Modlitwa do Świętej Rity 1 w sprawach trudnych i beznadziejnych
O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)

Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona.

Amen.

W komentarzach można umieszczać swoje intencje.

414 komentarzy:

 1. Swieta Rito proszę bądź ze mną w tych trudnych dla mnie chwilach. Pozwól zeby wszystkie sprawy zakończyły się pomyślnie dla mnie i dla mojej córeczki. Wyblagaj u Pana Jezusa te laski ktore w tej chwili tak bardzo potrzebuje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Prosze bardzo o zycie w obfitosci lask bozych. Niech sie stanie wola Twoja Panie.
  Dziekuje za Twoja milosc i opieke nade mna i moja rodzina.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo proszę o modlitwę w intencji pozytywnego załatwienia bardzo trudnej i kłopotliwej sprawy, która ciągle jest przede mną, w trakcie załatwiania. Dziękuję
  Anna

  OdpowiedzUsuń
 4. Święta Rito błagam Cię o wstawiennictwo dla mojego męża aby w końcu pokonał tę chorobę która tak długo go już męczy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Święta Rito, wybłagaj mi proszę o Pana, by Krzysiek zmienił swoją decyzję i wrócił do mnie.
  Małgorzata

  OdpowiedzUsuń
 6. Swięta Rito błagam obdarz moją rodzinę szczęściem zdrowiem i powodzeniem. Błagam Cię spraw by mój najukochańszy do mnie wrócił, by nie wiązał się z kimś innym. Spraw by mnie pokochał miłością wieczną taką jaką ja go zawsze darzyć będę. BŁAGAM!

  OdpowiedzUsuń
 7. Święta Rito, pomóż nawrócić się bliskiej mi osobie. Proszę, abyś wskazała mu drogę do Boga i wiary.

  OdpowiedzUsuń
 8. Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania bardzo trudnej sprawy.
  Św. Judo Tadeuszu i Św. Rito pomóżcie. Jezu Ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 9. Św. Rito błagam pomóż mi w tej trudnej i beznadziejnej sytuacji. Proszę wyproś uratowanie mojego małżeństwa z Pawłem, jego powrót do mnie, wycofanie rozwodu.

  OdpowiedzUsuń
 10. Swieta Rito, pomoz mi w uratowaniu mojego malzenstwa. Prosze spraw zeby moja zona sluchala swojego serca a nie osob trzecich.Prosze zeby dala mi ta ostatnia szanse.

  Damian K.

  OdpowiedzUsuń
 11. Swieta Rito zwracam się do Ciebie nie pierwszy raz pomagaj mi przetrwać te trudne chwile.Pomóz mojemu mezowi w pokonaniu trudnosci z którymi sam sobie nie potrafi poradzić.Prosze o wstawiennictwo u Jezusa Chrystusa Pana Naszego aby łaskawie spojrzał na moja rodzinę i obdarzył nas Swoim błogosławienstwem. Krystyna

  OdpowiedzUsuń
 12. Panie Jezu wybacz mi to zło które czyniłam proszę cię o cud żeby mój były chłopak wrócił albo żebym zapoznała lepszego takiego żeby siostry mi zazdrościły bo ja nie mam siły słuchać jak się śmieją inni Proszę pomóż mi bardzo proszę

  OdpowiedzUsuń
 13. św.Rito tylko w Tobie moja nadzieja uratuj moje małżeństwo spraw abyśmy znowu byli razem zapomnieli o urazach przebaczyli sobie na wzajem czekam ze spokojem serca wiem co zrobiłem tak bardzo tego żałuję pomóż przetrwać te ciężkie chwile spraw aby serce Iwony zapałało z powrotem miłością do mnie ratuj naszą rodzinę Jerzy

  OdpowiedzUsuń
 14. Pokornie proszę za wstawiennictwem Świętej Rity o łaskę uzdrowienia dla mego nienarodzonego dziecka i szczęśliwe donoszenie ciąży.Joanna

  OdpowiedzUsuń
 15. św. Rito błagam wyproś u Pana Boga łaskę zdrowia dla mojej córeczki.Jezu ufam Tobie!

  OdpowiedzUsuń
 16. Z całego serca dziękuję Ci Święta Rito że jesteś ze mną i mi pomagasz.Błagam Cię wysłuchaj moich wszystkich modlitw Święta Rito pomóż mi finansowo bym mogła kupić dla moich dzieci mieszkanie,które stracili i pospłacać wszystkie długi.O Święta Rito wstaw się za moją rodziną u Ojca Niebieskiego . Zcałego serca dziękuję.......

  OdpowiedzUsuń
 17. Ponownie proszę Cię Św. Rito, o wstawiennictwo dla mnie, o przebaczenie i pomoc w ciężkiej dla mnie sytuacji. Pozostała mi tylko modlitwa i wiara, że zostanie mi udzielona Boska pomoc, której tak bardzo potrzebuję bo jestem już bezsilny.

  OdpowiedzUsuń
 18. Ponownie Błagam Św.Rito wstaw się za mną u Pana.Błagam żeby mój mąż wrócił do mnie,żeby nasze małżeństwo przetrwało.Bardzo proszę o pomoc bo brakuje mi już sił...

  OdpowiedzUsuń
 19. Świeta Rito..pomóż mi proszę..wyproś u Pana łaskę której tak bardzo potrzbuję..proszę o cud..niech rak u Emilie zniknie..niech stanie się cud..niech jej mąż przestanie chorować..zabierz chorobę z jego rodziny...a on, ich syn żeby uwierzył..daj mu siłę i wiarę..i niech wróci do mnie..niech pojawi się możliwość żebyśmy mogli znowu być razem...wiesz jak bardzo mi zależy na człowieku, którego Bóg postawił tak niedawno na mojej drodze...nie pozwól żeby nasze rozstanie trwało długo..zmiękcz jego serce...nie zostawiaj mnie w potrzebie...nie pozwól żeby ta historia skończyła się w taki sposób jak się teraz przedstawia...błagam Cię św Rito..pomóż mi ..wyproś u Boga cud...wiesz że nikt inny nie jest w stanie zrobić już nic więcej w tej sprawie...w Tobie i Bogu jedyna nadzieja..błagam Cię..

