Modlitwa do Świętej Rity 3O Święta Rito,
nasza patronko także w sprawach niemożliwych,
opiekunko w sprawach beznadziejnych,
aby Bóg uwolnił mnie z obecnego mojego utrapienia
i oddalił lęk, który dręczy moje serce.

Przez udręki, które sama
tak często doświadczałaś w podobnych wypadkach,
miej dla mnie, Twojej czcicielki współczucie,
która z ufnością prosi o Twoje wstawiennictwo
u Bożego Serca naszego Jezusa Ukrzyżowanego.

O Święta Rito,
kieruj moimi intencjami w tych moich pokornych modlitwach
i gorących pragnieniach.
Naprawiając przeszłe grzeszne życie moje
i po otrzymaniu odpuszczenia wszystkich grzechów moich,
mam wielką nadzieję,
że kiedyś w niebie będę się cieszyć Bogiem
razem z Tobą przez cała wieczność.

Amen!

Święta Rito, patronko w sprawach beznadziejnych - módl się za nami
Święta Rito, patronko w sprawach niemożliwych - przyczyń się za nami

3 razy: Ojcze Nasz... Zdrowaś Maryjo... Chwała Ojcu ...

W komentarzach można umieszczać swoje intencje.


59 komentarzy:

 1. Panie Jezu proszę bądź ze mną w tych trudnych dla mnie chwilach. Pozwól zeby wszystkie sprawy zakończyły się pomyślnie dla mnie i dla mojej córeczki. Jezu ufam Tobie! Niech sie dzieje wola Twoja

  OdpowiedzUsuń
 2. Św Rito pomóż mi w tych trudnych chwilach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Św Rito miej w opiece mnie i mamę pomóż nam w chorobie i daj siłę w tych trudnych chwilach w pracy aby wszystko dobrze się układało.Nie opuszczaj nas.
  Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 4. Św Rito miej w opiece mnie i mamę pomóż nam w chorobie i daj siłę w tych trudnych chwilach w pracy aby wszystko dobrze się układało.Nie opuszczaj nas.
  Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 5. Św Rito miej mnie w opiece,pomóż mi i proszę o modlitwę wstawienniczą o zdrowie i potrzebne mi łaski z Bożą opieką.

  OdpowiedzUsuń
 6. Proszę o modlitwę za mnie o spokój wewnętrzny i o potrzebne mi łaski.Św Rito proszę pomóż mi.

  OdpowiedzUsuń
 7. Proszę o modlitwę za mnie i o wszelkie łaski.

  OdpowiedzUsuń
 8. Proszę o modlitwę za mnie i o wszelkie łaski z Bożym błogosławieństwem.

  OdpowiedzUsuń
 9. Prosze bardzo pokornie o modlitwe za mnie o laske mego uzdrowienia.O Swieta Rito wierze w Ciebie i ufam Tobie!

  OdpowiedzUsuń
 10. Proszę o modlitwę o zdrowie i rozwiązanie problemów w pracy o Boże błogosławieństwo.

  OdpowiedzUsuń
 11. Módlmy się wspólnie we wszystkich intencjach tutaj umieszczonych
  http://www.chwilkawytchnienia.com/modlitwa/Modle_sie.htm

  OdpowiedzUsuń
 12. Św Rito proszę wyproś mi potrzebne łaski i dopomóż.

  OdpowiedzUsuń
 13. Św Rito proszę o pomoc w kłopotach i o wszelkie łaski na każdy dzień.

  OdpowiedzUsuń
 14. Św Rito otaczaj mnie swoją opieką i nie opuszczaj oraz błogosław.

  OdpowiedzUsuń
 15. Św Rito proszę aby wszystko się ułożyło o dalszą pomoc z Bożym błogosławieństwem.

  OdpowiedzUsuń
 16. Św Rito proszę o siłę wewnętrzną o dar spokoju i o wszelkie łaski.

