Modlitwa codzienna o opiekę do św. Judy Tadeusza


Święty Judo Tadeuszu,
potężny mój Obrońco i opiekunie,
w trosce i opuszczeniu oddaję się Twej cudownej opiece.
Wdzięczny Ci jestem za wszystkie łaski,
jakie dla mnie już wyjednałeś,
proszę Cię i nadal wspieraj mnie w pracy,
pocieszaj w smutku,
strzeż przed pokusą.

Bądź moją mocą w trudnościach,
osłoną w niebezpieczeństwach.
Spraw, abym z Bogiem się budził
i z Bogiem szedł na spoczynek.
Dzień po dniu prowadź mnie coraz bliżej Serca Jezusowego,
abym spoczął w Nim po trudach i walkach życia,
a zamiast miłości własnej, pychy i zniechęcenia,
niech w mym sercu zapanuje miłość, ofiarność i pokora.

Amen.

W komentarzach można umieszczać swoje intencje.

103 komentarze:

 1. Święty Judo Tadeuszu, mój Obrońco i opiekunie, chroń proszę mnie, mego męża oraz moją mamę Elżbietę, Maryję i siostrę Izę, Zuzannę a także całą rodzinę od wszelkiego zła. Otocz swoją potężną opieką, pocieszaj gdy będzie smutno, ześlij maleńkie aniołki z nieba by osuszyły w nas gorzkie żale, wlej do serca podwójną dawkę miłości i nadziei tak, by podobała się Tobie i Twemu synowi Jezusowi Chrystusowi a naszemu Panu i poddała się pod ciężarem skruchy, dobra, miłości i przebaczenia.

  Amen Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 2. o sw Judo Tadeuszu pocieszaj mnie w smutku i strzez od pokus.
  Prosze daj mi sile i moc w problemach dnia codziennego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Św.Judo Tadeuszu proszę Cię o opiekę nad moją rodziną.Daj siłę do znoszenia wszystkich trudności dnia codziennego. Proszę cię o lepszą relacje w rodzinie. O mądrość dla całej naszej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 4. Św Judo Tomaszu proszę Ciebie o zdrowie dla mojej rodziny oraz daj mi siłę i pomóż w intencji Tobie wiadomej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Św Judo Tomaszu pomóż mi, daj siłę i proszę o modlitwę w intencji Panu Bogu wiadomej i o łaski na każdy dzień.

  OdpowiedzUsuń
 6. Proszę o modlitwę za mnie o potrzebne mi łaski w pracy i o Boże błogosławieństwo.Św Judo Tomaszu pomóż mi i nie opuszczaj.

  OdpowiedzUsuń
 7. Proszę o modlitwę o siłę duchową dla mnie wsparcie i o Boże błogosławieństwo.Św Judo Tadeuszu wspieraj mnie i nie opuszczaj.

  OdpowiedzUsuń
 8. Św Judo Tadeuszu proszę o modlitwę o dobre wyniki badań o siłę dla mnie i pomoc z Bożym błogosławieństwem.

  OdpowiedzUsuń
 9. Św Judo Tadeuszu proszę Ciebie o wszelki łaski i opiekę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Św Judo Tadeuszu proszę o opiekę i wstawiennictwo z Bożą opieką.

  OdpowiedzUsuń
 11. Św Judo Tadeuszu pomóż mi wyproś potrzebne mi łaski i pobłogosław.

  OdpowiedzUsuń
 12. Proszę o modlitwę za rozwiązanie moich problemów i o Boże błogosławieństwo.Św Judo Tadeuszu opiekuj się mną.

  OdpowiedzUsuń
 13. Sw Tadeuszo Judo prosze o wsparcie i rozwiazanie moich problemow. Dziekuje za Twoja opieke nade mna i moja rodzina.
  Amen

  OdpowiedzUsuń
 14. SW JUDO TADEUSZU pomoz mi przezwyciezyc moje problemy.Prosze o Boze blogoslawienstwo.SWIETY JUDO TADEUSZU miej mnie w swej opiece.

  OdpowiedzUsuń
 15. Proszę o modlitwę za mnie o spokój wewnętrzny i o potrzebne mi łaski.Św Judo Tadeuszu pomóż mi i miej mnie w swojej opiece.