  OdpowiedzUsuń
 20. ŚW.RITO WEŻ POD SWOJĄ OPIEKĘ MOJEGO WUJKA ANDRZEJA KTÓREMU AMPUTOWANO DRUGĄ NOGĘ,NERKI NIE PRACUJĄ,LEKARZE OCENIAJĄ JEGO STAN JAKO CIĘŻKI.

  OdpowiedzUsuń
 21. Św Rito pomóż mi w pracy aby mnie nie zwolnili i miej mnie w opiece każdego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 22. Św Rito wyproś potrzebne mi łaski bo jestem bezsilna i miej mnie pod swoją opieką.

  OdpowiedzUsuń
 23. Błagam Cię św. Rito spraw bym już jutro mógł podpisać tak ważną dla mnie umowę.

  OdpowiedzUsuń
 24. Św Rito pomóż mi w intencji Tobie wiadomej i nie opuszczaj mnie oraz pobłogosław na każdy dzień.
  Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 25. Św. Rito pomóż mi w tak nie przyjemnej chwili która się wydażyła aby koleżanka Zofia zapomiała o tym incydencie Teresa

  OdpowiedzUsuń
 26. Św. Rito proszę o zdrowie dla mojego pieska który ma raka żołądka. Bóg Zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 27. Święta Rito proszę o modlitwę aby moja córka Edyta mogła podjąć pracę Teresa

  OdpowiedzUsuń
 28. Prosze o zdrowie dla mojego wnuczka Nikusia chorego na bialaczke.
  Bog zaplac

  OdpowiedzUsuń
 29. proszę o intencję w trudnej sytuacji finansowej,abyśmy ja z mężem uporali się z ciągłymi długami

  OdpowiedzUsuń
 30. Proszę o modlitwę za mnie w pewnej intencji i o zdrowie.O Boże błogosławieństwo na każdy dzień.Św Rito pomóż mi.

  OdpowiedzUsuń
 31. Św Rito proszę o modlitwę o dobre wyniki badań o siłę dla mnie i pomoc z Bożym błogosławieństwem.

  OdpowiedzUsuń
 32. Proszę o łaskę dobrej śmierci dla Moniki i wstawiennictwo Maryji i św.Rity.


  Proszę o łaskę odkupienia dla Ani i Natali i rodziny Wójcik.Proszę o światło dla nich i miłość Ducha Świętego.

  OdpowiedzUsuń
 33. Sw. Rito wstaw sie do Boga Najwyzszego i wypros dla naszego malzenstwa ratunek przed rozpadem.

  OdpowiedzUsuń
 34. Św Rito proszę o opiekę i wstawiennictwo z Bożą opieką.

  OdpowiedzUsuń
 35. Święta Rito proszę o modlitwę aby znalazł się człowiek i pomógł mi wynająć miejsce na targu bym mógł pracować na chwałę pana naszego.

  OdpowiedzUsuń
 36. Św Rito pomóż mi wyproś potrzebne mi łaski i pobłogosław.

  OdpowiedzUsuń
 37. Św Rito proszę o modlitwę wstawienniczą za mnie i o potrzebne mi łaski.

  OdpowiedzUsuń
 38. Świeta Rito proszę o modlitwę o uwolnienie brata z nałogu alkoholu.

  OdpowiedzUsuń
 39. Święta Rito proszę o modlitwę w intencji o uwolnienie mnie z nerwicy i lęków abym mogła normalnie funkcjonować.

  OdpowiedzUsuń
 40. Św Rito proszę o modlitwę za mnie o wszelkie łaski w pracy i o Boże błogosławieństwo.

  OdpowiedzUsuń
 41. Proszę o modlitwę za rozwiązanie moich problemów i o Boże błogosławieństwo.Św Rito proszę pomóż mi.

  OdpowiedzUsuń
 42. Błagam Św.Rito wyproś u Boga Najwyższego zdrowie dla mojej Mamusi Wiesławy aby jej wyniki z krwi się poprawiły, aby wyzdrowiała błagam pomóż..

  OdpowiedzUsuń
 43. Św Rito pomóż mi i miej mnie w swojej opiece.

  OdpowiedzUsuń
 44. Sw.Ritowypros u BogaNajwyzszego abym wyzdrowial z mojej cieszkiej choroby,blagam pomoz...Bog zaplac!

  OdpowiedzUsuń
 45. Proszę o szczęśliwą podróż dla brata oraz o powodzenie w pracy, aby Jemu i Jego rodzinie udało się pokonać wszystkie kłopoty. Proszę o zdrowie i potrzebna łaski dla brata, bratowej i dzieci.
  P. S. Z całego serca dziękuję za wszystkie modlitwy
  Beata

  OdpowiedzUsuń
 46. Proszę o modlitwę za mnie i o wszelkie łaski.

  OdpowiedzUsuń
 47. Proszę o modlitwę za mnie i o wszelkie łaski z Bożym błogosławieństwem.

  OdpowiedzUsuń
 48. Matko Boża proszę o potrzebne łaski i o Bożą opiekę.

  OdpowiedzUsuń
 49. Św Rito proszę o modlitwę za mnie i o Bożą opiekę.

  OdpowiedzUsuń
 50. Szczęść Boże,
  Prosze o modlitwe w nastepujacej intencji:
  Najświętsze Serce Jezusa błagam z głębi mego serca przez Niepokalane Serce Maryji o cud uzdrowienia duchowego dla córki Moniki i potrzebne łaski dla chorej mamy i siostry, o pokój i miłość w rodzinie.
  Bóg zapłać

  Joanna

  OdpowiedzUsuń
 51. sw.rito prosze ciebie nie opuszczaj nas w potzrebie pomoz nam pozbyc sie klopotow i problemow jakie przyspozyl nam nieuczciwy czlowiek ty wiesz co nas trapi blagamy ciebie o pomoc ty jedyna za wstawiennictwem modlitewnym do pana boga . mateczki .jezusa i ducha swietego mozesz wyprosic laski nam potzrebne w tobie jedyna nadzieja najukochansza sw.rito

  OdpowiedzUsuń
 52. Proszę o modlitwę za mnie i o potrzebne mi łaski.