  OdpowiedzUsuń
 17. dziekuje sw rito za ocalenie mego zyci za ta wygrana za to ze szczesliwi zalatwilam swe sprawy ze wysluchalas mego blagania

  OdpowiedzUsuń
 18. Matko Boża proszę o zdrowie i o wszelkie łaski.

  OdpowiedzUsuń
 19. Proszę o modlitwę za moją Mamę o jej zdrowie i wszelkie łaski oraz o Boże błogosławieństwo i opiekę nade mną.

  OdpowiedzUsuń
 20. Św Rito proszę o modlitwę o zdrowie dla mamy i dla mnie oraz o Boże błogosławieństwo na każdy dzień.

  OdpowiedzUsuń
 21. Św. Rito przyczyń się za rozwiązaniem naszych problemów finansowych o ich pomyślne rozwiązanie oraz za Stasia i jego zdrowie i także za jego rozwój emocjonalny aby był normalnym dzieckiem i stał się mniej nerwowy. Wstaw się również na Kamilem aby w szkole uczył się dobrze i popadł w złe towarzystwo. Proszę również o modlitwę o to abym nie straciła pracy a w przypadku jej utraty o pomyślne wyjście z tej sytuacji. Nie pozwól man popaść w rozpacz. Dziękuję również za te łaski którymi nasz obdarzył Bóg.
  Proszę o modlitwę Joanna

  OdpowiedzUsuń
 22. SW RITO BLAGAM O YO ABY TOMEK SIE ODEZWAL LUB DAL JAKIES ZNAKI

  OdpowiedzUsuń
 23. O SZCZESLIWY ZWIAZEK DLA TOMASZA I ANNY I BOZE BLOGOSLAWIENSTWO DLA NICH

  OdpowiedzUsuń
 24. Sw Rito Patronko do spraw trudnych i niemozliwych wyblagaj laski dla syna;uchron go od dalszej gehenny ktora zgotowala mu zona i jej matka, chron ich dzieci ;daj mu wiare ,nadzieje , milosc, wiare ze jest Bog ktory czuwa . prowadzi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest lipiec , a gehenna trwa dalej, Blagam Cie pomoż im

   Usuń
 25. Święta Rito.. Codziennie staję przed Tobą, prosząc Cię o miłość od tego, którego ja tak bardzo kocham.. Panie.. Daleś mi go poznać, teraz nie potrafię bez niego żyć.. Proszę, błagam z całego serca żeby on wrócił do mojego życia bo właśnie to życie chce z nim spędzić.. Teraz wiem, że moje życie bez niego nie ma sensu i jestem już na skraju załamania.. Nie potrafię już tak dalej żyć, nie potrafię.. Jest mi tak ciężko, czy Ty tego nie widzisz? Tak bardzo cierpię i nigdy tak nie cierpiałam.. Chcę się stać lepszym człowiekiem, chcę być lepsza przy Nim.. Panie Boże błagam pozwól mi z Nim być.. Nigdy nie prosiłam Cię Panie o wiele.. teraz błagam pozwól mi z nim być.. Błagam.. Nie wiem ile jeszcze wytrzymam w samotności.. Proszę pozwól mi być z Bartkiem.. Święta Rito wstaw się za mną w moich prośbach.. Potrzebuje tego, właśnie teraz, kiedy tracę wiarę w sens mojego życia.. Błagam niech On wróci..

  OdpowiedzUsuń
 26. Święta Rito proszę żeby moi rodzice nie mieli takich kłopotów finasowych jak teraz i nas nie pozwalniali z pracy.Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 27. Święta Rito proszę Cię żeby Wojtek mnie pokochał całym sercem i chciał być ze mną na dobre i na złe ,bo ja go bardzo kocham.Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 28. Święta Rito pomoz mi znalez milosc, daj aby on mi przebaczyl.