  OdpowiedzUsuń
 16. Św. Judo Tadeuszu proszę Cię o wstawiennictwo u naszego najlepszego ojca za mnie i całą moją rodzinę.Św. Tadeuszu opiekuj się nami i oddalaj od nas złe moce. Pomóż moim dzieciom .

  OdpowiedzUsuń
 17. Proszę o modlitwę za mnie i o wszelkie łaski z Bożym błogosławieństwem.

  OdpowiedzUsuń
 18. Proszę o modlitwę za mnie i o wszelkie łaski z Bożym błogosławieństwem.

  OdpowiedzUsuń
 19. Św Judo Tadeuszu proszę o potrzebne łaski i o Bożą opiekę.

  OdpowiedzUsuń
 20. Św JUDO TADEUSZU proszę o wstawiennictwo do OJCA naszego, modlitwę i zdrowie dla mojej siostry Eli miej ją proszę w swojej opiece,zachowaj przy zdrowiu

  OdpowiedzUsuń
 21. sw.judo tadeuszu prosze o modlitwe za nasza rodzine blagam ciebie o pomoc w trudnych sprawach z ktorymi nie mozemy dac sobie rady pomoz nam ty wiesz jakie serce nasze jest bolesne wybaw nas z klopotow i opiekuj sie nasza rodzina nie opuszczaj nas w potrzebie modl sie za wstawienictwem do pana boga jezusa i ducha swietego

  OdpowiedzUsuń
 22. Módlmy się wspólnie we wszystkich intencjach tutaj umieszczonych
  http://www.chwilkawytchnienia.com/modlitwa/Modle_sie.htm

  OdpowiedzUsuń
 23. Św. Judo Tadeuszu proszę Cię o modlitwę za wytrwałośc i zdrowie mojego syna i jego rodziny i proszę zaopiekuj się nimi. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 24. Św Judo Tadeuszu proszę o modlitwę o opiekę rozwiązanie problemów i Boże błogosławieństwo.

  OdpowiedzUsuń
 25. Św Judo Tadeuszu otaczaj mnie swoją opieką i nie opuszczaj oraz błogosław.

  OdpowiedzUsuń
 26. Św Judo Tadeuszu pomóż mi i błogosław.

  OdpowiedzUsuń
 27. Św Judo Tadeuszu miej mnie pod swoją opieką.

  OdpowiedzUsuń
 28. św. Judo błagam o pomoc

  OdpowiedzUsuń
 29. Św Judo Tadeuszu opiekuj się mną i moja rodziną i błogosław każdego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 30. Św. Judo Tadeuszu wiele razy w zyciu wysłuchałes mych prosb za, które jestem Tobie i Bogu bardzo wdzieczna. Wiem, ze obiecałam, ze juz o nic Cie nie bede prosic ale sama nie daje rady - zabierz te moja samotnosc, pomoz w znalezieniu pracy, udzielaj łask moim rodzicom i bratu z rodzina i pozwol rozwiazac sprawe tylko Tobie wiadomą - pomoz

  OdpowiedzUsuń
 31. Św Judo Tadeuszu proszę o opiekę w dniu dzisiejszym i o błogosławieństwo.

  OdpowiedzUsuń
 32. Sw. Judo proszę prowadź mnie i chroń przed niebezpieczeństwami. Proszę Cię o opiekę nad całą rodziną i błogosławieństwo.

  OdpowiedzUsuń
 33. Św.Judo proszę uproś u Boga łaskę uzdrowienia mojej mamy Kazimiery ,aby mogła mówić , chodzić ,ruszać rękami , logicznie myśleć .

  OdpowiedzUsuń
 34. Św Judo Tadeuszu dziękuję za pomoc. Proszę nadal pozostań moim obrońcą i opiekunem.

