Modlitwa chorego


Oto ja, Twoje dziecko,
poddaję się całkowicie Twojej świętej woli
proszę Cię, Odkupicielu mój,
uzdrów łaską Ducha Świętego rany i słabości mojej duszy
odpuść mi grzechy,
wzmocnij mnie w cierpieniach moich,
oddal je ode mnie, jeśli jest taka Twoja wola.

Przywróć mi pełne zdrowie
o ile to będzie z pożytkiem dla mojej duszy
i o ile to jest zgodne z Twoją wolą,
której całkowicie chcę być uległym(ą).


Wejrzyj proszę Cię Miłosierny Panie,
na Swoje dziecko, osłabione przez chorobę dala
i pokrzep duszę, którą stworzyłeś,
abym mógł(a) Ciebie doskonalej miłować
i chwalić przez wszystkie dni mojego życia.

Amen

W komentarzach można umieszczać swoje intencje.


64 komentarze:

 1. O Panie Boże wysluchaj mojego blagalnego jeku i pomoz mi uzdrow mnie bo wciaz miotam sie w tym bolu i cierpieniu ty jedyny wiesz jak sie z tym borykam jakie cierpienie mi dostarcza ta choroba ratuj mnie moj Ojcze bo brak sił

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie Boże proszę o wysłuchanie! Boli mnie serce boje się że to coś powaznego, prosze o uratowanie mnie od wszystkich bóli, bardzo prosze, blagam!!
  amen

  OdpowiedzUsuń
 3. Prośba o modlitwę za zdrowie Jarosława i Aleksandry urodzonych 26.08.2011 r., dzieci mojego brat Radka i jego żony Moniki. Dzieci są chore, z dziewczynka jest lepiej, a chłopiec potrzebuje modlitwy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Boże! Cierpię na częste bóle głowy, jeżeli taka jest twoja wola proszę ulżyj mi w cierpieniu. Moje życie powierzam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Panie Boże, wyzdrów mnie z moich delegliwości i oczyść moje ciało duchowe od złych poczynań, uwolnij je od cierpienia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeżeli jest taka Twoja Wola.

  OdpowiedzUsuń
 7. Panie Boże błagam Cię uzdrów moje chore córki Elżbietę i Katarzynę,ratuj moje dzieci proszę Cię.

  OdpowiedzUsuń
 8. Panie Boże uzdrów mnie z cierpienia psychicznego i chorób moich cielesnych. Oczyść moją głowę i wątrobę z toksyn które zaśmiecają mój organizm. Błagam uzdrów moje ciało i duszę. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 9. Panie Boże proszę uzdrów mnie z ciągłych bóli głowy.

  OdpowiedzUsuń
 10. BOZE PROSZE CIE O ZDROWIE DLA MNIE PSYCHICZNE I FIZYCZNE MAM CHORY ZOLADEK PROSZE CIE O ZDROWIE Z CALEGO SERCA .

  OdpowiedzUsuń
 11. Panie Boze,
  prosze Cie o wytrwalosc i sile w cierpieniu a takze o wole zycia i walki i nadzieje ze dzieki Tobie nie ma rzeczy niemozliwych, Amen

  OdpowiedzUsuń
 12. Módlmy się wspólnie we wszystkich intencjach tutaj umieszczonych
  http://www.chwilkawytchnienia.com/modlitwa/Modle_sie.htm

  OdpowiedzUsuń
 13. Panie Boże Wszechmogący proszę Cię o uzdrowienie z ciężkiej choroby-grzybicy układowej,która uniemożliwia mi funkcjonowanie w rodzinie i społeczeństwie oraz przekreśla plany macierzyńskie,których tak bardzo pragnę.

  OdpowiedzUsuń
 14. Boże Wszechmogący proszę o zdrowie dla mojej Babci i Wujka całej mojej rodziny wszystkich moich bliskich aby byli szczęśliwi proszę miej ich w opiece .
  Amen

  OdpowiedzUsuń
 15. Błagam uzdrów mnie z mojej choroby, próbowałem już wszystkiego, błagam pomóż mi.

