Modlitwa przed maturą - Modlitwa maturzysty

Przyjdź Duchu Święty,
otwórz moje serce i umysł na czas zdawania egzaminu dojrzałości.
Duchu Święty, potrzebuję Twojego światła,
które rozproszy mroki mojej niewiedzy,
oddali niepotrzebne lęki i pokusę nieuczciwości.
Duchu Święty,
spraw, by moja wiedza była rzetelna i użyteczna.
Niech nauka przyniesie radość i mądrość
odkrywania dzieł Bożych i Bożej miłości.
Duchu Święty,
zabierz egoizm i pychę,
bo wszystko, co wiem jest Bożym darem.
Duchu Święty,
orzeźwij moją duszę i umysł, gdy słabną siły i wola.
Duchu Święty, daj moc, pokój
i nie pozwól poddać się, gdy przyjdzie porażka.

Duchu Święty,
oddaję Ci całego siebie.
Chcę służyć moją wiedzą Tobie i braciom.

Przyjdź Duchu Święty

Amen.

Relaks, odprężenie tuż przed egzaminem


Weź kilka głębokich oddechów.
W czasie wdechu powiedz cicho:
"Przyjdź Duchu Święty, prowadź mnie"
A podczas wydechu powiedz cichutko:
"Zmniejsz to napięcie, przynieś mi pokój"
Modląc się tak możesz odczuć jak Duch Święty 

oddala napięcie z twojego ciała. 

W komentarzach można umieszczać swoje intencje.

157 komentarzy:

 1. Panie mój najmilszy, proszę Cię o opiekę i pomoc duchową w czasie mojej matury. Bądź zawsze ze mną i nie opuszczaj mnie.
  Pozwól mi zdać wszystko bez problemów.
  Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 2. Boze badz zawsze ze mna. Dziekuje za wszystkie laski I blogoslawienstwa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Boże przyjmij mojego syna do swojego królestwa , który opuścił mnie na zawsze, bądź mu ojcem tam w niebie.Jest mi tak ciężko , tak za nim tęsknię.
  Mama.

  OdpowiedzUsuń
 4. Boże, spraw aby moja córka urodziła kiedyś w przyszłości
  zdrowe i żywe dziecko,ponieważ niedawno utraciła synka.
  Bardzo się o to modle i proszę Cię Boże dopomóż,błagam Cię.

  OdpowiedzUsuń
 5. Boże proszę Cię uzdrów moją córkę Katarzynę Z CHOROBY .

  OdpowiedzUsuń
 6. Panie pomóż mi jutro zdać maturę z języka angielskiego . Proszę !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Boże ulecz moje serce z bólu,upokorzenia ,odrzucenia.Boże przebacz mi moje grzechy i daj mi łaskę Ducha Świętego .Proszę.

   Usuń
 7. Boze dziekuje za sile jaka mi udzielasz w walce w trudnych dla mnie teraz chwilach i prosze nie opuszczaj mnie i przebacz moje grzechy

  OdpowiedzUsuń
 8. Panie Boże proszę Cię o pomoc w zdaniu matury z matematyki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Boże miej w opiece mojego syna aby Twa światlość oświeciła jego umysł ,zachował spokój i opanowanie podczas egzaminów maturalnych.

   Usuń
  2. Panie Boże, proszę Cię daj mi siłę na te ostatnie dni przed maturą, abym spędziła je produktywnie oraz abym maksymalnie wykorzystała swoją wiedzę na maturze, która pomoże mi w relizowaniu marzeń i dostaniu się na wybraną uczelnię.

   Usuń
 9. Boże, już 6 rok z rzędu próbuję się dostać na wymarzony kierunek - weterynaria. Pomóż mi podwyższyć wyniki z matury z chemii i biologii. Amen

  OdpowiedzUsuń
 10. Blagam panie, pomoz mi zdac mature z j angielskiego ;( Przepraszam za wszystkie chwile slabosci.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ejjj kurcze to z tymi wdechami działa, aż mnie ciarki przeszły po całym ciele :D.Super to :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Boże, pomoż mojej córce zdać pomyślnie maturę

  OdpowiedzUsuń
 13. Duchu Święty bądź ze mną w czasie matur abym je zdała. AMEN.

  OdpowiedzUsuń
 14. Duchu Święty proszę Cię z całego serca mego o zdrowie i długie jeszcze lata życia dla mnie, mojej mamusi, babci i mojego dziadziusia, a także abym zdała maturę i dostała się na studia. AMEN.

  OdpowiedzUsuń
 15. Wspomóż mnie Duchu Święty przy egzaminach, i bym zdała je

  OdpowiedzUsuń
 16. Duchu Święty,Boże pokornie proszę Cię abym dobrze wykorzystał to czego się nauczyłem przez całą moją edukację na egzaminach maturalnych, szczególnie podczas rozszerzonej matematyki, geografii i podstawowej chemii.