  OdpowiedzUsuń
 53. Proszę o modlitwę o zdrowie i rozwiązanie problemów w pracy o Boże błogosławieństwo.

  OdpowiedzUsuń
 54. Módlmy się wspólnie we wszystkich intencjach tutaj umieszczonych
  http://www.chwilkawytchnienia.com/modlitwa/Modle_sie.htm

  OdpowiedzUsuń
 55. sw.rito prosze o modlitwe za zdrowie dla mojej rodziny i laski ktore sa nam bardzo potrzebne o znalezienie dobrej pracy blagam ciebie pomoz nam wybrnac z trudnych spraw pozbyc sie klopotow i problemow odmien nasze zycie na lepsze chron nas od zla i nieszczesc ty wiesz ile bolu przyspozyl nam zly czlowiek uchron nas od niego rito wymodl u pana boga i jezuska oraz ducha swietego nam laski nie zostawiaj nas samym sobie bez ciebie najdrozsza nie damy sobie rady

  OdpowiedzUsuń
 56. Św Rito proszę wyproś mi potrzebne łaski i dopomóż.

  OdpowiedzUsuń
 57. Św Rito proszę o modlitwę o opiekę rozwiązanie problemów i Boże błogosławieństwo.

  OdpowiedzUsuń
 58. O Święta Rito uproś mi u Boga łaskę uzdrowienia mojej mamy Kazimiery,żeby mogła mówić , chodzić , logicznie myśleć ,by Bóg Ojciec zdjął z niej to brzemie choroby , które ją nawiedziło.

  OdpowiedzUsuń
 59. Św Rito proszę o pomoc w kłopotach i o wszelkie łaski na każdy dzień.

  OdpowiedzUsuń
 60. Św Rito otaczaj mnie swoją opieką i nie opuszczaj oraz błogosław.

  OdpowiedzUsuń
 61. Św Rito otaczaj mnie swoją opieką i nie opuszczaj oraz błogosław.

  OdpowiedzUsuń
 62. Św Rito proszę o opiekę nad moją rodziną o zdrowie i wszelkie łaski dla nas.

  OdpowiedzUsuń
 63. Św Rito proszę o siłę wewnętrzną o dar spokoju i o wszelkie łaski.

  OdpowiedzUsuń
 64. Św Rito wyproś potrzebne mi łaski.

  OdpowiedzUsuń
 65. Św Rito proszę pomóż mi rodzinie i miej nas pod opieką.

  OdpowiedzUsuń
 66. Sw.Rito bardzo cierpię, więc błagam Cię,upros u Pana Boga o uzdrowienie moje,abym umialem sie zas swobodnie poruszac i w pelni uczestniczyc w zyciu codziennym.Sw.Rito prosze bardzo o wysluchanie prosb i blagan moich.Jezu nie opuszczaj mnie i dodaj mi sil wytrwaniu w wierze i milosci.Amen!BOG ZAPLAC!

  OdpowiedzUsuń
 67. Św Rito proszę o siłę.Pomóż mi wytrwać w trudnych chwilach i miej mnie pod swoją opieką.

  OdpowiedzUsuń
 68. Św Rito otocz mnie swoją opieką.

  OdpowiedzUsuń
 69. Święta Rito nie opuszczaj mnie i uwolnij mnie od lęków.

  OdpowiedzUsuń
 70. Św Rito wspieraj mnie w tych trudnych dla mnie chwilach.

  OdpowiedzUsuń
 71. Święta Rito wstawiaj sie za mną u Boga

  OdpowiedzUsuń
 72. Św Rito przyjdź z pomocą nie opuszczaj mnie.

  OdpowiedzUsuń
 73. Św Rito daj mi dużo wytrwałości,pomóż i prowadź każdego dnia.
  Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 74. Św Rito dziękuję za wstawiennictwo w mojej intencji za wysłuchanie prośby i proszę o dalszą opiekę.

  OdpowiedzUsuń
 75. SW.RITO PROSZE CIE WSTAW SIE ZA MOJA SIOSTRA RUTA PONIEWAZ JEST BARDZO CIEZKO CHORA MEDYCYNA JUZ SIE PODDALA BLAGAM CIE DOPOMOZ JEJ BO TERAZ MAMY NADZIEJE TYLKO W PANU BOGU

  OdpowiedzUsuń
 76. Św Rito proszę o opiekę i błogosławieństwo.

  OdpowiedzUsuń
 77. Matko Boża miej mnie pod swoją opieką.

  OdpowiedzUsuń
 78. Św Rito opiekuj się mną i moja rodziną i błogosław każdego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 79. Święta Rito proszę mniej pod swoją opieką,pomóż w pracy i błogosław na każdy dzień Nowego Roku.

  OdpowiedzUsuń
 80. Sw Rito wyproś mi łaski i błogosław.

  OdpowiedzUsuń
 81. Św Rito wesprzyj mnie i opiekuj się mną.

  OdpowiedzUsuń
 82. Św Rito proszę o dar spokoju i wszelkie łaski.Wspieraj mnie w trudnych chwilach.

  OdpowiedzUsuń
 83. SW RITO blagam aby moj syn żucił narkotyki i inne nalog i abym ja zucila nalog papierosowy

  OdpowiedzUsuń
 84. SW tito uproś za mnie o zdrowie i mego syna

  OdpowiedzUsuń
 85. SW RITO uproś najswietszego Pana dla mojej rodziny lask bozych i zdrowia.

  OdpowiedzUsuń
 86. Św Rito proszę Ciebie o Bożą opiekę.

  OdpowiedzUsuń
 87. Świeta Rito proszę o opiekę w dniu dzisiejszym i o błogosławieństwo.

  OdpowiedzUsuń
 88. dziekuje sw rito za cud za to ze mnie wysluchalas i ocalilas ze dalas mi ta wygrana ze zalatwilam pozytywnie swe proplemy diekuje z calego serca

  OdpowiedzUsuń
 89. Św Rito proszę o zdrowie i o łaski dla mnie i mojej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 90. Św Rito proszę o zdrowie dla mnie i rodziny i o pomoc w życiu codziennym.

  OdpowiedzUsuń
 91. Św Rito proszę o zdrowie o błogosławieństwo na każdy dzień.

  OdpowiedzUsuń
 92. Św Rito proszę o zdrowie i o szczęśliwy dzień.

