.Daj jej wolę i odwagę by opamiętała się i zakończyła obecny związek.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do umieszczania swoich intencji i do wspólnej modlitwy.