  OdpowiedzUsuń
 35. Sw Judo Tadeuszu opiekuj sie mna i moja rodzina, wypros u Pana zdrowie, radosc i niezaleznosc finansowa. Pomoz w pozbyciu sie wszystkich dlugow i o dobra prace i zarobki dla meza.
  Dziekuje Ci bardzo za wstawiennictwo
  Bog zaplac

  OdpowiedzUsuń
 36. sw.judo tadeuszu prosze o modlitwe za nasza rodzine o zdrowie i szczesliwe dalsze zycie blagam ciebie uwolnij nas od trosk i klopotow prowadz nas bezpieczna droga oslaniaj przed zlem i nieszczesciami i falszywymi ludzmi tadeuszu mamy problem przez nieuczciwego czlowieka ktory oszukal nasza rodzine blagam ciebie i duchu swiety wlej w jego serce dobro aby zrozumial co zrobil rodzinie niech sie zachowa godnie blagam pomoz nam nie opuszczaj nas w tej trudnej sprawie niech sie skonczy szczesliwie bog zaplac

  OdpowiedzUsuń
 37. sw.judo tadeuszu prosze ciebie o opieke nad nasza rodzina blagam zmien nasz los na lepszy pomoz nam pozbyc sie klopotow i trosk wypros u pana boga zdrowie i szczesliwe dalsze zycie prosze nie opuszcaj nas w potrzebie

  OdpowiedzUsuń
 38. Sw. Judo proszę Cię o opiekę nad całą rodziną, a szczególnie o opiekę nad moją wnuczką, i o przetrwanie więzi, które mnie z nią łączą, a szczególnie o bliski i nie zakłócony prze nikogo kontakt.

  OdpowiedzUsuń
 39. Przenajswietsza Trojco Swieta,Matko Boza i Sw. Judo Tadeuszu blagam o pomoc w znalezieniu pracy i rodziny. Jezu ufam Tobie. Edmund. (26.03.2012)

  OdpowiedzUsuń
 40. sw.judo tadeuszu blagam wysluchaj naszych posb pomoz nam w trudnych sprawach uwolnij nas od trosk i klopotow od zlych i falszywych ludzi czemu najdrozszy nie slyszysz naszego wolania o pomoc litosciwy blagam pomoz nam modl sie za nasza rodzine daj nam znak ze nas slyszysz spraw lepszy dalszy los bog zaplac

  OdpowiedzUsuń
 41. Święty Judo Tadeuszu, módl się za mną do Pana naszego, by udzielił mi łaski macierzyństwa, bym zaszła w ciążę jak najszybciej, gdyż mam już swoje lata, by moja ciąża przebiegała prawidłowo i bym za 9 miesięcy urodziła zdrowego dzidziusia. Módl się za mną Kochany Święty, bo ból który przeszywa moje serce jest ogromny. Tak bardzo tęsknię za dzieckiem, którego zawsze pragnęłam, a którego nadal nie mam.Wybłagaj u Pana dla mnie łaskę, o którą proszę.

  OdpowiedzUsuń
 42. Św. Judo Tadeuszu proszę Cię byś miał i wymodlił u Boga opiekę nad moją całą rodziną teraz w szczególności nad moim bratem, który bardzo potrzebuje pomocy. By Pan Bóg zachował moją rodzinę w opiece i błogosławieństwu. Strzegł nas od złego i dopomagał w ciężkich chwilach. Byśmy nigdy nie zbłądzili z Jedynej Prawdziwej Drogi którą jest Jezus. Dziękuje Ci Boże za każdy dzień , za rodzinę. Przepraszam za wszystkie grzechy i proszę byś zachował nas od złego. Kocham Cię. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 43. Proszę o modlitwę za moją Mamę,proszę o zdrowie dla niej o wszelkie łaski aby mogła normalnie bez bólu żyć.

  OdpowiedzUsuń
 44. Św.Judo Tadeuszu od niedawna poznałąm Ciebie i od niedawna modlę się do Ciebie, błaga pomóż mojej ukochanej córce Ewie która urodziła synka i od samych urodzin ma z nim problemy zdrowotne. Spraw by ój wnuczek był zdrowy a moja córeczka cieszyła się radością macieżyństwa. Przeproś za mnie Pana Boga za wszystkie moje nikczemne grzechy.Podziękuj za mnie Panu Bogu: za mojego męża, moje córki Ewunię i Natalię, mojego zięcia Andrzejka, wnusia Antosia, Mamę,Tatę, Braci Janka i Stefana, Siostrę Marysię,szwagra Janka,Bratową Jolantę i Bratanków Jasia i Julię oraz za całą rodzinę. Wyproś nam wszystkim potrzebne łaski,zdrowie a w szczergólności zdrowie dla mojego Taty i wnusia Antosia.

