Modlitwa o dobrego męża


Boże, Ojcze niebieski,
który kierujesz losami każdego człowieka,
pokieruj moim życiem tak, bym znalazła dobrego męża,
z którym mogłabym godnie spełniać zadania,
dla których małżeństwo ustanowiłeś.

Utwierdź serce moje w cnocie,
bym nie szukała męża na "śliskich drogach światowych",
ale bym wyprosiła go sobie w szczerej modlitwie
i spotkała go w życiu uczciwym i czystym.

Dopomóż mi, bym czas mojego panieństwa
wykorzystać mogła jak najlepiej dla zdobycia cnót i zalet,
które potrzebne będą w przyszłości,
abym była dobrą żoną i matką.

Niech przygotowanie moje do małżeństwa będzie takie,
bym potem nic z mej młodości nie potrzebowała taić przed mężem,
ani ukrywać przed dziećmi,
ale by życie moje mogło im służyć za wzór do naśladowania.

Najświętsza Maryjo Panno, Przeczysta Dziewico,
bądź mi opiekunką i pośredniczką u Boga.

Amen.

W komentarzach można umieszczać swoje intencje.74 komentarze:

 1. Panie Boze, jezeli jest to wola Twoja...

  OdpowiedzUsuń
 2. Proszę Cię Boże Najukochańszy o dobrego męża, o czystego męża (prawiczka), który będzie wyrozumiały, zaakceptuje mnie w pełni a ja jego i będzie również moim przyjacielem , o ile to wszystko jest zgodne z wolą Twoją Tatusiu.Kocham Cię Ojcze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Boże Najukochańszy, spraw by na mej drodze pojawił się dobry mężczyzna, idealny mąż i ojciec. Jestem już gotowa, by spełanić się w roli dobrej żony i matki. Proszę spraw, by ten rok był przełomem w tej kwestii. Wysłuchaj moich próśb i daj mi siłę. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobry Boże spraw, abym znalazła dobrego męża zaszła w ciążę i urodziła zdrowe dziecko.
  Kamilla

  OdpowiedzUsuń
 5. dzien dobry
  Bardzo prosze o modlitwe w intencji wyjscia za maz i ulozenia zycia. Jestem w trudnej sytuacji bo rozeszlam sie z chlopakiem z ktorym bylam 3 lata i jeszcze mam problemy z rodzicami.. bardzo prosze o modlitwe wstawiennicza zeby Pan Bog to odmienil i poukladal wszystko. Mam 30 lat .

  Z góry bardzo dziekuje
  Marzena Nowobilska
  tel. 792142800

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jestem w podobnej sytuacji, rozeszłam się z chłopakiem po 4 latach, problemy z rodzicami uniemozliwiają nam bycie razem, proszę Cie Pani Boże z całego serca, duszy i ze wszystkich sił swych o możliwosc powrotu do niego, choć wydaję sie to niemal niemożliwe wiem i czuje ze możesz Ojcze mi pomóc i odmienic nasz los, znów być razem i zalozyć cudowną rodzinę. Kocham Cie Panie Boze, czuwaj nad losem mym

   Usuń
 6. Asia,
  Boze, Ojcze Niebieski prosze Cie o meza o dobrym sercu i abym spotkala go w tym roku jeszcze. Prosze Cie aby milosc miedzy nami byla wieczna i prawdziwa i aby nigdy nikt i nic nas nie rozlaczylo. Dziekuje Ci Ojcze.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jezu, Błagam Cię o dobrego męża dla mnie spraw abym mogła być w końcu szczęśliwa. Jeżeli taka wola Boga to pozwól mi być z mężczyzną którego tak bardzo kocham, którego Bóg postawił kiedyś na mojej drodze i nie pozwala o nim zapomnieć. Tak bardzo pragnę być z osobą którą będę kochać i która mnie będzie kochała. Bardzo chce być dobrą żoną i matką

  OdpowiedzUsuń
 8. Marzena coś kręcisz??

  OdpowiedzUsuń
 9. Proszę o modlitwę w Bogu znanej intencji

  OdpowiedzUsuń
 10. Maryjo proszę o zdrowie o błogosławieństwo na każdy dzień.