  OdpowiedzUsuń
 16. Proszę Cię Boże o wysłuchanie mojej prośby , aby mojemu synowi nie powiększał sie i nie rósł bliznowiec, tylko w Tobie nadzieja.

  OdpowiedzUsuń
 17. Ja grzesznik nie jestem godzien pomocy od Ciebie. Pomóż proszę tym co błagają Cię tutaj jak i wszędzie.

  OdpowiedzUsuń
 18. Boże dopomóż mi, błagam aby moje wyniki krwi były dobre, abym nie zaraziła się HCV ani teraz ani nigdy później, chce mieć zdrowe dziecko, wysłuchaj mej prośby.

  OdpowiedzUsuń
 19. Panie Boze blagam o zdrowie dla mojego malutkiego synka Leosia, blagam pozwol mu wrocic do domu zebysmy mogli byc razem Kasia

  OdpowiedzUsuń
 20. Proszę o modlitwę za moją Mamę o jej zdrowie i wszelkie łaski oraz o Boże błogosławieństwo i opiekę nade mną.

  OdpowiedzUsuń
 21. Proszę o zdrowie dla mamy i dla mnie oraz wszelkie łaski z Bożym błogosławieństwem.

  OdpowiedzUsuń
 22. modlę się o zdrowie dla mojej siostry Wandzi,ponieważ jest bardzo ciężko chora Boże proszę Cię daj Jej wyzdrowieć
  Amen

  OdpowiedzUsuń
 23. Proszę o modlitwę o zdrowie dla mamy i dla mnie oraz o Boże błogosławieństwo na każdy dzień.

  OdpowiedzUsuń
 24. Matko Boża proszę uproś zdrowie dla mamy i dla mnie i miej nas pod opieką.

  OdpowiedzUsuń
 25. Boże Jedyny i Miłosierny proszę Ciebie uzdrów mnie. Jak zresztą pewnie sam wiesz od wielu lat nikt nie może odnaleźć powodu silnych bólów żołądka jakich doświadczam. Błagam Cię więc dziś, abyś wysłuchał moich codziennych próśb i wyleczył mnie z tej jakże trudnej choroby jeśli będzie to dobre dla mojej duszy. Nie zapomnij jednak o innych dzieciach, które może zapominają się modlić do Ciebie, a cierpią równie mocno bądź nawet bardziej niż ja. Proszę Ciebie bardzo gdyż rodzice moi i rodzina martwią się ogromnie, a Ja nie mogę zaznać normalnego dzieciństwa. Jeśli możesz wysłuchaj próśb moich za wstawiennictwem m.in. św. Rity, św.Pegeryna, św.Judy Tadeusza, Matki Bożej, Mego Kochanego Anioła Stróża. Dziękuję. . . Kaja,12

  OdpowiedzUsuń
 26. Boze najdrozszy,kochajacy, wszechmocny pomoz mojej rodzinie wydobyc sie z chorob ktore nas drecza i przybliz kazdego z nas do swojego serca, do Twojej milosci. Uczyn cud. Uzdrow mojego syna. Daj mu duzo uzdrawiajacej milosci. Boze okaz nam swoje milosierdzie. Swieta Rito wstaw sie za nami.

  OdpowiedzUsuń
 27. Panie Boże proszę Cię o uzdrowienie z chorób i o opiekę podczas zabiegu dentystycznego.

  OdpowiedzUsuń
 28. Panie Boże proszę Cię o uzdrowienie mnie ze wszystkich moich chorub Błagam Cię Boże.

  OdpowiedzUsuń
 29. Panie Boze prosze cie o zdrowie dla mnie i calej mojej rodziny, a takze o pomyslny wynik badania na ktore czekam.AMEN

  OdpowiedzUsuń
 30. Dziękuje Ci Boże ,że zawsze dodawałeś mi sił w walce z chorobami.Proszę Cię o uzdrowienie z mojej choroby,o zdrowie dla całej mojej rodziny.Błagam Cię Boże.

