Akt poświęcenia rodziny

Jezu!
Cała rodzina nasza upada na kolana przed Tobą
w najgłębszej wdzięczności za dobrodziejstwa Twoje,
a szczególniej za ten wzór życia rodzinnego,
jakiś zostawił dla nas w Nazaret.

Daj nam, o Jezu,
w rodzinie naszej tę samą zgodę,
spokój i czystość, miłość, zamiłowanie pracy
i życie z wiary jakiego przykład nam zostawiłeś.

Pod Twoją opiekę oddajemy się zarówno w pracach,
kłopotach i smutkach
jak i w radościach, powodzeniach naszych,
zarówno w szczęściu, jak i w nieszczęściu.

Pobłogosław nas tu obecnych, i nieobecnych,
żywych i umarłych z całej rodziny naszej.

O Maryjo, matko Jezusa i Matko nasza,
wspomagaj całą rodzinę naszą i módl się za nas.
Bądź podporą dla wdów i wdowców,
wzmocnij chorych oraz starców
oraz otaczaj swą opieką wszystkich sierót.

Święty Józefie, Stróżu Jezusa i Maryji,
pomnij na nas, i przez przyczyną Twej modlitwy
bądź nam pośrednikiem u Twego Syna:
zjednaj nam łaskę Przenajświętszej, Oblubienicy Twojej,
będącej Matką Tego, który z Ojcem i Duchem świętym
żyje i króluje przez nieskończone wieki wieków.

Amen.

W komentarzach można umieszczać swoje inetncje, modlitwy.

33 komentarze:

 1. Poswiec i poblogoslaw Panie moj najukochanszy moja rodzine i miej nas w swojej opiece.
  Dziekuje za wszelkie dary i laski jakimi nasz obdarzasz.
  Jezu ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Maryjo proszę o zdrowie o błogosławieństwo na każdy dzień.

  OdpowiedzUsuń
 3. Matko Moja za Twym wstawiennictwem proszę o łaski dla Mojej Rodziny;zdrowie,zrozumienie,wzajemną miłość ,troskę o najbliższych ,pomoc w trudnych sprawach.Polecam moich Najbliższych Twemu Miłosierdziu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Matko Boża proszę o wszelkie łaski dla mnie i rodziny z Bożym błogosławieństwem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Matko Boża miej w opiece mnie i moja rodzinę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Najukochańszy miłosierny Panie prosimy Cię wysłuchaj naszych błagalnych próśb i modlitw.

  Módlmy się wspólnie we wszystkich intencjach tutaj umieszczonych

  http://www.chwilkawytchnienia.com/modlitwa/Modle_sie.htm

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czatachowa .pl

   Usuń
  2. Matko Boża pomóż mojej rodzinie przetrwać sprawę rozwodową.Miej nas w Swojej opiece i nie opuszczaj

   Usuń
 7. Jezu Miłosierny, miej mnie i mojego syna Kamila w Swojej opiece. Błagam, nie opuszczaj nas! Krystyna

  OdpowiedzUsuń
 8. Panie otocz nas swoją opieką, daj nam swoje Miłosierdzie i Błogosławieństwo, abyśmy budując naszą rodzinę nigdy nie zapominali o tym, co jest najważniejsze. Obdarz nasze małżeństwo potomstwem i pomóż nam dobrze wypełniać obowiązki rodzicielskie i mądrze kochać nasze dzieci. Bądź z nami każdego dnia naszego życia, nie opuszczaj nas nigdy i pomóż nam dbać o naszą miłość, by trwała przez całe życie.

  OdpowiedzUsuń
 9. sw. mario matko boza sw. ryjo i wszyscy sw. dopomuscie mi isynowi mojemu zeby cemal kurnaz wrucil donas zebysmy mieli normalna rodzine panie boze dopomusz mi i synowi mojemu

  OdpowiedzUsuń
 10. Proszę aby moja rodzina uwolniła się od zła które nas dręczy. Pobłogosław nam.

