Panie, chciałbym kochaćPanie, chciałbym kochać, potrzebuję miłości.
Całe moje jestestwo jest tym życzeniem: moje serce, moje ciało, 
sięgam w nocy do nieznanego obiektu ich miłości. 
Moje ramiona wyciągają się w powietrze nie mogąc uścisnąć obiektu mej miłości. 

Jestem sam, a chciałbym, aby było nas dwoje. 
Mówię i nie ma nikogo, kto mnie słucha. 
Żyję i nie ma nikogo, kto zaakceptowałby to życie. 

Po co być tak bogatym i nie mieć nikogo, aby obdarować tym bogactwem? 
Skąd przychodzi ta miłość? 
Dokąd podąża? 
Panie, chciałbym kochać, potrzebuję miłości. 
Oto, Panie, tego wieczoru cała moja miłość, 
która nie wie do kogo pójść. 

Posłuchaj, mój drogi, zatrzymaj się, 
uczyń w ciszy długą wędrówkę aż na dno twego serca. 
Wędruj wzdłuż twej nowej miłości. 
Tak jak idzie się wzdłuż strumyka, aby odkryć źródło. 
I czy to na początku, czy w głębi, 
w nieskończonej tajemnicy twej wzburzonej duszy, 
Ja będę tym, którego spotkasz, 
ponieważ to Ja nazywam się Miłością, mój mały,
 i Ja nie jestem niczym innym, jak Miłością, od zawsze, 
a miłość jest w tobie. 
To Ja stworzyłem cię, aby kochać, aby kochać wiecznie. 
A twoja miłość będzie twoim alter ego. 
To jej szukasz; upewnij się, już jest w drodze, 
wędruje od zawsze, na drodze mojej Miłości. 
Trzeba oczekiwać jej nadejścia, ona się zbliża, ty się zbliżasz, 
rozpoznajecie się, dlatego, że Ja stworzyłem jej ciało dla ciebie, 
twoje stworzyłem dla niej, stworzyłem twoje serce dla niej, 
jej dla ciebie, i szukacie się pośród nocy,
pośród «Mojej» nocy, która stanie się światłem. 
Jeżeli macie do Mnie zaufanie. 
Zachowaj się dla niej, mój mały, jak ona zachowa się dla ciebie. 
Zachowałem jedno dla drugiego, a ponieważ cierpisz na głód miłości, 
ofiarowuję ci twoich braci do miłowania. 
Uwierz mi, trudno i długo trzeba uczyć się miłości, 
i nie ma różnych rodzajów miłości: 
Miłość znaczy zawsze porzucenie samego siebie aby ofiarować się innym... 

Panie, pomóż mi zapomnieć siebie samego, 
dla ludzi, moich braci, ponieważ ofiarowując samego siebie jednocześnie uczę się miłości. 

Amen.

W komentarzach można umieszczać swoje intencje, modlitwy. 
 

23 komentarze:

 1. Panie wypelnij moje serce az po brzegi miloscia do siebie samej i innych. Dziekuje za wszystkie dary i blogoslawienstwa. Kocham Cie Panie ze wszystkich sil swoich i z calego serca.
  Jezu ufam Tobie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś przez dar Miłosierdzia Bożego Jezus otworzył furtkę mojego serca, pragnę miłości chcę kochać i kochaną być, w końcu miłość jest sensem naszego jestestwa

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie, spraw, aby osoba ktora darze miloscia odwzajemniala to uczucie,byla ze mna szczesliwa i otrzymala zycie wieczne. Jezu ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Panie, spraw, zeby udalo nam sie pomyslnie kupic ten dom i zebysmy w nim byli szczesliwi. Bardzo dziekuje za kazda modlitwe w mojej intencji Bog zaplac!