  OdpowiedzUsuń
 17. Przyjdź Duchu Święty do mojego syna i prowadź go podczas egzaminów maturalnych i w całym życiu.

  OdpowiedzUsuń
 18. Duchu Swiety przyjdz podczas kazdego z moich egzaminow poczawszy od dzisiejszego a konczac na ostatnim egzaminie zawodowym w czerwcu. Pozwol mi przypomniec sobie wszystkiego czego sie nauczylam a co bedzie mi przydatne..oswiec mnie Swoim swiatlem w chwili zacmienia i prowadz przez czas trwania egzaminow. W Tobie pokladam ma ufnosc i zawierzam moja przyszlosc .Amen ;-)

  OdpowiedzUsuń
 19. Proszę o modlitwę, o światło Ducha Świętego w czasie egzaminów maturalnych, rozpoznanie drogi życiowej i właściwy wybór kierunku studiów dla mojej córki Oli.

  OdpowiedzUsuń
 20. Duchu Święty przyjdź do Anety, rozjaśnij mroki niewiedzy, spraw jasność umysłu. Prowadź po zakamarkach wiedzy,oddal lęk i wprowadź spokój i rozwagę do Jej serca i umysłu podczas dzisiejszego egzaminu maturalnego. Natchnij Ją Duchu Święty i oświeć. Panie Jezu, Duchu Święty, Aniele Stróżu bądźcie przy Niej i prowadźcie dzisiaj podczas kolejnych egzaminów i przez cale życie. Panienko Najświętsza otocz Ją matczyną opieką. Janie Pawle II przyjacielu młodych ludzi wstawiaj się za moją córką do Ojca naszego w Niebie. Jezu ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 21. Duchu Święty przyjdź do mojego syna Mikołaja wspomóż go w chwilach trudnych ,oddal od niego lęk i wprowadź spokój do jego serca i umysłu podczas całego egzaminu maturalnego .Amen.

  OdpowiedzUsuń
 22. Panie Boże, pomóż mi zdać jutro maturę z angielskiego, której się bardzo boję...Dziękuję...
  Proszę daj także zdrowie mojej rodzinie...

  OdpowiedzUsuń
 23. Panie Boże... Przepraszam Cię za chwile słabości w moim życiu i za wszystkie zwątpienia.. Wspieraj mnie podczas matur i egz zawodowych. Duchu Święty prowadź mnie. Wspomoż mnie w chwilach trudnych. Nie pozwól mi nigdy zapomnieć, że wszystko co mam jest mi dane od Ciebie... pomóż mi .. Amen. .

  OdpowiedzUsuń
 24. Panie Jezu jutro czeka mnie maturalna poprawka z angielskiego 26.08.2014 godz 9:00 Bardzo proszę Cię o pomoc jeśli możesz bądź jutro ze mną i ześlij na mnie łaskę Ducha Świętego. Zdaje sobie sprawę z tego że nie jestem przygotowany, brak mi sił ;( Wysłuchaj chodź jedną intencje dla której w tym roku pielgrzymowałem do Twej Matki. Matki Najświętszej na Jasnej Górze. Jezu Ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 25. Przygotowuję się do matury, jednego z najważniejszych egzaminów w życiu. Proszę daj mi siłę i dar mądrości abym wytrwała w nauce zdała dobrze maturę i dostała się na wymarzoną medycynę bym mogła służyć pomocą innym ludziom. Matko Najświętsza, proszę wysłuchaj moje intencje dla których pielgrzymowałam w tym roku na Jasną Górę. Spraw aby stres związany z tegoroczną maturą, który odczuwam każdego dnia przeradzał się w siłę do nauki i pozytywne myślenie.Umacniaj mnie. Proszę pozwól na spełnienie się mojego marzenia.

  OdpowiedzUsuń
 26. Panie Jezu proszę pobłogosław mi przy egzaminach i całym życiu .Jezu Ufam Tobie.Dziekuje za wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 27. Kochana Matko proszę Cię o szczęśliwe zdanie egzaminów maturalnych, abym się tak nie denerwowała i podeszła do nich ze spokojem.
  Wszystkie moje sprawy życiowe powierzam Ci w opiekę .
  Proszę Cię o pomoc w podjęciu ważnej decyzji życiowej oraz opiekę nad całą moją rodziną. Czuwaj nad nami .

  OdpowiedzUsuń
 28. Duchy święty proszę cię wspomoż mi w.zdaniu egzaminu maturalnego Oraz nie.opuszczaj mnie w.daleszj drodze do samodzielności. ciebie prosimy wysłuchaj nas Panie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 29. Panie Boże, proszę pomóż zdać mi dobrze maturę i dostać się na wymarzone studia. Dziękuję. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 30. Panie Boze prosze pomoz mi poradzic sobie z matura, badz przy mnie. Kocham Cie.