  OdpowiedzUsuń
 93. Świeta Rito proszę o zdrowie i o wszelkie łaski.

  OdpowiedzUsuń
 94. Św Rito proszę o wszelkie łaski dla mnie i rodziny z Bożym błogosławieństwem.

  OdpowiedzUsuń
 95. Św Rito miej w opiece mnie i moja rodzinę.

  OdpowiedzUsuń
 96. Św Rito proszę o wszelkie łaski dla mnie i miej mnie pod swoja opieką.

  OdpowiedzUsuń
 97. Św Rito pomagaj mi i rodzinie błogosław każdego dnia i miej nas w opiece.Daj mojej mamie zdrowie.

  OdpowiedzUsuń
 98. Św. Rito uproś u Boga łaskę uzdrowienia mojej mamy Kazimiery,aby mogła chodzić, ruszać rękami ,logicznie myśleć,cieszyć się zdrowiem.

  OdpowiedzUsuń
 99. Św Rito proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mnie i najbliższych mi osób i wspomóż mi w pracy.

  OdpowiedzUsuń
 100. Św Rito proszę o modlitwę za moją Mamę o jej zdrowie i wszelkie łaski oraz o Boże błogosławieństwo i opiekę nade mną.

  OdpowiedzUsuń
 101. Proszę o zdrowie dla mamy i dla mnie oraz wszelkie łaski z Bożym błogosławieństwem.Św Rito pomóż nam.

  OdpowiedzUsuń
 102. Św Rito proszę o modlitwę o zdrowie dla mamy i dla mnie oraz o Boże błogosławieństwo na każdy dzień.

  OdpowiedzUsuń
 103. Święta Rito proszę wstaw się do Boga aby uratował moje małżeństwo Ani i Piotra, aby Duch Święty natchnął nas, abysmy wiedzieli co mamy robić, jak mamy zyć aby uratować nasz związek.

  OdpowiedzUsuń
 104. Św Rito proszę uproś zdrowie dla mamy i dla mnie i miej nas pod opieką.

  OdpowiedzUsuń
 105. Św Rito błogosław mnie i rodzinę i miej nas pod swoją opieką.

  OdpowiedzUsuń
 106. Sw Rito upros zdrowie dla syna i blogoslawienstwo

  OdpowiedzUsuń
 107. Św Rito proszę o pomoc dla mnie i mojej rodziny żeby zawsze była razem i się nie rozpadła. Błogosław nas proszę.

  OdpowiedzUsuń
 108. Swieta Rito prosze cie o pomoc dla mojego malzenstwao to abysmy wyszli z problemow finansowych oraz prosze cie o dar macierzynstwa dla mnie i meza-tak dlugo czekamy i wierzyc bedziemy.Amen

  OdpowiedzUsuń
 109. Święta Rito z całego serca proszę Cię o uproszenie łaski zdrowia dla mnie i mojej rodziny oraz o to by z mojego ciała znikły wszystkie rozstępy. Ja wiem że sama sobie zgotowałam taki los poprzez to jak postępowałam ale chciałabym zacząć wszystko od nowa. Jestem młodą dziewczyną a mam je na całym ciele i przez nie tak wiele mnie już ominęło. Już tyle razy przez nie płakałam. Proszę Cię o zrozumienie i wyproszenie mi tych łask. W Tobie moja nadzieja. Dziękowałabym Ci za nie do końca życia.

  OdpowiedzUsuń
 110. sw.rito prosze o pomoc w trudnych dla nas sprawach z ktorymi nie mozemy sobie poradzic blagam upros u pana modlitwa laski i szczesliwe dalsze zycie ty jedyna tyle dobrego uczynilas i ludzia pomoglas nie odtracaj nas nie opuszczaj w potrzebie blagam ciebie pomoz nam ty wiesz co nas gnebi pomoz nam z tego szczesliwie wyjsc chron nas od trosk falszu nieszczesc zlych ludzi boze dopomoz

  OdpowiedzUsuń
 111. Święta Rito, błagam Cię o pomoc w rozwiązaniu bardzo trudnych dla mojej rodziny spraw finansowych. Moja nadzieja w Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 112. Święta Rito wstaw się za mną do Pana Boga uproś dla mnie łaski których tak bardzo potrzebuję.Błagam o pomoc w nauce dla moich dzieci o dar mądrości dla nich.Proszę o pomoc w znalezieniu pracy dla Patryka o miłość, spokój,radość w naszym domu.Błagam także o wyjście z nałogu dla mnie i męża. Pomóż mi sama nie daję sobie rady.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Święta Rito wstaw się za mną do Pana Boga uproś dla mnie łaski których tak bardzo potrzebuję.Błagam bardzoserdecznie o moje uzdrowienie z mojej choroby na raka.Proszę o miłość, spokój,radość w naszym domu.Błagam także o zdrowie dla mojej zony i dodania jej sily i wytrwania w dalszej opiece na demnom,pomoz jej.Sw.RITO ufam Tobie!

   Usuń
 113. Święta Rito, proszę o wstawiennictwo do Pana Boga za moją mamę, żeby lekarz do ktrego jutro idzie był mądry i żeby diagnoza była pomyślana. Z całego serca proszę.

  OdpowiedzUsuń
 114. Św.Rito módl się o uratowanie mojego małżeństwa, o ocalenie nas przed rozwodem, o łaskę nawrócenia mojego męża Janusza, o przemianę jego serca, o jego wierność Ewelina

  OdpowiedzUsuń
 115. Św Rito proszę o pomoc w naszych problemach finansowych, aby skończyły się jak najszybciej te wszystkie upokorzenia jakich doznajemy z tego powodu, aby nam nie zabrali domu, o pomoc dla Jarka, pomyślne zakończenie jego spraw i szybciutki powrót do domu, o potrzebne łaski dla nas i naszych bliskich.

  OdpowiedzUsuń
 116. Święta Rito,proszę o zdrowie,pokój wewnętrzny oraz miłość dla mojej rodziny, o pomoc w znalezieniu pracy dzięki której spłacimy długi. Oddajemy się pod Twoją opiekę.

