Modlitwa do Matki Bożej o pomoc w odnowie życia


Maryjo, Matko jednocząca z Bogiem,
ukształtuj mój rozum i wolę tak,
aby sam Bóg stał się centrum mojego życia,
moją radością i pełnią szczęścia.

Spraw aby moja codzienna modlitwa
była rozmową miłości z Twoim Synem.

Spraw aby uczestnictwo we Mszy Świętej
rzeczywiście włączyło się w moje życie,
w zbawczą ofiarę Chrystusa.

Spraw aby słowa Pana:
"Syn Człowieczy nie przyszedł, aby Mu służono,
lecz żeby służyć i dać życie swoje na okup za wielu"
stały się zasadą mego postępowania zawsze i wszędzie.

Naucz mnie Maryjo nie myśleć o tym,
co wygodne i przyjemne dla mnie,
ale dobre i pożyteczne dla mojej rodziny.
Pozwól mi być uczciwym i rzetelnym w pracy i nauce.

Wyzwól mnie ze wszystkich złych przyzwyczajeń,
którymi zatruwam życia moim bliskim.

Matko, Ty wiesz, jak bardzo męczy mnie moja miłość i egoizm.
Weź mnie w swoje ręce i spraw,
by każdy dzień mojego życia promieniował prawdą, miłością i dobrem.

Amen

W komentarzach można umieszczać swoje intencje.

48 komentarzy:

 1. Proszę o modlitwę za mnie i o wszelkie łaski.

  OdpowiedzUsuń
 2. Módlmy się wspólnie we wszystkich intencjach tutaj umieszczonych
  http://www.chwilkawytchnienia.com/modlitwa/Modle_sie.htm

  OdpowiedzUsuń
 3. Proszę o modlitwę o opiekę rozwiązanie problemów i Boże błogosławieństwo.

  OdpowiedzUsuń
 4. Matko Boża proszę o pomoc w kłopotach i o wszelkie łaski na każdy dzień.

  OdpowiedzUsuń
 5. Matko Boża otaczaj mnie swoją opieką i nie opuszczaj oraz błogosław.

  OdpowiedzUsuń
 6. Matko Boża proszę aby wszystko się ułożyło o dalszą pomoc z Bożym błogosławieństwem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Matko Boża proszę o opiekę nad moją rodziną o zdrowie i wszelkie łaski dla nas.

  OdpowiedzUsuń
 8. Matko Boża wyproś potrzebne mi łaski.

  OdpowiedzUsuń
 9. Matko Boża proszę pomóż mi rodzinie i miej nas pod opieką.

  OdpowiedzUsuń
 10. Matko Boża miej mnie pod swoją opieką.

  OdpowiedzUsuń
 11. Matko Boża opiekuj się mną i moja rodziną i błogosław każdego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 12. Matko Boża proszę mniej pod swoją opieką,pomóż w pracy i błogosław na każdy dzień Nowego Roku.

  OdpowiedzUsuń
 13. Matko Boża wyproś mi łaski i błogosław.

  OdpowiedzUsuń
 14. Proszę o łaskę uwolnienia mnie od lęku i stresu,proszę o przemianę mojego serca i życia.Proszę o wstawiennictwo i opiekę św.Elżbiety i św.Katarzyny.

  OdpowiedzUsuń
 15. Matko Boża proszę o opiekę w dniu dzisiejszym i o błogosławieństwo.

  OdpowiedzUsuń
 16. Matko Boża proszę o zdrowie i o łaski dla mnie i mojej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 17. Maryjo proszę o zdrowie o błogosławieństwo na każdy dzień.

  OdpowiedzUsuń
 18. Matko Boża proszę o wszelkie łaski dla mnie i rodziny z Bożym błogosławieństwem.

  OdpowiedzUsuń
 19. Matko Boża proszę o wszelkie łaski dla mnie i miej mnie pod swoja opieką.

  OdpowiedzUsuń
 20. Proszę o modlitwę o zdrowie dla mamy i dla mnie oraz o Boże błogosławieństwo na każdy dzień.

  OdpowiedzUsuń
 21. Matko Boża błogosław mnie i rodzinę i miej nas pod swoją opieką.

  OdpowiedzUsuń
 22. Najświętsza Panienko, Mateczko dobrotliwa wszystkich ludzi ufających Tobie i w Tobie pokładających nadzieje, wzmocnij i ulecz moją wiarę i duszę abym mogła wytrwale kroczyć drogą światła, oddając się modlitwie. Za Twoim wstawiennictwem proszę o łaskę przebaczenia dla mnie za popełnione grzechy. Ufam, że nie zostawisz mnie Matko w potrzebie. Proszę o błogosławieństwo i opiekę dla mnie oraz mojej rodziny. Ilona.