  OdpowiedzUsuń
 11. Boże dzisiaj dałeś mi drugą szansę, uratowałeś moje życie. Proszę pozwól mi wykorzystać mój czas najlepiej jak to możliwe. proszę Cię postaw na mojej drodze mężczyznę dobrego, z którym będę szczęśliwa. Tak bardzo bym chciała, aby z M. wszystko dobrze się ułożyło. Jest taka szansa, Panie ????

  OdpowiedzUsuń
 12. Proszę o dobrego męża dla mnie,Marzeny,Justyny i Oli.

  OdpowiedzUsuń
 13. KOCHANA MARYJO, POSTAW MI NA DRODZE DOBREGO CHŁOPAKA KTÓRY ZOSTANIE MOIM MĘŻEM ,KTÓRY BEDZIE MNIE BARDZO KOCHAŁ I SZANOWAŁ.DZIĘKUJE
  KATARZYNA Z RZESZOWA

  OdpowiedzUsuń
 14. Panie Boże, pozwól poznac mi mężczyznę, przyszłego męża, którego pokocham i który mnie pokocha i będzie mnie szanował.

  OdpowiedzUsuń
 15. Proszę Cię, Boże, za wstawiennictwem Matuchny Częstochowskiej, postaw na mojej drodze mężczyznę, który będzie dobrym mężem i troskliwym ojcem naszych dzieci. Pomóż, bo pogubiłam się... Nie chcę już więcej ranić ani być ranioną. Obdarz mnie i mojego przyszłego prawdziwą Miłością, w której będziesz obecny Ty i która przetrwa wszystko!

  OdpowiedzUsuń
 16. Panie Boże proszę Cię o wzajemną miłość M.

  OdpowiedzUsuń
 17. Panie Boże proszę Cie o dobrego męża

  OdpowiedzUsuń
 18. Proszę w intencji znalezienia dobrego i mądrego męża łaskę założenia rodziny i o zdrowie dla nas

  OdpowiedzUsuń
 19. PANIE BOŻE,POSTAW PRZY MNIE DOBREGO I MĄDREGO MĘŻCZYZNE,Z KTÓRYM SPĘDZE SZCZĘŚLIWIE RESZTE MOJEGO ŻYCIA.S.

  OdpowiedzUsuń
 20. Matko Boża przez Twoje ręce ofiaruje Bogu mój związek, który się dzisiaj rozpadł. Po ludzku nie wiem już co robić, dlatego błagam Cię Mamo nasza Niebieska wstaw się za nami u Syna Swego. Proszę Cię pokornie, aby Bóg nie pozwolił na nasze rozstanie, na nowo obdarzył miłością wzajemną i pobłogosławił nasz związek.

  Dziękuję.
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 21. tak zwyczajnie,po ludzku ze łzami w oczach proszę o miłość,o wspólne poranki,o Zbyszka który jest wszystkim co mam ,bez nie już nie mam po co dalej trwać

  OdpowiedzUsuń
 22. Proszę Cię Boże żeby tym moim mężem był Kaziu.

  OdpowiedzUsuń
 23. Panie Boże dodaj mi sił i spraw by wszystkie moje ideały i zasady nie okazały się nic nie warte i śmieszne. Spraw by zło nie zadrwiło nad moim wieloletnim wyczekiwaniem na tego jedynego mężczyznę.Proszę Cię panie Boże pomóż mi. Kocham Tadeusza i pragnę by był tym jedynym. Proszę cię Panie Boże otwórz jego serce i spraw by odnalazł swe szczęście przy mnie. Pozwól mi panie nauczyć go miłości. Nie opuszczaj mnie i wspieraj. Niech nastaną dla nas dobre dni. Niech skończą się moje cierpienia i łzy. Czuwaj Panie Boże by nie popadł w alkoholizm i upadek moralny by docenił to kim jestem i moją miłość i przyjażń. Proszę cię Panie Boże o znak

  OdpowiedzUsuń
 24. Proszę o modlitwę w intencji odnalezienia dobrego i odpowiedzialnego męża.

  OdpowiedzUsuń
 25. Panie Boże, proszę Cię o błogosławieństwo dla mojej kuzynki Ewy i jej córki. Proszę Cię, żeby na swojej drodze życia spotkała dobrego człowieka, który pokocha je obie z wzajemnością. Pozwól, aby zakochali się w Tobie i Twoich dziełach - niech stworzą dobrą rodzinę. Pozwól Panie , żebyśmy wszyscy głosili Twoją Chwałę.