  OdpowiedzUsuń
 117. Święta Rito Błagam Cię wstaw się za mną w mojej beznadziejnej sytuacji. Błagam spraw by mój narzeczony do mnie wrócił i by się opamiętał. BŁAGAM

  OdpowiedzUsuń
 118. Święta Rito wstaw się za mną do Pana Boga uproś dla mnie łaski których tak bardzo potrzebuję.Błagam bardzoserdecznie o moje uzdrowienie z mojej choroby na raka.Proszę o miłość, spokój,radość w naszym domu.Błagam także o zdrowie dla mojej zony i dodania jej sily i wytrwania w dalszej opiece na demnom,pomosz jej.SW.Rito ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 119. Święta Rito błagam o łaskę zdrowia dla mojego synka Michałka,urodził się z porażeniem mózgowym i nie mówi,walczę o jego zdrowie,proszę pobłogosław moje dziecko by zaczął mówić i rozumieć,by choroba odeszła po stokroć błagam.Maria

  OdpowiedzUsuń
 120. Święta Rito pokornie proszę o wstawiennictwo do Pana Boga oraz łaskę dla mojej córki w jej trudnych sprawach, którą tak bardzo potrzebuje. Amen

  OdpowiedzUsuń
 121. Święta Rito, pokornie proszę uproś u Pana łaski dla mnie i mojej siostry- dla niej o wyjście z ciężkiej depresji i dla mnie bym wiedziała jak jej pomóc i jak ją wspierać.

  OdpowiedzUsuń
 122. Święta Rito, proszę Cię z bólem mojego serca o wstawiennictwo za mną do Pana Boga Naszego, uproś dla mnie łaskę zdrowia. Obawiam się, że przez popełnione grzechy modlitwa moja jest słaba. Proszę Cię Święta Rito pomóż mi wyprosić łaskę zdrowia i wzmocnienia mojej wiary tak aby droga którą kroczę stała się prosta i abym znów z ufnością mogła patrzeć w przyszłość.

  OdpowiedzUsuń
 123. Świeta Rito, ratuj! Proszę Cię uratuj moją przyjazn z grupa tych drogich dla mnie osob. Nie mialam zadnych zlych intencji, chcialam tylko odnalezc sie w mej sytuacji i zrozumiec moje polozenie. Prosze by nie mielo to zlego wplywu na przyjazn miedzy nimi. Prosze Cie o wybaczenie tego chlopaka, ktory jest tylko moim kolega, bysmy mogli znow zaprzyjaznic sie i by nikt nie zywil do mnie urazy. Prosze Cie takze o sily i o to bym znow nie popelnila tych bledow!

  OdpowiedzUsuń
 124. SWIETA RITO,MIEJ MNIE W OPIECE,PROWADZ,KIERUJ,CHRON,PROSZE O LASKE ZALOZENIA RODZINY

  OdpowiedzUsuń
 125. Św.Rito prosze w intencji przerwania mojej samotności łaskę znalezienia dobrego i madrego męża, założenie rodziny o zdrowie i zycie dla nas. Prosze o premianę serca bliskiej mi osobie. Bog zapłać!

  OdpowiedzUsuń
 126. Św Rito proszę miej mnie pod opieką, pomagaj mi i błogosław każdego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 127. Swieta Rito prosze za twoim wstawiennictwem o powrot do zdrowia dla mojej mamy po ciezkiej operacji i chorobie aby cieszyla sie zdrowiem duszy i ciala.

  OdpowiedzUsuń
 128. Św Rito proszę nie opuszczaj mojej rodziny,daj nam zdrowie,głównie mamie,która ma bóle i cierpi.Daj nam siłę.pomóż w pokonywaniu codziennych trudności i pobłogosław każdego dnia.
  Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 129. Święta Rito proszę cię o modlitwę o nawrócenie syna Andrzeja i znalezienie dla niego pracy oraz o trzeźwość dla mojej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 130. Św Rito proszę o modlitwę za mnie o siłę wewnętrzną i pomoc w pracy.

  OdpowiedzUsuń
 131. Św Rito wysłuchaj prośby i daj zdrowie moim najbliższym głównie mamie i wspieraj mnie modlitwą w pracy.

  OdpowiedzUsuń
 132. Proszę o modlitwę za zdrowie mamy i wszystkich mi bliskich oraz o wszelkie łaski i Boże błogosławieństwo.

  OdpowiedzUsuń
 133. Święta Rito przez Twoje ręce ofiaruje Bogu mój związek, który się dzisiaj rozpadł. Po ludzku nie wiem już co robić, dlatego błagam Cię Święta Rito i proszę pokornie, aby Bóg nie pozwolił na nasze rozstanie, na nowo obdarzył miłością wzajemną i pobłogosławił nasz związek.

  Dziękuję.
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 134. Proszę o modlitwę o zdrowie dla rodziny i o Boże błogosławieństwo w każdym dniu.

  OdpowiedzUsuń
 135. Św Rito proszę o pomoc w pracy i dobre jej ukończenie,o siłę i spokój wewnętrzny.

  OdpowiedzUsuń
 136. Św Rito proszę o zdrowie dla mamy i miej nas pod opieką,błogosław i wspieraj codziennie.

  OdpowiedzUsuń
 137. Święta Rito, proszę o powrót ukochanej osoby, o zburzenie muru milczenia i bólu jaki sprawiło to rozstanie, proszę o to, by nasze wcześniejsze nieporumienienia, obawy zniknęły, by powrót nastąpił, a nasza córka odzyskała ojca, którego nie zna.

  OdpowiedzUsuń
 138. Proszę o modlitwę za mnie i moich bliskich,o zdrowie dla nas i pomoc w trudnościach dnia codziennego.

  OdpowiedzUsuń
 139. Św Rito proszę o opiekę nad cała moją rodziną o zdrowie dla nas i o wszelkie łaski w każdym dniu.Nie opuszczaj nas.

  OdpowiedzUsuń
 140. Św Rito proszę o modlitwę za mnie i rodzinę o zdrowie i pomoc z Bożym błogosławieństwem.

  OdpowiedzUsuń
 141. Św Rito bądź z moją rodziną i ze mną nadal i opiekuj się nami każdego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 142. Św Rito proszę o wszelkie łaski i opiekę nad moja rodziną.