  OdpowiedzUsuń
 23. Matko Boża spraw aby nasza rodzina żyła w spokoju którego nam brak w ostatnim czasie a także o łaskę dla moich dzieci Stasia który ma problemy zdrowotne i żeby jego mowa rozwijała się prawidłowo i żeby nie był taki nerwowy oraz zaadoptowania się w szkole jako pierwszoklasista oraz za Kamila który jest w gimnazjum i żeby bardziej przykładał się do anuki i nie był taki opryskliwy lecz dobrym człowiekiem. Miej nas opaczności i czuwaj nad nami w chwilach zwątpienia abyśmy się nie poddali. Joasia

  OdpowiedzUsuń
 24. Matko Boza wez w opieke nasza rodzine przemien nas duchowo,abysmy bardziej ufali bliznim,nasza wiara byla silniejsza. Prosze Cie Matuchno przemien zycie syna,poprowadz go droga prawdy,wiary i milosci.Pomoz mu sie wyzwolic z brudnych spraw zwiazanych z narkotykami,zaopiekuj sie nim

  OdpowiedzUsuń
 25. Matko Boża proszę Cię o łaskę uwolnienia od ... dla moich rodziców, dla mojej siostry i jej rodziny, a także dla mnie oraz mojego syna. Proszę o Twoją opiekę Mateńko nad nami i Twoją obronę.

  OdpowiedzUsuń
 26. Matko Boża proszę o uwolnienia mnie od lęku proszę o przemianę mojego serca i życia; Pomóż mojej córce wyzwolić się od chłopaka który prowadził na drogę grzechu żeby poznała prawdę co ją czeka Matuchno prosze Cię wyzeól z sideł szatana moją córke uproś dla niej u Pana Jezusa łaskę wyzwolenia z nałogów i porzucenia grzesznego życia ratuj jej duszę aby mogła powrócić na drogę wyznaczoną przez Pana Boga o łaske cudownego nawrócenia przemianę serc światło i dary Ducha Św i Św Ojca Pio

  OdpowiedzUsuń
 27. Matko Boza prosze za Twoim wstawiennictwem o łaske przebaczenia dla mnie za popełnione grzechy ze nie zostawisz mnie Matko w POTRZEBIE mniej opacznosci i czuwaj nad nami w chwila zwątpienia o łaske cudownego nawrócenia serc i światło i dary Ducha Św i SW OJCA PIO O ZGODE W RODZINIE Żeby córka pojednała sie Panem Bogiem i znami

  OdpowiedzUsuń
 28. Matko Boża czuwaj nad nami w chwila zwątpienia Matuchno proszę wyzwól z sideł szatana moją córkę Eweline upros dla niej u Pana Jezusa wyzwolenia z nałogów i porzucenia grzesznego życia raduj ją aby mogła powrócić na drogę wyznaczoną przez Pana Boga o łaske cudownego nawrócenia przemiane serc światło i dary Ducha Św Ojca Pio daj jej wskazówki i pokieruj z córka żeby zapanowała zgoda w naszej rodzinie powróciła do domu z Julka zły chłopak nie czepiał sie dał jej spokój zeby zrosumiała z kim była

  OdpowiedzUsuń
 29. Matko Boza proszę Cie o łaskę cudownego nawrócenia córki SW OJCE PIO daj wskazówki i pokieruj

  OdpowiedzUsuń
 30. Za wstawiennictwem Matki Bożej oraz Bł. Jana Pawła II oraz Św Rity proszę o modlitwę w intencji uratowania przed rozwodem, dochowania wierności małżeńskiej, uzdrowienia, pojednania i odrodzenia małżeństwa Magdaleny i Damiana by sakramentalna miłości małżeńska odrodziła się w nas na nowo i zwyciężyła wszelkie pokusy i przeszkody. O łaskę przemiany i nawrócenia dla mojej żony Magdaleny ,aby wróciła do mojej żony Magdaleny miłość do swojego męża Damiana ta miłość którą darzyła swojego męża na początku gdy sie poznaliśmy i żeby moja żona wróciła do męża który ją tak bardzo kocha i do rodziny i do domu. Aby żona otworzyła swoje serce na nasze małżeństwo, na moją miłość. By odnalazł Boga lub by pozwoliła Bogu odnaleźć siebie. O wiarę, nadzieję i miłość w naszych sercach. I o błogosławieństwo Boże Ty nas Panie Boże połączyłeś i proszę nie rozdzielaj nas Panie i pomóż nam szczęśliwie pokonać i zażegnać ten kryzys w naszym małżeństwie i proszę cie Panie Boże nasz Ojcze wypędz od mojej żony Magdaleny tego szatana te wszystkie złe duchy i to wszystkie zło co ją ogarneło i pomóż kochany Panie Jezu Chryste nawrócić moją żonę Magdalenę

  OdpowiedzUsuń
 31. Matko Boza prosze pomoz mi, prosze o potrzebne laski .
  Bog zaplac

  OdpowiedzUsuń
 32. Matko Boza proszę o łaski uzdrowienie syna i szczęście w rodzinie o znalezienie pracy i splacenie kredytu

  OdpowiedzUsuń
 33. Mateczko Tobie powierzam moje życie. Błagam Cię wyproś miłosierdzie Boże dla mnie.Codziennie proszę Pana Boga o szansę na nowe życie. Bardzo ufam ,że mnie wysłuchasz i nie zostawisz mnie samej.Błagam ulituj się nade mną.

