Tajemnica szczęścia Modlitwa 13

O Jezu!
Odwieczna Potęgo,
Królu nieśmiertelny i niezwyciężony,
wspomnij na boleść, którą znosiłeś,
kiedy opuściły Cię wszystkie siły,
zarówno ciała jak i ducha,
kiedy skłaniając głowę oświadczyłeś: "Wykonało się".

Błagam Cię, Panie Jezu,
przez zupełne wyczerpanie i przygniatający niepokój,
jakich doznałeś przed dopełnieniem dzieła Odkupienia,
zmiłuj się nade mną w ostatniej godzinie życia,
kiedy dusza moja będzie w udręce, a serce pełne trwogi.
W Tobie ufność pokładam.

Amen

Ojcze nasz, któryś jest w niebie, święć się Imię Twoje; przyjdź Królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom i nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego.

Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą, błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus. Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen.

Westchnienie. Jezu, Miłości moja bądź uwielbiony i zmiłuj się nade mną!

W komentarzach można umieszczać swoje intencje.

11 komentarzy:

 1. Jezu, Miłości moja bądź uwielbiony i zmiłuj się nade mną!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jezu, Miłości moja bądź uwielbiony i zmiłuj się nade mną!

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Jezu Proszę Ciebie o rozwiązanie trudnej sytuacji, żeby mama miała dobrą pracę, żebyśmy mieli normalną kochającą rodzinę. Postaw na naszej drodze ludzi, którzy będą nam pomagać i dobrze życzyc.Dziękujemy za otrzymane łaski, prosimy o zdrowie i Boże błogosławieństwo w całym życiu. Boże kieruj nami i wspomagaj w chwilach trudnych. Niech dzięki Tobie opuszczą nas niebezpieczeństwa, wypadki i kłopoty. Panie, Jezu pozwól nam zrealizować nasze plany i marzenia.Proszę aby mi zniknęły guzy-wyrośla kostne, a także o zdrowie mojej mamy i babci. Otocz nas swą opieką i nas nie opuszczaj.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę o nawrócenie dla Marcina.

  OdpowiedzUsuń
 5. O opieke w prowadzeniu dzialalnosci moich dzieci

  OdpowiedzUsuń
 6. Jezu ulecz mnie z leków,niepokoju,strachu.Wlej w moje serce radość,miłość.Otocz moje siostry i ich rodziny swoją opieką. Wypraszaj potrzebne łaski. Amen

  OdpowiedzUsuń
 7. Panie Jezu! proszę Cię z całych sił moich o to by spokój zapanował w naszym domu, by mój przyjaciel Darek znalazł dobrą pracę, nawet gdyby wiązało się to z jego wyjazdem. Proszę cię by odnalazł on spokój i radość w życiu, by uwierzył i pokochał Cię tak mocno jak ja. Proszę Cię o szczęście dla niego, i dziękuję Ci że nie muszę Cie prosić o to wszystko dla siebie bo ja jestem szczęśliwa, dziękuję Ci za to że mam takie życie jakie teraz mam. Dziękuję Ci za moją pracę, za siły które mi dajesz, żebym mogła ją wykonywać tak jak tego oczekuje mój pracodawca. Dziękuję Ci za dar macierzyństwa, za moją najdroższą córeczkę, za wsparcie jakie od Ciebie otrzymuję w jej wychowaniu. Z całego serca za wszystko dziękuję. Amen

  OdpowiedzUsuń
 8. Panie Jezu proszę o pomoc i Błogosławieństwo dla naszej rodziny

  OdpowiedzUsuń
 9. Panie Jezu Proszę Cię z Całych Swoich Sił i Serca o łaskę dla mnie , o którą Cię Bardzo Proszę/ bym mogła jak najszybciej wygrać bardzo dużo pieniedzy, bym mogła oddać te moje długi , które są coraz większe.
  Bardzo Cie o to Błagam i Proszę. Jezu UFam Tobie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 10. o Boze blagam cie o pomysl na swoje zycie

  OdpowiedzUsuń
 11. Prosze o pokój i pokore w sercu,sile i zdrowie dla mnie i mojej rodziny. Bóg zaplac.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do umieszczania swoich intencji i do wspólnej modlitwy.