  OdpowiedzUsuń
 29. Rito. Nie znałam Cię. A teraz proszę o nawrócenie córki Anny. O zaniechanie postanowień które uczyniła. O nawrócenie i powrót do rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 30. Święta Rito błagam Cie jak zwykle o pomoc,ubłagaj u Pana Boga ,Maryji .Pięknej Miłości,łaskę zdrowia dla Bogdana,Ty wiesz jak bardzo mi trudno to wszystko pokonać.W Tobie cala nadzieja w tych trudnosciach.

  OdpowiedzUsuń
 31. ŚW.Rito w twoje ręce oddaje moje małżeństwo i mojego męża.Prosze o łaske opamiętania dla niego oraz powrót do domu.Kocham go nad zycie i nie chce go stracić.Odsuń od niego wszelkie pokusy.Wysławiam Cie św.Rito i obiecuję szerzyc Twoje imie aż do końca moich dni.BÓG ZAPŁAC

  OdpowiedzUsuń
 32. Swieta Rito blagam Cie o uproszenie Lask u Boga o cud przemiany duchowej i moralnej dla syna Marcina.wstawiaj sie za nim u Jezusa Milosiernego i Matki Nieustajacej Pomocy,zeby jego trudne sprawy w ktore sie wplatal,szczesliwie sie dla niego rozwiazaly,aby mogl widywac sie i przebywac ze swoim dzieckiem bez przeszkod.Swieta Ritu wypros te Laski u Boga Wszechmogacego

  OdpowiedzUsuń
 33. Święta Rito proszę pomóż mi pozbyć się lęku, który mi towarzyszy. Bóg Zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 34. Św. Rito, wysłuchaj moich prósb, dopomóż mi w moich staraniach, spraw by ludzka życzliwość i przychylność były ze mną codzienne, pomóz mi jak najszybciej spłacić długi, spraw żeby skończyły się moje problemy finansowe, problemy we firmie a mój mąż dostał pracę i zaczął wreszcie zachowywać się jak mąż i ojciec.

  OdpowiedzUsuń
 35. Św. Rito Tobie powierzam zdrowie i życie mojej siostry Marty, ochroń ją, podaruj jej jeszcze trochę życia w dobrej kondycji, uzdrów ją Swoją mocą, wyproś u Naszego Pana łaskę wyzdrowienia, bądź siłą dla schorowanej kobiety.

  OdpowiedzUsuń
 36. Sw. Rito wstaw sie do Boga za mnie, aby moja sprawa w pracy sie wyprostowala a za twoim wstawiennictwem sie rozwiazala o to Cie blagam i prosze z calego mojego serca, przez Chystusa Pana Naszego Amen.

  OdpowiedzUsuń
 37. Za wstawiennictwem Matki Bożej oraz Bł. Jana Pawła II oraz Św Rity proszę o modlitwę w intencji uratowania przed rozwodem, dochowania wierności małżeńskiej, uzdrowienia, pojednania i odrodzenia małżeństwa Magdaleny i Damiana by sakramentalna miłości małżeńska odrodziła się w nas na nowo i zwyciężyła wszelkie pokusy i przeszkody. O łaskę przemiany i nawrócenia dla mojej żony Magdaleny ,aby wróciła do mojej żony Magdaleny miłość do swojego męża Damiana ta miłość którą darzyła swojego męża na początku gdy sie poznaliśmy i żeby moja żona wróciła do męża który ją tak bardzo kocha i do rodziny i do domu. Aby żona otworzyła swoje serce na nasze małżeństwo, na moją miłość. By odnalazł Boga lub by pozwoliła Bogu odnaleźć siebie. O wiarę, nadzieję i miłość w naszych sercach. I o błogosławieństwo Boże Ty nas Panie Boże połączyłeś i proszę nie rozdzielaj nas Panie i pomóż nam szczęśliwie pokonać i zażegnać ten kryzys w naszym małżeństwie i proszę cie Panie Boże nasz Ojcze wypędz od mojej żony Magdaleny tego szatana te wszystkie złe duchy i to wszystkie zło co ją ogarneło i pomóż kochany Panie Jezu Chryste nawrócić moją żonę Magdalenę