  OdpowiedzUsuń
 31. Panie Boże Wszechmogący ,błagam Cię o uzdrowienie Mojej Mamy cierpiącej na chorobę nowotworową .Otocz Ją swoją opieką ,obdarz Ją siłą i nadzieją

  OdpowiedzUsuń
 32. Panie Boze, Nasz KOchany Stworco, Jezusie Chrystusie, ktory dokonywales wielu uzdrowien blagam Cie o uzdrowienie mojego Kochanego Tatusia, ktory ma raka pluc. Prosze okaz nam laske. Blagam , prosze modlce sie za mojego tate.Kocham Was mocno. Amen

  OdpowiedzUsuń
 33. Mateczko,Kochana, Mateczko Najdroższa!!!Usłysz moje prosby i błagania!!! Obdarz zdrowiem mojego dziadka! Pozwól mu jeszcze długo żyć i radować nas!!! Proszę też o zdrowie dla Olgi!

  OdpowiedzUsuń
 34. Panie Boze proszę Cie o uzdrowienie mnie z mojej choroby.Proszę okaż nam łaskę,otocz mnie swoją opieką.Dodaj mnie siły i nadzieję o pomyślny wynik badania na który czekam.Amen

  OdpowiedzUsuń
 35. Panie Boże jestem skarbem w brzuszku mojej mamusi. Lekarze podejrzewają chorobę genetyczną. Proszę Cię ulecz mnie, aby mamusia z tatusiem już nie cierpieli.

  OdpowiedzUsuń
 36. Panie Boze ulecz mnie spraw zeby mnie ta choroba juz nigdy nie dopadla.Prosze balagam z calego serca Amen

  OdpowiedzUsuń
 37. Błagam Cię Panie Boże o łaskę uzdrowienia a Was Święci o wsparcie mojej prośby.Wiem jak niegodny jestem Panie,ale wołam i wierzę że będę wysłuchany.

  OdpowiedzUsuń
 38. Proszę o zdrowie dla taty Jezu Chryste

  OdpowiedzUsuń
 39. Blagam Cie Panie o laske uzdrowienia dla mnie blagam Cie o zdrowie dobre wyniki i dobre wyniki bjopsji prosz Cie o zdrowie dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 40. Błagam Cię Boże żywy w trójcy jedyny prawdziwy o wyleczenie mnie.

  OdpowiedzUsuń
 41. Panie Boże błagam Cię z całego serca o uzdrowienie.

  OdpowiedzUsuń
 42. Boże Wszechmogący proszę o uzdrowienie dla mojej Mamy.

  OdpowiedzUsuń
 43. Panie Boże przepraszam za wszystkie me grzeszne myśli i uczynki. Błagam o łaskę uzdrowienia. Świętych proszę o wstawiennictwo w modlitwie za mnie.

  OdpowiedzUsuń
 44. Panie Boże Wszechmogący. Uczyń serce moje według serca Twego. Ulecz moją duszę i biedne męczone chorobą ciało. Daj mi zdrowie abym mogła w pełni zdrowia wychwalać Twoje imie na wieki wieków Amen!

  OdpowiedzUsuń
 45. Błagam o zdrowie dla mojego synka Kubusia

  OdpowiedzUsuń
 46. Bardzo proszę o wspólną modlitwę za moją mamę, która jutro rano przechodzi operację. O to by miała siły przetrwać to wszystko i szybko wróciła do zdrowia a chirurdzy sprawnie wykonali operację.

  OdpowiedzUsuń
 47. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej mamy, o powrót do pełnego zdrowia oraz o uzdrowienie duszy. Jezu Miłosierny ulecz błagam moją mamę.

  OdpowiedzUsuń
 48. Bardzo proszę o modlitwę w intencji uleczenia mojego synka Karolka, który ma chore serduszko i porażone fałdy głosowe. Panie Boże pobłogosław mojemu dziecku i racz go uleczyć, żeby mógł cieszyć się życiem tak jak jego rówieśnicy. Z Panem Bogiem

  OdpowiedzUsuń
 49. Św.Tadeuszu uproś łaskę zdrowia dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 50. Dobry Boze,
  wiem ze tyle razy prosilam Cie o rzeczy malo istotne ale teraz blagam Cie z calego serca przywroc mi zdrowie , jesli taka jest wola Twoja. Prosze spraw, zeby ten bol i uciski minely.Bardzo prosze Milosierny Boze.

