Akt poświęcenia się Niepokalanemu Sercu MaryiO Mario, Dziewico Można i Matko Miłosierdzia,
Królowo nieba, Ucieczko grzeszników,
poświęcamy siebie Twemu Niepokalanemu Sercu.
Poświęcamy cały nasz byt i całe nasze życie,
wszystko, co posiadamy, wszystko, co kochamy,
wszystko, czym jesteśmy.
Do Ciebie niech należą nasze serca i dusze,
nasze mieszkania i rodziny i nasza Ojczyzna!
Chcemy, by to wszystko, co jest w nas i wokoło nas, należało do Ciebie i uczestniczyło w Twoich matczynych błogosławieństwach.

Ażeby zaś to poświęcenie było naprawdę skuteczne i trwałe, odnawiamy dzisiaj u Twoich stóp, o Mario, obietnice złożone przy Chrzcie św. i przy pierwszej Komunii św.

Przyrzekamy Tobie, że będziemy zawsze odważnie wyznawać prawdy wiary świętej, żyć jako prawdziwi katolicy poddani całkowicie wszystkim zaleceniom Papieża i Biskupów, którzy z nim są złączeni.

Przyrzekamy, że będziemy zachowywać przykazania Boże i kościelne, w szczególności święcenie świąt.

Przyrzekamy, że wprowadzimy do naszego życia, o ile to tylko będzie możliwe, pociechę dające praktyki życia chrześcijańskiego, nade wszystko częstą Komunię św.

Przyrzekamy Ci wreszcie, o chwalebna Matko Boża i czuła Matko ludzi, całym sercem się oddać na służbę Twego błogosławionego kultu, by wzbudzić i zabezpieczyć - za pośrednictwem panowania Twego Niepokalanego Serca - panowanie Najświętszego Serca Twego Syna w naszych duszach i we wszystkich innych duszach, w naszym narodzie i w całym świecie, tak na ziemi, jak i w niebie.

Amen.

W komentarzach można umieszczać swoje intencje.

7 komentarzy:

 1. Oddaje sie Twojemu milosiernemu sercu Maryjo ... badz zawsze przy mnie i wspomagaj mnie dobrymi radami.

  OdpowiedzUsuń
 2. PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI WYZDROWIENIA I ROZWIĄZANIA MOICH ŻYCIOWYCH SPRAW

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana Mateczko, dziękujemy Tobie za opiekę którą otaczałaś nas do tej pory. Teraz jest czas kiedy bardzo potrzebujemy Ciebie i Modlitw za triumfalne zwalczenie zła i nasze godne i dobre życie. Prosimy daj nam opiekę większą niż kiedykolwiek, prowadź i broń. Daj siłę i przekonanie,wiarę w opaczność. Bóg zapłać.M i A

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę o sprawiedliwość i ukazanie prawdy ludziom.

  OdpowiedzUsuń
 5. W intencji duszy Lucjana Furmaniuka proszę o modlitwę. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a Światłość Wiekuista, niechaj Mu świeci na wieki wieków.
  Amen

  OdpowiedzUsuń
 6. W intencji duszy Lucjana Furmaniuka proszę o modlitwę. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a Światłość Wiekuista, niechaj Mu świeci na wieki wieków.
  Amen

  OdpowiedzUsuń
 7. Matko Boża, dziękuję za wszystkie łaski i opiekę i błagam pomóż mi w moich słabościach ,upokorzeniach spraw abym podążała drogą do Boga.Matko Boża uproś u swojego syna przebaczenie.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do umieszczania swoich intencji i do wspólnej modlitwy.