Boże, potrzebuję Ciebie...Boże, potrzebuję Ciebie w swoim życiu,
chcę Ciebie i uznaję Twojego Syna Jezusa Chrystusa,
który oddał swoje życie dla mnie na Krzyżu, na Kalwarii.

Panie Jezu, przybądź w moje życie teraz!
Panie, zamieszkaj w moim sercu
i bądź moim Królem, moim Zbawicielem!

Panie, przebacz mi i przyjmij moją ofiarę,
od tego dnia będę kontrolować swój grzech, własne pragnienia,
i pójdę za Tobą przez wszystkie dni mojego życia.

Chcę być w Twoich rękach i kroczyć z Tobą
do Ciebie wzdychać, śmiać się i płakać
w Święte Imię Twoje, Jezusa Chrystusa.

Amen.

W komentarzach można umieszczać swoje intencje.


52 komentarze:

 1. Panie moj najukochanszy prosze przebacz mi moje grzechy I badz zawsze ze mna. zamieszkaj w moim sercu I prosze pomagaj mi dokonywac trafnych decyzji. Dzekuje Ci Panie za to ze jestes.

  OdpowiedzUsuń
 2. PAnie JEzu, dopomóz aby mój mąz wreszcie otrzymał prace

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaopiekuj sie mna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Panie Jezu wyprostuj maje ścieżki pozwól być dobrym
  nie pozwól doświadczyć poniżenia bądzmi przyjacielem co zawsze pomocną dłoń wyciągnie.

  Jezu Ciebie szukamy
  w codzienności uśpieni
  goniąc omijamy Ciebie

  OdpowiedzUsuń
 5. Jezu daj mi siły i wytrwałość w chorobie...
  Jezu uzdrów mnie...

  OdpowiedzUsuń
 6. Panie Jezu proszę Cię o zdrowie dla mojego taty.

  OdpowiedzUsuń
 7. Panie Jezu pomóż mi w moich małżeńskich kłopotach proszę o nawrócenie mojego męża wskaż mu drogę do rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 8. Boże pomóż mojemu mężowi w kłopotach zdrowotnych.Uzdrów duszę i ciało.

  OdpowiedzUsuń
 9. Panie Jezu bądz zawsze ze mną i całą moją rodziną czuwaj też przy mojej wnuczce kórą bardzo kocham

  OdpowiedzUsuń
 10. Boże właśnie kołacze do Ciebie Ewa

  OdpowiedzUsuń
 11. Panie Boze, wybacz mi moje grzechy i pomoz mi w moich problemach zawodowych, aby mi sie poukladalo po mojej mysli. Zaopiekuj sie prosze moimi rodzicami, bratem moimi dziecmi i wnukami. prosze dla.nich i dla siebie o zdrowie i wzajemna milosc, oraz szacunek.

  OdpowiedzUsuń
 12. potrzebuje Ciebie moj Panie, badz zawsze ze mna I kieruj moimi planami. Dziekuje za wszystkie dary I blogoslawienstwa

  OdpowiedzUsuń
 13. Panie mój Ty znasz mnie , wiesz jaka jestem i co mam w sercu. Kocham Cię i boję się Ciebie jak popełnię jakieś przewinienie. Panie z całego serca proszę nie opuszczaj mnie nigdy, czuwaj nade mną , Danielem, rodzicami, rodzeństwem i ich rodzinami - miej nas w Swojej opiece.
  Amen

  OdpowiedzUsuń
 14. Panie Jezu Bądź ze mną bez względu na moją grzeszność. Kochaj mnie taką jaką jestem.

  OdpowiedzUsuń
 15. Panie Jezu proszę o pomoc

  OdpowiedzUsuń
 16. Panie Jezu, proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojej rodziny, o szczęśliwe ułożenie spraw w pracy dla mnie oraz o znalezienie pracy w Warszawie dla Ewy, aby nie wyjeżdżała za granicę. Jezu, ufam Tobie i dziękuję za wszystko i za wszystkich wokół mnie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 17. Boze potrzebuje Ciebie! Dziekuje za wszystko

  OdpowiedzUsuń
 18. Jezu prowadz mnie.Ufam Tobie ,kocham i dziekuje za to ze jestes

  OdpowiedzUsuń
 19. Panie, Boże!!! Błagam, usłysz!!!! Mam problem z wychowaniem dzieci! Tracę cierpliwość... brakuje mi sił... pomóż proszę!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 20. Boże, proszę o łaskę pomyślności w pracy, zdrowia dla mojej rodziny i pozostania w kraju dla Ewy. Boże, potrzebuję Ciebie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 21. Panie potrzebuje Ciebie, badz zawsze przy mnie I wspomagaj w trudach dnia codziennego.