  OdpowiedzUsuń
 26. Panie Jezu, Matko Boża błagam o miłość, o znalezienie dobrego męża, szczęśliwe życie rodzinne, dzieci, dom, rodzinę. Proszę o dobrego mężczyznę w moim życiu.

  OdpowiedzUsuń
 27. Panie Boże proszę Cię o znalezienie dobrego męża i rozsądnej decyzji,Ty wiesz........

  OdpowiedzUsuń
 28. Panie Boże proszę Cię o znalezienie dobrego, kochającego i szanującego mnie męża-przyjaciela-ojca moich dzieci, pomóż nam się w końcu odnaleźć i żyć razem w zgodzie miłości i szacunku. M.

  OdpowiedzUsuń
 29. Prosze Cie Boze o dobrego meza, ktory mnie zrozumie i bedzie mnie szanowal.

  OdpowiedzUsuń
 30. Panie Boze ulecz córke z nieudanych związków ,ogromnych zranien i postaw na jej drodze miłość dobrego, odpowiedzialnego meżczyzny.

  OdpowiedzUsuń
 31. Panie Boże proszę postaw na mojej drodzę człowieka który mnie pokocha...założy rodzinę bedzie dobrym ojcem mężem nie chce byc sama chce by było nas dwoje na dobre i złe zlituj sie nie chce byc dalej nieszczesliwa Prosze!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 32. Błagam Cie Boże o byś postawił na mej drodzę odpowiedniego mężczyzne z którym stworze rodzinę

  OdpowiedzUsuń
 33. Proszę Cię Panie o wewnętrzne uzdrowienie, postawienie na mojej drodze człowieka mającego poczucie własnej wartości,o sakramentalny związek i małżeństwo budowany na chrześcijańskich wartościach.
  Joanna

  OdpowiedzUsuń
 34. Proszę Cię Panie Boże o dobrego męża odpowiedniego dla mnie pod każdym względem. Abyśmy odwzajemniali i pielęgnowali swoją miłość i obdarzali nią innych. Żebyśmy cieszyli się swoją obecnością każdego dnia.
  Bożena

  OdpowiedzUsuń
 35. Proszę Cię Bożę o dobrego męża, o prawdziwą miłość i przyjaźn. Uwolnij mnie od uczucia które mnie męczy i które się nie spełni...

  OdpowiedzUsuń
 36. Boże Ojcze, jedynie Ty możesz mi pomóc znaleźć dobrego męża, jestem tak bardzo zmęczona i samotna, przytul mnie do swojego Miłosierna Serca, niech znajdę tu ukojenie i przebaczenie moich grzechów, Anna.

  OdpowiedzUsuń
 37. Boze uwolnij mnie od zlego uczucia i spraw bym znalazla mezczyzne w sercu ktorego i jego uczynkach wobec mnie ty bedziesz obecny

  OdpowiedzUsuń
 38. Prosze Cię Boże o dobrego męża, o szczesliwą i odwzajemnioną miłość, o łaske małżeństwa i macierzyństwa. prosze zabierz ode mnie tą samotność.

  OdpowiedzUsuń
 39. Proszę Cię Boże bys postawił na mojej drodze życiowej mężczyznę mi pisanego, albo, jesli jest to zgodne z Twoją wolą byś na nowo połączył mnie i Artura ze sobą, amen

  OdpowiedzUsuń
 40. Proszę Cię Boże o dobrego męża, pełen miłości dom rodzinny i dzieci jako owoc tej miłości.

  OdpowiedzUsuń
 41. Proszę Cię Panie Boże o pojawienie się na mojej drodze dobrego męża, nie wiem czy już go poznałam ale nie mogę zapomnieć o poznanym mi chłopaku,pomóż mi z tym chłopakiem,dopomóż mi w mojej drodze żebym nie czuła się samotna niech Twoja wola się stanie

  OdpowiedzUsuń
 42. Panie Boże proszę Cię o męża, którego pokocham i on mnie będzie kochał-ze wzajemnością..Proszę o dom pełen miłości i łaskę macierzyństwa. Uwolnij mnie od uczucia, które mnie męczy - chce o nim zapomnieć i pogodzić się z tym co się wydarzyło.

