Akty przebłagania 


Najświętsza Maryjo Panno, Matko Boża
i Ucieczko wszystkich biednych grzeszników.
Przez nieskończone miłosierdzie Boże,
przez nieskończone zasługi Jezusa Chrystusa
i przez zasługi całego dworu niebieskiego,
racz przyjąć z Najświętszego Serca Jezusowego cierpienia,
które znosił przez całe życie,
a które przyprawiły Go o konanie
i krwawy pot w Ogrodzie Oliwnym.

Racz je wyryć w sercu naszym
i w sercach wszystkich ludzi;
dla tych bowiem cierpień chcemy płakać
i wyrzec się wszystkich grzechów,
i za nie pokutować.


O mój Jezu, miłosierdzia!

Za moją oziębłość i niedbalstwa w służbie Bożej,
PRZEPRASZAMY CIĘ PANIE!

Za opuszczanie pacierza,
PRZEPRASZAMY CIĘ PANIE!

Za lekceważenie Mszy św.,
PRZEPRASZAMY CIĘ PANIE!

Za brak przygotowania w Spowiedziach,
PRZEPRASZAMY CIĘ PANIE!

Za brak szczerego żalu i poprawy,
PRZEPRASZAMY CIĘ PANIE!

Za niedbałe odprawienie pokuty,
PRZEPRASZAMY CIĘ PANIE!

Za brak przygotowania i dziękczynienia do Komunii Świętej,
PRZEPRASZAMY CIĘ PANIE!

Za brak wiary, miłości i ufności w miłosierdzie Boże,
PRZEPRASZAMY CIĘ PANIE!

Za nieposłuszeństwo Spowiednikowi,
PRZEPRASZAMY CIĘ PANIE!


Za lekceważenie obrazy Bożej i zuchwalstwo,
PRZEPRASZAMY CIĘ PANIE!

Za ciężkie upadki,
PRZEPRASZAMY CIĘ PANIE!

Za grzechy w nadziei miłosierdzia Bożego,
PRZEPRASZAMY CIĘ PANIE!

Za zgorszenie dane bliźniemu,
PRZEPRASZAMY CIĘ PANIE!

Za zmysłowość i brak umartwienia,
PRZEPRASZAMY CIĘ PANIE!

Za samowolę i egoizm,
PRZEPRASZAMY CIĘ PANIE!

Za upór i złą wolę,
PRZEPRASZAMY CIĘ PANIE!

Za pychę,
PRZEPRASZAMY CIĘ PANIE!

Za sprzeciwianie się twej woli i natchnieniom,
PRZEPRASZAMY CIĘ PANIE!

Za wielka lekkomyślność,
PRZEPRASZAMY CIĘ PANIE!

Za bunty i zuchwalstwo,
PRZEPRASZAMY CIĘ PANIE!

Za brak miłości i ducha ofiary,
PRZEPRASZAMY CIĘ PANIE!

W komentarzach można umieszczać swoje intencje.

44 komentarze:

 1. Przepraszam Cie Panie za wszystkie złe uczynki które popełniłam i prosze o wsparcie w czynieniu dobra.Naucz mnie Panie postepowac właściwie w kazdej sytuacji.Bądz moja miłoscia
  Krysia

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepraszam za moje zle,grzeszne uczynki.Prosze o sile i wsparcie i o pomoc w przezwyciezaniu moich slabosci. Elzbieta

  OdpowiedzUsuń
 3. Wybacz mi Panie!
  przepraszam z calego moje serca za "zapominanie o Tobie Panie....
  miej mnie zawsze w swojej opiece.

  OdpowiedzUsuń
 4. za brak wiary pokory ,beztroskie lamanie Twoich przykazan-przepraszam Cie Panie-iwszystkich o modlitwe prosze by Jezus mnie wyciagnal z bagna

  OdpowiedzUsuń
 5. przepraszam za wszystko co zle jest wemnie za grzechy wybacz mi pani daj mi szanse dopomoz mi by skonczyly sie moje problemy dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 6. Nech Wola Twoja nie moja sie dzeje..Tylko w Tobie Boze Milosierny nadzieja moja.

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepraszam Cię Boże za wszystkie moje grzechy ,pomóż mi je pokonać ,daj siłę i prowadź mnie i Huberta ,ufam Tobie i wiem że mogę być spokojna.

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepraszam Cię Panie za wszystkie moje grzechy i proszę daj mi siłę do ich niepopełniania. Tobie Boże oddaję mój związek z Robertem. Twoja Wola, a nie moja niech się stanie.
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 9. O BOZE moj i PANIE przepraszam Cie za to ,ze tak mocno CIE ranie moimi wystepkami, prosze dodaj mi sily do zycia wedlug TWOJEJ woli Prosze Cie Panie o Laski : pojednania w rodzinie , laske przebaczenia ,dobrej pracy , zdrowia iwytrwalosci w uwielbianiu MATKI - OJCA-SYNA BOZEGO iDUCHA SWIETEGO. DZIEKUJE:

  OdpowiedzUsuń
 10. Za instrumentalne pojmowanie modlitwy-przepraszam Cię Panie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Za wszystkie grzechy Przepraszam Cię Panie Błagam o Miłosierdzie Twoje i prosze o uzdrowienie mojej córki z choroby

  OdpowiedzUsuń
 12. Przepraszam Ciebie Moj Jezu ,ze w wzgardzilam Twoja ofiara za mnie -niegodna ,do BOGA OJCA-Panie Jezu Chryste Synu Boga Zywego-zmiluj sie nademna grzeszna.