  OdpowiedzUsuń
 5. Panie Boże dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski i proszę w intencji mojej rodziny.
  Aby mój mąż przestał pić, zrozumiał co jest w życiu ważne, przestał z mną walczyć o sprzedaż działki, zmienił swoje zachowanie w stosunku do mnie był czuły, kochający abyśmy mogli dawać dobry przykład dziecku
  Panie Boże proszę Cię jezeli jest to zgodne z Twoją wolą o drugie dziecko
  Proszę o odbiór domu i spłatę kredytu
  Bardzo proszę o miłość i szczęście w małżeństwie mojego brata i sióstr
  Proszę o wyleczenie z zawiści i nienawiści mojego taty, żeby zmienił myślenie nie ingerował w małżeństwa swoich dzieci a przez to nie kłócił i poróżnił ich.
  Bardzo dziekuję za modlitwę w mojej intencji Bóg Zapłać

  OdpowiedzUsuń
 6. Panie proszę Cię pomóż nam przetrwać złe chwile,naucz kochać na nowo miłością prawdziwą i bezinteresowną.Otaczaj nas Swoją opieką. Bóg zapłać!

  OdpowiedzUsuń

 7. Panie Jezu błagam O ocalenie mojego małżeństwa, oddal od mojego męża kochankę Pozwól mu wrócić do mnie i naszej córki. Wlej w jego serce ponownie miłość do mnie, i wybaczenie dla mnie spraw by nasza rodzina była ponownie rodziną. Czekamy na niego, kochamy go bardzo. Daj mi siłę, i nadzieję. Boże pomóż mi, abym odzyskała osobę którą kocham nad życie

  OdpowiedzUsuń
 8. Jezu proszę aby mężczyzna którego pokochałam, odwzajemnił moje uczucie do niego! O wyjaśnienie trudnej dla nas sprawy, o szczerą rozmowę i mozliwośc prawdziwego "bycia razem"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Proszę o to by kochać i być kochaną"
   Panie Jezu Chryste, dałeś się ukrzyżować za nasze grzechy, za niedoskonałosci i pokusy którym ulegamy. Na początku pragnę Cie z całego serca przeprosić, za nieczyste myśli, gesty, czyny... Przepraszam, że ulegam słabościom. Nikt nie jest bez grzechu, nikt nie jest doskonały... Ty jednak swoją postawą pokazujesz nam drogę do doskonałosci.. tej dobrej doskonalosci... Proszę Cię Kochany Jezusie byś chwilkę skupił się na mojej modlitwie. Wiem, ze jest masę ludzi potrzebujacych Ciebie bardziej, tym samym ciezko mi prosić Cię i zajmować Twoją uwagę. Wiem też, że zycie na ziemi jest tylko drogą, która może prowadzić do Ciebie. Proszę Cię jednak być dal mi szanse sprawdzić się w roli kochającej zony, wspierającej matki... Daj mi po tylu latach niepowodzenia w milosci, doswiadczyc ciepla i miłosci o drugiego mezczyzny. Spraw Jezu bym poznała wspaniałego mezczyzne, którego pokocham i ktory ofiaruje mi swoje serce.. ktory bedzie mnie wspieral na dobre i na złe. Z którym bedzie nam dane miec potomstwo i wychować je w wierze w Boga Najwyższego, Syna Jedynego oraz wszystkich Świetych w Bogu. Prowadź mnie Jezu tak, bym nie traciła czasu na znajomosci, które się Tobie nie podobają i które nie dążą do szczęśliwego małżeństwa. Proszę Cie Jezu z całego serca.. tak blisko masz do naszego Stwórcy.. zajmij mu chwilkę.. dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. DLa niego to chwila sprawic by dwoje ludzi mogło się pokochać i stworzyc rodzinę. Dziękuję Jezu.. wiem, że to dla mnie zrobisz :)) Kocham Cię..