  OdpowiedzUsuń
 38. Święta Rito, proszę Cię o Twoje wstawiennictwo u Matki Bożej i Jej Syna o zdrowie dla Rodziców, o powrót do pełni sił dla mamy i o wygranie walki z chorobą przez tatę, o długie lata życia w zdrowiu i szczęściu dla Rodziców, proszę opiekuj się nimi i nie pozwól im umrzeć wyproś im Łaskę zdrowia i długiego życia
  Bóg Zapłać

  OdpowiedzUsuń
 39. Swieta Rito, prosze Cie o wstawiennictwo u Boga za moja corke,niech wroci na lono rodziny i szanuje swoich rodzicow, niech Bog da jej rozsadek i przemiane duchowa i moralna, niech nasze wspolne zycie nabierze wzajemnego szacunku, zrozumienia i milosci. Modl sie za nami.

  OdpowiedzUsuń
 40. Święta Rito, proszę Cię o wstawiennictwo u Jezusa i wyproszenie mi łaski macierzyństwa. W Tobie moja nadzieja...

  OdpowiedzUsuń
 41. Swieta Rito prosze Cie o wstawiennictwo i wyproszenie mi dobrej pracy . Bog zaplac

  OdpowiedzUsuń
 42. Swieta Rito blagam Cie o zdrowie dla mojej rodziny i pomoc , aby syn ukonczyl studia.

  OdpowiedzUsuń
 43. Śweta Rito pomóż Mi prosze Cie............Ty wiesz w czym ....

  OdpowiedzUsuń
 44. Święta Rito pomóż mi zeby Wojtek do mnie wrócił żeby się przekonał że nadal mnie kocha i chce być ze mną.Żebysmy znów się spotkali i zeby było tak jak dawniej.Proszę Cię Rito pomóż i wysłuchaj mnie,Amen

  OdpowiedzUsuń
 45. Błagam Cię, o droga Święta Rito, o to, aby moja przyjaciółka Ewa nie wyjeżdżała z Polski. Jezu, Maryjo, Józefie Święty, przyczyńcie się za mną w tej modlitwie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 46. Św. Rito pomóż...... Tobie zawierzam wszystkie moje troski i kłopoty, wstaw się za mną i moim mężem u Pana aby pobłogosławił nasz związek i dał nam możliwość posiadania potomka.
  W Tobie nasza nadzieja.....

