Tajemnica szczęścia Modlitwa 11

O Jezu!
Niezgłębione źródło Miłosierdzia,
błagam Cię na pamięć o Twoich Ranach,
których dojmujący ból doszedł do szpiku kości
i wypełnił wszystkie wnętrzności,
wyrwij mnie nędznego z grzechu
i ukryj mnie w głębi tych Ran
przed zagniewanym Obliczem Sprawiedliwości,
aż minie Twe oburzenie i słuszny gniew.

Amen.

Ojcze nasz, któryś jest w niebie, święć się Imię Twoje; przyjdź Królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom i nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego.

Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą, błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus. Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen.

Westchnienie. Jezu, Miłości moja bądź uwielbiony i zmiłuj się nade mną!

W komentarzach można umieszczać swoje intencje.

9 komentarzy:

 1. Jezu, Miłości moja bądź uwielbiony i zmiłuj się nade mną!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jezu, Miłości moja bądź uwielbiony i zmiłuj się nade mną!

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Jezu Proszę Ciebie o rozwiązanie trudnej sytuacji, żeby mama miała dobrą pracę, żebyśmy mieli normalną kochającą rodzinę. Postaw na naszej drodze ludzi, którzy będą nam pomagać i dobrze życzyc.Dziękujemy za otrzymane łaski, prosimy o zdrowie i Boże błogosławieństwo w całym życiu. Boże kieruj nami i wspomagaj w chwilach trudnych. Niech dzięki Tobie opuszczą nas niebezpieczeństwa, wypadki i kłopoty. Panie, Jezu pozwól nam zrealizować nasze plany i marzenia.Proszę aby mi zniknęły guzy-wyrośla kostne, a także o zdrowie mojej mamy i babci. Otocz nas swą opieką i nas nie opuszczaj.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Panie Jezu proszę Cię o łaskę zdrowia duszy i ciała. Uwolnij mnie od leków strachu. Szczerz od złego niepokoju. Błogosław mi wypraszaj potrzebne łaski. Jezu Ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Panie Jezu! proszę Cię z całych sił moich o to by spokój zapanował w naszym domu, by mój przyjaciel Darek znalazł dobrą pracę, nawet gdyby wiązało się to z jego wyjazdem. Proszę cię by odnalazł on spokój i radość w życiu, by uwierzył i pokochał Cię tak mocno jak ja. Proszę Cię o szczęście dla niego, i dziękuję Ci że nie muszę Cie prosić o to wszystko dla siebie bo ja jestem szczęśliwa, dziękuję Ci za to że mam takie życie jakie teraz mam. Dziękuję Ci za moją pracę, za siły które mi dajesz, żebym mogła ją wykonywać tak jak tego oczekuje mój pracodawca. Dziękuję Ci za dar macierzyństwa, za moją najdroższą córeczkę, za wsparcie jakie od Ciebie otrzymuję w jej wychowaniu. Z całego serca za wszystko dziękuję. Amen

  OdpowiedzUsuń
 6. Panie Jezu Proszę Cię Z Całego Serca Usłysz Me Błagania I Prośby, o które sie Do Ciebie Modlę Codziennie. Błagam Wysłuchaj Mnie I Dopmóż. Jezu Ufam Tobie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 7. Panie Jezu błagam Cię pomóż mi znaleźć pracę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Błagam o panie o wiare w Ciebie i w modlitwę pragnę modlic się sczerze i czuc szczęście jakie płynie z modlitwy

  OdpowiedzUsuń
 9. Prosze o pokój i pokore w sercu,sile i zdrowie dla mnie i mojej rodziny. Bóg zaplac.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do umieszczania swoich intencji i do wspólnej modlitwy.