  OdpowiedzUsuń
 11. Panie Jezu ,dziękuje ci za moją rodzinę pobłogosław nam i broń od złego.Panie Jezu proszę o pomoc dla mojeg Dominika, w nauce.

  OdpowiedzUsuń
 12. Jezu, Maryjo, Św. Józefie proszę o jedność dla naszej rodziny, tak by wszystko to co nas dotyczy nas łączyło.

  OdpowiedzUsuń
 13. Jezu ,Maryjo i Święty Józefie proszę o miłość i przebaczenie w rodzinie. Pobłogosław Jezu drogi nam grzesznikom, przebacz że błądziliśmy , że nie znaliśmy Ciebie. Przebacz naszą obojętność wobec Ciebie. Wskaż nzm drogę do lepszego życia zgodnego z Twoją wola panie.

  OdpowiedzUsuń
 14. Panie proszę w intencji młodego pokolenia z mojej rodzin. Proszę ześlij potrzebne dary dla Marioli, Daniela, Łukasza Mariusza a także dla dzieci mojej siostry, którzy są z dala od Ciebie. Spraw by do Ciebie dobry Jezu wrócili, i więcej nie błądzili.

  OdpowiedzUsuń
 15. Pobłogosław Jezu drogi całej mojej rodzinie i przebacz wszelkie zło jakie wyrządziliśmy Tobie i bliżniemu.

  OdpowiedzUsuń
 16. Jezu drogi dziękuję Ci za moją rodzinę i jednocześnie proszę Cię, abyśmy wytrwali razem, mimo przeciwności i zła. Pobłogosław moim dzieciom, by nikt w ich życiu nie nienawidził ich tak jak mnie. Chroń mnie Panie od nienawiści i daj mi cierpliwość w jej znoszeniu. Wiem, że wycierpiałeś więcej, lecz czasami tak bardzo chce się sprawiedliwości, że być może nie chcemy zawierzyć Twoim planom. Pozwól mi Panie zdać się na Ciebie. Jezu, ufam Tobie, Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 17. Jezu Maryjo SW Józefie prosze o miłosc i przebaczenie w rodzinie pobłogosław nam i broń od złego zeby córka porzucenia grzesznego zycia i powrót do domu i zgode pojednanie sie rodzina naprawiła co zrobiła w wigilie obudz sumienie jej zeby sie opamientała

  OdpowiedzUsuń
 18. Za wstawiennictwem Matki Bożej oraz Bł. Jana Pawła II oraz Św Rity proszę o modlitwę w intencji uratowania przed rozwodem, dochowania wierności małżeńskiej, uzdrowienia, pojednania i odrodzenia małżeństwa Magdaleny i Damiana by sakramentalna miłości małżeńska odrodziła się w nas na nowo i zwyciężyła wszelkie pokusy i przeszkody. O łaskę przemiany i nawrócenia dla mojej żony Magdaleny ,aby wróciła do mojej żony Magdaleny miłość do swojego męża Damiana ta miłość którą darzyła swojego męża na początku gdy sie poznaliśmy i żeby moja żona wróciła do męża który ją tak bardzo kocha i do rodziny i do domu. Aby żona otworzyła swoje serce na nasze małżeństwo, na moją miłość. By odnalazł Boga lub by pozwoliła Bogu odnaleźć siebie. O wiarę, nadzieję i miłość w naszych sercach. I o błogosławieństwo Boże Ty nas Panie Boże połączyłeś i proszę nie rozdzielaj nas Panie i pomóż nam szczęśliwie pokonać i zażegnać ten kryzys w naszym małżeństwie

  OdpowiedzUsuń
 19. Panie Boże jeśli taka jest wola Twoja spraw aby Jacek stał się dobrym człowiekiem i ojcem, godnym wzorem do naśladowania dla swojego nastoletniego syna. Rozbudz w jego sercu pokój, miłość i pokorę aby nigdy nie zapominał co jest w życiu najważniejsze. Błogosław nam Boże i prowadz przez życie. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 20. Proszę Cię Ojcze o uzdrowienie i pocieszenie mojego dziadka. Proszę Cię o dodanie sił i pocieszenie mojej mamy, cioci i babci. O błogosławieństwo dla małżeństwa Kacpra i Basi. O dobrą, zgodna z moim powołaniem pracę, którą będę się cieszył. O uzdrowienie mich relacji z rodzicami.