  OdpowiedzUsuń
 31. Panie Boże czuwaj nade mną podczas mojej matury, ześlij na mnie wiedzę, łaskę i siłę. Pomóż mi, w tych stresujących dla mnie chwilach. Bądź Pozdrowiony Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny i Wszyscy Święci. Amen

  OdpowiedzUsuń
 32. Panie Boże, proszę Cię abyś czuwał nade mną w czasie egzaminów maturalnych. W tych stresujących chwilach udziel mi pomocy i wsparcia,abym pomyślnie zdała wszystkie egzaminy. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 33. Panie Boże proszę Cię abyś czuwał nade mną przez w czasie wszystkich egzaminów maturalnych. Ześlij Ducha Świętego aby wspieral mnie w drążonym celu i ześlij na mnie Jego łaskę. Boże spraw abym mądrze wykorzystala swoja wiedze na maturze. Jezu ufam Tobie. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 34. Duchu Święty, czuwaj nad moją córką w czasie matury, pozwól ja zdać jak najlepiej, mama

  OdpowiedzUsuń
 35. Panie błagam weź mnie pod swoje skrzydła, daj mi natchnienie ducha podczas egzaminów i spraw żeby wszystko potoczyło się pozytywnie, maturzysta

  OdpowiedzUsuń
 36. Duchu Swięty proszę Cię o jasność umysłu i spokój na maturze dla mojej córki która za godzinę będzie ją pisać proszę Cię daj jej wewnętrzny spokój aby mogła to napisać mama Patrycji

  OdpowiedzUsuń
 37. Duchu Święty błogosław Oliwii i daj jej łaskę spokoju.Mama

  OdpowiedzUsuń
 38. Duchu Święty nie opuszczaj mojego syna w czasie matury , czuwaj nad nim w tym trudnych chwilach , pomóż mu i spraw żeby wszystko potoczyło się po jego myśli , pozwól mu ją zdać. Jezu Ufam Tobie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 39. Niech spłynie deszcz błogosławieństw Twych Boże na mojego brata Jacka, by pomyślnie zdał egzaminy maturalne ze wszystkich przedmiotów, Duchu Święty oświecaj go. Aniele Stróżu czuwaj nad nim i pomagaj mu. JEZU, oddaję Ci w opiekę Jacka i jego maturę, TY się tym zajmij. DZIĘKUJĘ AMEN

  OdpowiedzUsuń
 40. Duchu Święty bądź przy moim mężu i pozwól zdać mu pomyślnie w tym roku maturę.

  OdpowiedzUsuń
 41. Panie Boże proszę Cię o to, abyśmy razem z moim chłopakiem byli razem do końca życia i za kilka lat stworzyli ciepły dom i kochająca się rodzinę. Chroń nas od wszelkich pokus.
  Duchu Święty pomóż mojemu chłopakowi zdać maturę, bądź przy nim w tym ważnym momencie jego życia.

  OdpowiedzUsuń
 42. Proszę tylko o spokój i otwarty umysł dla mojej córci w trakcie trwania matur. Proszę pobłogosław ją <3

  OdpowiedzUsuń
 43. Boże bądź ze mną w czasie matury, nie pozwól, bym się załamała, daj mi jasność umysłu, i uczciwość serca. Proszę Cię żebym zdała maturę! Dziękuję Ci Panie!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 44. Jezu Miłosierny, proszę ześlij Ducha Świętego na moją córeczkę zdającą maturę, wynagródź jej za poniesiony trud nauki, niech Duch Święty oświeci jej umysł i okryje ją swoją mocą i mądrością
  Jezu ufam Tobie!

  OdpowiedzUsuń
 45. Panie Boże, wspieraj moją ukochaną siostrę w trudach związanych z maturą i błogosław Jej. Spraw by uwierzyła we własne możliwości. Wynagrodź Jej lata nauki i zmartwień, spraw by została doceniona. Dopomóż Jej w chwilach słabości, niech Jej anioł stróż Jej nie odstępuje. Ześlij proszę na Nią Ducha Świętego by Ten Ją oświecił. Ufam Tobie Jezu!

  OdpowiedzUsuń
 46. Duchu Święty proszę Cię o jasność umysłu dla mojej córki Natalii,która jutro zdaje egzamin maturalny z chemii.Panie Jezu miej ją w Swojej opiece,by dostała się na wymarzone studia.Jezu Ufam Tobie-mama

  OdpowiedzUsuń
 47. Duchu Święty spraw abym zdała matury ustne z języka angielskiego i polskiego. Spraw abym nie dotknęły mnie chwile słabości i daj mi jasność umysłu. Tak mi dopomóż Bóg. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 48. Duchu Święty spraw abym napisała egzamin gimnazjalny na najwyższym poziomie i abym dostała sie do wymarzonego liceum w Lublinie. Powierzam Ci się w tym ważnym dla mnie czasie . Amen.