  OdpowiedzUsuń
 13. soory-czatachowa.pl

  OdpowiedzUsuń
 14. http://www.google.com/search?q=niech+ci%C4%99+pan+b%C5%82ogos%C5%82awi+i+strze%C5%BCe&aq=0&oq=niech+cie&sugexp=chrome,mod=7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

  OdpowiedzUsuń
 15. http://czatachowa.pl/

  OdpowiedzUsuń
 16. http://czatachowa.pl/

  OdpowiedzUsuń
 17. Panie Jezu, przepraszam za wszystkie moje grzechy i przewinienia i blagam o przebaczenie i odpuszczenie moich grzechow. Jezu ufam Tobie!

  OdpowiedzUsuń
 18. Panie Jezu przepraszam Cię za wszystkie moje grzechy i przewinienia błagam o przebaczenie moi grzechów zmiłuj sie nademna grzeszną

  OdpowiedzUsuń
 19. Panie Jezu przepraszam za moje grzechy błagam o przebaczenie moi grzechów zmiłuj się nademna grzeszną

  OdpowiedzUsuń
 20. Za wstawiennictwem Matki Bożej oraz Bł. Jana Pawła II oraz Św Rity proszę o modlitwę w intencji uratowania przed rozwodem, dochowania wierności małżeńskiej, uzdrowienia, pojednania i odrodzenia małżeństwa Magdaleny i Damiana by sakramentalna miłości małżeńska odrodziła się w nas na nowo i zwyciężyła wszelkie pokusy i przeszkody. O łaskę przemiany i nawrócenia dla mojej żony Magdaleny ,aby wróciła do mojej żony Magdaleny miłość do swojego męża Damiana ta miłość którą darzyła swojego męża na początku gdy sie poznaliśmy i żeby moja żona wróciła do męża który ją tak bardzo kocha i do rodziny i do domu. Aby żona otworzyła swoje serce na nasze małżeństwo, na moją miłość. By odnalazł Boga lub by pozwoliła Bogu odnaleźć siebie. O wiarę, nadzieję i miłość w naszych sercach. I o błogosławieństwo Boże Ty nas Panie Boże połączyłeś i proszę nie rozdzielaj nas Panie i pomóż nam szczęśliwie pokonać i zażegnać ten kryzys w naszym małżeństwie

  OdpowiedzUsuń
 21. Panie Jezu przepraszam za moje grzechy, proszę przebacz mi. Przepraszam za wszystkie zmarnowane łaski. Proszę ulituj się nade mną .Jezu ufam Tobie.Ty się tym wszystkim zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 22. Przepraszam za moje grzechy i proszę o dobrą spowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 23. Panie Jezu, przepraszam Cie za moje grzechy i blagam o laske nawrocenia sie mojej corki na droge wiary i cnoty, daj nam laske pojednania w rodzinie, niech Twoje Milosierdzie towarzyszy nam w tych ciezkich chwilach. Jezu, ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 24. Zatroskana i zrozpaczona matka25 października 2013 20:59

  Jezu milosierny, przepraszam Cie za moje grzechy, prosze o kropelke Twego Milosierdzia, zmiluj sie nad nami, zeslij nam dar zgody, miilosci i pojednania w rodzinie, a dla mojej corki dar przemiany duchowej i moralnej. niech zerwie zwiazek, ktory nam przynosi tyle upokorzen i lez. Jezu, ufam Tobie!

  OdpowiedzUsuń
 25. Przepraszam Cie Panie za wszystkie moje grzechy. Wybacz mi!
  Dziekuje!

  OdpowiedzUsuń
 26. Panie Jezu, przebacz mi moje grzechy, okaż Swoje miłosierdzie nade mną i pomóż mi żyć w czystości serca i ciała. Dziękuję Ci Boże wszechmogący. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 27. Przepraszam cie Panie za wszystkie moje grzechy I przewinienia.

  OdpowiedzUsuń
 28. Matko Nieustającej Pomocy proszę,zanieś przed oblicze Twojego Syna moje prośby.Ty wszystko wiesz.Wysłuchaj mnie i wstaw się za mną i moją rodziną.