  OdpowiedzUsuń
 45. Św. Judo Tadeuszu, zwracam się do Ciebie z gorącą prośbą o opiekę i zdrowie dla mojego ukochanego brata Janusza, pomóż mu bo on bardzo Twojej opieki Św. Judo Tadeuszu potrzebuje, z problemami w pracy i w życiu osobistym, pomóż mu uwieżyć we własne możliwości, pomóz mu mocno stanąć na nogi i odsuń od niego wszelkie zło które go otacza, tych wszystkich wrogo nastawionych ludzi, którzy go nie akceptują, proszę mój ukochany Tadeuszu pochyl się nad moimi prośbami i weż pod swoją opiekę mojego brata, i otocz go swoją miłością aby nikt i nic już złego do niego się nie przedostało. Bóg zapłć , ufam Ci Św. Judo Tadeuszu.

  OdpowiedzUsuń
 46. Sw. Judo Tadeuszu modlę się do Ciebie od nie dawna , proszę cię aby Andżelika urodziła zdrowe dzieciątko, miej w opiece nasze dzieci i całą naszą rodzinę. Ufam Ci św. Judo Tadeuszu.

  OdpowiedzUsuń
 47. ŚW. JUDO TADEUSZU PATRONIE SPRAW BEZNADZIEJNYCH, PROSZĘ POMÓŻ NAM WYJŚĆ Z TEGO KRYZYSU FINANSOWEGO, POMÓŻ NAM STANĄĆ NA NOGI I UWIERZYĆ W NOWE MOŻLIWOŚCI, DAJ NAM SZANSĘ I WIARĘ WE WŁASNE SIŁY.OTOCZ OPIEKĄ MOJE DZIECI ŻEBY FIRMA CORAZ LEPIEJ IM PROSPEROWAŁA, BY ICH PRACA PRZYNOSIŁA WYMIERNE EFEKTY.

  OdpowiedzUsuń
 48. Judo, wstaw się za mną i pomóż rozwiązać tę niepewną sprawę. Dzięki Ci Panie!

  OdpowiedzUsuń
 49. Św. Judo Tadeuszu pomóż mi pokonać chorobę nowotworową i wyprosić łaskę zdrowia i długiego, dobrego życia dla wszystkich z naszej rodziny. Ufam Ci, że nam pomożesz

  OdpowiedzUsuń
 50. Sw.Judo Tadeuszu Patronie spraw beznadziejnych wysluchaj modlitwy mojej. Wstaw sie do Pana i udziel pomocy w wyjsciu z mojej beznadziejnej sytuacji. Blagam o uzdrowienie i pokonanie przeszkod, ktore uniemozliwiaja powrot do radosci zycia. Sw.Judo Tadeuszu blagam o Twoja modlitwe wstawiennicza- niech dobry Bog przez Twoje zaslugi wyslucha blaganie mojei. Bogu niech beda dzieki

  OdpowiedzUsuń
 51. Proszę o łaski potrzebne dla Belli, jej córki, Piotra, Maćka,Patrycji, Jarka, Artura.
  Proszę o uzdrowienie relacji w mojej rodzinie.
  O siłę i pokorę , bym pełnił wolę Bożą. O łaskę odpowiedniej pracy.

  Proszę również o modlitwę dziękczynną za łaskę zdania egzaminu przywracającego na studia.

  OdpowiedzUsuń
 52. Bóg mi sprzyja - zasługuje na moje zaufanie, bo zawsze wspiera mnie, nieustannie prowadząc do wiecznego źródła prawdy, miłości i obfitości, które jest nieograniczone i stworzone dla każdego człowieka. Każdy z nas od urodzenia w pełni zasługuje na pełną obfitość i poprzez wolna wole decyduje którędy podąża. Jestem wdzięczny za wolna wole, niezachwianą wiarę, świadomość i przebudzenie, zdrowie moje i mojej rodziny, przyjaciół wspierających mnie i moje działania, miłość do siebie i całego świata, obfitość w energie pieniądza, rzeczywistość zgodną z moimi celami/oczekiwaniami, wewnętrzny spokój, radość, niewyczerpalne pokłady mocy do stawania się lepszym każdego dnia. Intencja nieustannej obfitości w każdej sferze mojego życia oraz życia Waszego bracia i siostry, którzy wybrali drogę prawdy. Intencja i pełne skupienie na realizacji kolejnych wyznaczonych celów niechaj trwa. Kocham Was wszystkich./ Szymek z Torunia.