  OdpowiedzUsuń
 49. Duchu Święty, proszę Cię o pomoc na maturze dla mojego Syna Krzysztofa i w tym by dostał się na wymarzone studia prawnicze. Wspomagaj Go każdego dnia.Amen

  OdpowiedzUsuń
 50. Panie Boze , Matko Najswietsza i Duchu Swiety , zbliza sie moja matura blagam Was o to aby stres i niewiedza oposcily mnie . Prosze abym zdala ja ze wszystkich przedmiotow i abym dostala sie na wszystkie kierunki studiow na ktore bede skladac. Wierze w to ze mnie wysluchacie bo nigdy nie zostawiacie mnie samej . Ufam Wam . Amen

  OdpowiedzUsuń
 51. Duchu Święty, dopomóż mi abym zdał maturę ze wszystkich przedmiotów. Jezu ufam Tobie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 52. Panie, proszę Cię o pomoc w zdaniu egzaminu maturalnego z matematyki. Daj mi jasność umysł, by wszystko czego się nauczyłam zaowocowało. Pomóż mi, oddalić ode mnie stres, który może przeszkodzić mi w trakcie egzaminu. Ty Wiesz Boże, jak mi ciężko... To moje 4 podejście, mam nadzieję, że ostatnie. Ufam, że mi pomożesz.

  OdpowiedzUsuń
 53. Duchu Święty, pomóż mi bym zdała egzaminy maturalne. Dopomoz mi w tych dniach bym mogła potem wejść na nową drogę życia.

  OdpowiedzUsuń
 54. Duchu Święty, zblizają się egzaminy maturalne.Proszę Cię aby w tych dniach stres mnie nie opanował. Proszę o jasność umysłu. Najbardziej boję się matematyki i nowej ustnej matury z polskiego. Proszę Cię Duchu Święty, abym potrafiła wypowiedzieć się na wylosowany przeze mnie temat oraz abym bardzo się nie zestresowała. Proszę Cię o zdanie matury.

  OdpowiedzUsuń
 55. Duchu Święty, zblizają się egzaminy maturalne.Proszę Cię aby w tych dniach stres mnie nie opanował. Proszę o jasność umysłu. Najbardziej boję się matematyki i nowej ustnej matury z polskiego. Proszę Cię Duchu Święty, abym potrafiła wypowiedzieć się na wylosowany przeze mnie temat oraz abym bardzo się nie zestresowała. Proszę Cię o zdanie matury.

  OdpowiedzUsuń
 56. Boże błagam dopomóż mi podczas egzaminów maturalnych. Jezu ufam Tobie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 57. Jezu, mój Panie, błagam Cię, prowadź mnie podczas moich egzaminów maturalnych, pozwól mi dostać się na wymarzony kierunek studiów, jeśli jest to według Twojej woli. Duchu Święty, ześlij na mnie Twoją łaskę, Twoje światło. Jezu ufam Tobie, totus tuus.

  OdpowiedzUsuń
 58. Panie, pomóż mi zdać egzamin maturalny który zaczynam jutro. Proszę. Jezu ufam Tobie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 59. Jezu, proszę pomóż mi zdać maturę i dostać się na farmację. Duchu Święty proszę o Twoje Światło.

  OdpowiedzUsuń
 60. Duchu Święty proszę Cię o jasność umysłu. Od jutra zaczynam swój egzamin maturalny. Panie Boże Kocham Cię i wiem, że nade mną czuwasz.Pomóż mi w tych jakże ważnych dla mnie dniach

  OdpowiedzUsuń
 61. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 62. Duchu Święty Boże, proszę o światłość umysłu, opanowanie stresu i umiejętność logicznego myślenia dla mojego syna Krzysztofa, aby każdy zdawany przez niego egzamin maturalny przyniósł mu radość i pożytek doczesny, aby zdał pomyślnie tegoroczną maturę i dokonał właściwego wyboru dalszej drogi życiowej. Boże Nasz błogosław mu i zlej na niego obfitość łask. Kochająca mama.

  OdpowiedzUsuń
 63. Boże w Trójcy Jedyny proszę o wszelkie łaski i błogosławieństwo dla mojej córki Magdaleny, która boryka się z problemami pracy licencjackiej. Dodaj jej sił, wiary i nadziei, Proszę o dary Ducha Świętego na czas trudnej nauki, sesji i obrony pracy. Pomóż jej Panie odnaleźć drogę życiową. Mama

  OdpowiedzUsuń
 64. Panie Boże prosze cie o pomyslne zdanie mojej matury. Szczegolnie chcialbym prosic o mniej stresu jasnosc umyslu i szczescie , dziekuje . Szczesc Boze.

  OdpowiedzUsuń
 65. Panie Boże proszę Cię o pomyślne zdanie matury z języka polskiego i matury z matematyki. Daj mi jasność umysłu, szczęście, wiarę w siebie, siłę i nadzieję. Chciałbym prosić o mniej stresu i nerwów.Proszę o dary Ducha Świętego na ten trudny czas.

  OdpowiedzUsuń
 66. Panie Boże proszę pomóż mi zdać maturę i�� proszę o zdrowie dla mojej kochanej mamy..