  OdpowiedzUsuń
 29. O mój Jezu, przebacz mi moje grzechy, wstyd mi za nie, pomóż mi być cierpliwą i serdeczną w kontaktach z innymi. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 30. Boze litosciwy i milosierny blagam przebacz mi moje grzechy za ktore mi wstyd i ktorych zaluje. Pomoz mi isc droga Przykazan Twoich abym juz nigdy wiecej nie bladzila i abym po smierci mogla cieszyc sie zyciem wiecznym, amen

  OdpowiedzUsuń
 31. Panie Boże, przebacz mi moje grzechy, tak bardzo mi wstyd, że znowu upadam i obrażam Cię moimi grzechami. Pomóż mi żyć w czystości serca i duszy i pomóż mi w tej walce. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 32. Boże mój jedyny, proszę, przebacz mi moje upadki, daj mi schronienie w Twym Sercu, proszę o czystość serca, duszy i ciała. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 33. Boże przebacz mi to,że okłamywałam innych i próbowałam odebrać sobie życie. Nie radzę sobie,błagam pomóż mi przetrwać ten kryzys. Spraw ,aby wszystko wróciło do normy.

  OdpowiedzUsuń
 34. Panie mój Jezu, Boże jedyny, zmiłuj się nade mną w Swojej łaskawości i przebacz mi moje grzechy. tak mi strasznie źle i wstyd, że znowu upadłam. Pomóż mi żyć w czystości serca, duszy i ciała. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 35. Boże mój jedyny, zmiłuj się nade mną grzeszną i nie pozwól mi oddalić się od ciebie. Pomóż mi, abym nie upadała i żyła w czystości. Ratuj mnie, bo sama nie umiem sobie poradzić. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 36. Panie mój jedyny, Boże wszechmogący, błagam Cię z całego serca o łaskę czystości dla siebie, oddalaj ode mnie wszelkie pokusy i nie dopuść mi ulec im, pomóż mi wytrwać. Boże, wstyd mi, że obrażam Ciebie swoimi grzechami, przebacz mi. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 37. Boże jedyny, głupiec i niewdzięcznik ze mnie. Zasłużenie zbieram krytykę. To tylko moja wina, bo Ty stworzyłeś człowieka dobrym. Wołam do Ciebie z błaganiami o tak dużo, także o cuda, choć wiem, że nie zasługuję na Twoją uwagę. Nie jestem godzien drogocennej ofiary Twojego Syna, choć bardzo bym chciał wreszcie zjednoczyć się z Tobą i wyswobodzić się z upokorzeń własnego grzesznego życia. Proszę o modlitwę

  OdpowiedzUsuń
 38. Boże mój umiłowany, proszę Cię o łaskę zdrowia dla moich rodziców, o szacunek, miłość i pokój w naszej rodzinie, a także o przebaczenie grzechów dla siebie i łaskę życia w pokoju i radości, dostrzegania w każdym człowieku Chrystusa i wytrwania w dobrym. Jezu, ufam Tobie. Marta.

  OdpowiedzUsuń
 39. Przepraszam cie Boże za wszystkie grzechy moje i za to ze nie potrafię zaufać Ci do końca. Proszę Boże o to żeby Tomek wyzdrowiał i o zdrowie dla Macieja.

  OdpowiedzUsuń
 40. Za wszystko przepraszam Cie Panie. Przepraszam ze nie potrafię im pomoc, Przepraszam ze nie mogę nic zrobić, Jezu zajmij się tym za mnie. Ty będziesz wiedział co zrobić. Tak mi zal tych dzieci naszych i boje się o nich. Boże nie karz nas nieszczęściami i nie pozwól żeby to wszystko szlo zła droga. Boże bron nas od wszelkiego złego i krzywdy wyrządzone przez nas napraw. Proszę cie Panie. Bron od złego Mateusza , Tobiasza , Julie Tomka, Macieja , Piotrusia i wszystkie dzieci w naszej rodzinie.Daj zdrowie Tomkowi i Maciejowi. Daj zrozumienie problemow Piotrusia. Miej w opiece Mateusz i Tobiasz a ich rodzinami kieruj tak by nie zaznali więcej krzywd od ludzi. Błogosław dziewczynkom Mateusza i ludziom którzy go otaczają. Zeby mogli i jemu pomoc. Boże miej nas wszystkich w swojej opiece. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 41. Panie Jezu,wybacz mi wszystkie moje grzechy i przewinienia.Prowadź mnie przez życie i otaczaj opieką każdego dnia.Zechciej zająć się wszystkim,Jezu.Ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 42. Panie Jezu,zostałam zraniona przez bliską osobę.Czuję się bardzo osamotniona i nieszczęśliwa.Proszę,spraw żeby bliska osoba zakończyła obecny związek.Daj nam siłę i odwagę.Proszę żebyśmy nie podjęli złej decyzji.Panie Jezu,zajmij się tym.Bądź wola Twoja.

  OdpowiedzUsuń
 43. Panie Jezu,proszę by moje życie było szczęśliwe i radosne,a ja bym była lepszym człowiekiem.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do umieszczania swoich intencji i do wspólnej modlitwy.