  OdpowiedzUsuń
 53. O Sw. Judo Tadeuszu. Zwracam sie do Ciebie z ogromna prosba o wiare. Abym poczula, ze Bog jest blisko, ze istnieje. Pomoz jutro, aby ta wizyta lekarska i badania malego przebiegly bez nerwow i komplikacji. blagam Cie o dobre wyniki, o zdrowie dla niego. Oddaje go w Twoja opieke, aby rosl w zdrowiu na madrego i szlachetnego czlowieka. Odnow milosc i cierpliwosc w naszym malzenstwie prosze. Dziekuje za to ze Cie spotkalam, Aga

  OdpowiedzUsuń
 54. Św. Judo Tadeuszu zwracam się do Ciebie z gorącą prośbą o wsparcie i pomoc w pozytywnym rozwiązaniu spraw sądowych mojego syna. Św. Tadeuszu wysłuchaj moje prośby i otocz go swoją opieką i miłością aby nikt i nic już złego do niego się nie przedostało. Ufam Ci Św. Judo Tadeuszu patronie mojego syna.

  OdpowiedzUsuń
 55. Św.Judo Tadeuszu proszę Cię o pomoc i wsparcie w pozytywnym rozwiązaniu spraw sądowych mojego syna. Św.Tadeuszu wysłuchaj mojej prośby i otocz go swoją opieką i miłością, aby nikt z wrogo nastawionych osób i nic już złego do niego się nie przedostało. Ufam Ci Św.Tadeuszu patronie mojego syna.

  OdpowiedzUsuń
 56. Św Judo TAdeuszu proszę pomoc i łaski w pracy abym została na tym samym stanowisku i o wszelkie łaski dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 57. Święty Judo Taduszu pomóż mi chroń mnie od wszelkiego zła miej pod swoją opieką w pracy i dopomóż abym pozostała na dotychczasowym stanowisku.

  OdpowiedzUsuń
 58. SW JUDO TADEUSZU ! Prosze Cie o zdrowie i zycie dla Gabrysi,ktora jest w ciezkim stanie na intensywnej terapi,jak tez o pomyslne wyniki w chorobie nowotworowej Leszka ...Ufam Tobie !

  OdpowiedzUsuń
 59. Św.Judo proszę Cię napełnij Nas (mnie i Sławka) wybaczeniem,uproś u Boga dla Nas o szansę budowania na nowo przyjaźni,uratowania dobrych wspomnień.Proszę Cię pomóż Nam wyprowadzić dobro z tej trudnej sytuacji i pomóż Nam uczyć się człowieczeństwa.

  OdpowiedzUsuń
 60. Sw.Judo otaczaj mnie swoja opieką, spraw bym wyszła z kłopotów, by moje problemy wreszcie się skończyły tak jak tego pragnę i żeby radośc i miłość znowu zawitały w moim życiu.

  OdpowiedzUsuń
 61. Św.Judo wstaw się u Pana Boga, aby w mojej rodzinie zapanowała zgoda żebyśmy wszyscy mogli żyć jak normalna rodzina.

  OdpowiedzUsuń
 62. SW.Judo Tadeuszu dopomoz aby wiadoma Tobie osoba nie stracila pracy

  OdpowiedzUsuń
 63. Swiety Judo Tadeuszu blagam Cie o zdrowie dla mnie i o dobre wyniki badan i o dobre wyniki bjopsji blagam Cie

  OdpowiedzUsuń
 64. Swiety Judo Tadeuszu prosze o laske dla mnie zebys mnie wysluchal o zdrowie dla mnie pokonanie choroby i dlugie zycie przedemna w zdrowiu blagam Cie dziekuje Ci za wszystko wstaw sie w moim imieniu do Pana Boga o zdrowie dla mnie i dlugie zycie w zdrowiu dobre wyniki badan i dobre wyniki bjopsji dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 65. O Swiety Judo Prosze Ciebie o laske i pomoc dla mnie i moich dzieci zebysmy byly szczesliwe i zdrowe i zebym uwolnila sie od toksycznego zwiazku i tyrana zeby zapanowal spokuj i szczescie w moim zyciu zebym przestala sie bac swojego partnera i od niego odeszla zebym miala za co zyc i zeby mi Pani Mariola i inni ludzie pomogli w potrzebie pragne nauczyc sie jezyka niemieckiego i mieszkac na stale w niemczech zebym ja i moje dzieci mialy lepsza pszyszlosc .Bardzo Dziekuje .Bog Zaplac.