   Usuń
 9. Panie Jezu życie mi się wali.Nie mam już sił walczyć z przeciwnościami.Moje długi wpędzają mnie w nędzę.Grozi mi eksmisja nie mam na rachunki.Komornik okrada mnie już 10 lat.Jak mam zapewnić byt rodzinie?Jak żyć.Serce mi pęka,gdyż nic nie mogę zrobić.Gdzie ma szukać pomocy?W strachu żyję jak szczur.Błagam o pomoc!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Panie Jezu, ty wiesz o co Cię kiedyś prosiłam, moje życie wydawało się wtedy kompletnie bezsensu byłam nim całkowicie rozczarowana, ten okres już minął i teraz bardzo żałuję tego co mówiłam o co Cię tak prosiłam. Błagam zmień to w odwrotność...Jestem sama, a chciałabym, aby było nas dwoje.. Tak bardzo chciałabym pokochać i być kochaną. proszę Cię Jezu, wiem ze ten ktoś gdzieś tam jest, pozwól nam się w końcu odnaleźć i pomóż nam stworzyć rodzinę. Proszę Cię pomóż....

  OdpowiedzUsuń
 11. Błagam Cie Panie abyś postawił na mojej drodze człowieka który pokocha mnie a ja jego, z którym stworzę rodzinę. Tylko Ty wiesz jak bardzo jestem samotna, nigdy nie byłam w związku i boje się że nie będę potrafiła kochać jeśli nie zaznam wreszcie wzajemnej miłości.

  OdpowiedzUsuń
 12. dziś ktoś przestał mnie kochać choć ja go kocham nadal dla niego to nie ważne że ja cierpie i łez mi brak bo on kocha już inną ale wirze Panie że to dla mojego dobra bo on nie zasługuje na moją miłość pomóż mi się podnieść i postaw na mojej drodze człowieka który nie pogardzi moim uczuciem wierze że tak będzie

  OdpowiedzUsuń
 13. Panie Boże Chciałabym kochać, chciałabym poczuć co to miłości. Cieszyć się tymi wspaniałościami które nam dałeś. Chciałabym założyć szczęśliwa i kochającą rodzinę. JEzu ufam Tobie. Ty się tym zajmij :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Panie Boże chciałabym kochać i być kochaną nie mogę znalesc prawdziwej szczerej milości-jestem b. samotna dopomóż m.Jezu ufam Tobie .Ty się tym zajmij...

  OdpowiedzUsuń
 15. Panie wedruje po tym ziemskim padole sama . Tak potrzebuje kogoś bliskiego, kogoś koga będę kochać i kto mnie pokocha. Panie , Jezu Miłosierny zajmij sie tym.

  OdpowiedzUsuń
 16. Panie Boże,proszę pomóż mi spotkać prawdziwą miłość,żebym mogła kochać i być kochana.Oddal ode mnie samotność i rozpacz.

  OdpowiedzUsuń
 17. Panie Jezu,zajmij się wszystkim,Proszę.

  OdpowiedzUsuń
 18. Panie Jezu,pozwól mi kochać i być kochaną.Nie chcę być sama i samotna,pragnę dzielić się tą miłością z drugą osobą.Postaw na mojej drodze dobrego i uczciwego człowieka,który mnie pokocha z wzajemnością i uszczęśliwi.Panie Jezu,zajmij się tym.

  OdpowiedzUsuń
 19. Panie Jezu,spraw żebym miała u swego boku bliskiego człowieka,który nadałby mojemu życiu sens,obdarował dobrą miłością,radością,szczęściem i spokojem.

  OdpowiedzUsuń
 20. Naucz mnie kochac najdrozszy Panie przede wszystkim siebie. Zebym pokochala i zaakceptowala siebie taka jaka jestem. Kocham Ciebie Panie

  OdpowiedzUsuń
 21. Panie Jezu,pozwól mi kochać i być kochaną.Oddal ode mnie samotność i smutek.Spraw bym spotkała dobrego i uczciwego człowieka,który da mi miłość,wierność,szacunek i przyjaźń.Panie Jezu,zajmij się moimi sprawami,proszę.

  OdpowiedzUsuń
 22. Panie Jezu,pozwól mi kochać i być kochaną.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do umieszczania swoich intencji i do wspólnej modlitwy.