  OdpowiedzUsuń
 47. Proszę o pomoc i modlitwę w moich intencjach, które polecam Panu Bogu.
  Piszę ten list z wielką radością i nadzieją, że Bóg bogaty w miłosierdzie
  nie odmówi dla mnie pomocy. Wierzę, że Pan Bóg za wstawiennictwem Maryi -
  Matki Nadziei, św. Rity i św. Judy Tadeusza (patronów od spraw trudnych i
  beznadziejnych) nie odrzuci mojego wołania o pomoc. Nazywam się Piotr
  Czarniecki, mieszkam w Białymstoku, liczę sobie 40 lat, jestem od 14 lat
  żonaty (żona ma na imię Monika). Owocem naszej miłości są nasze dzieci:
  Kamilka - 12 lat i Mateuszek - 7 lat. Całe swoje życie byłem ministrantem w
  swojej rodzinnej parafii i nadal służę Panu Bogu przy ołtarzu. Moja żona
  należała do wspólnoty Ruch-Światło-Życie. Od 20 lat choruję na padaczkę, a
  dodatkowo jeszcze od trzech lat wykryto u mnie wirusowe zapalenie wątroby
  WZW typu B. Cały czas (dzień w dzień) biorę leki od padaczki i od wirusa.
  Lekarze nie dają mi żadnych szans na poprawę, żadnej nadziei na wyleczenie
  się z tych chorób. Mówią, że są to choroby nieuleczalne, które tak po
  ludzku nie da się wyleczyć żadnymi lekami. Pozostała mi tylko modlitwa i
  wiara, że Jezus okaże mi swoje miłosierdzie. Jestem żonaty, mam dwoje
  dzieci i modlę się, aby Jezus pozwolił mi dalej żyć, cieszyć się życiem i
  zdrowiem. Wierzę, że to co w oczach ludzkich jest nie możliwe, w oczach
  Bożych jest możliwe. Dla Boga bowiem nie ma nic nie możliwego.
  Trzy miesiące temu zrezygnowałem z pracy. Dziś nie potrafię się odnaleźć w
  nowej pracy, jest mi ciężko. Jest ona zupełnie inna. Mniej zarabiam, jest
  więcej stresu, nerwów, boję się o swoją przyszłość, o przyszłość swoich
  dzieci, o swoje zdrowie, bo to wszystko odbija się na mojej psychice.
  Postanowiłem prosić Was drogie siostry i drodzy bracia o modlitwę w moich
  intencjach, o pomoc w rozwiązaniu moich problemów zawodowych i
  zdrowotnych. Proszę o modlitwę za mnie i za moją rodzinę. Chcę dalej żyć i
  cieszyć się życiem. Proszę pomodlić się w moich intencjach do Maryi -
  naszej kochanej Matki, św. Rity, św. Judy Tadeusza. Jeżeli Bóg mi nie
  pomoże, to nikt mi już w życiu nie pomoże, żaden lekarz mnie nie uzdrowi,
  nie pomoże, żadne leki mnie nie wyleczą. Jedynym lekarstwem dla mnie jest
  Jezus i ja w to mocno wierzę. Całe moje życie, moje choroby, moją rodzinę
  powierzyłem właśnie Jezusowi. Dlatego błagam o modlitwę za mnie. Wierzę w
  siłę i moc modlitwy. Wierzę, że tylko dzięki modlitwie mogę być z tego
  wszystkiego wyleczony.

  OdpowiedzUsuń
 48. Chciałbym być żywym przykładem dla innych ludzi, że
  Jezus jest obecny wśród nas i czyni cuda właśnie za wstawiennictwem
  świętych. Panie Jezu Chryste nie jestem tego godzien, ale powiedz tylko
  słowo, a tak się stanie. Zwracam się o pomoc i ratunek i proszę raz
  jeszcze o modlitwę za mnie. Pan Jezus przecież sam powiedział do
  nas: "proście, a będzie wam dane. Kto prosi, ten otrzymuje". Panie Jezu,
  ja nie tylko proszę, ale ja błagam Ciebie Panie, zmiłuj się nade mną, okaż
  mi swoje miłosierdzie..
  Wierzę, że dzięki modlitwie i wstawiennictwu świętych, Pan Jezus okaże
  również dla mnie swoje miłosierdzie.
  Codziennie w swoich modlitwach mówię o tym Jezusowi, że gdybym nie wierzył
  Panie w siłę i moc modlitwy, to "nie zawracałbym" głowy Panu Bogu swoimi
  prośbami. Ale ja wierzę, że tylko Jezus może mnie z tego wszystkiego
  wyciągnąć, wyleczyć, uzdrowić. To Jemu zaufałem i chcę być żywym przykładem
  dla całego świata na to, że Jezus żyje i nadal czyni cuda za przyczyną osób
  świętych. Bardzo proszę o modlitwę za mnie. Polecam Panu Bogu za przyczyną
  św. Rity, św. Jana Pawła II, św. Judy Tadeusza wszystkie swoje
  intencje, które noszę w sercu i za wszystko Bogu dziękuję. Święta
  Maryjo Ciebie - módl się za mną. Polecaj Bożemu Miłosierdziu wszystkie moje
  intencje z którymi do Ciebie przychodzę. Pomóż mi znaleźć nową pracę,
  uzdrów mnie z choroby padaczkowej i z choroby wirusowej. Błogosław mojej
  żonie, dzieciom. Dziękuje Bogu za otrzymane łaski, za życie, za wiarę, za
  dar eucharystii, za dar komunii świętej, za to Panie że mnie kochasz
  takiego jakim jestem, za to że przychodzisz do mnie i karmisz mnie swoim
  ciałem. Uwielbiam Ciebie Jezu za to wszystko. Panie bądź zawsze ze mną.
  Zapraszam Ciebie Panie do swego domu, do swojej rodziny, do swojego życia.
  Panie Jezu przyjdź i pomóż mi. Pomóż mi wygrać "szóstkę" w lotto, abym
  dzięki tej wygranej mógł spełnić obietnicę jaką dałem Tobie Panie. Pomóż
  mi rozwiązać moje problemy zawodowe, finansowe, zdrowotne. Dziękuję
  wszystkim za modlitwę w moich intencjach i obiecuję również modlitwę za Was
  - bracia i siostry ze swojej strony.