  OdpowiedzUsuń
 143. Św Rito proszę o wszelkie łaski z Bożym błogosławieństwem.

  OdpowiedzUsuń
 144. Św Rito proszę o zdrowie dla moich bliskich głównie mamy oraz o Bożą opiekę nad całą rodziną.

  OdpowiedzUsuń
 145. św Rito proszę o zdrowie dla Mamy,proszę o wszelkie łaski dla nas i opiekę nade mną w pracy.

  OdpowiedzUsuń
 146. Święta Rito proszę pomóż mi w pracy abym wszystko dobrze wykonała i bez problemów.

  OdpowiedzUsuń
 147. Św Rito miej mnie pod swoją opieką i pomagaj w codziennym życiu z błogosławieństwem.

  OdpowiedzUsuń
 148. Proszę o opiekę nade mną o zdrowie i wszelkie łaski.Św Rito pomóz mi.

  OdpowiedzUsuń
 149. Św Rito proszę o zdrowie dla Mamy i dla mnie i o wszelkie łaski na każdy dzień.

  OdpowiedzUsuń
 150. Święta Rito proszę Ciebie o wstawiennictwo w mojej beznadziejnej sytuacji finansowej...

  OdpowiedzUsuń
 151. Święta Rito proszę o wstawiennictwo u Boga o zdrowie dla mamy i błogosławieństwo dla całej rodziny

  OdpowiedzUsuń
 152. Święta Rito proszę o rozwiązanie trudnych spraw finansowych oraz o znalezienie pracy dla syna Andrzeja.

  OdpowiedzUsuń
 153. proszę o wstawiennictwo,o to abym mogła pracować w pasują cych mi godzinach,aby szefowie doceniali mój trud

  OdpowiedzUsuń
 154. Święta Rito proszę o wstawiennictwo o uzdrowienie chorej nogi syna Pawła i ulgę w cierpieniu.

  OdpowiedzUsuń
 155. Święta Rito Proszę o uzdrowienie mojej córki Wiktorii i o wszelkie łaski na każdy dzien.

  OdpowiedzUsuń
 156. Święta Rito proszę o modlitwę w rozwiązaniu problemów z pracą i o jej utrzymanie. By dyrektor wreszcie zobaczył moje zaangażowanie i miał do mnie pozytywne nastawienie.
  Cecylia

  OdpowiedzUsuń
 157. swieta Rito prosze cie o to by tomasz dal wreszcie jakies znaki i sie odezwal i nie potrzebnie sie martwilam bo nylo wszystko wporzadku oraz o blogoslawienstwo dla naszego zwiazku,ania

  OdpowiedzUsuń
 158. Swieta Rito prosze Cie o zdrowie dla blizniat Jasia i Malgosi, aby wyzdrowieli a ich rodzice mogli ich zabrac ze szpitala do domu Magda

  OdpowiedzUsuń
 159. Proszę o gorliwą modlitwę w trudnej dla mnie sprawie,
  O modlitwę w intencji mojego związku, który na ta chwilę sie rozpadł (modlitwa za Dagmare i Michała). Aby Michał odnalazł w swym sercu miłość do mnie i swojej miesęcznej córeczki.
  Proszę Cię Święta Rito aby Michał nie zostawiał nas, odnalazł w sobie miłość do mnie i swojego dziecka i zrozumiał pewne sprawy oraz docenił jak wielkie miał szczęście w życiu, proszę Cię umocnij w nim miłość.Święta Rito spraw abyśmy ponownie połączyli nasze serca. Byśmy uleczyli wszystkie zranienia, wskrzesili miłość, wzbudzili nadzieję, byśmy mogli razem stworzyć szczęśliwą,kochającą się rodzinę. Tak strasznie Cię Święta Rito proszę.
  Dagmara

  OdpowiedzUsuń
 160. Święta Rito, tak sławne jest Twoje wstawiennictwo, jesteś potężną wspomożycielką, więc zwracam się do Ciebie z prośbą o pomoc. Bardzo pragnę zostać mamą, nosić w swoim łonie dziecko mojego ukochanego męża i moje, urodzić je zdrowe i silne. Dopomóż mi Święta Rito, zanieś prośbę moją do Pana Jezusa, On Tobie nie odmówi, tak Cię ukochał, że jestem pewna, że spełni Twoje prośby. Proś Go razem ze mną by udało się nam począć dzieciątko, bym przez najbliższe 9 miesięcy nosiła je pod sercem i bym urodziła zdrowe i silne dziecko. Proszę Cię Święta Rito, módl się za nami.

  OdpowiedzUsuń
 161. Kochana Święta Rito, tak bardzo umiłowana przez naszego Pana, proszę, wysłuchaj prośby mojej. Módl się za mną do naszego Pana o dar poczęcia zdrowego i silnego dziecka w moim łonie, o to,by Pan nie kazał mi już dłużej czekać, by już teraz pozwolił mi zostać mamą. Ty wiesz jaki ból czuję. Nie jestem tak silna jak Ty, nie jestem tak pokorna i cierpliwa. Pragnę zostać mamą, urodzić memu mężowi dziecko. Tyle czasu już nic z tego nie wychodzi. Dopada mnie beznadzieja i poczucie porażki. Wszystko traci sens, jeśli nie możemy mieć dzieciątka. Oboje bardzo pragniemy tego dziecka i bardzo będziemy je kochać. Proszę Święta Rito, módl się za nami bym za 9 miesięcy urodziła zdrowego dzidziusia. Módl się za mną proszę i w modlitwie swojej nie ustawaj.

  OdpowiedzUsuń
 162. Święta Rito orędowniczko w sprawach trudnych proszę cię o pomoc w założeniu szczęśliwej rodziny pełnej prawdziwej miłości. Proszę cię Św. Rito spraw aby mężczyzna którego pokochałam również obdarzył mnie miłością, żebyśmy nie zmarnowali szansy jaką Pan Bóg dał nam stawiając nas na naszych drogach. Pomóż mi skruszyć jego serce i nauczyć go miłości. Spraw by nie zbłądził już więcej , by nie popadł w alkoholizm i upadek moralny. Proszę Cię Św. Rito pomóż nam byśmy zostali rodzicami. Pomóż mi św. Rito bo dla mnie jest to sytuacja beznadziejna. Znoszę tyle bólu, wstydu cierpienia i nadal go kocham licząc że w końcu co się zmieni. Chcę wierzyć że się uda

  OdpowiedzUsuń
 163. Święta Rito proszę o pomoc w odzyskaniu pełnego etatu mojej pracy w szkole, zostałam niesprawiedliwie tego pozbawiona. Proszę o znalezienie pracy dla syna Andrzeja i o zdanie egzaminów dla Pawła.

