Tajemnica szczęścia Modlitwa 3

O Jezu!
Stworzycielu nieba i ziemi,
którego żadna rzecz nie może ograniczyć ani objąć,
Ty który ogarniasz i zespalasz wszystkich swoją potęgą,
wspomnij sobie na gorzką boleść, którą odczuwałeś,
kiedy kaci, przywiązując Twoje święte ręce i nogi do krzyża,
przeszyli je na wylot grubymi, stępionymi gwoździami.

Rozciągając Cię z niesłychanym okrucieństwem na krzyżu,
nie syci Twych cierpień,
miotali obelgami na wszystkie strony i dając upust swojej wściekłości,
powiększali Twoje Rany przez zadawanie dodatkowych katuszy.

Ze względu na ogrom cierpień,
których doświadczyłeś podczas ukrzyżowania,
daj mi Twoją świętą bojaźń i Twoją prawdziwą miłość.

Amen

Ojcze nasz, któryś jest w niebie, święć się Imię Twoje; przyjdź Królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom i nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego.

Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą, błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus. Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen.

Westchnienie.
Jezu, Miłości moja bądź uwielbiony i zmiłuj się nade mną!

W komentarzach można umieszczać swoje intencje.

17 komentarzy:

 1. Jezu, Miłości moja bądź uwielbiony i zmiłuj się nade mną!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jezu, Miłości moja bądź uwielbiony i zmiłuj się nade mną!

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Jezu Proszę Ciebie o rozwiązanie trudnej sytuacji, żeby mama miała dobrą pracę, żebyśmy mieli normalną kochającą rodzinę. Postaw na naszej drodze ludzi, którzy będą nam pomagać i dobrze życzyc.Dziękujemy za otrzymane łaski, prosimy o zdrowie i Boże błogosławieństwo w całym życiu. Boże kieruj nami i wspomagaj w chwilach trudnych. Niech dzięki Tobie opuszczą nas niebezpieczeństwa, wypadki i kłopoty. Panie, Jezu pozwól nam zrealizować nasze plany i marzenia.Proszę aby mi zniknęły guzy-wyrośla kostne, a także o zdrowie mojej mamy i babci. Otocz nas swą opieką i nas nie opuszczaj.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Panie Jezu Chryste bardzo cierpię, więc błagam Cię, uzdrów mnie abym mogł sie zas swobodnie poruszac i wpelniu uczestniczyc w zyciu codziennym.Panie Boze prosze bardzo o wysluchanie prosb i blagan moich.Jezu nie opuszczaj mnie i dodaj mi sil wytrwaniu w wierze i milosci.Amen!BOG ZAPLAC!

  OdpowiedzUsuń
 5. uzdrów Panie moją dusze i ciało .Jezu ufam tobie

  OdpowiedzUsuń
 6. Panie Jezu proszę cię z całego serca o pomoc w otwarciu i o jasność umysłu abym mogła wyzbyć się wszystkich ciężarów. Panie Boże błagam o pomoc,uzdrów Panie Boże moją duszę i ciało. Jezu, Ufam Tobie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 7. Panie Jezu prosze aby moje dzieci nigdy nieodstapily od wiary izaczely chodzic do kosciola

  OdpowiedzUsuń
 8. Jezu, Miłości moja bądź uwielbiony i zmiłuj się nade mną!

  OdpowiedzUsuń
 9. Panie Jezu! proszę Cię z całych sił moich o to by spokój zapanował w naszym domu, by mój przyjaciel Darek znalazł dobrą pracę, nawet gdyby wiązało się to z jego wyjazdem. Proszę cię by odnalazł on spokój i radość w życiu, by uwierzył i pokochał Cię tak mocno jak ja. Proszę Cię o szczęście dla niego, i dziękuję Ci że nie muszę Cie prosić o to wszystko dla siebie bo ja jestem szczęśliwa, dziękuję Ci za to że mam takie życie jakie teraz mam. Dziękuję Ci za moją pracę, za siły które mi dajesz, żebym mogła ją wykonywać tak jak tego oczekuje mój pracodawca. Dziękuję Ci za dar macierzyństwa, za moją najdroższą córeczkę, za wsparcie jakie od Ciebie otrzymuję w jej wychowaniu. Z całego serca za wszystko dziękuję. Amen

  OdpowiedzUsuń
 10. Panie Jezu Bardzo Cię Błagam I Proszę OModlitwę za mnie , bym mogła jak najszybciej wygrać Bardzo Duż Pieniędzy, bym mogła pooddawać te moje ogromne długi. Bardzo Cię Błagam i pRoszę Dopomóz MI. Jezu Ufam Tobie Amen

  OdpowiedzUsuń
 11. JEZU POMÓŻ MI... ŚWIĘTA RITO W DNIU DZISIEJSZEGO ŚWIĘTA UPROŚ JEZUSA I MARYJĘ O POMOC DLA MNIE... ABY PIOTRUŚ - SYN MOJEGO MĘŻA ZAMIESZKAŁ Z NAMI I ŻEBY MOI RODZICE GO POKOCHALI JAK SWEGO WNUKA... JEZU UFAM TOBIE.

  OdpowiedzUsuń
 12. PANIE JEZU, POMÓŻ MI ZNALEŹĆ PRACE.

  OdpowiedzUsuń
 13. JEZU MIŁOŚCI MOJA BĄDZ UWIELBIONY I ZMIŁUJ SIĘ NADE MNĄ. PANIE JEZU WYBACZ MI WSZYSTKO ZŁE CO W ŻYCIU UCZYNIŁAM I SPRAW ŻEBYM SAMA SOBIE TEZ TO UMIAŁA WYBACZYĆ BO BEZ TEGO DUSZ MOJA NIE ZAZNA SPOKOJU. PANIE TY WIESZ CZEGO MI POTRZEBA DO SZCZĘŚCIA; ZDROWIA, MIŁOŚCI I ZGODY W RODZINIE, DOBREJ PRACY WYKONYWANEJ Z RADOŚCIĄ NA CHWALE BOGA, POKOJU NA ŚWIECIE,UWOLNIENIA OD NAŁOGÓW I WSZYSTKICH POKUS KTÓRE GUBIĄ MNIE I MOJA DUSZĘ. ZNASZ TEZ MOJE NAJSKRYTSZE PRAGNIENIA. BŁAGAM WSŁUCHAJ SI W MOJE MODLITWY, NAWET JEŚLI MODLE SIĘ ZLE BO INACZEJ NIE POTRAFIĘ.

  OdpowiedzUsuń
 14. JEZU MIŁOŚCI MOJA BĄDZ UWIELBIONY I ZMIŁUJ SIĘ NADE MNĄ, Panie Jezu Ty jeden znasz palace troski mojego seca. Ja sama nie umiem sobie z tym poradzic ale ufam Tobie, Ty sie tym zajmij Jezu i uwolnij mnie od tego ciezaru.

  OdpowiedzUsuń
 15. o Jezu błagam Cię o to abym była dobrym człowiekiem,nie była taka nerwowa tylko potrafiła cieszyc się zżyciem i córeczką.Bałagam o zdrowie dla nas

  OdpowiedzUsuń
 16. Prosze o pokój i pokore w sercu,sile i zdrowie dla mnie i mojej rodziny. Bóg zaplac.

  OdpowiedzUsuń
 17. Panie prosze cie o milosc i zgode i zrozumienie i zdrowie w moim zwiazku .prosze zebym nie czula tak samotns

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do umieszczania swoich intencji i do wspólnej modlitwy.