  OdpowiedzUsuń
 66. Prosze Ciebie Swiety Judo o to Zebym byla Ja i moje dzieci dobrymi ludzmi zeby zapanowala w naszych sercach ofiarnosc i pokora zebysmy dawaly z siebie dobro szczescie i milosc. DZIEKUJE BOG ZAPLAC .i zebym nie byla nigdy oszukiwana i zdradzana przes bliska mi osobe zeby mnie kochala i szanowala...

  OdpowiedzUsuń
 67. Sw.Judo Tadeuszu prosze Ciebie o opieke nad bliska Osoba, pomoz pokonac problemy finansowe. Bog zaplac

  OdpowiedzUsuń
 68. Proszę o modlitwę za mnie o pomoc w pracy rozwiązanie problemów i wszelkie łaski.

  OdpowiedzUsuń
 69. Św Judo Tadeuszu proszę o zgodę i zdrowie dla moich bliskich,pomóż mi abym wyszła za mąż za dobrego człowieka i mogła z nim założyć zgodną rodzinę. Tak bardzo się boję samotności...

  OdpowiedzUsuń
 70. Sw.Judo Tadeuszu prosze Ciebie o opiekę, pomóż pokonac problemy finansowe.Pomóż synowi w znalezieniu dobrej dziewczyny i by mogł z nią założyć zgodną rodzinę. Bog zaplac

  OdpowiedzUsuń
 71. Święty Judo Tadeuszu, nie potrafię się teraz modlić pięknymi słowami, ale błagam Cię wyproś mi łaskę powrotu męża do mnie i uchroń go przed kolejną zdradą. Niech odsuną się od niego osoby, kierujące go na złą drogę. Proszę o jeszcze jedną szansę i ukojenie w moim strasznym cierpieniu.
  Boże, opiekuj się nami, choć pewnie nie zawsze na to zasługujemy.

  OdpowiedzUsuń
 72. Święty Tadeusz Judo proszę Cię o pomoc i wsparcie dla mojej rodziny i dla mnie o zdrowie.Proszę Cię o wsparcie w tym ciężkim czasie, aby ten czas jak najszybciej się skończył i nastał nowy lepszy. Proszę pomóż nam pokonać te wszystkie trudności. Pomóż tym wszystkim, którzy tak bardzo potrzebują pomocy, którzy Cię o to proszą, zwracają w modlitwach i w intencjach, proszę wysłuchaj ich.

  OdpowiedzUsuń
 73. Swiety Tadeusz Judo dziękuje Ci za otrzymane łaski, za dostanie się na wymarozne studia. Proszę Cię o pomoc w trudnej sytacji w domu, uzdrowienie moje brata z boreliozy a dla mnie o motywacje i siłę do studiowania oraz wybranie właściwego kandydatana meza. Za wszystkie wysluchane prosby dziękuje!

  OdpowiedzUsuń
 74. Swiety Tomaszu Judo prosze cie o zdrowie dla mojej ciezko chorej mamy ktora jest juz dwa lata w spiaczce...Zcalego serca blagam czuwaj nad nia,miej ja w swojej opiece i spraw aby mogla wrocic do nas....prosze o wyzdrowienie i dziekuje calym sercem