  OdpowiedzUsuń
 67. DUCHU SWIETY PRZYJDZ Z POMOCA W CZASIE EGZAMINU MATURALNEGO ZESLI TWOJE DARY NA MOJEGO SYNA PIOTRA

  OdpowiedzUsuń
 68. Panie Boże, Duchu Święty, święta Natalio, święta Mario i święta Agato! Spoglądajcie na mnie w tych ważnych dniach z łaską i miłosierdziem. Ześlijcie spokój i otwórzcie mój umysł aby moja ciężka praca skutecznie zaprocentowała. Nie opuszczajcie mnie

  OdpowiedzUsuń
 69. Błagam Duchu Święty oświeć mnie jutro na maturze z polskiego. Jezu ufam Tobie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 70. Duchu Święty proszę aby moja córka Weronika pomyślnie zdała maturę. Proszę miej ją pod swoją opieką.Aniele Stróżu miej Weronikę pod swoimi skrzydłami.

  OdpowiedzUsuń
 71. Duchu Święty daj mi siłę i wiedzę na maturze z języka polskiego i matematyki. Pomóż mi zdać ten egzamin. Ufam Ci bezgranicznie i wierzę, że mnie nie opuścisz. Błagam Cię o pomoc. Z nią na pewno dam radę. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 72. Duchu święty miej w opiece i oświeć umysł mojego syna podczas egzaminów maturalnych - ufam i dziekuję.

  OdpowiedzUsuń
 73. Duchu Święty proszę aby moja córka Natalia zdała wszystkie egzaminy maturalne a ja dotrzymam swojej obietnicy.

  OdpowiedzUsuń
 74. Duchu święty błagam oświeć umysł mojego syna podczas egzaminów maturalnych. Dopomóż aby mu się powiodło i zdał swój egzamin dojrzałości mimo wielu przeciwności losu, które go spotykają.

  OdpowiedzUsuń
 75. Duchu Święty bądź przy mnie na jutrzejszej maturze z matematyki i oswieć mnie. Jezu ufam Tobie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 76. Duchu Święty błagam o pomoc na jutrzejszej maturze z matematyki. Panie Jezu miej mnie w swojej opiece.

  OdpowiedzUsuń
 77. Duchu Święty Oświeć moje serce i rozum, dopomóż mi na maturze, abym zdała ją jak najlepiej potrafię.

  OdpowiedzUsuń
 78. Duchu Święty prowadź mnie w czasie matury, abym zdał ją jak najlepiej

  OdpowiedzUsuń
 79. Duchu Święty błagam prowadź mnie na dzisiejszej maturze. Jezu ufam Tobie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 80. Duchu Święty dopomóż Weronice dzisiaj na egzaminie,Aniele Stróżu miej ją pod swoimi skrzydłami.

  OdpowiedzUsuń
 81. Duchu Święty pomóż mojej córce która w tym czasie zdaje egzamin z matematyki przyjdź i umocni ją swoją siłą wiary i błogosławieństwa Bożego nie opuszczaj jej. Boże pomóż Amen

  OdpowiedzUsuń
 82. Duchu Święty bądź przy mnie jutro na maturze z angielskiego, prowadź mnie. Jezu ufam Tobie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 83. Duchu Święty czuwaj nad Weroniką na egzaminie z języka angielskiego. Dziękuję Tobie za opiekę nad Weronika przez te dwa dni. Aniele Stróżu miej Weronikę pod skrzydłami.

  OdpowiedzUsuń
 84. Duchu Święty prowadz mnie dzisiaj na maturze z angielskiego. Jezu ufam Tobie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 85. Duchu Święty pomóż mojej córce która pisze egzamin z j. angielskiego, oświeć jej umysł i opanuj stres, poprowadź ją ufam i wierzę w moc Twą Boże, prosi mama. Amen

  OdpowiedzUsuń
 86. Duchu święty przyjdź, oświeć mój umysł na maturze z rozszerzonego angielskiego i wysłuchaj modlitwy św. Rity, która wstawia sie za mną

  OdpowiedzUsuń
 87. Duchu Święty prowadz mnie i oświeć na maturze rozszerzonej z angielskiego. Jezu ufam Tobie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 88. Duchu Święty, proszę Cię o Twoje światło, dar mądrści i umiejętności dla mnie i Ewy podczas tegorocznej matury z biologii i chemii. Jezu ufam Tobie. 'Bądź wola Twoja w życiu mym...'

  OdpowiedzUsuń
 89. Duchu Święty proszę Cię z całego serca uczyń aby Weronika uwierzyła w siebie i w chwilach zwątpienia odnalazła odpowiednią drogę. Dopomóż Weronice w poniedziałek na egzaminie,czuwaj nad nią.Aniele Stróżu chroń Weronikę i miej ją pod swoimi skrzydłami.

