Zachęta do Uwielbienia Boga


Bójcie się Pana i cześć Mu oddajcie
Godzien jest Pan otrzymać sławę i cześć
Wszyscy, którzy boicie się Pana, chwalcie Go
Bądź pozdrowiona, Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą
Chwalcie Go niebo i ziemia
Chwalcie, wszystkie rzeki, Pana
Błogosławcie, synowie Boży, Pana
Oto dzień, który Pan uczynił; radujmy się w nim i weselmy
Alleluja, alleluja, alleluja! Król Izraela
Wszelki duch niech chwali Pana
Chwalcie Pana, bo jest dobry; wszyscy, którzy to czytacie,
błogosławcie Pana
Wszystkie stworzenia, błogosławcie Pana
Wszystkie ptaki powietrzne chwalcie Pana
Wszyscy słudzy, chwalcie Pana
Młodzieńcy i panny, chwalcie Pana
Godzien jest Baranek, który został zabity, 
odebrać sławę, chwałę i cześć. 
Błogosławiona niech będzie święta Trójca i nierozdzielna Jedność.
Swięty Michale Archaniele, broń nas w walce.

- Św. Franciszek z Asyżu

W komentarzach można umieszczać swoje intencje.


10 komentarzy:

 1. Panie boże proszę cię pomusz mi znaleść prace i spłacić długi proszę cię panie

  OdpowiedzUsuń
 2. Proszę gorąco o zdrowie dla moich wnuków, Mateuszka,Hubercika i Mikołaja. Niech dobry Bóg się ulituje i ześle im potrzebne łaski zdrowia. Błagam Cię Ojcze o litość.

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Boże proszę o życie wieczne dla mojego Taty Bolesława w 25 rocznice śmierci

  OdpowiedzUsuń
 4. Panie Boze prosze Ciebie O laske dla mnie i moich dzieci zebysmy byli zdrowi i szczesliwi ,zeby moja mama przeszla pomyslnie zabieg operacyjny i zyla w dlugo w zdrowiu .Zebym nauczyla sie jezyka niemieckiego jak najszybciej i wyprowadzila sie od obecnego partnera i zamieszkala sama z dziecmi i byla szczesliwa ,pragne zebym byla dobrym czlowiekiem i zeby i moje dzieci byly dobrymi ludzmi i pogodnymi.Bog Zaplac.

  OdpowiedzUsuń
 5. Panie Jezu proszę Cię o zdrowie dla wujka Wacława, który jest po operacji . Daj mu siłę, aby mogł żyć.

  OdpowiedzUsuń
 6. Panie Boże proszę Ciebie o łaskę dla mnie i moich bliskich męża dzieci , wnuków żeby moja córka doznała wiele łask i żeby była zdrowa ,oraz żeby już się skończyły problemy ze zdrowiem wnuczek.Ponadto żeby zapanowała u nich w domu dobra aura i żeby z mężem kochali się całym sercem . Proszę Ciebie o pomoc w sprawie mieszkania syna, a dla mnie łaskawie spojrzenie na moją pracę i ześlij mi dużo cierpliwości .

  OdpowiedzUsuń
 7. Jezu Ufam Tobie módl się za nami.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękując za każdą chwilę życia proszę o siłę w pokonywaniu trosk życia codziennego,o umięjętność radzenia sobie z bólem, o cierpliwość,o dara zdrowia dla najbliższych, o bezpieczeństwo da córki...

  OdpowiedzUsuń
 9. Za wstawiennictwem Matki Bożej oraz Bł. Jana Pawła II oraz Św Rity proszę o modlitwę w intencji uratowania przed rozwodem, dochowania wierności małżeńskiej, uzdrowienia, pojednania i odrodzenia małżeństwa Magdaleny i Damiana by sakramentalna miłości małżeńska odrodziła się w nas na nowo i zwyciężyła wszelkie pokusy i przeszkody. O łaskę przemiany i nawrócenia dla mojej żony Magdaleny ,aby wróciła do mojej żony Magdaleny miłość do swojego męża Damiana ta miłość którą darzyła swojego męża na początku gdy sie poznaliśmy i żeby moja żona wróciła do męża który ją tak bardzo kocha i do rodziny i do domu. Aby żona otworzyła swoje serce na nasze małżeństwo, na moją miłość. By odnalazł Boga lub by pozwoliła Bogu odnaleźć siebie. O wiarę, nadzieję i miłość w naszych sercach. I o błogosławieństwo Boże Ty nas Panie Boże połączyłeś i proszę nie rozdzielaj nas Panie i pomóż nam szczęśliwie pokonać i zażegnać ten kryzys w naszym małżeństwie i proszę cie Panie Boże nasz Ojcze wypędz od mojej żony Magdaleny tego szatana te wszystkie złe duchy i to wszystkie zło co ją ogarneło i pomóż kochany Panie Jezu Chryste nawrócić moją żonę Magdalenę

  OdpowiedzUsuń
 10. Panie Boże w Trójcy Jedyny bądź pochwalony na wieki wieków. Proszę Cię o łaskę wszelkiej pomyślności w pracy, zdrowia i długich lat życia dla moich rodziców oraz nie zmarnowanie życia dla siebie. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do umieszczania swoich intencji i do wspólnej modlitwy.