  OdpowiedzUsuń
 75. Za wstawiennictwem Matki Bożej oraz Bł. Jana Pawła II oraz Św Rity proszę o modlitwę w intencji uratowania przed rozwodem, dochowania wierności małżeńskiej, uzdrowienia, pojednania i odrodzenia małżeństwa Magdaleny i Damiana by sakramentalna miłości małżeńska odrodziła się w nas na nowo i zwyciężyła wszelkie pokusy i przeszkody. O łaskę przemiany i nawrócenia dla mojej żony Magdaleny ,aby wróciła do mojej żony Magdaleny miłość do swojego męża Damiana ta miłość którą darzyła swojego męża na początku gdy sie poznaliśmy i żeby moja żona wróciła do męża który ją tak bardzo kocha i do rodziny i do domu. Aby żona otworzyła swoje serce na nasze małżeństwo, na moją miłość. By odnalazł Boga lub by pozwoliła Bogu odnaleźć siebie. O wiarę, nadzieję i miłość w naszych sercach. I o błogosławieństwo Boże Ty nas Panie Boże połączyłeś i proszę nie rozdzielaj nas Panie i pomóż nam szczęśliwie pokonać i zażegnać ten kryzys w naszym małżeństwie i proszę cie Panie Boże nasz Ojcze wypędz od mojej żony Magdaleny tego szatana te wszystkie złe duchy i to wszystkie zło co ją ogarneło i pomóż kochany Panie Jezu Chryste nawrócić moją żonę Magdalenę

  OdpowiedzUsuń
 76. Swiety Tadeuszu prosze o opieke nad moja mama..Prosze czuwaj nad mama i spraw aby wrocila do zdrowia.

  OdpowiedzUsuń
 77. Sw.Judo Tadeuszu blagam o pomoc w wiadomych sprawach.
  Prosze o potrzebne laski dla moich bliskich

  OdpowiedzUsuń
 78. ŚW Tadeuszu proszę o opiekę nad moja rodziną dziekuję za odebrane łaski córka odwiedziła nas proszę zeby porzuciła grzeszne zycie i nawróciła się do Pana Boga i powróciła i wypędz od córki wszystkie zło nawróć ją i zrozumiała co zrobiła obudziło sumienie

  OdpowiedzUsuń
 79. ŚW Tadeuszu błagam pomóż mi znaleźć pracę.

  OdpowiedzUsuń
 80. Proszę o modlitwę za mnie o pomoc w pracy i wszelkie łaski na każdy dzień z Bożym błogosławieństwem.

  OdpowiedzUsuń
 81. Święty Judo Tadeuszu módl się za Nami !!!

  OdpowiedzUsuń
 82. Proszę o modlitwę błagalną za Mateusza o pomoc Bożą w rozwiązaniu beznadziejnych spraw, łaskę przychylności decydujących osób. Boże niech stanie się wola Twoja.

  OdpowiedzUsuń
 83. Św.Judo Tadeuszu jak nigdy dotąd bardzo potrzebuję Twojej pomocy. Jestem w beznadziejnej sytuacji, nie mam siły by dalej żyć i tylko cud może mnie uratować. Pan Bóg dał mi tak wiele , a ja to wszystko zmarnowałam .
  Błagam wstaw się za mną do Pana Boga aby mnie wysłuchał , aby mi wybaczył i okazał mi swoje miłosierdzie.
  Proszę nie opuszczaj mnie .W Tobie moja nadzieja.

  OdpowiedzUsuń
 84. sw TADEUSZU prosze o opieke nad moim bratem i jego dziecmi niech alkochol zniknie z jego zycia .

  OdpowiedzUsuń
 85. Święty Tadeuszu proszę o zdrowie w rodzinie. Aby przyjęto mnie do szpitala i operacja udała się.

  OdpowiedzUsuń
 86. Święty Judo Tadeuszu, znajduję się w beznadziejnej po ludzku bez wyjścia sytuacji.
  Błagam Cię Orędowniku tych , którzy stracili nadzieję ratunku pomóż mi.
  W Twoje ręce oddaję mój ból i rozpacz. Błagam pokornie o wstawiennictwo do Boga
  bo tylko Pan Bóg może mi pomóc w moim strapieniu. Błagam uproś dla mnie miłosierdzie Boże.
  Ufam , że przez Twoje wstawiennictwo Pan Bóg uczyni cud w moim życiu i uratuje mnie.
  Błagam nie zostawiaj mnie samej i pomóż mi.

  OdpowiedzUsuń
 87. Święty Judo Tadeuszu,Orędowniku tych, którzy stracili nadzieję ratunku, w Twoje ręce oddaję mój ból, żal i rozpacz.Ufam Twemu pośrednictwu przed Bogiem, bo tylko Wszechmocny Bóg może sprawić ,że to co niemożliwe staje się możliwe.Ufam, że przez Twoje ręce otrzymam łaskę, o którą błagam Pana naszego Jezusa Chrystusa.
  Błagam nie zostawiaj mnie samej i pomóż mi.