  OdpowiedzUsuń
 90. Dziękuję Ci Duchu Święty o wysłuchanie mojej prośby.Weronika zdała polski-ustny rewolucyjnie. Powierzam Tobie córkę na pozostałe egzaminy. Aniele Stróżu miej Weronikę pod swoimi skrzydłami.

  OdpowiedzUsuń
 91. Duchu Święty proszę o Twoje światło na maturze z biologii i chemii abym dostała się na wymarzone studia. Jezu Ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 92. Duchu Święty proszę Ci o światło na maturze z chemii i biologii dla mojej córki Oli i dziękuję z pokorą za Twą dobroć.

  OdpowiedzUsuń
 93. Panie Boże, Matko Przenajświętsza i Duchu Święty, proszę o wsparcie jutro na maturze ustnej z Polskiego, o to abym mimo stresu potrafiła odnaleźć wiedzę w mojej głowie.. pomóż mi Duchu Święty znaleźć sens życia i co powinnam zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 94. Duchu Święty miej Weronikę jutro pod szczególną opieką na maturze.Aniele Stróżu chroń ją od wszelkiego złego.

  OdpowiedzUsuń
 95. Duchu Święty prowadź mnie jutro na maturze ustnej z angielskiego, Jezu ufam Tobie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 96. Duchu Święty oświeć i prowadź mnie dzisiaj na maturze ustnej z angielskiego. Jezu ufam Tobie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 97. Duch Święty pomóż mojej córce zdać egzamin ustny z języka angielskiego dzisiaj modlę się bardzo i proszę Cię być z nią w tej godzinie .Pobłogosław Amen

  OdpowiedzUsuń
 98. ta modlitwa pomogła mi zdać polski ustny na 80%! Dziękuję Boże, Matko Przenajświętsza i Duchu Święty za pomoc!

  OdpowiedzUsuń
 99. Duchu Święty oświeć i prowadź mnie jutro na maturze z geografii. Jezu ufam Tobie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 100. Duchu Święty oswieć i pomóż mi na jutrzejszej maturze ustnej z angielskiego. Bądź przy mnie.

  OdpowiedzUsuń
 101. Panie Boze chcialam Ci podziekowac za zdany ustny Angielki prosze badz przy mnie gdy bede zdawac usny Polski prosze Cie tez o pozytywne wyniki z matur pisemnych
  Ola matura 2016

  OdpowiedzUsuń
 102. Duchu Święty oświeć i prowadź mnie jutro na maturze ustnej z języka polskiego. Jezu Ufam Tobie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 103. Proszę o łaskę Ducha Świętego o pomyślne zdanie matury dla mojej córki Marty, szczególnie dzisiejszy egzamin z historii sztuki.

  OdpowiedzUsuń
 104. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 105. Duchu Święty! Bądź ze mną dziś, w czasie matury ustnej z języka polskiego. Napełnij mnie światłością, żeby wszytsko było dla mnie zrozumiałe. Pomóż mi zawsze, gdy tego potrzebuje. Jezu UFAM TOBIE

  OdpowiedzUsuń
 106. Panie Boże proszę Cię żebym zdał mature ustną z polskiego. Jezu ufam Tobie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 107. Duchu święty proszę Cię bądź z moim synem podczas ustnej matury z języka polskiego. Błagam obdarz go swoimi darami aby zrozumiał pytania i potrafił na nie poprawnie odpowiedzieć.Duchu Święty ufam Tobie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 108. Panie Boże proszę Cię żebym zdał maturę ustną z polskiego. Jezu ufam Tobie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 109. Duchu Święty oświeć i prowadź mnie dzisiaj na maturze ustnej z języka polskiego. Jezu ufam Tobie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 110. Duchu Święty proszę Cię abym jutro na maturze ustnej z polskiego poradziła sobie jak najlepiej tylko umiem i żeby moja nauka nie poszła na marne. Proszę Cię żebyś mnie jutro natchnął i żebym mogła zdać jutrzejszy egzamin. :)
  Duchu Święty ufam Tobie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 111. Panie Boże proszę Cie o to, abym zdała maturę zarówno pisemna jak i ustna ze wszystkich przedmiotów oraz żebym dostała sie na wymarzone studia. Proszę tez o zdrowie dla całej rodziny

  OdpowiedzUsuń
 112. Panie Boże proszę o zdanie matury. Jezu ufam Tobie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 113. Duchu Świety dziękuję za wysłuchanie mojej prośby.

  OdpowiedzUsuń
 114. Duchu Swięty gorąco proszę o pomoc w zdaniu trudnego egzaminu mojemu synowi.Napełnij go swoim światłem i obdarz darami.

  Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Swiętemu

  OdpowiedzUsuń
 115. Panie mój ! Proszę, podnos mnie po każdym upadku w drodze do matury...Duchu Święty, proszę, oswiec mój umysł, abym potrafiła pojmowac lekcje...abym dostała się na wymarzone studia !!

  OdpowiedzUsuń
 116. Panie mój trwaj przy mnie w mej wędrówce.