  OdpowiedzUsuń
 22. Boze potrzebuje Ciebie teraz oraz zawsze, kazdego dnia prosze badz przy mnie I moich najblizszych. Kocham Cie Boze moj najmilosierniejszy. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 23. Boze potrzebuje Ciebie, prosze badz ze mna kazdego dnia. Kocham Cie.

  OdpowiedzUsuń
 24. Panie moj najukochanszy potrzebuje Ciebie! Kocham Cie I dziekuje za wszystkie dary I blogoslawienstwa.

  OdpowiedzUsuń
 25. Panie moj potrzebuje Ciebie ♥ Badz ze mna i nie opuszczaj mnie PROSZE ♥ Wierze w Ciebie ♥ Przepraszam za wszystko co zle z mojej strony ♥ Jola

  OdpowiedzUsuń
 26. Panie przebacz mi ♥ Potrzebuje Ciebie teraz i zawsze ♥ Jola

  OdpowiedzUsuń
 27. Panie Boże, potrzebuję Ciebie, proszę o łaskę zdrowia i długich lat życia dla moich rodziców oraz wszelką pomyślność dla mojej ukochanej mamusi. Jezu, ufam Tobie. Matko Przenajświętsza, wypraszaj nam potrzebne łaski. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 28. Boze kochany potrzebuje Ciebie bardzo ♥ Dopomoz mi bo nie moge sobie poradzic ze swymi klopotami .Blagam przyjdz i badz ze mna ♥ Jola

  OdpowiedzUsuń
 29. Panie Boże. wybacz mi że jestem grzeszna, pomóż mi żyć w zdrowiu,żebym dostała pracę bo jest mi ciężko finansowo, żeby syn Jarek się ustatkował i był zdrowy i moja cała rodzina była zdrowa i szczesliwa,przepraszam Cię Boże i MatkoPrzenajświętsza za wszystko i obiecuje poprawe.Wieslawa

  OdpowiedzUsuń
 30. Boze drogi badz zawsze przy mnie i prowadz mnie BLAGAM CIE ♥ Jola

  OdpowiedzUsuń
 31. Panie Boze blagam ciebie o pomoc w moich prosbach wysluchaj mnie Jezu prosze o potrzebne laski dla naszej calej rodziny

  OdpowiedzUsuń
 32. Boze jedyny kocham cie bron od zleg

  OdpowiedzUsuń
 33. Panie Jezu kocham cie z calego serca wierze w ciebie Boze moj ufam Tobie bez granic prosze cie o Twoja pomoc o ktora tak zawsze prosze Panie moj bron moja corke Claudie od tego grzesznego czlowieka bardzo potrzebuje Twojej pomocy. matka

  OdpowiedzUsuń
 34. Panie Jezu potrzebuje Twvojej pomocy wysluchaj mnie Boze. Malgorzata

  OdpowiedzUsuń
 35. Potrzebuje Ciebie Panie w moim zyciu. Jezu Ty sie tym zajmij. Dziekuje.

  OdpowiedzUsuń
 36. Panie Jezu potrzebuje Twvojej pomocy wysluchaj mnie Boze ♥ Dopomoz mi bo nie moge sobie poradzic ze swymi klopotami .Blagam przyjdz i badz ze mna ♥ Jola

  OdpowiedzUsuń
 37. Panie potrzebuje Ciebie. badz zawsze ze mna I przy mnie I moich najblizszych

  OdpowiedzUsuń
 38. Panie pomóż mi ulecz męża i wskaz mu drogę do rodziny żeby zrozumiał swoje błędy a mi pomóż z tym żyć żebym umiała wybaczyć proszę Cię nie opuszczaj mnie pomóż mi w moim życiu dalej w utrzymaniu w miłości naszej rodziny bądz przy nas nie opuszczaj nas proszę cie aneta

  OdpowiedzUsuń
 39. Boże mój, wypraszaj mi łaskę zdrowia i długich lat życia dla moich rodziców oraz wszelką pomyślność w pracy dla mnie, o spokój wewnętrzny, radość i zdrowie, a także o powrót Ewy do Polski. Boże, potrzebuję Ciebie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 40. Proszę o uwolnienie od złych wspomnień oraz spotkanie i szczerą rozmowę z bliską memu sercu osobą. Proszę o ducha radości i zgody dla moich rodziców i braci.