  Dziękuję Ci, Ojcze za wesele, za poznanych tam ludzi. Dziękuję Ci za poprawienie moich relacji z Martą.

  Bądź uwielbiony Panie, który pocieszasz nas i wyprowadzasz z najtrudniejszych sytuacji.

  Tomek

  OdpowiedzUsuń
 21. Panie Boze prosze o odnowienie Ducha Jednosci w naszej rodzinie,po tragicznej smierci naszej coreczki Franziski lat 7-dem 18.07.2004.Dziekuje za wszystkie Laski ktore do tej pory otrzymalismy.

  OdpowiedzUsuń
 22. Panie Jezu błagam o błogosławieństwo dla mojej rodziny. Abyśmy potrafili wybaczać i kochać. Zmiłuj się nad nami.

  OdpowiedzUsuń
 23. Jezu, Maryjo i sw. Jozefie, prosze o blogoslawienstwo dla mojej rodziny, niech zapanuje miedzy nami milosc i wzajemne zrozumienie, szacunek i pokoj, niech moja corka wejdzie na droge wiary i cnoty, niech dokona sie w nas przemiana duchowa. Jezu, otrzyj moje lzy i pomoz w tych ciezkich chwilach.

  OdpowiedzUsuń
 24. Boze, Ty jestes wielki.blagam Cie o blogoslawienstwo dla mojej rodziny. o nawrocenie sie moich dzieci na droge wiary.O pomyslne zakonczenie problemow w mojej rodzinie.Blagam jezu i ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 25. Święta Rodzino, proszę o błogosławieństwo dla całej mojej rodziny, pomóżcie nam być dobrymi żonami, matkami ojcami, odwróć od nas zły los i obdarz nas spokojem, miłością, radością, by każdy dzień był darem od Boga i żebyśmy go z radością przeżywali.Amen

  OdpowiedzUsuń
 26. swieta rodzino prosze o blogoslawienstwo moich dzieci

  OdpowiedzUsuń
 27. Za wstawiennictwem św. Rodziny, św. Rity i św. Jana Pawła II proszę o modlitwę w intencji poczęcia zdrowego dziecka

  OdpowiedzUsuń
 28. SWIETA RODZINO PROSZE O BLOGOSLAWIENSTWO DLA CALEJ MOJEJ RODZINY PROSZE O WYCIAGNIECIE NASZEGO SYNA Z NALOGU DAJ MU SILE I WYJSC Z TEGO

  OdpowiedzUsuń
 29. Święta Rodzino Dziękuje Ci za wszystko proszę Cię o Błogosławieństwo dla całej mojej rodziny. żeby między nami było wzajemne zrozumienie, miłość, zaufanie. Proszę Święta Rodzino o zdrowie dla mojego Tatusia. Proszę żeby moja córka odnalazła dobrą drogę w życiu żeby się nie krzywdziła. żeby była bliżej rodziny która ją kocha i chcę jej pomóc i szła przez świat z Twoimi Boże przekazaniami.Daj jej Panie siły A mnie Panie dodaj siły i wytrwałości. Dziękuje Ci Boże za wszystko i przepraszam jeśli Cię ranie

  OdpowiedzUsuń
 30. Boże daj zdrowie Tomkowi Maciejowi i mojej siostrze. Boże proszę. Pobłogosław tez dzieciom mojej siostry Marioli.Amen.

  OdpowiedzUsuń
 31. Boże odbierz od nas wszelkie choroby. Pobłogosław nam Panie Jezu Chryste. Uzdrów Tomka i Macieja . Panie Boże jedyny.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do umieszczania swoich intencji i do wspólnej modlitwy.