  OdpowiedzUsuń
 117. Panie Boze prosze o dostanie sie na medycyne i aby podczas calej matury goscil w mojej duszy pokoj.

  OdpowiedzUsuń
 118. Duchu Święty, proszę Cię z całego serca abyś dopomógł mi w spełnieniu marzenia jakim jest dostanie się na medycynę i abym podczas matur zachowała pokój ducha. Spraw aby moja ciężka praca dała owoce. Przepraszam za wszystko co złe.

  OdpowiedzUsuń
 119. Boże miej w opiece mojego syna aby Twa światlość oświeciła jego umysł ,zachował spokój i opanowanie podczas egzaminów maturalnych.

  OdpowiedzUsuń
 120. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 121. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 122. Duchu Święty, proszę Cię o udzielenie mi pomocy w zdaniu całej matury, a zwłaszcza proszę Cię o udzielenie mi pomocy w zdaniu pisemnej matury z języka polskiego na bardzo wysoką ilość punktów oraz o pomoc w bardzo dobrym zdaniu egzaminu ustnego z języka polskiego. Proszę, spraw bym dostał się dzięki takim wynikom na filologię polską w Katowicach. Błagam Cię, pomóż mi i bądź ze mną podczas trwania tych egzaminów. Rozjaśnij mój umysł. Błagam Cię, spełnij moje prośby. Dziękuję Ci. Wierzę, że mi pomożesz.Amen. Dawid

  OdpowiedzUsuń
 123. Panie Boże, pomóż córce Kornelii dostać się na medycynę oraz spraw aby opuścił ją stres i niepokój przed i w czasie matury. Duchu Święty oświeć i prowadź córkę we wszystkie dni egzaminu maturalnego.Jezu Ufam Tobie.Amen

  OdpowiedzUsuń
 124. Panie Boże proszę cię z całego serca aby udało mi się zdać maturę z każdego przedmiotu w szczególności z matematyki oraz ustnego polskiego i niemieckiego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z języka naimieckiego o bardzo wysoki wynik na maturze bardzo mi na tym zależy

   Usuń
 125. Boże, dziękuję za wszystkie łaski i błagam pomóż mojemu synowi pomyślnie przejść przez egzaminy maturalne.

  OdpowiedzUsuń
 126. Duchu Święty proszę Cię o pomyślnie zdaną maturę dla mojej córki,dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Miej ją w opiece Amen.Hania

  OdpowiedzUsuń
 127. Duchu Święty oświec umysl mojej córki Aleksandry aby zdała dobrze maturę. Miej ją w opiece.Amen.

  OdpowiedzUsuń
 128. Panie Boże Wszechmogący proszę Cię całym sercem moim cala dusza moją o pomyślne zdanie matury , i dostanie się na wymarzone studia . Proszę Cię abyś w tych dniach szczególnie czuwał przy mnie , Duchu Święty i Maryjo Matko moja ukochana Proszę wstaw się za mną u syna twojego jednorodzonego . Panie Boże niech stanie sie wola twoja . Jezu Ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 129. Panie Boże , proszę Cię o pomyślne zdanie matury dla mojego chłopaka Jacka oswiec nasze umysły w tym dniu , oraz spraw aby opuścił nas stres i niepokój . Panie Boże dziękuję Ci za wszystko co dałeś mi . Niech się spełni wola twoja . Jezu Ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 130. Duchu Święty proszę pomóż mi na egzaminie maturalnym, bardzo potrzebuje Twojej pomocy, oświeć mój umysł, pozwól abym po żadnej maturze mogła dalej uczyć się, studiować.

  OdpowiedzUsuń
 131. Duchu święty, który oswiecasz serca i umysły nasze, dodaj mi otuchy i zdolności abym razem z twoją pomoca zdała maturę. Czuwaj nademna zwłaszcza podczas pisania matematyki i angielskiego, nie są to moje mocne przedmioty i nigdy nie były, jednak wierzę że ty czuwasz nademna każdego dnia i również podczas egzaminu rozswietlisz mój umysł i pomożesz zdać te wszystkie przedmioty. Jezu ufam tobie,jeśli mam cokolwiek osiągnąć to tylko z tobą..

  OdpowiedzUsuń
 132. Duchu święty, który oswiecasz serca i umysły nasze, dodaj mi otuchy i zdolności abym razem z twoją pomoca zdała maturę. Czuwaj nademna zwłaszcza podczas pisania matematyki i angielskiego, nie są to moje mocne przedmioty i nigdy nie były, jednak wierzę że ty czuwasz nademna każdego dnia i również podczas egzaminu rozswietlisz mój umysł i pomożesz zdać te wszystkie przedmioty. Jezu ufam tobie,jeśli mam cokolwiek osiągnąć to tylko z tobą..

  OdpowiedzUsuń
 133. Panie Boże daj mi siły i chęci, otwórz mój umysł. Daj mi skupienie i bądź przy mnie tylko z tobą mam tę moc.