  Piotr

  OdpowiedzUsuń
 49. Święta Rito błagam wyjednaj u Pana Jezusa łaske dla mojej córki Magdaleny i Piotra aby byli razem żeby był dla niej opiekuńczy i troskliwy bo wkrótce urodzi się im córeczka , proszę o wzmocnioną miłość Piotra do Magdalenki aby się nie oddalali od siebie aby dobry Pan Jezus zbliżył ich do siebie i gdy dziecko przyjdzie na świat razem je wychowywali wierzę w Bożą Pomoc .

  OdpowiedzUsuń
 50. Swieta Rito,
  Od tak dawna modle sie do Ciebie i wierze, ze mnie wysluchalas juz po czesci. Moim pragnieniem jest bym mogla udowodnic ludziom i Chrisowi, jadac do twojego miasta Cascia do Ciebie i podziekowac osobiscie. Blagam, zeby Christian zrozumial swoje bledy i wrocil do mnie zostal opiekunem moich dzieci i bysmy zostali rodzina. Blagam, by dzieki mnie powrocil do Boga. Prosze, blagam chron mnie od depresji i tego strachu porzucenia. Blagam niech zalatwi mojemu synowi prace i niech dotrzyma wszystkich obietnic co mi zrobil. Zdejmij z niego ciezar problemow finansowych, niech zaufa Panu Bogu, zdejmij z niego koszmary wojennej przeszlosci. Prosze bysmy byli razem. Blagam niech sie odezwie jak najszybciej. Nie zawiedzie mojego zaufania. Prosze z calego serca Swieta Rito. Joanna

  OdpowiedzUsuń
 51. Swieta Rito,
  Blagam wypros mi te laske. Prosze, blagam, wysluchaj mnie. Chron mnie od depresji, smutku. Blagam niech Chris zastanowi sie, niech sie odezwie i zacznie realizowac swoje obietnice i plany. Blagam niech to sie stanie. Tak bardzo boje sie byc zawiedziona. Prosze niech Duch Swiety wstapi w jego serce i przemowi. Blagam niech sie stanie to w tych dniach. Amen. Joanna

  OdpowiedzUsuń
 52. Swieta Rito, blagam o laski, o ktore sie modle goraco do Ciebie. Ratuj, czuje jak depresja sie zbliza, jak po szczesciu, ktore myslalam, ze jest mi dane przyszedl ten straszny smutek i strach, ze znow bede sama ze swoimi problemami i znikad pomocy. Rozmawialam z Christianem, byl taki chlodny. Blagam niech odzwoni i rozmawiajmy jak dawniej. Niech zapomni moje zestresowane zachowanie,co go oddalilo. I wroci do mnie. Blagam Cie o to, bo czuje,ze nie daje rady naprawde. Blagam o cud nawrocenia dla niego, tak bardzo pragne go zblizyc do Pana naszego, tak bardzo pragne bysmy pojechali do Ciebie do Cascia. Blagam wyjednaj mi te laske, by wrocil, by bylo jak dawniej i lepiej, by realizowal swoje plany ze mna i by udalo sie z praca dla syna, ktory sie blaka. Prosze wysluchaj mnie. Wierze w zwyciestwo milosci nawet w sytuacjach beznadziejnych. Blagam niech Christian wroci w te Swieta. Wierze, kocham, ufam