  OdpowiedzUsuń
 43. Panie Boże proszę Cię postaw na mojej drodze człowieka który będzie mnie i mojego syna kochał i szanował.Abyśmy mogli stworzyć dom pełen miłości i wiary.Panie Boże proszę Cię

  OdpowiedzUsuń
 44. Proszę Cię Najsłodszy Jezu za wstawiennictwem Twej Niebieskiej Matki o łaskę dobrego męża dla siebie, aby był to człowiek szczery, uczciwy, pobożny i kochający. Jezu, ufam Tobie. Marta z Warszawy.

  OdpowiedzUsuń
 45. Proszę Cię pozwól mi spotkać człowieka ,którego pokocham z wzajemnością,byśmy razem żyli według Bożych przykazań.

  OdpowiedzUsuń
 46. Prosze Cie Boze o dobrego, pelnego wartosci meza, o laske malzenstwa macierzynstwa. Pozwol mi doczekac sie tak bardzo upragnionej przez siebie wlasnej rodziny

  OdpowiedzUsuń
 47. Prosze Cie Boże w Imieniu Twojego Syna Jezusa Chrystusa o łaske miłości odwzajemnionej z mężczyzna który zostanie moim mężem byśmy kroczyli w miłości Twojej i budowali nasze małżeństwo na Tobie Jezu Chryste. Wierze w Ciebie Jezu i juz dziekuje ci za mojego męża Ufam Ci i wiem że sie nie zawiode.Agnieszka ze Strzelina

  OdpowiedzUsuń
 48. Proszę Cię Boże ,postaw na mojej drodze człowieka ,który pokocha mnie z wzajemnością i z którym stworzę szczęśliwa rodzinę.

  OdpowiedzUsuń
 49. Panie Boże, kochany Ojcze. Proszę Cię Panie o dobrą, kochającą, wierną żonę, osobę żyjącą w czystości. Proszę Cię także Panie abym był dobrym mężem i ojcem. Zabierz Panie ode mnie tą samotność i połącz nierozerwalnym węzłem małżeńskim z osobą głęboko wierzącą, która Ciebie stawia na pierwszym miejscu.

  OdpowiedzUsuń
 50. Boże, Ojcze Niebieski proszę Cię o męża o dobrym sercu, byśmy kroczyli w miłości Twojej i budowali nasze małżeństwo na Tobie Jezu Chryste i abym spotkała go jeszcze w tym roku. Proszę Cię aby miłość miedzy nami była wieczna i prawdziwa i aby nigdy nikt i nic nas nie rozłączyło. Dziękuje Ci Ojcze. Wierze w Ciebie Jezu i już dziękuje Ci za mojego męża. Ufam Ci i wiem że się nie zawiodę.

  OdpowiedzUsuń
 51. Boże Ojcze Nasz Ukochany Tatusiu.Przez wiele lat nie udało mi się spotkać mojej drugiej połówki.Wiem,że masz Ojcze wobec mnie jakieś plany.Jeżeli jest taka Twoja wola to proszę o dobrego,kochającego ,wierzącego męża.

  OdpowiedzUsuń
 52. Prosze Cię Boże o dobrego męża, o Maćka - człowieka, którego postawiłeś na mojej drodze, a którego pokochałam szczerym i prawdziwym uczuciem, o szczesliwą i odwzajemnioną jego miłość do mnie, o łaske małżeństwa i macierzyństwa. prosze zabierz ode mnie tą samotność.Niech Maciek mnie pokocha jeszcze bardziej.

  OdpowiedzUsuń
 53. Proszę o odwzajemnioną miłość Mariusza oby okazał się tym jedynym i aby zaakceptował moje zasady dotyczące czystości przedmałżeńskiej. Proszę by został moim męzem i byśmy byli szczęśliwą rodziną. Proszę o znak. Dziękuje za radość z poznania tego człowieka.