  OdpowiedzUsuń
 88. Swięty Tadeuszu módl się za szczęśliwą podróż mojego syna aby szczęśliwie dojechał i wrócił z Belgi czuwaj nad nim Bóg zapłać Mama Ewa

  OdpowiedzUsuń
 89. Święty Tadeuszu Judo opiekuj się Tomkiem, dodaj mu sił i odwagi w walce z chorobą i pozwól mu ją przezwyciężyć.

  OdpowiedzUsuń
 90. Sw. Judo Tadeuszu, blagam Cie o laske nawrocenia sie mojej corki na droge wiary i cnoty, wypros dla niej u Boga rozsadek i szacunek dla rodziny. Pomoz nam w tych trudnych chwilach, miej nas w opiece na codzien, otrzyj moje lzy i daj pocieszenie w strapieniu.
  Sw. Tadeuszu, ufam twojej opiece i dziekuje za wstawiennictwo.

  OdpowiedzUsuń
 91. Proszę o łaskę pokornego i cichego spoczynku w duszy dla wyjednia przyszłych wszelkich łask także za twoją przyczyną:
  jak narazie walka ze sobą i skłonnościami do tycia - niepotrzebnej zawady
  potem może już być za późno:
  Amen

  OdpowiedzUsuń
 92. Święty Judo Tadeuszu, wyproś u Boga przez Jezusa Chrystusa,
  o łaskę dla mojego małżeństwa o odrodzenie i powrót dojrzałej miłości

  OdpowiedzUsuń
 93. Swiety Tadeuszu Judo opiekuj sie moja rodzina szczegolnie synem Tomaszem wskaz mu droge powrotu i chron go przed wszystkimi nieszczesciami amen

  OdpowiedzUsuń
 94. Dla mojego syna i córki.

  OdpowiedzUsuń
 95. Św.TADEUSZU JUDO OPIEKUJ SIE MOJĄ RODZINĄ .pREZ tWOJE WSTAWIENNICTWO PROSZĘ O NAWRÓCENIE MIŁOSZA.BÓG ZAPŁAC.

  OdpowiedzUsuń
 96. Św Judo Tadeuszu proszę Ciebie o wszelki łaski i opiekę nad moim mężem oraz mamą. Pozwól przetrwać trudny okres w naszym życiu. Módl się za szczęśliwa podróż , pobyt i powrót Marka .Pomóż pokonać problemy finansowe.

  OdpowiedzUsuń
 97. Sw.Judo Tadeuszu prosze cie o opieke nad nami a szczegolnie nad moja corka Claudie odsun od niej pokusy zla prosze cie o dobrego wierzacego meza dla niej

  OdpowiedzUsuń
 98. Św. Tadeuszu proszę o opiekę nad dziećmi moimi a szczególnie nad Elżbietą, odsun od nich pokusy zla, proszę o powrót do domu rodzinnego.

  OdpowiedzUsuń
 99. I jeszcze proszę cie św. Judo Tadeuszu wyproś u Boga łaskę zdrowia dla Tomka.

  OdpowiedzUsuń
 100. św.Judo,proszę o łaskę zdrowia i odzyskanie sprawności.Spraw żebym spotkała miłość,wierność,szacunek i radość,żeby odeszła moja samotność i rozpacz.Odmień serce bliskiej osoby i przybliż je do mnie.Chroń mnie od złego.

  OdpowiedzUsuń
 101. św.Judo,proszę o łaskę zdrowia i sprawności,a także życie bez bólu,w spokoju,zgodzie i miłości.Spraw żeby jutrzejszy dzień był dla nas szczęśliwy i radosny.Miej nas w swojej opiece.

  OdpowiedzUsuń
 102. św.Judo,proszę o łaskę zdrowia,szczęśliwej miłości,wierności,szacunku,radości i zgody.Spraw żeby Pan Jezus zajął się tym wszystkim.

  OdpowiedzUsuń
 103. św.Judo Tadeuszu,spraw proszę żeby Pan Jezu zechciał wysłuchać wszystkie moje modlitwy,które do Niego zanoszę.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do umieszczania swoich intencji i do wspólnej modlitwy.