  OdpowiedzUsuń
 53. Swieta Rito,dokonalas juz niemozliwej sprawy.Chris spotkal sie w Swieta.Blagam zdejmij z niego te przeszlosc i problemy finansowe,by mogl poswiecic sie mnie i dzieciom.Prosze by kochal mnie uczciwie i zaczal realizowac to co obiecal.Blagam niech mnie nie zawodzi.Boje sie depresji i tego strachu porzucenia.Prosze,by to on byl moim opiekunem,bysmy zyli razem.Tak pragne na nowo doprowadzic go do Pana naszego.Czuwaj nad nami.Prosze o Twoje cuda,bysmy byli razem.Amen.

  OdpowiedzUsuń
 54. Swieta Rito,nie przestaje Cie blagac o Christiana.Prosze zdejmij z niego problemy finansowe,psychologiczne.Niech zacznie zyc normalnie.Niech odczuwa potrzebe mnie.Nie robi tych ciszy.Niech mnie kocha uczciwie i zrealizuje swoje obietnice.Prace da synowi.Przedstawi mnie corkom.Zyjmy juz razem.Blagam Cie.

  OdpowiedzUsuń
 55. Swieta Rito, Blagam nie pozwol mi wpasc w depresje, zdejmij ten strach,ze Christian sie nie odezwie. Blagam niech on odczuwa potrzebe spotykania sie ze mna. Zdejmij z niego te problemy finansowe i psychologiczne, niech zacznie zyc normalnie, pogodnie, zdejmij to przygnebienie. Blagam niech kocha mnie i dzieci uczciwie. Niech zrealizuje swoje obietnice, znajdzie prace synowi. Blagam Cie tak marze, bysmy pojechali do Ciebie do Cascia. Tak pragne zblizyc go do Pana Boga. Prosze, niech przedstawi mnie corkom. Niech ma powazne plany. Zebysmy razem zaczeli nowe zycie. Zaczeli mieszkac razem. Blagam niech sie wiecej kontaktuje ze mna, bym nie bala sie tych ciszy. Blagam blagam niech sie odmieni jak najszybciej ta sytuacja. I prosze Cie o pozytywny wyrok sadu dla mnie. Bym zaczac mogla nowe zycie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 56. Święta Rito nie jestem godna aby prosic ale blagam aby moja siostra zeszla na dobra droge... Cala rodzina cierpi z powodu jej wieloletniego alkoholizmu tak bardzo chcemy jej pomoc... Pomoz jej naprawic swoje zycie aby zeszla na dobra droge, znalazła prace ktorej tak potrzebuje przy licznych kredytach. Bog dal jej juz nie jedna szanse na naprawe ale ona tego nie widzi... daj jej sile i wiare aby zblizyla sie do Boga i powierzyla mu swoje zycie... prosze miej miłosierdzie dla nas i calego swiata

  OdpowiedzUsuń
 57. Święta Rito, proszę o zdanie ostatniego egzaminu i szczęśliwe zaliczenie I roku studiów medycznych.

  OdpowiedzUsuń
 58. Święta RITO proszę z całego serca wstaw się za mną u naszego Pana Jezusa Chrystusa by pomógł mi wyjść z kłopotów finansowych.
  Amen

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do umieszczania swoich intencji i do wspólnej modlitwy.