  OdpowiedzUsuń
 54. Błagam Cię miłosierny Boże o łaskę założenia rodziny dla siebie, o dobrego kochającego męża, o dar macierzyństwa. Tak mi trudno, gdy patrzę na inne kobiety w moim wieku i dużo młodsze, które zakładają rodziny, wychodzą za mąż, mają dzieci, a ja czuję, jakbym ciągle żyła w miejscu, jakbym była wybrakowana, niepełnowartościowa, pusta. Jezu, ufam Tobie bezgranicznie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 55. Panie Boże pomóż mojej córce pogodzić się z narzeczonym. Niech miłość połączy ich na zawsze. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 56. Panie Boże proszę Cię o dobrego kochającego męża ponieważ czuję się bardzo samotna

  OdpowiedzUsuń
 57. Piękne świadectwo pary małżeńskiej która poznała się w katolickim serwisie http://ZapisaniSobie.pl (w TVP2)

  http://pytanienasniadanie.tvp.pl/19198833/jak-znalezc-mezazone-w-sieci

  OdpowiedzUsuń
 58. Panie Boże uratuj mój związek. Bardzo Cię o to proszę.

  OdpowiedzUsuń
 59. Panie Boże dopomóż Agnieszce znaleźć dobrego męża, przytul ją do swego serca nie pozwól aby straciła sens życia.

  OdpowiedzUsuń
 60. Boże miłosierny, proszę Cię za przyczyną świętego Ojca Pio o łaskę dobrego męża dla siebie. Panie, wysłuchaj mojej prośby, bo bardzo mi trudno. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 61. Swięty Józefie patronie rodzin
  Swieta Rito patronko spraw trudnych prosze o modlitwe w intencji mojej córki aby w jej życiu pojawił sie szczery , odpowiedzialny i prawy człowiek. Módl sie za nami pros za nami miej nas w opiece. Amenn

  OdpowiedzUsuń
 62. Swieta Maryjo prosze o porzadnego chłopaka dla córki aby zbudowali razem szanujaca sie katolicką mocną rodzine.Proszę aby miała silną wiare że spotka takiego człowieka prawego i odpowiadzielnego. Modl sie za nami Maryjo Rożanca Swiętego. BÓG ZAPŁAC

  OdpowiedzUsuń
 63. Panie dobry i miłosierny Ojcze, proszę Cię pokornie i z wiarą w ostatnim dniu tego roku o dobrego męża dla siebie. Wysłuchaj mnie, aby ten kończący się właśnie rok był dla mnie ostatnim samotnym. Pragnę założyć rodzinę, kochać i być kochaną. I nic więcej. Błagam Cie gorąco, wysłuchaj moją prośbę. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 64. Panie Boże proszę Cię o dobrego i kochającego męża dla mojej córki. Bardzo chciałaby założyć rodzinę, a nadal jest samotna. Proszę Cię Boże ześlij Jej dobrego mężczyznę w którym się zakocha.

  OdpowiedzUsuń
 65. PANIE PROSZE CIE ODBUDUJ NA NOWO NASZE RELACJE TAK BARDZO TESKNIE

  OdpowiedzUsuń
 66. Panie Boże daj mi bym ia ichłopak kturego poznałam razem byli załorzyli szczesliwą rodzine. Pobłogosław nasze u czucie pomuż nam byc razem.

  OdpowiedzUsuń
 67. Panie Boże proszę by tym mężem był paweł szczescie i miłosc do siebie silną. daj nam byc razem. pobłogosław nas bądz z nami zawsze.

  OdpowiedzUsuń
 68. Panie Boże proszę bytym mężem był sławek .byzaczoł się odzywać by miedzy nami było dobrze rozpal nasze uczucie do siebie byśmy byli razem i się spotykali .wysłuchaj mnie Panie.

  OdpowiedzUsuń
 69. Panie Boże zeslij mi mężczyznę dobrego który będzie mnie kochał przyszłego męża i będzie szanował i dbał i niezdradzał .jeszcze w
  tym roku .iesli toies osoba kturą iuż poznałam połącz nas i spraw byśmy byli razem .wysłuchaj mojej prośby

  OdpowiedzUsuń
 70. Dobry Boże, przepraszam za moje upadki, smutek, zwątpienie, ale jest mi tak strasznie ciężko być samej. Proszę Cię pokornie, pomóż mi spotkać człowieka, który ma być moim mężem. Klara.

  OdpowiedzUsuń
 71. Proszę cie Panie Boże by moim mężem został sławek by mnie pokochał żebysmy byli szczesliwi.

  OdpowiedzUsuń
 72. Panie Boże pomuż mi byc razem z nim .pobłogosław nasze uczucie.bądz z nami .wysłuchaj mnie panie

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do umieszczania swoich intencji i do wspólnej modlitwy.