  OdpowiedzUsuń
 34. Matko Boża czuwaj nade mną każdego dnia i każdej nocy.
  Prowadź mnie aby mogła żyć z harmonią i dobrocią.Nie chcę krzywdzić innych. Chcę żyć Dla Ciebie!

  OdpowiedzUsuń
 35. Matko Boża proszę o łaskę uświęcającą dla naszej rodziny Ewy i Jurka/. Bardzo pragnę z całego serca aby nasze małżeństwo przetrwało wielki kryzys i abyśmy w miłości i wzajemnym szacunku wytrwali do ostatnich chwil naszego życia. Maryjo ufam Tobie , wierzę że odmienisz nasze życie.
  Jurek

  OdpowiedzUsuń
 36. Niepokalana Matko Boza, prosze Cie wez w opieke moja rodzine, niech moja corka wroci na droge wiary i cnoty, niech zycie nasze wspolne nabierze milosci i wzjemnego zrozumienia, szacunku, niech nastapi w nas przemiana duchowa, otrzyj moje lzy i pomoz w ciezkich chwilach. Matko Boga - modl sie za nami.

  OdpowiedzUsuń
 37. Matko Boga za wszystko dziękuję. Pewne sprawy zmieniły się i są inne od czasu mojego wypadku. Dzięki niemu jednak jest ktoś w życiu moim. Najbliższa mi osoba. Zawsze chce byś znią (wsysnąć ją :). Dziękuję za Asię moją najcudowniejszą, Mamę, Emilkę, Tatę, Karolinkę, Pawła, Lolę :). I wszelkich znajomych których spotkałem w życiu i spotkam. Wierzę, że wyzdrowieję. Często się poddaję ale wiara nigdy nie niknie.

  OdpowiedzUsuń
 38. Matko Boza dziekuje za opieke nade mna I moja rodzina. Dziekuje za to ze jestes I ze moge zawsze sie do Ciebie zwrocic w kazdej potrzebie. Kocham Cie matenko najmilsza I dziekujje za Twoje wstawiennictwo za mna do Twojego najukochanszego syna.

  OdpowiedzUsuń
 39. Matko Boża proszę Cię o uzdrowienie dla mojego brata, który jest bardzo chory. Chciała bym, żeby normalnie mówił i nawiązywał kontakt z rówieśnikami. Dziękuje za te wszystkie łaski i za twoją opiekę.

  OdpowiedzUsuń
 40. Maryjo, ktora wszystkich wysluchujesz, prosze o modlitwe w mojej intencji, prosze aby depresja ktora odsuwa mnie od Jezusa i Moich bliskich odeszla ode mnie, nie moge tak dluzej zyc. Maryjo, prosze modl sia za mna, Jestes tak blisko Swojego Syna, prosze przypomnij Mu o mnie.

  OdpowiedzUsuń
 41. Matko Boża spraw aby każdy dzień mojego życia promieniował miłością,prawdą, a rozwód który mi zaproponował mąż nigdy się nie odbył.Wierzę w Ciebie Matko Boża że nigdy do tego nie dopuścisz,będziesz mnie wspierać i pomagać w moim trudnym dla mnie życiu.

  OdpowiedzUsuń
 42. Matko Boża spraw ,aby każdy dzień życia mojej siostry promieniował miłością, prawdą ,żeby jej w życiu ułożyło się jak najlepiej.Matko Boża wspieraj ją w swoich modlitwach i nie zostawiaj

  OdpowiedzUsuń
 43. Dopomóz mi Matko Boska w codziennym życiu i moim bliskim.

  OdpowiedzUsuń
 44. Dopomóz mi Matko Boska w codziennym życiu i moim bliskim.

  OdpowiedzUsuń
 45. Matko Boża proszę o pomoc w odnowie życia rodzinnego dla dzieci i męża mojego.
  Proszę o pomoc w rozgraniczeniu drogi do mojego domu rodzinnego i działki kolo domu.

  OdpowiedzUsuń
 46. Matko Boża proszę o spokój w rodzinie zdrowie opiekę dla mamy i córki znalezienie pracy na spłatę pożyczki,dokończenie remontu. zdrowie dla mnie i rodziny udane pożycie małżeńskie córki oraz łaski.O spotkanie kogoś odpowiedniego.Ania

  OdpowiedzUsuń
 47. Proszę o pomoc w sprawie sądowej

  OdpowiedzUsuń
 48. Matko Boska,proszę o łaskę zdrowia.Wyproś dla mnie również łaskę miłości,szacunku,wierności,szczęścia i spokoju.Spraw żeby w moim życiu wszystko się poukładało,żeby bliska osoba opamiętała się i było jak dawniej.Jestem bardzo samotna i nieszczęśliwa.Proszę,Maryjo,odmień to.Spraw żeby Pan Jezus tym wszystkim się zajął.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do umieszczania swoich intencji i do wspólnej modlitwy.