  OdpowiedzUsuń
 164. Świeta Rito proszę Cię z całego serca o modlitwę w intencji mojej córki, która jest w zagrożonej ciąży, by mogła jak najszybciej pokonać wszystkie przeszkody zdrowotne i urodziła zdrowe maleństwo. Dopomóż nam.
  Wierzę w pomyślne zakończenie.

  OdpowiedzUsuń
 165. sw Rito prosze wstaw sie do Pana naszego o zakonczenie gehenny rodzinnej syna ,ktora zgotowala mu zona wraz ze swoja matka

  OdpowiedzUsuń
 166. Św. Rito, pomogłaś mi już poprzednio, za co Ci z całego serca dziekuję. Błagam, wyjednaj teraz łaskę powrotu do zdrowia dla Taty Marcina, aby mógł jeszcze długo cieszyć się obecnością w swojej rodzinie. Wierzę z głębi serca w Twoje wstawiennictwo i ufam, że i tym razem pomożesz... tym razem proszę nie dla siebie...tym bardziej mnie wysłuchaj. szczerze Ci dziekuję.
  G.

  OdpowiedzUsuń
 167. Święta Rito.
  Błagam Cię wstaw się u Pana Boga i u Matuchny za moją prośbą. Aby moja prośba została wysłuchana. Aby mój ukochany zechciał wrócic, żeby odnalazł w sercu miłośc, którą do mnie jeszcze tak niedawno czuł. Blagam nie pozwól mu o tym zapomniec, nawet jeśli teraz jego uczucia zostały wystawione na próbę, nawet jeśli zostały przysypane bólem, żalem i strachem. Spraw aby uwierzył w to, że może nam się po raz kolejny udac. Ja zrobię wszystko co w mojej mocy zeby tak było i żeby był szczęśliwy. Otwórz jego serce znowu na mnie, bo wiem, ze wcześniej naprawdę mnie kochał. Proszę aby uwierzył znowu w nas albo przynajmniej próbował uwierzyc, aby dał mi i nam znowu szansę. Aby uwierzył w to, że go bardzo kocham i ze zrozumiałam co było źle i chcę to naprawic. I że tak bardzo Go kocham. Obiecuję, ze i Jego i Ciebie nie zawiodę. cAŁYM SWOIM ŻYCIEM BĘDĘ ZA TO DZIĘKOWAC. Chcę stworzyc z nim rodzinę tak jak on niedawno chciał ze mną. Proszę aby zechciał się ze mną jak najszybciej spotkac, bo moje serce bez Niego umiera. Błagam daj mu dobre myśli i poczucie nawet jeśli nikłej ale jednak nadziei, ze skoro mnie kochał to warto dac mi i nam znowu szansę. BŁAGAM. I DZIĘKUJĘ.

  OdpowiedzUsuń
 168. Święta Rito.
  Proszę wstaw się u Pana Boga i Matki Bożej za moja prośba. Aby moje błagania zostały wysłuchane. Aby Mój kochany chłopak wyszedł z więzienia jak najszybciej. Błagam z Całego serca żebym mogła spędzić z nim te wakacje i żeby wszystko się ułożyło. Pomóż wyjść mu z więzienia jak najszybciej. Będę dziekowała za to do końca życia. Błagam daj mu szanse na odkupienie swoich win i poprawienie sie w moim towarzystwie. BŁAGAM I DZIĘKUJE

  OdpowiedzUsuń
 169. Proszę o modlitwę za mnie o spokój w pracy aby otaczali mnie życzliwi ludzie i nie było problemów.Św Rito pomóż mi i błogosław.

  OdpowiedzUsuń
 170. Św Rito proszę o siłę wewnętrzną o wszelkie łaski o dobrą atmosferę w pracy i o Bożą opiekę nade mną i rodziną.

  OdpowiedzUsuń
 171. Św Rito miej pod opieką moją rodzinę pomagaj nam i błogosław.

  OdpowiedzUsuń
 172. Proszę o modlitwę za mnie i moja rodzinę, o zdrowie o wszelkie łaski ,pomoc w życiu i Boże błogosławieństwo.

  OdpowiedzUsuń
 173. Św Rito proszę o zdrowie i o wszelkie łaski.

  OdpowiedzUsuń
 174. Święta Rito proszę Cię pomóż mi szybko znaleźć dobrą pracę by pomóc rodzinie i sobie samej, proszę Cię o szczęśliwą i kochającą się rodzinę dla Oliwi i Gabrysi, by ich rodzice żyli w miłości i szacunku do siebie,dzieci, innych ludzi i Boga,proszę Cię o szczęście i miłość dla brata, proszę Cię również o zdrowie dla mojej rodziny i dla mnie. I proszę nie zapominaj o mnie i moim życiu i szczęściu, żeby samotność zamieniła się w spotkanie kochającego i szanującego mnie męża. wiem że proszę o wiele ale wiem że to się nie uda bez twojej pomocy. Błagam pomóż mojej rodzinie i mnie...

  OdpowiedzUsuń
 175. Święta Rito proszę cie o wstawiennictwo u Pana naszego , o to bym mogła doznać spokoju którego tak długo już nie miałam ..o zdrowie dla mej rodziny i o to by sprawy które tak bardzo utrudniają życie w końcu poukładały się Amen.

  OdpowiedzUsuń
 176. Św Rito,proszę weź pod opiekę moją rodzinę,daj nam zdrowie i uchroń od wszelkiego zła.

  OdpowiedzUsuń
 177. Św Rito proszę Ciebie o opiekę nad rodziną,o zdrowie o wszelkie łaski i pomóz mi w pracy.

  OdpowiedzUsuń
 178. Św Rito miej pod opieką moją rodzinę,proszę o zdrowie dla nas o Bożą opiekę i pomóż mi w pracy.