  OdpowiedzUsuń
 51. Najwspanialszy Boże,
  Spraw proszę, aby Jacek wrócił do zdrowia. Aby mógł cieszyć się razem z Nami Twą wielką miłością i dobrocią, której pozwalasz Nam doświadczyć! Błagam!

  OdpowiedzUsuń
 52. Panie Boże, pomóż mi zrozumieć Twoją Wolę w mej chorobie kręgosłupa.

  OdpowiedzUsuń
 53. Matko Boża Licheńska proszę Cię o zdrowie na dalsze lata mojego życia ,dziękuję Ci że byłaś przy mnie w czasie operacji oczy że znów mogę cieszyć się ,że wszystko wyrażnie widzę,a tak bardzo bym chciała jeszcze słyszeć .Wierzę że i to Matko moja uprosisz u syna swego a naszego pana.Jezu Ufam Tobie-Matko Kocham Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 54. panie boze proszę uzdrow mnie z dziwnej choroby skory

  OdpowiedzUsuń
 55. PANIE BOŻE PROSZĘ CIĘ O UZDROWIENIE DLA MNIE

  OdpowiedzUsuń
 56. Proszę o modlitwę, aby Bóg Wszechmogący przywrócił mi zdrowie. Aby choroba na którą cierpię nie poczyniła dalszych spustoszeń w moim organizmie i aby leczenie które zastosowali lekarze okazało się skuteczne.

  OdpowiedzUsuń
 57. Panie mój błagam ulituj się nade mną, uzdrów moje ciało z choroby i pozwól mi wreszcie wrócić do pracy.

  OdpowiedzUsuń
 58. Dziękuję, że mnie wysłuchałaś Najmilsza Matko.
  Wiem, że na Wszystko jest potrzebny czas ale pamiętaj o Jacku i jego rodzinie, aby potrafili się odnaleźć po tym co życie im zaoferowało. Niech znajdą wyjście z dołka finansowego.

  OdpowiedzUsuń
 59. Odkupicielu Mój, proszę o zdrowie duszy i ciała dla mnie, oraz dla całej mojej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 60. Panie prosze Cie uzdrow moje cialo i dusze z chorob.Bog zaplac.

  OdpowiedzUsuń
 61. Panie Bożę błagam Cię o Największy o zdrowie dla mojego brata Daniela i pomyslność w leczeniu, trzymaj nad nim swoja opiekę podczas tych trudnych chwil i chroń go cała swoja mocą. Panie Boże błagam nie zabieraj go do Siebie jeszcze od nas daj mu szansena cieszenie się życiem z nami! Daj mu zdrowie i sczęście.
  Błagam!

  OdpowiedzUsuń
 62. Boże mój gorące Cię proszę o łaskę zdrowia.
  Daj mi szansę cieszenia życiem na ziemi i możliwością pomagania chorym i biednym.

  OdpowiedzUsuń
 63. Panie Boże,
  Rok temu prosiłam Ciebie o zdrowie dla Jacka. Do tego czasu zdążyłam już Ci podziękować lecz nie odwdzięczyć za Twe cudowne serce.
  Dziś staję ponownie przed Tobą i proszę o zdrowie dla Oli. Pozwól najmilszy Boże wyleczyć jej ciało z tej okropnej choroby. Daj siłę w cierpieniu jej najbliższym a jej samej chęć walki, ulituj się i pozwól jej żyć. Błagam.

  OdpowiedzUsuń
 64. Panie Boże \Prosze Cie,by badanie,które będę miała nie wykazło następnego rodzaju nowotworu.Błagam ulituj się i pozwól cieszyc sie jeszcze ziemskim zyciem.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do umieszczania swoich intencji i do wspólnej modlitwy.