  OdpowiedzUsuń
 41. Panie Jezu, proszę o łaskę zdrowia dla moich rodziców, zgodę i szacunek w rodzinie, pomyślność dla siebie w pracy i założenie rodziny. Jezu, ufam Tobie. Boże, potrzebuję Ciebie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 42. Boże Mój Drogi! Potrzebuję Twego wsparcia w życie codziennym. Obiecuję,że będę sie starała w każdą wolną chwilkę się modlić, Strzeż moje dzieci, pomagaj im codziennie dążyc ku dobremu. Pomóż Rolandowi i Mirkowi być mądrymi, dorze się uczyć, szanować nas(rodziców), jak i zarówno pomOż w ich osiągnięciach... Szczególnie Mirkowi, bo wybiera sie na konkurs piesenki do Biełegostoku,a później i do Grodna. Pomóż zwyciężyc!!!

  OdpowiedzUsuń
 43. Proszę Cię daj mi wygrać pieniądze, żebym spłaciła długi. Bardzo Cię potrzebuję, Jezu ufam Tobie. M.

  OdpowiedzUsuń
 44. Jezu, tak bardzo Cię potrzebuję, bądź ze mną zawsze, zwłaszcza w pracy, czuwaj nade mną, dopomagaj mi, dawaj mi siłę, wiarę i optymizm, Proszę Cię o szczęśliwy i owocny wyjazd do Krakowa w czerwcu z mamą. Proszę Cię także mocno o łaskę zdrowia dla moich rodziców Ireny i Kazimierza, o zgodę i szacunek w naszej rodzinie. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 45. Boże Ojcze Miłosierny, proszę Cię pokornie i gorąco o łaskę zdrowia i długich lat życia dla moich rodziców, a dla siebie o pomyślne ułożenie wszelkich spraw w pracy i łaskę znalezienia lepszej i spokojniejszej pracy dla siebie. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 46. Panie Jezu,proszę o łaskę zdrowia i odzyskanie sprawności.Oddal ode mnie samotność i smutek,daj mi proszę miłość,wierność,szacunek i radość w drugim człowieku.Zechciej wysłuchać i spełnić moje prośby.Proszę o pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 47. Panie Jezu,proszę o miłość i zgodę w naszym domu.Nie chcę już tak dłużej żyć.Panie Jezu, zajmij się tym,proszę.Jezu,ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 48. Panie Jezu,znasz wszystkie moje zmartwienia i kłopoty,zajmij się tym,proszę.Jezu,ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 49. Panie Jezu,potrzebuję Ciebie,Twojej pomocy i wsparcia.Ten rok był dla mnie bardzo trudny.Bliska osoba bardzo mnie zawiodła i zraniła.Jestem bardzo samotna i nieszczęśliwa.Pragnę kochać i być kochana.Ufam Ci Panie Jezu,wiem że chcesz dla mnie jak najlepiej,ale nie radzę sobie ze stresem.Pragnę odzyskać spokój i radość życia.Błagam Cię o pomoc.Panie Jezu,zajmij się tym wszystkim,proszę.

  OdpowiedzUsuń
 50. Panie Jezu,oddal ode mnie samotność i smutek i pozwól mi kochać i być kochaną.Panie Jezu,zajmij się tym.

  OdpowiedzUsuń
 51. Panie Jezu,dopomóż nam.Daj odwagę bliskiej osobie do podjęcia właściwej decyzji.Pozwól mi kochać i być kochaną,spotkać miłość,odzyskać szczęście,radość i spokój,a także wierność i szacunek.Spraw żeby wszystko się ułożyło jak najlepiej.Panie Jezu,zajmij się tym.

  OdpowiedzUsuń
 52. Panie Jezu,kocham Cię i potrzebuję Twojego wsparcia.Chciałabym kochać i być kochana.Jestem samotna i nieszczęśliwa,a chciałabym móc żyć dla drugiego człowieka,a nie tylko dla siebie.Pragnę być szczęśliwa i otoczona życzliwymi i kochającymi ludźmi.Proszę,pozwól mi na to.Miej mnie w opiece każdego dnia.Panie Jezu,zajmij sie tym.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do umieszczania swoich intencji i do wspólnej modlitwy.