  OdpowiedzUsuń
 134. Boże proszę Cię o jasność umysłu podczas matury,nie pozwól mi popaść w marazm i beznadziejność. Proszę bądź przy mnie podczas egzaminów i dopomóż mi w ich zdaniu zwłaszcza z matematyki

  OdpowiedzUsuń
 135. Najukochańszy Boże proszę Cię o pomoc i łaskę Ducha Świętego dla wszystkich tegorocznych maturzystów, a w szczególności dla Andrzeja i Pauliny, aby dzięki Twojej potężnej mocy byli w stanie naprawdę dobrze zdać maturę i aby tą wiedze, którą zdobędą mogli dobrze wykorzystać na swojej ziemskiej posłudze, dla Twojej chwały Boże! Panie ja wierzę z całego serca, ze jesteś w stanie to uczynić,powierzam Ci ich, jestem o nich spokojna, ponieważ wierzę w Ciebie Boże! Amen!

  OdpowiedzUsuń
 136. Proszę Cię Boże o zdanie matury przez mojego chłopaka i dobre wyniki, bądź przy nim, otwórz mu umysł. Wierzę, że mu dopomozesz. Jezu ufam tobie. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 137. Panie prowadź mnie.
  Amen.

  OdpowiedzUsuń
 138. Otwórz mój umysł Panie i zeslij na mnie swego Ducha abym mógł zdac wazystkie egzaminy maturalne ,proszę bądź z mną i mnie prowadź abym nie popełniał błędów
  Amen

  OdpowiedzUsuń
 139. Duchu Święty napełnij mój umysł dobrą pamięcią abym wszystko czego się nauczyłam mogła z dumą pokazać rodzinie oraz żeby nie czekały mnie żadne dodatkowe terminy. Chwała Tobie Boże! Amen

  OdpowiedzUsuń
 140. Duchu Święty bądź przy moim synu Karolu w trakcie zdawania egzaminów maturalnych. Oświeć jego umysł i daj mu pokój wewnętrzny , aby całą swoją wiedzę wykorzystał w pełni. Prowadź go Boże.Niech się stanie wola Twoja.Amen.

  OdpowiedzUsuń
 141. Duchu Święty bądź przy moim synu Karolu w trakcie zdawania egzaminów maturalnych. Oświeć jego umysł i daj mu pokój wewnętrzny , aby całą swoją wiedzę wykorzystał w pełni. Prowadź go Boże.Niech się stanie wola Twoja.Amen.

  OdpowiedzUsuń
 142. Boże! Pomóż mi zdać maturę z języka polskiego...

  OdpowiedzUsuń
 143. Panie Boże proszę Cię żebyś poprowadził mnie przez egzaminy maturalne by je zdać jak najlepiej.Amen

  OdpowiedzUsuń
 144. Duchu swiety pomoz kasi zdac mature,rozswietl jej umysl
  i pomoz kindze zdac do nastepnej klasy.Amen.

  OdpowiedzUsuń
 145. Panie Boże pomóż mojej córce zdać maturę z matematyki, Amen

  OdpowiedzUsuń
 146. Duchy Święty pomóż mojej siostrzenicy Ewie dobrze zdać egzaminy i dostać się na medycynę. Amen

  OdpowiedzUsuń
 147. Panie Boże, pomóż aby egzaminy maturalne zostały zdane przeze mnie, aby nie czekały mnie żadne dodatkowe terminy.

  OdpowiedzUsuń
 148. Boże Wszechmogący, Tatusiu, proszę uzdolnij mnie 10 maja 2017 roku o wyznaczonej porze 11;00 w czytelni do udzielenia wystarczającej i trafnej wypowiedzi, błagam Cię pokieruj moją ręką i umysłem, przydziel mi tylko takie pytania, na które będę znać odpowiedź, spraw by ta matura była dla mnie jedynie odczuciem Twojej obecności w moim życiu, zawdzięczam Ci wszystko, ofiaruję siebie, prowadź mnie Tato, Amen.

  OdpowiedzUsuń
 149. Boże mój dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych proszę cię o zdanie całego egzaminu maturalnego a w szczególności proszę cię o jutrzejszy ustny egzamin z języka angielskiego przed którym się stresuje i boję. Twój uczeń.

  OdpowiedzUsuń
 150. Boze prosze Cie o to aby dobrze wykorzystał czas do matury poprawkowej i zeby udało mi sie ja zdac :)

  OdpowiedzUsuń
 151. Boże proszę zdaj za mnie poprawkowy egzamin maturalny z matematyki

  OdpowiedzUsuń
 152. Proszę Cię Boże o łaskę i pomoc w zdaniu poprawki z matematyki córki Darii 22 sierpnia 2017

  OdpowiedzUsuń
 153. Proszę cię Panie Boże o zdanie poprawki maturalnej Duchu święty dopomóż mi .

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do umieszczania swoich intencji i do wspólnej modlitwy.