  OdpowiedzUsuń
 179. Święta Rito proszę Cię pomóż mi szybko znaleźć dobrą pracę by pomóc rodzinie i sobie samej, proszę Cię o szczęśliwą i kochającą się rodzinę dla Oliwi i Gabrysi, by ich rodzice żyli w miłości i szacunku do siebie,dzieci, innych ludzi i Boga,proszę Cię o szczęście i miłość dla brata, proszę Cię również o zdrowie dla mojej rodziny i dla mnie. I proszę nie zapominaj o mnie i moim życiu i szczęściu, żeby samotność zamieniła się w spotkanie kochającego i szanującego mnie męża. wiem że proszę o wiele ale wiem że to się nie uda bez twojej pomocy. Błagam pomóż mojej rodzinie i mnie...

  OdpowiedzUsuń
 180. Św Rito proszę wyproś potrzebne mi i rodzinie łaski.

  OdpowiedzUsuń
 181. Święta Rito.. Codziennie staję przed Tobą, prosząc Cię o miłość od tego, którego ja tak bardzo kocham.. Panie.. Daleś mi go poznać, teraz nie potrafię bez niego żyć.. Proszę, błagam z całego serca żeby on wrócił do mojego życia bo właśnie to życie chce z nim spędzić.. Teraz wiem, że moje życie bez niego nie ma sensu i jestem już na skraju załamania.. Nie potrafię już tak dalej żyć, nie potrafię.. Jest mi tak ciężko, czy Ty tego nie widzisz? Tak bardzo cierpię i nigdy tak nie cierpiałam.. Chcę się stać lepszym człowiekiem, chcę być lepsza przy Nim.. Panie Boże błagam pozwól mi z Nim być.. Nigdy nie prosiłam Cię Panie o wiele.. teraz błagam pozwól mi z nim być.. Błagam.. Nie wiem ile jeszcze wytrzymam w samotności.. Proszę pozwól mi być z Bartkiem.. Święta Rito wstaw się za mną w moich prośbach.. Potrzebuje tego, właśnie teraz, kiedy tracę wiarę w sens mojego życia.. Błagam niech On wróci..

  OdpowiedzUsuń
 182. Święta Rito proszę Cię pomóż mi szybko znaleźć dobrą pracę by pomóc rodzinie i sobie samej, proszę Cię o szczęśliwą i kochającą się rodzinę dla Oliwi i Gabrysi, by ich rodzice żyli w miłości i szacunku do siebie,dzieci, innych ludzi i Boga,proszę Cię o szczęście i miłość dla brata, proszę Cię również o zdrowie dla mojej rodziny i dla mnie. I proszę nie zapominaj o mnie i moim życiu i szczęściu, żeby samotność zamieniła się w spotkanie kochającego i szanującego mnie męża. wiem że proszę o wiele ale wiem że to się nie uda bez twojej pomocy. Błagam pomóż mojej rodzinie i mnie...

  OdpowiedzUsuń
 183. Św Rito proszę o zdrowie i opiekę nad moją rodziną i o łaski z Bożym błogosławieństwem.

  OdpowiedzUsuń
 184. Święta Rito ogromnie proszę Cię o modlitwę w intencji naszego nienarodzonego Dzieciątka. O Jego zdrowie, prawidłowy rozwój oraz szczęśliwe przyjście na świat. Z całego serca Cię proszę orędowniczko w sprawach trudnych, a obiecuję w zamian sławic imię Twoje do śmierci.

  OdpowiedzUsuń
 185. Św Rito wesprzyj mnie modlitwą,proszę o zdrowie i wyjście z kłopotów.Pomóż mojej rodzinie dając zdrowie.

  OdpowiedzUsuń
 186. Św Rito proszę o modlitwę za mnie o siłę wewnętrzną i pomoc w pracy.Błogosław moja rodzinę i miej pod opieką.

  OdpowiedzUsuń
 187. Św Rito proszę o wszelkie łaski dla mnie i mi bliskich o zdrowie i błogosławieństwo.

  OdpowiedzUsuń
 188. Św Rito proszę o modlitwę o zdrowie moje i rodziny i o wszelkie łaski o pomoc w pracy.

  OdpowiedzUsuń
 189. Św. Rito pomóż nam dostać staż i pomóż mi odzyskać sprawność w nodze

  OdpowiedzUsuń
 190. O Droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę, błagam o całkowite uzdrowienie mojej Mamusi Mari z choroby nowotworowej.JEZU UFAM TOBIE!!!

  OdpowiedzUsuń
 191. Sw.Rito dziękuje Ci za modlitwy i udana operacje mojej Mamy.

  OdpowiedzUsuń
 192. Proszę o modlitwę za zdrowie mojej rodziny i aby w pracy się wszystko układało.

  OdpowiedzUsuń
 193. Matko Boża proszę Ciebie o zdrowie dla mojej Mamy.

  OdpowiedzUsuń
 194. Proszę o modlitwę za moją Mamę,proszę o zdrowie dla niej o wszelkie łaski aby mogła normalnie bez bólu żyć.

  OdpowiedzUsuń
 195. Św Rito proszę o zdrowie dla najbliższych miej mnie pod swoją opieką i błogosław.

  OdpowiedzUsuń
 196. Proszę o zdrowie dla mojej mamy i o modlitwę za mnie i wszystkich bliskich.

  OdpowiedzUsuń
 197. Z całego serca błagam i proszę o modlitwę, żeby Jan do mnie wrócił.
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 198. Święta Rito, Z całej duszy proszę i błagam o to, żeby mój ukochany wrócił do mnie i proszę o uratowanie mojego związku. Proszę z całego serca o dobrą pracę dla niego i pomoc finansową, żeby jak najszybciej zaczął pracować. Proszę Cię Święta Rito, wstaw się za mną w modlitwie, oddaję Ci nasz związek pod opiekę Bóg Zapłać

  OdpowiedzUsuń
 199. Święta Rito,błagam żeby mój syn zdał egzamin poprawkowy i bardzo proszę o pojednanie moich synów.Proszę zanieś moje prośby pod stopy Najwyższego.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do umieszczania swoich intencji i do wspólnej modlitwy.